New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Ronald Hartmann
TémanyitásRonald Hartmann
Ronald Hartmann EmptySzomb. Márc. 18 2017, 23:09

Ronald Hartmann

Fogadj el úgy, ahogy vagyok


Karakter típusa: saját
Teljes név: Ronald Hartmann
Becenevek: Ronnie, Ron
Születési hely, idő:New York, 1994. május 22.
Kor: 23 lesz idén
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: i'm gay of course
Családi állapot: changing all the time
Csoport: i'm a bad guy (törvényszegők)
Egyetem: -
Munkabeosztás: drogdíler
Munkahely: a nagyfőnök kiléte szigorúan titkos
Hobbi: festés, pasikeresés, pia, bulik, koncertek, néha beáll rúd táncolni is bulikon
Pozitív tulajdonságok:
- vicces
- büszke
- magabiztos
- közvetlen
- barátságos
Negatív tulajdonságok:
- türelmetlen
- kíváncsi
- szereti az alkoholt
- nem feltétlen híve a hosszú párkapcsolatoknak, mert még nem volt senki, aki megváltoztassa a véleményét
Kedvenc szín:
- fekete
- sárga
- kékeszöld
Kedvenc zene:
- punk
- rock
Amit szeret:
- pia
- füves cigi
- bulik
- pasik
Amit nem szeret:
- kígyók
- elkötelezettség
Háziállat:
- van egy nyula, akit Fibienek nevezett el
Ami mindig nála van:
- óvszer, mert nem akar elkapni semmilyen nyavalyát
- egy flaska vodka
- papír és toll
- telefon
- ajakbalzsam
Ami zavarja:
- amikor lenézik a stílusa miatt
- emberek, akik utálják a melegeket
Amire büszke:
- a festményei a testvéréről, meg úgy nagyjából az összes festménye


Mert nem fogok megváltozni a te kedvedért

- Oh te jó ég! Ez a szín annyira áll jól neked, mint nekem a nagyi szoknyája...
- Héééé! Nekem tetszik.
- Az lehet, hogy neked tetszik, de attól még ocsmány, és nem is áll jól.
- Ennyire?
- Igen, ennyire.

Kilépve a boltból a nővérem mégis egy szatyorral a kezében távozik, hiába zajlott le köztünk a korábbi párbeszéd. Bár mentségére szóljon, hogy nem a ronda színű ruhát vette meg, hanem egy feketét.
- Remélem boldog vagy.
- Igen, nagyon is. Ebben a ruhában olyan szexi leszel, hogy az osztálytalálkozón minden szem rád szegeződik majd.
- Dugulj el - bök oldalba nevetve. - És ha már odabent emlegetted a nagyi szoknyáját... Honnan is tudod pontosan, hogy nem ÁLL neked jól?
- Tudod te a választ magadtól is - forgatom a szemem, s inkább előre pillantok. Egy csaj meg egy srác sétálnak előttünk, ők is biztos shoppingolnak mint mi és a szituáció is hasonló, mert az a formás popó úgy himbálózik jobbra-balra, hogy biztos nem heteró a tulajdonos. Nővérkém is kiszúrja, hogy mennyire legeltetem rajta a szememet és összefut a nyál a számban ha csak arra gondolok, vajon elölről is olyan jól néz ki, mint hátulról?
- Lecsekkoljuk? - kérdezi kacéran a tesóm, mintha csak olvasna a gondolataimban, az én arcomra pedig magabiztos mosoly kerül, miközben bólintok egyet. Sietősebbre vesszük a lépteinket, és mikor elhaladunk a párocska mellett oda súgom a fiúnak. - Klassz popó - aztán a szokásos laza lépteinkkel megyünk tovább és nevetünk. - Jó pasi volt, elfogadnám.
- Oh, te nagyon sok pasit elfogadnál Ronnie.


A magnóból üvölt a zene, egyik kezemben pedig egy üveg vodkát tartok, másik kezemben az ecset, az asztalok pedig tele vannak festékkel.Nincs rajtam sok ruha, egyedül vagyok és szeretek szabad lenni festés közben, csak a munkaköpenyem van rajtam és semmi más. Igen jól olvastad, SEMMI más. Éppen a nővéremről festek egy újabb képet a róla készült sorozatba, annyira inspiráló arca van, rengeteg személyiséget kreálok köré, amit ő néha nem értékel annyira. Például a vörös hajú megfelelője nagyon nem tetszett neki. Dörömbölést hallok a hatalmas fémajtón, nem vártam vendéget, de ez legyen a legkisebb problémám. Leteszem az ecsetet és úgy, ahogy vagyok elindulok az ajtóhoz, elfordítom a reteszt, és egy rég nem látott ismerőssel találom szemben magam.
- Nocsak Clarissa, micsoda meglepetés, miben lehetek szolgálatodra tündérke?
- Figyelj, Ronnie... - szólal meg, aztán kérdezés nélkül lép be az ajtón, ami engem cseppet sem zavar. Nincs ugyan nagy rend, de festés közben ezt ne is várja el tőlem senki. - Meghúzhatom magam egy kicsit nálad? - kérdezi kissé feldúltan. Nem vagyok benne biztos, hogy akar beszélni a történtekről, így inkább ráhagyom a dolgot, majd úgyis elmondja, ha szeretné.
- Persze, érezd otthon magad - azzal a lendülettel be is zárom mögötte az ajtót és visszafordítom a reteszt, felé nyújtom az üveget - Vodkát?
Clarissa az üveget nézi, aztán egy gyors fejrázás után engem. Vajon mi történt vele, hogy ennyire letört? - Bajba kerültem és fogalmam sincs, mihez kezdjek. De ígérem, hogy nem leszek itt sokáig. Nem lehetek.
- Ahogy gondolod tündérke, esetleg segíthetek valahogyan? Szükséged van valamire? - kérdezem meg felhúzott szemöldökkel, miközben a kanapéra mutatok, jelezve, hogy pakoljon le nyugodtan és magát is helyezze kényelembe.
- Csak vigyázz magadra! - sóhajt egyet, láthatóan kez kicsit nyugodtabb lenni, aminek örülök. - Ja, és... ha bárki kérdezi, hogy láttál e azzal a kiváló művészi tehetségeddel játszd el, hogy még azt sem tudod, ki vagyok. Mondd azt, hogy egy szeszélyes ribi vagyok, és ajánlod, hogy soha a büdös életbe ne kerüljek a szemed elé... különben nem felesz magadért.
- Ejha, hát oké, nem tudom, mibe keveredtél, de elég nagy pácban lehetsz. Maradj csak, ameddig jól esik - válaszolom lazán és nem kérdezősködök, mert szavaiból megítélve minél kevesebbet tudok, annál jobb. És én még azt hittem, hogy kettőnk közül tuti én vagyok a bad guy, erre kiderül, hogy talán mégsem?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ronald Hartmann
Ronald Hartmann EmptyHétf. Márc. 20 2017, 23:24

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Roland Ronald Hartmann 3874598021
Nem is tudom... hát.. öm.. izé.. keresem a szavakat. *fél perces néma csend* Szóval izé, hát.. tudod, öm.. *fél perces néma csönd megint* Nem akarlak megbántani, de ha te beindulsz, akkor New Yorkban le lehet kapcsolnia távfűtést.. Na jó, ez nem vicces. Sad Végre itt egy büszke meleg, aki felmeri vállalni a dolgot, aki szembe mer nézni a világgal és a szemébe vágja, hogy "meleg vagyok, akkor mi van" dolgot. Egy elég pörgős és hiperaktív embernek tűnsz, egy művésznek, akinek megvannak a maga szokásai és múzsái. Wink Lehet, hogy sugdolóznak majd még sokszor a hátad mögött édes, de gondolj arra, hogy valami értelmes is elhagyja a szájukat, mah rajtad csámcsognak, mert.. A mai emberek között is akad lemaradi. Rolling Eyes
Aztán itt van két részlet az életedből, vajon ki lehetett az a asrác? Tényleg ilyen jó segge volt? Na de most nem is ez a lényeg, hanem az, hogy neked mekkora divatérzéked van. Razz De így van, mer kell mondani, ha valakinek nem áll jól valami, nem szabad hazugságban és tagadásban élni! Wink Tetszik, hogy ilyen laza és menő vagy, hogy  képes vagy kizárni másokat, hogy nem az ő véleményük alapján élsz. Ronald Hartmann 4146035580 Aztán ott van a bajba jutott barát, akin kérdés nélkül segítesz, nem is kérdéses, hogy jó ember vagy, csak így tovább kedves Ronnie, mert egy kincs vagy és ennek a világnak szüksége van egy ilyen kincsre. Ronald Hartmann 3874598021
Már csak a foglalóba kell betipegned és már mehetsz is játszani, remélem hamar hozzák a nővéredet. Ronald Hartmann 4146035580


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Ronald Hartmann 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Ronald Hartmann Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Ronald Hartmann Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Ronald Hartmann
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ambrose Hartmann
» Regine & Ronald

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: