New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 120 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 106 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Oscar Raúl Haynes
TémanyitásOscar Raúl Haynes
Oscar Raúl Haynes EmptySzer. Ápr. 03 2024, 15:03
Oscar Raúl Haynes
i'll never be that me again

Karakterinformációk

Karakter típusa
keresett
Teljes Név
Dr. Oscar Raúl Haynes
Becenév
Raúl
Születési hely
Wyoming, Goshen megye, Torrington
Születési idõ
1979. május 31.
Kor
44
Lakhely
NY
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas
Tanulmányok
University of Denver College of Natural Sciences and Mathematics, Biological Sciences (1997-2001)
New York University Grossman School of Medicine, Doctor of Medicine (MD) (2001-2005)
Uniformed Services University of the Health Sciences, Medical Residency Program (2005-2010 külföldi missziókon; további két év aktív szolgálati idő katonaorvosként)
New York University Grossman School of Medicine, Neurology & Neurosurgery Fellowship Programs (2013-2015)
Foglalkozás
Idegsebész, neurológus szakorvos
(NewYork-Presbyterian, Neurology & Neurosurgery Department)
Hobbi
a testmozgás legtöbb formája (a futás és biciklizés külön kedvence); túrák, kirándulások (minél meredekebb, minél nehezebb, annál jobb); lövészet (pisztollyal, puskával, íjjal, teljesen mindegy, nem válogat); barkácsolás, kertimunka (különösen, ha saját elhatározásából, nem nyaggatásból csinálja); BBQ, grillpartik (ami egy sokkal kevésbé direkt kifejezés a szociális eseményekre)
Moodboard

Egészségügy
csoporthoz tartozom

Jellem
Mintaférj, minta-apa, mintaszakember, mintapolgár...
Olyan fáradhatatlan tökéletességgel hozta le a magára vett és rá aggatott szerepeket, hogy annak, túlzás nélkül állítható, már akadtak, kik a csodájára jártak. A „hogy csinálod?” és „áruld el a titkod!” dölyfös utalgatások egyike se talált válaszra: idővel megtanulta elfogadni az irigyeket, és nem többel, mint egy komótos vállhúzással kísért engedékeny mosollyal reflektálni. Hisz, bár szeret beszélni, gyakran jobban megörülve a hangjának, mint kellene, felesleges bizonygatásokba nem bocsátkozik, ha már pontosan tudja, nem tisztje senkinek se elszámolni azzal, mi és hogyan alakult az életében. „Ennek is csak megszületni volt nehéz!”, állítják egyesek, kis szerencsével a háta mögött, mert agresszív ugyan nem volt sose, de a temperamentumát nehezére esik tagadni, tudja bármennyire is, jellemhiba, nem valami, amire büszke lehetne. Márpedig ő az: büszke arra, amit elért, amilyen emberré vált, ahová eljutott a wyomingi kisvárosból. Ha őszinték akarunk lenni, már olyannyira büszke, hogy az a fene nagy önérzete, nem az állapota fogja a vesztét okozni, de mit lehet mit tenni? A gyermekkori beidegződések, a neveltetés kérdése nem olyasvalami, aminek ellent tudunk mondani. Vagy tudnánk, de nem akarunk. Raúl márpedig nem akart.
Egy kolumbiai illegális bevándorló fattyaként született az Amerikai Egyesült Államok történelmének egyik leghazafiasabb államába – ha nem volna tovább is sejthetnénk: önmagában kudarcra ítélt történet... Nagyapja, Randall Haynes, a torringtoni mindennapok megbecsült alakja a családja ellen elkövetett vétekként fogadta a latino unoka érkezését; de hogy a tizenhét éves lányának köszönhette, az már a személyére nézve volt pusztítóan sértő. Raúl életében a gyűlölet volt az első érzelmi reakció, amivel szembesülni kényszerült, mert Mr. Haynes még csak titkolni se akarta az iránta érzett ellenszenvét. Érdekes helyzeteket szül a véletlen, ugyanis nem más, mint ez a gyűlölet kovácsolta végül kettejük szétválaszthatatlan kapcsolatát. Utálta ugyanis nézni az unokája a társadalomban tétován tengő-lengő, mihaszna voltát, így elhatározta: „Majd én megtanítom!”, és mivel soha nem tette, akkor se hazudott. Könyörtelen, de igazságos tanítója volt...
Hamarabb jelentkeztek nagyapja katonákét idéző attitűdjei, mint az aktuális kognitív életkori sajátosságok velejárói. Nemcsak, hogy megtanította, a saját képére formálta az őt mindenkor bálványozó kisfiút, ki, mint azt már tudjuk, a mai napig se tágít fiatalkori hagyatékától – ahhoz túl szentimentálisan ragaszkodó típus, hogy egy általa nagyra tartott személyt meghazudtoljon. Sokszor már idegesítően precíz, olyasfajta, akinek egy terv felállításának menetéhez is egy konkrét, megelőző tervezetre van szüksége, mert olyan, hogy „túlzottan körültekintő”, nem létezik. A megszokások rabja, és ez a fajta pedáns létforma, amit nem csak az örege, de később, a seregben töltött időben a körmére néző felügyelő tisztje követelt tőle, megmásíthatatlanul a tudatába égett. Élesen ugyan nem, de gyakran kimért, úriember modorával szóvá teszi, ha rosszallja, egyesek nem a neki evidens elveket vallják. Enyhe utalásokat, finom célzásokat fog tenni arra, szerinte mi a megfelelő metódus; van annyira karakán, hogy nem csak hangoztatni, ha szükséges, akár megvédeni is tudja a vélt igazát. Tiszteli ugyan a hierarchiát, és pontosan tudja az abban betöltött szerepét annak minden pozitív és negatív hozományával együtt, de nem szorult belé az a fajta gátlás, hogy tartsa a száját akkor, ha döntő kérdésben, úgy látja, elbaltázott lépést akarnak tenni, legyen szó az élet bármely területéről. Ugyanakkor képes beismerni azt is, ha hibázott – ez teszi különbözővé a rá aggatott „önhitt” jelzőtől, mivelhogy sokkal inkább tartja, rendkívül fejlett az igazságérzete, aminek része, hogy magabiztosan vállalja, ha tudja, neki áll a zászló. Egyenes, ritkán köntörfalazó ember, aki inkább igazítja a valóságot a másik egyén teherbírásához, mintsem, hogy hazugsággal szédítse, bár meglehet, miután nem a legjobb emberismerő, gyakran mellé trafál, mégis inkább vállalja a kockázatot. Soha nem kegyetlen, soha nem bánt, csupán nyílt és őszinte – ahogy ezt kapta ő örökül a nagyapjától, a lányát hasonló elvek szerint igyekezett nevelni.
Senki nem vádolná azzal, hogy szégyenlős típus lenne, nem kísérel meg művi látszat-félszegséget, miután a környezetének felé mutatott megítélése a legtöbb esetben hidegen hagyja – kivéve a szívének fontos személyeké. Igaz, miszerint csak annak fogadja el a tanácsát, akinek a véleményére is kíváncsi, és a családja felől érkező visszaigazolás kiemelt figyelemmel csiszolja keményre metszett értékrendszerét. Mindig gondja volt rá, hogy bármennyire is folyjon össze, és legyen hatással a munkabeosztása a közösen töltött időre, elkülönítse a professzionális mivoltát attól, hogy a magánéletében családapa. Alaptermészeténél fogva se bumfordi, vagy éppen magának való: a „jófej” jelzőt a széles spektrumának minden kis centijével mintha csak rá öntötték volna, bár be kell látni, sajátos a humora, ami sokakban visszás érzéseket kelthet. Azok, akik, mint Dr. Haynes-t ismerik, szinte el se tudnák képzelni, hogy odahaza milyen bolondos, életigenlő, a legjobb értelemben vett „nagy gyerek”. Filantróp, hivatásából adódóan karitatív jellem, vágyja a segítségnyújtást – ellenben ki nem állhatja, ha segítségre szorul, az ugyanis férfiúi becsületén okoz csorbát; hasonló aggályok miatt nem beszél az érzéseiről sem. Szavak útján még a szeretetét se tudja kifejezni, inkább a tettek, semmint a hangzatos vallomások embere, bár mentségére szóljon, igyekszik... de nem eléggé.
Mintaférj, minta-apa, mintaszakember, mintapolgár... volt.
Volt, mert az emberi természet ilyen: meghasonul és a felismerhetetlenségig kifordul magából, ha az áldozat szerepébe kényszerül. Mártírja lett saját magának, elszenvedője egy, a semmiből érkező diagnózisnak, amit önmagánál már csak a családjának kíván kevésbé. Ki akarná végig asszisztálni a férje vagy éppen az apja sorozatos hullámvölgyekbe torkolló lejtmenetét? Önkényesen döntött: nyilvánvalóan senki, a teljes elszeparáltság pedig a legjobb, hogy annak lehetőségétől is ellehetetlenítse a szeretteit.
A büszkesége fogja a sírba vinni, már ő is tudja...

Pedro Pascal
arcát viselem

Múlt
– Nem véletlenül mondják, hogy az orvosok a legrosszabb betegek, mi?
– Nem tudom. A te oldaladhoz még nem volt szerencsém.
– Épp ezért lehetnél velem könyörületesebb…
– Lehetnék. Abban viszont mi a kihívás? Már úgy értem, neked.
– Mert úgy érzed, nincs anélkül is épp elég kihívás a helyzetedben, hogy megnehezítenéd nekem?
– Dehogynem!
– Nevetni azért nem kell…
– Magamon nevetek, és azon, mennyire szürreális ez az egész, nem rajtad. Nem kell, hogy aggódj, te mindent jól csinálsz.
– És mégis egyhelyben toporgunk!
– Ennyire bosszant, vagy csak a túl erős kávétól ment fel a vérnyomásod, azért ilyen pirospozsgás az arcod?
– Raúl!
– Jól van!
– Persze, hogy aggódom…
– Ez ám a nagy sóhaj! Tudod, nem túl megnyugtató, ha a kezelőorvosom aggódik…
– Egy gyógyíthatatlan betegség ritkán ad lehetőséget a megnyugvásra.
– És mit mondjak akkor én?
– Mit mondanál?
– Teljesen be vagyok szarva…
– Barátodként kérdezem…
– Barátok vagyunk?
– Ne vágj ilyen bamba fejet, komolyan beszélek! Beszélnék, ha hagynád.
– Szóval barátomként…
– Barátodként, igen. Tudom, hogy nincs jogom beleszólni…
– Ha tudod, miért csinálod?
– Raúl!
– Oké, ne kiabálj…
– Biztos fáj erről beszélni, ezért szabotálsz… de jól átgondoltad? Egyedül akarod végig csinálni?
– Jól mondtad. Ebbe tényleg nincs jogod beleszólni.
– Ne húzd fel magad, csak segíteni akarok! Nem gondolod, hogy ez velük szemben is nagyon... nem tudom,...
– Önző?
– Az. Gondolj a feleségedre...

Az este sietségében rosszul behúzott sötétítő résein át beszűrődő Nap sugaraitól langyos volt a bőre, ahogy ujjaival, azok külső élével a takaró alól kikandikáló, fedetlen vállát simogatta. Ide-oda mozdult, elkószált az oldala mentén bordakosara emelkedései-mélyedései felé, folyamatosan érinteni akarta – nem tudta volna megunni. Mellkasán cirogatták Jayla levegővételei, kánikulát ébresztett a bensőjében a testét körbefonó lényéből áradó, szeretetteli melegség. Soha azelőtt nem érezte magához ennyire közel... Tudta, minden rezdüléséből nyilvánvaló volt, hogy mosolyog, a csend jótékony súlyával rájuk telepedő dunyháját mégse vetette le egyikük se; meghitt, lélekmelengető csend volt.
Tenyerébe zárta a lány apró kézfejét, kíváncsian érintették ujjai a gyűrűt, mintha nem látta, nem fogta volna azelőtt még soha – pedig hány éjszakát ült az ágya szélén a bársony ékszeresdobozzal tanakodva, vívódva, a legrosszabbtól tartva. Sietett, ebben neki se volt kétsége, de abban, hogy őrültség lenne, nem értett egyet senkivel. Azzal viszont, ha Jayla a nagy átlag mellett voksol, már nem tudott volna mit kezdeni... hisz fiatalok, hová sietni? Annyiszor hallotta, hogy akár el is gondolkodhatott volna rajta, de minél többször szegezték neki, annál biztosabb volt benne, az, ha pontosan tudja, mit, kit akar maga mellett tudni egy életen át, nem sietség. Egyszerűen bizonyosság, amit nem dob el magától azért, mert fiatal, mert „annyi lehetősége van még”. Talán igazuk is volt, tényleg akadt volna megannyi lehetősége, de arra a boldogságra, ami hevesre váltotta a szívverését a lány tenyerének szívélyes érintése alatt, csak ez az egy.
– Mindig szeretni fogsz? – finom volt a hangja, lágyan puhatolózó, mégis, a hajnal néma derengésében betöltötte az egész szobát. Raúl a gondolatba, hogy ez az édes orgánum lesz, amit élete végéig elsőként hallhat minden rájuk virradó reggelen, beleborzongott. Az óvatos mocorgásra felemelte a párnáról a fejét, ábrándos pillantása Jayla az arcélét tanulmányozó szemeire siklott. A kérdést is abszurdnak tartotta – már azelőtt szerette, hogy magában is realizálta volna, ez az. Persze erről ő mit se sejthetett.
Lapockájára vonta a kezét, úgy fordította a hátára. Mellé könyökölt, karja alatt átnyúlva morzsolta ujjai közé a barna tincseket. Legalább annyira élvezte, amikor Jayla simítását megérezte az arcán, mint mikor hasonlóan hozzá ő is járomcsontjára vezette hüvelykujját. Szelíd tekintetét a kíváncsian vizslató íriszekbe mélyesztette, a felkelő Nap fényében realizálva, el tudna veszni abban az igéző, aranybarna szempárban.
– Mindig – egy lágy, mégis hosszú csókra hajolt közelebb, azzal pecsételve meg az ígéretét...



– ... a lányodra...

Már a pirkadatot előjelezve vöröslött az égbolt alja, mikor levette a gyújtást az autójáról azzal a tudattal, hogy nem több, hat óra múlva már ismét a kórházban lesz. Megfordult ugyan a fejében, hogy valahol a pihenőben keressen magának egy félreeső zugot, vagy a nővérektől tájékozódva kutasson magának egy szabad kórtermet, ahol elnyújtózhat a másnapi műszakja kezdetéig, de végül egy útravaló kávé után csak beült a kocsijába. Mindig hazaszólt, ha úgy alakult, mégse érkezik az előre közölt időpontban, akkor este viszont esélye se volt – gyötörte volna a bűntudat, ha ennek fejében még nem is a felesége mellett ébred, nem a lányával reggelizik meg...
Halkan csilingeltek a kulcsok az ajtó melletti tálban, ahogy kimérten beleeresztette a csomót. Lábfejével odébb pöckölte a cipőit, amiket a fáradtságból fakadó igénytelenséggel a sarkára lépve rúgott le magáról – hogy később szidja magát, amikor induláskor venné fel –, és csak a szeme sarkában felsejlő lámpafény miatt nem iramodott rögtön a hálószoba felé.
– Ilyenkor ébren? Még a madarak se csicseregnek ennyire korán – nekivetette a vállát az ajtófélfának, zsebébe matató kezéről hanyagul csüngött le a zakója; de még így se annyira hanyagul, mint amilyen szedett-vetetten lógott alá a nyakkendője. Ennek ellenére is nagy tétet mert volna tenni rá, hogy sokkal rosszabbul érzi magát, mint amilyen ramatyul kinéz, márpedig Dorothea arcáról mindent le lehetett olvasni. Kedves volt tőle, hogy mégse tette szóvá, amit látott.
– Nem tudtam aludni – Raúl csendben bólintott. Megígérte, hogy vacsorára otthon lesz, a számára kihelyezett teríték viszont újfent egy üres szék előtt árválkodott – megesett már korábban is, úgyhogy csak sejthette, szerepe lehet abban a bosszúságban, ami nem hagyta a lányát nyugodni. Mögé sétált, vállára simítva a tenyereit nyomott egy puszit a dús tincsek közé.
– Sajnálom, kölyök... – megkerülte, a holmijait a mellette lévő székre pakolta. – Csatlakozhatok? – kérdezte, a Dora arcán kerekedő mosoly volt rá a válasz: igen. Magához vette a narancsleves dobozt, és jól meghúzta a lánya rosszalló sápítozásával kísérve.
– Anyádnak egy szót se! – dorgálva, ugyanakkor nevető szemekkel emelte rá az ujját, majd visszatekerte a kupakot. Kimerült volt, minden porcikája a matrac kényelme után kiáltott, vágyta, hogy Jayla a félálom tudatlanságában hozzá bújjon, mégis felülkerekedett a fáradtságon.
– Baj volt? – egy kórházban mindig baj van. Nem sokkal a műszakja vége előtt hívták konzíliumra a sürgősségiről; epidurális hematoma, nyílt koponyatörés miatti kraniotómiás beavatkozás, C2 csigolya dens törés... és a komplikációkkal akkor még nem számoltak. Három óra küzdelem után végül hajnali háromnegyed négykor kimondták a halál beálltát. Az elhunyt férfi felesége külföldön tartózkodott, egyedül a lányát találta a váróteremben, vele volt kénytelen közölni a hírt. A keserves sírása ott ismétlődött a fejében, mintha egy soha véget nem érő szalagon játszották volna... Épp annyi idős lehetett, mint Dora. Nem tudta nem beleképzelni magát a helyzetbe; hisz egy autóbaleset bárhol, bárkivel megeshet. Mi van, ha másnap ő lesz a következő? Ha ő is épp egy ittas sofőrrel találkozik egy kereszteződésben? Annyi minden áll még előttük... annyi elvesztegetett idő van már mögöttük...
– Tudom, hogy nem mondom eleget, de... nagyon szeretlek. Ugye tudod?...



– ... magadra.
– Magamra?
– Magadra, igen. Nagy szükséged lesz rájuk, a támogatásukra, a szeretetükre... nagyobb, mint azelőtt valaha.

Relapszáló-remittáló szklerózis multiplex (RRSM):
A szklerózis multiplex (SM) a központi idegrendszert, így az agyi idegeket, a gerincvelőt és a látóidegeket károsító krónikus autoimmun betegség, ahol az immunrendszer a mielinhüvelyt (az agyban és gerincvelőben lévő idegrostok körüli védőbevonat) támadja. Az ebből fakadó idegkárosodás akadályozza a központi idegrendszerből érkező üzenetek áramlását a testfunkciók romlását vagy elvesztését idézve elő.
Leggyakoribb tünetei: fáradtság; egyensúlyi vagy lábkoordinációs problémák miatti botladozás; zsibbadás vagy bizsergés a bőrben; kognitív problémák (koncentráció, problémamegoldás, memória); látással kapcsolatos problémák (homályos látás, vakfoltok, kettőslátás, szemrángás, fájdalom szemmozgások során)
A relapszáló-remittáló szklerózis multiplex (RRSM) a diagnosztizált betegek 85%-át érinti. A betegség ezen típusát a relapszusok (fellángolások) és remissziók (tünetmentes időszakok) jellemzik. A relapszusok váratlanul érkeznek, néhány napig, hétig, rosszabb esetben hónapig tartanak, és hasonló időtartam alatt javulnak. Ezeket hónapokig, akár évekig elhúzódó remissziós fázisok követik, ám az SM ekkor is aktív, így az idegek károsodása folytatódhat. A már károsult terület soha nem fog teljesen helyreállni.
A mai napig ismeretlen, mi okozza a szklerózis multiplexet, az etiológiai faktorok azonban mindig tartalmaznak környezeti (pl. fertőzés: Epstein-Barr vírus, HHV-6, stb.) és genetikai (pl. HLA class II) jelenségeket is. A D-vitamin hiány, a dohányzás és a túlsúly szintén kockázati tényezőt jelent.
A tudomány jelenlegi állása szerint az SM-re nincs gyógymód. A kezelések a tünetek szabályozására, a relapszusok számának csökkentésére és a betegség előrehaladásának lassítására irányulnak.
Lehetséges kezelési módszerek: gyógyszeres kezelés (szteroidok, izomlazítók, fájdalomcsillapítók, betegségmódosító kezelések, őssejt terápia); terápiák (fizikoterápia, kognitív viselkedésterápia, klinikai pszichológia, stb.); egészséges, kiegyensúlyozott étrend; rendszeres testmozgás.


livin' in new york

Jayla Haynes, Dorothea Haynes and Benjamin Stanford imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Oscar Raúl Haynes
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Oscar Raúl Haynes DJVbifF
Oscar Raúl Haynes A9903eeeec5bee151fa15ede20215b90de3cbf23
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
FOR THOSE I LOVE I WILL SACRIFICE
★ családi állapot ★ :
it hurts me to know, there's no easy to fix
and i hate that you're feeling like this...

Oscar Raúl Haynes A285524f5694d5030e4ed2f1be8bd0383c4130bd
LOVE IS RUTHLESS MAYBE I'M JUST FOOLISH
★ lakhely ★ :
Tribeca, Manhattan | Brooklyn
★ idézet ★ :
i'm scared. i'm scared that if i let my guard down for even a second the world is gonna come crashing down, and i don't know if i could survive that.
★ foglalkozás ★ :
idegsebész, neurológus szakorvos
★ play by ★ :
Pedro Pascal
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
Oscar Raúl Haynes 6420ca6de8751c747dcafcb7f6ff6c386aae2cb1
TémanyitásRe: Oscar Raúl Haynes
Oscar Raúl Haynes EmptyHétf. Ápr. 08 2024, 11:39
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Raúl!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy gyönyörűen kidolgozott karakterlapot hoztál, külön dicséret azért, hogy ilyen egyedi módon oldottad meg, sikerült benne megismerni tökéletesen a karakteredet.  Oscar Raúl Haynes 2451935670  Nem csak a személyiségével sikerült elvarázsolnod, hanem a történettel is, amelyben remekül bemutattad azt, hogy milyen, amikor egy férfi a családjáért él. Azt hiszem, hogy a feleséged és a lányod is nagyon szerencsés lehet azért, mert te vagy nekik.  Oscar Raúl Haynes 2624752903 Talán most kilátástalannak tűnhet az életed, nehéz lehet szembesülni egy olyan betegséggel, amelyre nincs gyógymód, úgy még elviselhetetlenebb lehet az egész, hogy épp egy olyan betegséggel küzdesz, amelyet a szakmádból kifolyólag sokkal jobban ismersz bárkinél, de én tiszta szívből bízok abban, hogy feladni nem fogod. A családodnak szüksége van rád, és neked is rájuk. Talán ők elég erőt fognak adni ahhoz, hogy megtanulj ezzel együtt élni, és ha nem veszíted el a hited és kitartartasz, meglehet, hogy rá jössz, hogy sokkal erősebb is vagy, mint gondolnád.  Oscar Raúl Haynes 4146035580  Nem csak a családodért, de magad miatt is annak kell lenned.  Oscar Raúl Haynes 4146035580
Színt és rangot majd egy admin fog adni neked, de addig is érezd jól magad. Köszönöm, hogy olvashattalak  Oscar Raúl Haynes 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

Oscar Raúl Haynes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Oscar Raúl Haynes Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Oscar Raúl Haynes 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

Oscar Raúl Haynes Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Oscar Raúl Haynes Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
105
★ :
Oscar Raúl Haynes Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Oscar Raúl Haynes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hold on tight - Jayla & Raúl
» Haynes fam with another one -
» Daemon Haynes
» Jayla Haynes
» Dorothea Haynes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: