New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:31-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 10:16-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:14-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 10:11-kor
Luana Machado
tollából
Ma 09:51-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 09:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

XY Vasquez § anyuci
TémanyitásXY Vasquez § anyuci
XY Vasquez § anyuci EmptySzomb. Júl. 28 2018, 00:40
XY Vasquez


Play by:
Salma Hayek, Penelope Cruz, Sofia Vergara, vagy akit megbeszélünk
Születési hely:
Kolumbia
Kor:
46-50
Lakhely:
Moszkva
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
törvényszegők
Történetünk:

Az édesanyám vagy, emellett kolumbiai drogkirálynő. Akárcsak apámnak, neked is mindenhova elér a kezed a kapcsolataidon keresztül. Erős nő vagy, karakán, senki sem mer neked ellentmondani. Míg apám fegyverkereskedelemmel gyarapítja a vagyont, de a drogkereskedelemből beszerzett summát nyomod a családi kasszába. Mindenre kitanítottál, ahogyan apa is. Mindenbe beleláthattam, ahogyan apánál is. Az volt az álmod, hogy a lányodként ugyanazt fogom folytatni, amit te elkezdtél.
Apám mindig is ellenezte, hogy irodalmi pályát kezdjek, hiszen a családi biznisz mindennél fontosabb számára. Megtiltotta, hogy írjak, rossz néven vette, hogy irodalomelméletet tanultam az egyetemen. Te nem voltál ennyire szigorú. Úgy érezted, ha szabad teret hagynátok nekem, akkor nagyobb eséllyel tudnátok bevonni a vállalkozásba. Apám szerint ez elvonta volna a figyelmemet, szerinted pedig a valamit valamiért elvre hivatkozva megért egy próbát. Az lett a vége, hogy egy éjszaka, miután összebalhéztunk, fogtam magam és leléptem otthonról. Azóta sem beszéltünk egy árva szót sem. Nem tudom, mi van veled, te se tudod, hogy mi van velem.

Az apa nyilvánvaló haragjával ellentétben úgy képzelem, hogy ő inkább szomorúságot érzett Neela távozása után. Kevésbé törte azon a fejét, hogy vajon mit kezdhet a lány a sok bizalmas információval, inkább a lányát féltette. Tipikus anyatigris. Very Happy
Érdemes elolvasni az előtörténetemet, ott egy-két helyen említve van az anya, illetve az elején a családról is van egy rövidke leírás. Ezen kívül a férjed és a fiad hirdetésére is érdemes lehet rápillantani.
Az említetteken kívül más az alkotóra bízva. Gyere, várlak  XY Vasquez § anyuci 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
XY Vasquez § anyuci
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» XY Vasquez-Barinov § öcsém
» Diego Vásquez García - soon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: