New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 95 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

we're just FRIENDS
Témanyitáswe're just FRIENDS
we're just FRIENDS EmptyHétf. Ápr. 15 2024, 12:55
Selena  Blaine
Stoppolt

Play by
Camilla Mendes (képen)
Magui Corceiro
Taylor Swift
teljesen opcionális, a fentiek csak ötletek
Születési hely
-
Kor
22-25 év között
Lakhely
-
Szexuális beállítottság
bi / hetero / pán (bármi kiv. homoszexuális)
Családi állapot
-
Csoport
Üzlet / Diák / Média / Sport, szerintem majdnem minden passzolhat akár hozzá, de egyeztessünk
Történetünk
Egyetlen egy esélyem volt arra, hogy valamit érezzek valaki iránt, az első, amikor még ott volt a hit és a bizalom saját magamban, hogy képes vagyok rá. De elbasztam, vagyis azt hiszem ha nem is közvetlen közöm volt hozzá, közvetett mindenképpen. Utána már elveszett minden hitem abban, hogy ennek lenne értelme. A szerelem nem egy olyan dolog, ami csak úgy jön is megy, amiért megéri megveszni, és amiért megéri küzdeni.
De ez már nagyon nagyon régen volt, még egészen kis korom óta ismerlek, szinte együtt nőttünk fel, mindenki úgy kezelt minket, mint a testvéreket, aztán ott volt a legjobb barátom Wilder, aki valamiért minden csajnak bejött és ez volt olyan hülye, hogy nem kihasználta hanem az elsőbe botlott bele, talán végérvényesen, az lennél te. Én Wild totális ellentéte lettem azzal, hogy ti egymásba botlottatok és azóta levakarhatatlanok vagytok egymásról. Egy pár, szinte hányinger én meg olyan életet élek, ami kényelme, mindig más csaj, mindig más program, nincsenek unalmas randik, unalmas családi vacsorák, de mivan ha titkon erre vágyok. Olyannyira titkon, hogy még én sem tudok róla, még én sem akarom tudomásul venni, hogy akkor egyszer éreztem valamit irántad, de el kellett hessegetni, hogy utat engedjek nektek, legalább az én fejemben, mert az életben nem volt más lehetőségem.
A kapcsolatotok vajon tényleg annyira tökéletes, mint amilyennek mutatják, Wild nem akar egy kicsit olyan életet, mint ami nekem van? Nem lennék biztos, hogy a válasz tetszene, ha tudnád, miket művel a h
tad mögött, de nem csalt meg, még nem, de már csak idő kérdése, mikor kacsint odébb, hiszen fiatalon jöttetek össze, neki lett volna lehetősége élni, kiélni minden vágyát, de helyette téged választott, és azt, hogy elköteleződik, de ez nem biztos, hogy örökérvényű lehet.

//A lány életmódja és a családi háttere teljesen opcionális és a jelleme is, én örülnék neki, ha valahogy egymásra találnának, de egyfajta vívódást is látok benne és az is lehet, hogy nem passzolnak, hiszen az élet nem ennyire egyszerű, még gazdagéknál sem Razz //

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Salvador Ario
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
we're just FRIENDS 2qtcf5kkbqub1

we're just FRIENDS 111164e25c794c604f89e78659c75bfead977e3e

★ elõtörténet ★ :
we're just FRIENDS Tumblr_pcehu72LeP1qafbb8o4_400my story
★ lakhely ★ :
-
★ :
we're just FRIENDS C82aa931a64a75918f77f34911cc967c01a4bb40
★ play by ★ :
Taylor Zakhar Perez
★ szükségem van rád ★ :
we're just FRIENDS 59191734589f12dc007703224180cb86
★ hozzászólások száma ★ :
18
 
we're just FRIENDS
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my best friends
» Friends will be friends
» Friends
» Best Friends Forever
» Best Friends

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: