New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Dave Bates
TémanyitásDave Bates
Dave Bates EmptyKedd Márc. 14 2017, 18:02

Dave Bates

Mindegy, hogy csapatban vagy egyénileg vagy nyertes, de ahhoz, hogy győzedelmeskedj, a maximumot kell hoznod.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Dave Bates
Becenevek: Dave
Születési hely, idő: 1992. április 17. Cape May
Kor: 24
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: kutatás és oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: tesitanár
Ha dolgozik// Munkahely: gimnázium
Hobbi: minden ami sport, bulik, lányok

Pozitív tulajdonságok: segítőkész, fitt, kalandkedvelő, barátságos, megbízható, optimista, cél-orientált, felelősségtudó, bátor, bátorító, meggyőző, beszédes, vezető
 
Negatív tulajdonságok: hazudós, kiismerhetetlen, nagyképű, öntelt, lobbanékony, bosszúálló, makacs, szigorú

Hobbik: Imád bulizni. Amikor csak teheti eljár valami szórakozóhelyre. (természetesen csak ha nincs másnap munka) Nagyon is szereti a lányokat. Eddig leginkább csak kalandozott velük, de elképzelhető, hogy egyszer majd megmarad egy lány mellett. Szereti a sportokat. Legyen szó fociról, kosárlabdáról, teniszről, futásról, úszásról, snowboardról,  röplabdáról, baseballról vagy amerikai fociról.

Amiket szeret: csajok, sportok, nyerni valamiben, tanítani, diákok, munkahely, Maddox, saját lakása, saját sporteszközei, bulik, piák, barátok

Amiket nem szeret: veszteni, lusta emberek, ellenségek, árulók, betegségek

Dolgok, amik mindig nála vannak: síp, pénztárca, személyi, karóra, telefon, óvszer, régi kép a családról a pénztárcájában

Mottó: Mindegy, hogy csapatban vagy egyénileg vagy nyertes, de ahhoz, hogy győzedelmeskedj, a maximumot kell hoznod.



Mindegy, hogy csapatban vagy egyénileg vagy nyertes, de ahhoz, hogy győzedelmeskedj, a maximumot kell hoznod.

Már a gyerekkorom sem volt átlagosnak mondható. Egy apró, Cape May nevű kisvárosban születtem. Az egész családunk onnan származott. A Bates család férfitagjai mindig is tehetségesek voltak a sportokban, szóval apám már születésemkor látta bennem a tehetséget. Egészen kiskoromtól kezdve folyamatosan edzettünk. Természetesen először egész könnyű volt, de aztán kezdett egyre durvább lenni. Rám körülbelül 5 évre megérkezett az öcsém. Már akkor örültem a kiskrapeknak. Sokáig jó viszonyunk volt. Szerintem jó testvérek voltunk. Természetesen voltak vitáink, de az minden testvérpárnak van. Amíg kicsi volt Mad, addig nagyon sokat voltam az apámmal kettesben és edzett engem. Később, mikor már a kisebbik Bates is elérte a megfelelő kort, akkor apánknak két srácot is kellett edzenie, bár sokszor volt, hogy egyszerre mindkettőnkkel foglalkozott. A gyakoribb akkor is az volt, hogy egyszerre csak eggyel. Nagyon szerettem a sportokat. Minden fajta sportért odáig voltam. Szerettem a gyerekkorom. A változás akkor jött mikor elkezdtem kamaszodni. Belekeveredtem egy rossz társaságba, akik gyakran elhívtak magukkal bulizni. Először a szüleim nem is nagyon akadtak ki, mert minden fiatal jár bulizni, de mikor egyszer betépve mentem haza, akkor nagyon kiakadtak. Próbáltak leállítani, de már késő volt. Ekkoriban kezdtem el érdeklődni a lányok iránt. Egy csinos lány könnyen letudott venni a lábamról. Az volt a szerencsém, hogy a sok sportnak és a Bates géneknek köszönhetően nagyon helyes srác voltam. Szinte az össze lány megfordult utánam, szóval nagy sikerem volt náluk. Ezt ki is használtam. Sok lánnyal voltam, de egyikkel sem akartam komolyabbat.
Az volt az álmom, hogy a sportolás legyen a munkám és be is adtam a jelentkezésem egy jó nevű sportegyetemre, de elutasították a bulis, drogos ügyeim miatt. Ez nagyon elvette a kedvem mindentől. A szüleim látták, hogy ez így nem lesz jó, ezért eldöntötték, hogy szereznek nekem egy barátnőt. Valahogy sikerült is megegyezniük egy lány szüleivel. Vettek nekünk egy lakást New Yorkban. Felvettek egy New Yorki-i egyetemre tesitanári szakra, ezért is oda költöztünk. Először fura volt együtt élni egy lánnyal, de hamar megszoktam és beleszerettem. Úgy éreztem, hogy felelősséggel tartozok valakiért és ez segített túllépni a buli és az alkohol vágyamon. A drogokra már csak nem is gondoltam. Jó volt, hogy volt valakim. Élveztem vele az életet. Meg is kértem a kezét. Már ki is tűztük az esküvő dátumát, meg mindent megterveztünk. Egyik nap Maddox kopogtatott az ajtómon. Gyakori vendég volt nálunk, de én csak örültem neki. Ezen a napon azonban nem volt öröm. Akkor közölte, hogy a szüleink meghaltak. Nagyon ledöbbentem. Újra az italért nyúltam és eljártam bulizni, hogy jobb kedvem legyen, de nem lett, ezért mindenből még több kellett. Már annyira nem éreztem a határokat, hogy képes voltam a jövendőbeli feleségemet is megcsalni. Az esküvő napján is otthon maradtam egy üveg piával és egy csinos csajjal. Ros nem is tudta, hogy amíg az oltárnál várt rám, addig én egy másikkal lánnyal voltam az ágyunkban. Nem voltam jó ember. Szakítottunk és én elköltöztem. Mivel a szüleink meghaltak, az öcsémnek nem volt hová mennie. Beköltözött hozzám. Először nem volt jó a hangulat, mert haragudott rám, amiért még a szüleink temetésére sem mentem. Akkor is otthon voltam és ittam. Jót tett nekem, hogy befogadtam. Újra előjött a felelősségérzetem és sikerült megint letennem az italt. Még mindig eljártam bulizni, meg még mindig csajoztam, meg ittam, de már csak mértékkel. Nem vittem túlzásba semmit. Egy koncerten összefutottam egy lánnyal, aki először olyannak tűnt, mint a többi. Eleinte csak be akartam vinni az ágyamba, de utána teljesen mást kezdtem érezni. A probléma csak akkor jelent meg, mikor befejeztem az egyetemet és kaptam egy tanári állást. Az a lány, pedig pont a tanítványom lett.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dave Bates
Dave Bates EmptySzer. Márc. 15 2017, 19:51

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Dave! Very Happy
Remélem nem haragszol, hogy kicsit megvárakoztattalak, még a sminkem sem mostam le, hanem egyből jöttem elfogadni téged, szóval nagyon a fejemben voltál Dave Bates 1159569709
Mindig annyira jó látni, ha viszik a keresetteket, Penny biztos nagyon örül neked, meg tudom, hogy már építettél ki néhány kapcsolatot, szóval Maddox is tuti nagyon várja már, hogy elfogadjalak és játszhassatok :vigyori:
Jó volt olvasni a jellemzésedet, rengeteg dolgot megtudhatunk benne a karakteredről, s könnyen átlátható is, szerintem ezek azért játékkeresés- és találás szempontjából elég fontos dolgok. Örülök, hogy teljes életutat olvashattam tőled, mostanában rentegen írnak szerepjátékos példát, így mindig jó érzés a teljes történeteket olvasni na nem mintha egy szj-példának nem örülnék, de érted Razz
Az biztos, hogy nem volt unalmas életed, a folyamatos edzések, a mondhatni elrendezett párkapcsolat, a szüleid halála és a meg nem tartott esküvő... Sajnálatos, hogy mindig az italhoz és a lányokhoz fordultál vigaszért, de remélem, hogy leszoksz majd ezen szokásaidról, bár ha arra gondolunk, hogy éppen egy tanár-diák viszonyba csöppentél... Hmmm... Miért érzem azt, hogy lesznek még itt bonyodalmak? Dave Bates 3874598021
Repülj, látogasd meg a foglalókat, aztán hódítsd meg a játékteret, már várnak rád! Razz


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Dave Bates 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Dave Bates
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shana Bates
» Carter Bates
» Adeline Bates
» Maddox C. Bates
» Adam Bates

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: