New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 14:45-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:41-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 14:09-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:43-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:25-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 11:52-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

XY Barinov § apuci
TémanyitásXY Barinov § apuci
XY Barinov § apuci EmptySzomb. Júl. 28 2018, 00:38
XY Barinov


Play by:
Mads Mikkelsen, Robert Downey Jr., Hugh Jackman, vagy akit megbeszélünk
Születési hely:
Oroszország
Kor:
50-55
Lakhely:
Moszkva
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
törvényszegők
Történetünk:

Te vagy az apám, emellett orosz fegyvernepper vagy. Terveid szerint bevontál volna a családi bizniszbe, de az én érdeklődési köröm szöges ellentéte annak, amit te mindig is megköveteltél. Te mindig is ellenezted, hogy az irodalom iránti szenvedélyem legyen a hajtóerőm, de ennek ellenére mentem a saját fejem után. Nem nézted jó szemmel, hogy az egyetemen irodalomelméletet tanultam. Egy balhé utáni éjszaka fogtam magam és eljöttem otthonról. Nem tudod, merre mentem, mivel pontosan tudtam, hogy a hitelkártyáim és a telefonom alapján próbálsz majd először megtalálni, ezért azoktól szabadultam meg legelőször. Egészen biztos mérges vagy. Nagyon mérges. Beleláttam a családi bizniszbe, mivel úgy tervezted, hogy egy idő után átveszem a helyedet, illetve anya helyét az öcsémmel karöltve, lényegében mindent tudok, ami fontos. Talán túl sokat is tudok. Már két éve léptem le otthonról, te viszont még mindig nem akadtál a nyomomra. Vagy mégis, csak nem tudok róla? Azért keresel, mert azt akarod, hogy hazamenjek, vagy félsz, amiért bizalmas információk birtokában állok?

Alapjában véve egy tipikus vezéregyéniséget képzelek el, aki ellentmondást nem tűr. Képes bármi megtenni azért, hogy elérje a céljait. Aki felületesen ismeri, az velejéig rossznak és gonosznak láthathaj, de a családjáért képes lenne mindent megtenni.
Érdemes elolvasni az előtörténetemet, ott egy-két helyen említve van a kedves papa, illetve az elején a családról is van egy rövidke leírás. Ezen kívül a feleséged és a fiad hirdetésére is érdemes lehet rápillantani.
Az említetteken kívül más az alkotóra bízva. Gyere, papus  XY Barinov § apuci 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
XY Barinov § apuci
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» XY Vasquez-Barinov § öcsém
» apuci
» Hank Asher ; Apuci

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: