New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Salma O. Munoz
tollából
Ma 14:14-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 14:13-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 13:46-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Jaxson Steele
TémanyitásJaxson Steele
Jaxson Steele EmptyHétf. Május 03 2021, 13:49
Jaxson Steele

Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Jaxson Steele
Becenevek:
J-axe
Születési hely, idő:
Manhattan, New York, 1986
Kor:
35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Nőtlen
Csoport:
Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Francia idegenlégiós kiképzés, FBI Akadémia
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Különleges ügynök (helyettes csoportvezető terepügynök)
Ha dolgozik//Munkahely:
FBI's New York Field Office, Manhattan, New York
Hobbi:
Street workout, Pszichológia, Hagyományos borotválkozás
Play by:
Michael Bakari Jordan

Jellem
Azt hiszem, alapból vidám természet vagyok, legalább is a kollégáim ezt mondják. A munkám iránt nagyon elhivatott vagyok. Úgy gondolom, hogy ez a gyermekkoromban történt esetnek köszönhető. Az a nap, amikor a szüleimet elveszítettem, megváltoztatta az életemet. A sorstól kemény kiképzést kaptam, de nem adom fel. Örülök az apró sikereknek is és megpróbálom mindennek a pozitív oldalát nézni. Az igazságérzetem az túlontúl erős, ami miatt hajlamos vagyok túlzásokba esni, de erre az utóbbi időben nagyobb figyelmet fordítok. Néha szeretek elveszni az apró részletekben, sajnos nagyon maximalista is vagyok...


Múlt
A gyermekkorom egészen jó volt. A szüleim középosztályhoz tartoztak, így annyira nem voltunk eleresztve anyagilag, de mindenünk megvolt, ami egy boldog gyermekkorhoz szükséges. 2003-ban, amikor középiskolás voltam, az egyik nap kihívtak az óráról. Az iskola pszichológusa volt, aki behívott a szobájába és leültetett. Röviden elmondta, hogy a szüleimet baleset érte, és sajnos nem élték túl. Hirtelen fel sem fogtam, hogy mit is mondott. Annyit értettem az egészből, hogy valami baj történt. Addig faggattam a pszichológust, amíg elárulta, hogy melyik kórházba vitték őket. Elrohantam az iskolából és azonnal a kórházba siettem. A szüleim a műtőben voltak, ahová nem engedtek be. Rendőrök jöttek oda kérdezgetni mindenféle dologról, de egyszerűen képtelen voltam rájuk figyelni. Nagyon aggódtam a szüleimért. Az egyik rendőr megnyugtatott, hogy elkapják a tetteseket. Elkapják? Kérdeztem magamban, hiszen úgy tudtam, hogy baleset érte őket. Aznap délután a műtő előtt várakoztam, hogy valami hírt kapjak. Alig egy óra múlva az egyik orvos kijött hozzám. A tekintete nagyon szomorú volt. Tudtam, hogy mit akar mondani, de képtelen voltam elhinni, hogy ez megtörténhet. Meghaltak. Mind a ketten. Nem tudták megmenteni őket. Később megtudtam, hogy egy nem hivatalos félkatonai szervezet végzett velük, akik a fehér felsőbbrendűséget hirdetik. Rosszkor voltak rossz helyen. Ez ugyan nem nyugtat meg, inkább elgondolkodtatott. Dühös voltam az életre, a helyzetre és mindenkire. A nagyszüleimhez kerültem, akik tőlük telhetően igyekeztek mindenben támogatni.

Két évvel az eset után, 18 évesen elhagytam az államokat és Franciaországba mentem a kevéske megtakarított pénzemből. A dühömet úgy gondoltam, hogy valami hasznos területen fogom levezetni. Jelentkeztem a Francia Idegenlégióba, hogy ténylegesen harcolhassak olyan terrorszervezetek, vagy katonai miliciák ellen, akik megkeserítik mások életét, vagy elveszik a szeretteiket. Tudat alatt bosszút akartam állni a szüleimért csak ez akkor még nem tudatosult bennem. Mivel nem beszéltem jól franciául ezért az első két évem az kegyetlenül nehéz volt. Ha nem értettem egy parancsot, akkor keményen megbüntettek. A 12 hetes alapkiképzés után a fizikai és pszichológiai teszteken alkalmasnak találtak, így megkezdtem pályafutásomat, mint légiós jelölt. Az első két évem volt talán a legnehezebb, mert nagyjából akkora tanultam meg a franciát folyékonyan beszélni. Itt úgy éreztem, hogy egy nagy nemzetközi, összetartó csapat tagja lettem. Igazi bajtársakat ismerhettem meg, akikre mindig számíthattam. 2005-től 2015-ig szolgáltam a légió kötelékében. Mexikótól, Afrikán és a Közel-Keleten át egészen Afganisztánig rengeteg helyen bevetették a csapatunkat. Harcoltunk többek között terrorszervezetek, hadurak, különféle fegyveres miliciák ellen is. A 10 éves szolgálatom alatt a 2011-es terrortámadás az ikertornyok ellen gondolkodtatott el, hogy talán haza kellene térjek. 2015-ben fájó szívvel, de meghoztam a döntést, amivel végül elhagytam a légió kötelékét. Főtörzsőrmesterként szereltem le és sok jó barátot, bajtársat hagytam hátra magam mögött.

2015-ben tértem haza az államokba ismét. Szerettem volna a hazámban is valamit tenni az olyan szervezetek, bűnözők ellen, mint akik a szüleimmel is végeztek. Ekkorra már rájöttem, hogy a bőrszín teljesen mindegy egy bűnözőnél. Egy gyilkosnak lehet bármilyen bőrszíne. Az első gondolatom, hogy valamelyik kommandós egységhez jelentkezek, hiszen ehhez értettem a legjobban, erre képeztek ki. Végül az FBI bevetési egységében kötöttem ki. Többkörös felvételi procedúra következett, amit a korábbi tapasztalataimnak hála sikeresen teljesítettem. Bekerültem egy év próbaidőre, amit még kétszer egy évre meghosszabbítottak, s csak ezután lehettem hivatásos ügynök. 2018-ban adódott egy lehetőség, hogy terepügynöknek jelentkeztem. Úgy éreztem, hogy a nyomozás alkalmával közelebb kerülhetek ahhoz, hogy első kézből, forró nyomon segítsem az iroda munkáját, és ne akkor érkezzek meg, amikor a „faltörő kosokra” van szükség. 2020-ban sikeres, teljes értékű terepügynöki minősítést kaptam. A Manhattani iroda vezetője nagyon értékelte a hozzáállásom és elszántságom. Alig másfél év terepügynöki beosztás után kinevezet helyettes csoportvezető ügynökké. Ez különösebb ranglétra lépést nem jelentett ugyan, de így már komolyabb ügyek nyomozásán is részt vehettem. Most, hogy valamennyire „normalizálódott” az életem elgondolkodtam azon, hogy itt vagyok 35 évesen, így lassan illene már családot alapítanom, legalább is a nagyszüleim szerint. Én magam nem akarok fejest ugrani a kútba, így nyitott szemmel járok, de nem kapkodok.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jaxson Steele
Jaxson Steele EmptyCsüt. Május 06 2021, 19:56
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jaxson!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Aranyosnak tartjuk a gyerekeket, amikor arra a kérdésre, hogy pontosan milyen foglalkozást is szeretnének maguknak, valamilyen roppant felelősségteljes hivatást adnak válaszként. Szép és jó, amikor egy kisgyerek a rendőröket, tűzoltókat és orvosokat tartja legalább annyira követendő példának, hogy ő maga is az szeretne lenni. Úgy gondolom szükség van egyfajta indokra, késztetésre vagy motivációra - nevezzük végül is akárhogyan - ahhoz, hogy valaki hosszú távon el tudja látni ezeket a szerepköröket. Lehet ez őszinte elhivatottság, a vágy arra, hogy mások büszkék legyenek ránk, előfordul, hogy bosszúvágyból akar valaki adott esetben rendőr, vagy nyomozó lenni. De akadnak olyanok is, mint Te magad, aki számára egy trauma kötődik a döntéshez. Jaxson Steele 2624752903
Borzalmas lehetett megpróbálni feldolgozni a szüleid elvesztését, az pedig, hogy később megtudtad a pontos okát, még inkább szívfájdító. Egyáltalán nem csoda hát, ha olyan és ahhoz hasonló szörnyű emberek és cselekedetek elfogására és megakadályozására adtad a fejedet. Ugyan biztos vagyok benne, hogy ez az elhivatottság olyasmi, ami a munkaadóid számára jövedelmező és előnyös, fontos hogy ne helyezd háttérbe magadat sem. Te a jók oldalán harcolsz, de az még nem jelenti azt, hogy ne lenne olykor nehéz meghúzni a ravaszt. A szüleid büszkék lennének Rád, de azt hiszem azt is szeretnék, ha boldog lennél. Ki tudja, talán az, hogy nyitott szemmel jársz, elhozza majd ezt a boldogságot is. Jaxson Steele 2451935670
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Jaxson Steele Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Jaxson Steele Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Jaxson Steele 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Jaxson Steele 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Jaxson Steele 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Jaxson Steele
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julianna Steele
» Cheryl Steele
» Mabel H. Steele

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: