New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 77 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 20:25-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:24-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:49-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 19:47-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:44-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:43-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 18:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Shana Bates
TémanyitásShana Bates
Shana Bates EmptyPént. 5 Jún. - 12:53
Shana Bates

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Shoshana Bates (apám amerikai, innen az angol vezetéknevem)
Becenevek:
Shana - könnyebb kiejtése miatt ezt használom bemutatkozáskor
Születési hely, idő:
Maszkat (Omán, Ázsia), 1982. 11. 13.
Kor:
37
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
George Washington University - Újságírás és tömegkommunikáció, BA / végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
helyszíni tudósító, szerkesztő és hírelemző (ritkán dolgozom bent a stúdióban)
Ha dolgozik//Munkahely:
NBC News
Hobbi:
Mindenem a munkám, egyébként pedig szeretek virágokkal foglalkozni, apró bűvésztrükkökkel szórakoztatni másokat (nagypapám megtanított pár ilyenre), felvidítani másokat, síelni és túrázni is imádok, meg minden mást kipróbálni.
Play by:
Isla Fisher

Jellem

Miért épp a helyszíni tudósítás? - Édesapám külföldi tudósító volt, nagyon sok országban járt régen, köztük Ománban is, ahol megismerkedett édesanyámmal, aki amolyan angol nyelven beszélő idegenvezető volt akkoriban. Apa megmutatta a képeket, hol és merre járt, meg mindig is rajongtam a munkájáért, ugyan sok esetben olyan helyekre ment, ahonnan ritkán jött haza vagy háborús övezetekben dolgozott. Őt követtem csak, amikor eljött a kérdés: mi leszel, ha nagy leszel?!
Ért bármilyen támadás abból, hogy nem vagyok teljesen amerikai, hogy nem itt születtem, hogy édesanyám ománi? - Konkrét támadás sosem ért, mindig elfogadó közösségben éltünk, azután is, hogy Washington D.C.-be költöztünk, majd én a Nagy Almába jöttem, míg szüleim maradtak a fővárosba. Persze, sokan nem is nagyon tudják, hogy én nem USA területén születtem.
Mik az alapvető pozitív tulajdonságaim? - Aktív ember vagyok mindenben, nem szoktam ellustulni, mindig teszek-veszek, szinte csak alvás idején vagyok teljesen leállítva. Agyilag sosem. Én mindenben látok valamit. Én rettenetesen megszállottja vagyok a munkámnak, nagyon apró dolgokra is felfigyelek. Minden témakör érdekel, van olyan, ami sokkal közelebb áll hozzám, viszont van, ami csak említésképpen kerül szóba nálam. Nagyon hasonlítok ebben apámra. A vidám lényem, a szórakoztató egyéniségem, az intuitív képességem anyai ágon örököltem. Nemhiába van hatalmas szívem és nagyadag kedvességem.
Mindig csak a jó dolgok azok, amiket megemlítünk, tegyünk pontot arra, és írjunk rosszat is! - Észrevétlenül el szoktam csenni mások sütijét, csokiját, de volt példa arra is, hogy egy trükkel elvettem valaki telefonját, hogy belenézhessek, mit rejteget benne. Volt egy pár hónapos lelki zuhanásom, akkoriban sokat szerencsejátékoztam, még idejében leszoktam róla, nem váltam függővé.
Családalapítás merrefelé tart? - Elhagyott öt év után az a férfi, akivel le akartam élni az életem. Ő megfutamodott az elkötelezettség elől, kifogásokkal jött, miért nem akar gyereket. Tavalyelőtt történt ez. Nemrég ismét felbukkant az életemben ő, de én tartózkodom tőle.


Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Shana Bates
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dave Bates
» Maddox C. Bates
» Adam Bates
» Carter Bates
» Adeline Bates

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: