New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Adam Bates
TémanyitásAdam Bates
Adam Bates EmptyVas. Márc. 17 2019, 17:29
Adam Bates


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Adam Bates
Becenevek:
Inkább ne...
Születési hely, idő:
1985. Dec. 13.
Kor:
33
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényen kívüli
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Rendőrakadémia
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Korrupt rendőr/Beépített rendőr
Ha dolgozik//Munkahely:
NYPD
Hobbi:
Küzdősportok, lövészet
Play by:
Sam Witwer

Jellem
Nehéz engem megfejteni, tehát ha erre utazol, jobb ha elfelejted. Nem szokásom jópozni, vagy kedveskedni senkivel. Számomra a munkám a legfontosabb, illetve a Mentorom, aki befogadott, és apám helyett apám volt.
Bár ez így nem teljesen igaz, van egy hölgy, egy nő, akiért bármire képes lennék, aki villámcsapásként ért, és mindent megteszek azért, hogy megóvjam őt. Még a törvény két oldalára is játszom, ha kell...
Tehát milyen vagyok? Úgy sem tudod meg, hacsak én azt nem akarom. Ez pedig eléggé valószínűtlen...
Múlt
Hiába álmodozunk egy jobbé életről, ha más lapokat kapsz. Ki ne szeretne gazdagon, luxusban élni olyan kis gondokkal, hogy melyik helyen bulizzak, vagy éppen melyik nőmet hívjam át egy kis éjszakai találkára? Hát kevesen, és azok sem gondolják komolyan. De az élet nem ilyen, legalábbis a legtöbb ember számára.  Nekem mindig meg kellett küzdenem: az életben maradásért, a pénzért, a vágyaimért. Ahogyan említettem, egy árvaházban éltem le az életem első tizenhat évét, aztán jött valaki, aki meglátta a lehetőséget a problémás gyerekben, aki mindig bajba került és verekedett. Ekkor kerültem a mentoromhoz. Nem kellett sok, hogy apa figura legyen az életemben, nekem pedig ezért csak hűséget kellett fogadnom az irányába, és a családja felé. Hirtelen minden álmom megjelent előtte, amire vágytam, így bár tudtam veszélyes, de belevágtam. Beíratott a legjobb iskolákba, majd a rendőr akadémiára is. Miután elvégeztem az akadémiát én lettem a téglája a NYPD körein belül. Egy ideig még ment a kettős élet, tudtam mi a kötelességem, de aztán jött Ő, a nő, aki egy életre megváltoztatott. Egy feminista, határozott, erős nő volt, aki nem félt semmitől. Nem volt éppen zökkenőmentes a kapcsolatunk, főleg, hogy a partnerek lettünk. Mégis ott volt az a bizonyos szikra, bármennyit is morogtunk a másikra, vagy éppen ugrattuk egymást. Aztán jött az a bizonyos eset, amikor egy fegyver-és drogcsempészettel üzletelő bűnbandába kellett együtt beépülnünk, mint egy igazi pár. Lehet, hogy a játék miatt, vagy, mert ténylegesen az első perctől fogva vonzódtunk egymáshoz, de hamarosan nem csak a szerep kedvéért alkottunk egy párt, hanem valóban egymásba szerettünk. Valami ekkor megváltozott bennem, és nem tudtam már józanul gondolkodni a lány irányába. Pedig ahová beépültünk a mentorom volt, így ő mindenről tudott, nekem pedig döntenem kellett ki mellé állok. Fájt, hogy ilyennek tettem őt ki, de nem volt más kiút, vagy ő halsz meg, vagy én. Szerencsére sikerült egy köztes megoldást találnom, amibe nehezen ugyan, de a mentorom, aki célpontunk volt, is bele egyezett, de voltak feltételei. Meg kellett halnom a közvélemény számára, és bizony a lány számára is. Tehát megjátszottuk a halálom, pedig tudtam, hogy a szívét ezzel apró darabkára töröm. Meg kellett őt óvnom, és a saját életem is, ez volt az egyetlen út. Én eltűntem, ő életben maradt. A mentorom ugyan csalódott bennem, de azóta is neki dolgozom, és igen, tapad vér a kezemhez, elég sok, de ezt hozta az élet. Azonban a lányt sosem feledem, képtelen voltam. Álmatlan éjszakákon eszembe jutott milyen volt vele, és bár tagadtam, vágytam arra az életre vele, amink megvolt egy pillanatig. Mindhiába, mert csak álom marad.
Bevallom előfordult, hogy titkon meglestem őt, milyen az élete nélkülem, és nem volt könnyű látni a sok fájdalmat, amit neki okoztam, de azt sem, mikor már túltette magát a halálomon, és másokkal láttam. Még attól is féltékeny lettem, és dühbe gurultam, ha egy férfi rá mosolygott. Mégsem tehettem semmit… Egészen addig a napig…
A mentorom magához hívatott egy új feladat kapcsán. A rendőrség túl közel került hozzá ismét, így nekem kellett segítenem. Ennek pedig egyáltalán nem örültem. A Mentorom behívott az irodájába és cseppet sem volt lelkes.
- Ülj le. – parancsolt rám, én pedig engedelmeskedtem neki. Nagyot sóhajtott, miközben rám nézett.
- A kis barátnőd sok gondot okoz nekünk. – feleli, és kérdeznem sem kell, tudom kiről beszél.
- Mégis mire kérsz te engem? – előre sejtem a válaszát, és érzem, hogy minden fér kiszalad a testemből.
- Szerintem sejted. Ki kell iktatni.
- Nem! – válaszolom komolyan, és felkelek a székről. Ez a tiszteletlenségem jele, tudom, de nem bírok uralkodni magamon.
- Nem kérés volt, hanem parancs.
- Ne tedd ezt velem Ted… - nézek rá komolyan.
- Nem ismétlem meg magam. Kiiktatod, vagy én téged. Ismered az eljárást. – szigorú tekintetével méreget engem, és tudom, eljött az ítélet napja számomra, mert kizárt, hogy végezzek a nővel, akit szeretek. Másfelől, ha most a halált választom, attól még őt is kinyírják, ahogyan mondta, ismerem az eljárást.
Gyorsan kellett cselekednem, hogy megmentsem őt. Lehet megutál, de nem volt más választásom, ismét össze kellett törnöm a szívét, de előtte, újra magamba bolondítani.
- Mi lenne, ha a halottnak hitt rendőr visszatérne az élők soraiba? – fordulok a mentorom felé, akinek komoly póker arca azonnal megváltozik.
- Mégis mire gondoltál?
- Visszakapnád a téglád.
- Ezt mégis hogyan tervezed megvalósítani? Meghaltál. Árulónak tekintenek majd.
- Nem, ha kitalálunk egy hihető mesét. – válaszolom kimérten.
- Nekem ebből mi hasznom?
- Kapsz még egy téglát. A mostani nem a legjobb, ahogyan látom. – teszem hozzá merészen, ami tiszteletlenség ismét, igen, de a főnök tudja, hogy én sosem kerteltem. Most pedig ilyen tökösnek kellett lennem a célom elérése érdekében.
- Majd én félre vezetem a rendőrséget, és őt is… - teszem hozzá komolyan. – Közben pedig tudni fogsz a lépéseikről.
- Rendben, utolsó esély, de ha hibázol, vagy átversz, kinyírom a csajt, és téged is. Értetted? – szigorú tekintetével igyekszik hatást gyakorolni rám, de abból a korszakomból már kinőttem, és őszintén kezdtem bele unni. Most csak az a személy számított, akit meg kell védenem, az előttem álló férfitől. Hiába tekintettem őt apámnak, túllépett egy olyan határt, ami nekem is sok.
- Igen főnök. – válaszolom. Engedély megadva, már csak azt kell kitalálnom, hogyan térjek vissza az élők sorába, méghozzá úgy, hogy az egykori kedvesem és a rendőrség a bizalmába fogadjon… „Az élet egyik nagy tréfája, hogy az áldás olykor a csapás álcájában érkezik.” Ez a csapás pedig én leszek, már csak az a kérdés meddig.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adam Bates
Adam Bates EmptyVas. Márc. 17 2019, 18:07
Gratulálunk, elfogadva!

Adam!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nos, igencsak gyatra vagyok a kártyajátékokban, de abban egyetérthetünk, hogy ha még szar lapokat is kap az ember, azokból tud várat építeni. Te is megetetted, és egy ideig talán ennek az illúziója, jól megtartotta azt a kettősséget, amiben Te élsz. De azt hiszem, az ilyesfajta játszmáknak, soha nincs jó vége. Hisz az érzelmek mindenhol közrejátszanak, és szépen lassan felemésztik azt, amit Te fejben elterveztél. Az érzelmek tesznek gyengévé, a hibalehetőségek is, egyre nagyobb kockázattal loholnak a nyomodban. Szerettem volna, ha a Te történeted, másképp végződik. Ha senki nem sérül, és nem állítanak, komoly döntések elé, amik újabb fájdalmakkal járnak. De hova lenne az izgalom. Így utadra is engednélek, és csak óvatosan, nincs is rosszabb egy megbántott nőnél.Wink

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!






My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Adam Bates 22y38wkj
Adam Bates 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Adam Bates B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Adam Bates D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
 
Adam Bates
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dave Bates
» Maddox C. Bates
» Shana Bates
» Carter Bates
» Adeline Bates

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: