New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Cheryl Steele
TémanyitásCheryl Steele
Cheryl Steele EmptySzer. Márc. 15 2017, 10:51

Cherish Steele

Három olyan dolog van, amelyet mindig eltanulhat a felnőtt a gyerektől: hogy kell ok nélkül örülni, hogy kell mindig valamilyen foglalatosságba merülni, és hogy kell kíméletlenül kiharcolnia magának azt, amit ő akar.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Cherish Steele
Becenevek: Cherry
Születési hely, idő: Manhattan, 2011. augusztus 8.
Kor:  ennyi *ötöt mutat*
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: megkérdem majd anyut.
Családi állapot: boldog gyerek.
Csoport: művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: hamarosan előkészítős
Ha dolgozik//Munkabeosztás: -
Ha dolgozik// Munkahely: még kicsi vagyok hozzá
Hobbi: tánc, vásárlás, divatbemutatósat játszani, rajzolás
Mint minden kislány, én is szeretek a figyelem középpontjában lenni, ami az én helyzetemben nem is olyan nehéz, hiszen én vagyok az egyedüli gyerek. Szerencsémre a környezetemből mindenki szereti a gyerekeket. Ami azonban néha bosszantó, hogy sokszor úgy is kezelnek, mint valami pelenkást. Pedig már igazán nagylány vagyok. Például fel tudok öltözni egyedül - jó igaz, hogy néha összekeverem a ruháim hátát az elejétől -, eltudok számolni 50-ig - onnan már belezavarodok -, sőt még a cipőfüzzömet is be tudom kötni egyedül. Ilyesmit pedig akkor tud csinálni az ember, ha már igazán nagylány. Könnyen barátkozok bárkivel, ami a nagyi szerint nem helyes. Ő azt mondta, hogy sok rossz bácsi és néni van, idegenekkel nem szabad szóba állnom. Ezt nem értem teljesen, de bizonyára igaza van. Ő már majdnem 100 éves - legalábbis azt hiszem -, valószínűleg tudja az ilyesmit. Imádok táncolni, talán ha megnövök - vagyis, ha akkora leszek, mint a mami - akkor én leszek a világ legügyesebb balerinája. Gyakran szoktam segíteni anyunak vagy a dadusnak palacsintát sütni, bár az én feladatom általában csak annyi, hogy megkenem csokival. És ilyenkor általában a ruhám is tiszta csoki lesz, ami mindig olyan vicces. A legeslegjobban pedig vásárolni szeretek. Imádom, amikor valami új, csini ruhát veszünk, olyankor általában legalább egy hétig abba szeretnék járni. Akkor aztán megunom és ismét kell valami új. Néha be szoktam osonni anyu gardrobjába és az Ő ruháit próbálom fel, a magassarkújaiban tipegek, és elképzelem, hogy ha megnövök, pont olyan szép leszek, mint Ő. Utálom a répát és azt a zöld trutyit is, mégis mindenki azt akarja, hogy megegyem, mert nagyon egészséges. Na azt már nem!


A gyerekeknek nagyon elnézőknek kell lenniük a fölnőttek iránt.

A földön, hason fekve, lábaimat a levegőben lógatva nézem az elkészült rajzomat. Megpróbáltam lerajzolni magamat aynuval, apuval és Stormival, de valahogy nem olyan lett, mint amilyet szerettem volna. Odébb tolom hát a papírt és a ceruzát, majd egy nagy sóhaj kíséretében felállok. Meguntam a rajzolást. Kilépek a szobámból és anyu szobája felé veszem az irányt. Ők most Stormival odakint beszélgetnek, úgysem veszik észre, hogy belopózok. Meg amúgy is... ha a maminak szabad, akkor nekem is. Csendben osonok be a szobába, és kinyítom a gardrob ajtaját. Mindig ámulattal bámulom a sok ruhát, ami odabent van. Persze nekem is nagyon sok szép ruhám van, gyakran megyünk anyuval vásárolni, de az övéi sokkal szebbek. Meg amúgy is, az enyémekből fojton kinövök. Még, hogy kicsi vagyok. Elveszem a legelső ruhát, amit megpillantok, és ami elég alacsonyan van ahhoz, hogy elérjem. Fekete, és nagyon szép. Utána elveszek egy fekete magassarkú cipőt is. Egy kis, rózsaszín ruha van rajtam, amiből hamar kibújok, aztán a földre rakom az anyu ruháját, szépen kiterítve. Egy ideig csak bámulom, aztán letérdelek és óvatosan bele bújok az óriási ruhába, amibe szinte elveszek. Az óriási tükörhöz lépek és úgy nézem meg magam benne. Hmm... már majdnem olyan vagyok, mint az anyukám. Oda csoszogok az íróasztalhoz, hogy elvehessem a forgó széket, amit egy kisebb zajt csapva húzok végig a szoba parkettjén. A tükör elé tolom, majd óvatosan feltérdelek rá. A ruha vége lelóg a földre, de én mit sem törődve vele, elveszek a polcról egy piros rúzst, majd a számat csücsörítve próbálom kifesteni azt. Miután végeztem, össze préselem a szájam prémét, pontosan úgy, ahogyan anyu is szokta. Ezután kinyitok egy dobozt, amiben mindenféle színű por van. Bár fogalmam sincs, hogy mire kell használni, én vonok egyet a vállamon, majd a kis pamacsot belenyomom a rószaszínbe, majd elkezdem törölgetni vele az arcom egyik felét, majd a másikat is. A két copfba kötött hajamról leveszem a hajgumit, a fésűért nyúlok és óvatosan kifésülöm a hajamat. Leszállok a székről, majd ismét belépek a gardrobba, ahol meg is pillantok egy óriási kék kalapot. Huncut vigyorral teszem fel a fejemre, ami belesüpped a szemembe. Felnevetek, majd végül a magassarkúhoz lépek és beledugom a lábaimat. Botladozva tipegek ismét a tükör elé, és vidáman tapsolok egyet, ahogyan végig nézek magamon. Azt hiszem jó munkát végeztem, bár a szám mintha nem így kéne kinézzen a festése után. Megordul a fejemben, hogy ráfestek egy kicsit, de ekkorra már késő. Anyu és Stormi ebben a pillanatban lépnek be a szobába én meg vidám nézek rájuk.
- Nézzétek! Most már igazi hercegnő vagyok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cheryl Steele
Cheryl Steele EmptyPént. Márc. 17 2017, 00:08

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Cherish! Very Happy
Nagyon cuki, hogy bevállaltad ezt az apróságot, nem olyan könnyű gyerek karakterekkel játszani, így én mindig nagyra becsülöm azokat, akik ezen fába vágják a fejszéjüket. :mici:
A jellemleírásodnál is sokat mosolyogtam, mert nagyon kis aranyosra sikeredett, akárcsak a szerepjátékos példád. Minden kislány hercegnő akar lenni, ugye? Hát megsúgom neked, hogy te már biztosan a vagy ezekkel a hatalmas szemekkel. Ha pedig belegondolok, hogy az anyukád is milyen gyönyörű, akkor már tudom is, hogy tökéletes géneket örököltél és biztosan egy mesebeli hercegnő leszel, mire felnősz :Cheryl Steele 1404455205: A nagyidnak igaza van abban, hogy ne állj szóba idegenekkel, hiszen nem emlékszel, hogy mi történt Hófehérkével is a mesében, mikor elfogadta az almát? :affraid:
Siess, foglald le a pofikádat, aztán menj boldogítani a dadusodat és anyut, de vigyázz, mert nemrég kiderült, hogy neki van egy ikertestvére! :pls:


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Cheryl Steele 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Cheryl Steele
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julianna Steele
» Jaxson Steele
» Mabel H. Steele
» Cheryl Jones
» Cheryl Rollins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: