New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

William Archer
TémanyitásWilliam Archer
William Archer EmptySzomb. 9 Márc. - 12:55
William Archer
”Mondtad már valaha mosolyogva, hogy minden rendben lesz, holott a lelked zokogott? Bíztattál valaha nevetve, miközben a szíved kettétört?”

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
William Archer
Becenév
Will, Archie, Doki
Születési hely
Manhattan
Születési idõ
1983.09.21
Kor
40
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
A munkának élek
Tanulmányok
Orvosi diploma/gyerekorvos
Foglalkozás
Gyerekorvos
Munkahely
Brooklyni betegellátó központ/kórház gyerekosztály
Hobbi
Mozizás, kártya, idegelni a szomszédot, gyerekek

Csoportom:
Egészségügy

Jellem

Csupa mosoly, kedves jellem, aki a gyerekek megsegítésének szentelte az életét. Pont ugyanannyira hangzik jól, mint amennyi sötétség van emögött. Na, persze, nem azért, mert valójában gonosz lennék, nem, de még csak az alvilág sem üldöz, miközben lőfegyverrel tartom vissza a démonokat a pokol nyolc bugyra közt. Én csak egyszerűen, másokkal foglalkozom, hogy ne kelljen a saját szarsaágaimmal törődnöm. Extra munkákat vállalok, túlórázok, pihenő és szabadnapjaimon pedig beöltözök kabalafigurának és úgy nevettetem meg a beteg gyerekeket. Családi kapcsolataim? Vannak, de nem vagyok jóban senkivel, nem nyitok senki felé, szinte kivétel nélkül mindegyikük elfordult tőle, egyedül a húgom szokott néha felhívni. Barátok? Kihasználtak. A pénzemet, a szaktudásomat, az a maroknyi pedig, aki fent maradt, én üldöztem el. De hé, nem csüggedek, a brooklyni házamban lakom egyedül, a szomszéd nénivel viszont tök jól el vagyok. Süket. Jelelve beszélünk, amit a gyerekek miatt amúgyis meg kellett tanuljak, hétvégente pedig sakkozunk vagy társasozunk. Na őt igazán kedvelem. Mindig süt nekem valami süteményt, igaz ehetetlen, de értékelem, mert önzetlen.
Egyébként otthon rendet tartok, de néha a húgom küld takarítót, ha nem igen vagyok otthon, magamra azonban oda-figyelek, hiába ülök a pénzemen. Na nem azért, mert sóher lennék, csak nem hagyok magamnak időt, hogy elköltsem. Adományozni szoktam inkább, találjátok ki, igen, a beteg gyerekeknek.
Szeretem még a focit, a Wrexham csapatának szurkolok. Szoktam moziba járni, többnyire egyedül, vagy a személyi aszisztensemmel, de arra csak párszor bírt rábeszélni. Általában humoros vagyok, a gyerekek kedvéért, mert imádom, ha imádnak. Szeretetközpontú vagyok és mindent poénokkal próbálok megoldani, mert szeretem, ha nevetnek körülöttem és ezzel el tudjuk űzni a bánatot. Ez vagyok én. Egy szerencsétlen senki, aki szeret adni.

Múlt


- Úristen, vigyázat! Egy komoly esettel állunk szemben – kiáltottam el magam a gyerekosztály folyosóján, ahogy toltam magam előtt a tolókocsit, benne pedig a kis Petert, aki tíz perccel ezelőtt még azért sírt, mert nem akart oltást kapni, azóta pedig már a második körünket futjuk a folyosón és az oltást már rég beadtam neki.
- Dr. Archer! Mit művel?! – állít meg a folyosó végén egy zsémbes, idős köpenyes alak, aki a főorvosnak képzeli magát. Nem is értem, egy gyerekosztályon, hogy lehet egy ilyen mogorva fráter valaki a nagy vezér errefelé. – Peter lebuktunk – súgom oda a kisfickónak, aki aggódva nézett fel rám a székéből. – Turbó fokozatra kapcsoljunk? – súgtam oda neki, mire ő elkezdett mosolyogva bóligatni.
- Az a gyerek egy betegünk, maga pedig úgy rohangál vele itt a folyosón, mintha csak egy parkban lenne. Arról nem is beszélve, hogy balesetveszélyes – lépett közelebb, mire én tiszteletteljesen megfordítottam a kocsit és úgy emeltem rá a tekintetem. – Az balesetveszélyes főorvosúr, hogy maga a versenypályán sétafikál – mosolyogtam, mire Peter benyomott a kocsi karján egy képzeletbeli kapcsolót, én pedig brümmögve rohantam tovább a folyosón az ellenkező irányba, vissza a betegváróhoz. – Dr. Archer! Magának már itt sem kellene lennie! – kiáltott utánam, mire a kicsivel nevetve élveztük a gondtalan utat a váróig, ahol a szülők valószínűleg már aggódva vártak az aszisztensemmel.

- Mi az, hogy két nap alatt 2 órát aludtál?! Will, ez ugye nem komoly? – hangzott a telefon túloldalán a kétségbeesett kérdés, mire én lustán belehörpintettem a kávémba. Az életadó. A manna, az Istenek itala. – Sokat kávézol. De ugye nem bagózol a házban?! – kérdezte, mire én megrántottam a vállam, úgy csinálva, mintha a húgom látta volna a tevékenységet. – Csak hébe hóba. Ez mindkét kérdésre válasz volt – tettem le a megüresedett bögrét, majd az étkező asztalához lépkedtem, ahol a pont Susantől kapott ezüst hamutartóból előkaparásztam az égő cigimet. – Nem értelek Willy, itt vagy 40 éves, elpazaroltad a legjobb éveidet, se barátnő, se feleség, már gyerekeket kellene nevelned. – jött az enyhülő válasz a túloldalról, mire letettem a seggemet a székre és kezembe vettem egy kártyasort. – Szoktam. Napi 30-40-et – mondtam mosolyogva, majd ismét dühöngtem egy keveset a kezemben lévő lapok láttán és eldobtam egyet közülük.
- Legalább kimozdulnál?! Vannak egyáltalán barátaid?
- Hogyne lennének. A szomszéddal is jóban vagyok.
- A süket vénasszonnyal? Minek jár az át hozzád?
- Átjön panaszkodni, hogy sokat zajongok.
- Nem vagy vicces Willy.
- Szerinte az. – néztem a szemben ülő Linettre, aki nagyot mosolygot a poénomon, független, hogy őt érintette az, cserébe diadalittasan eldobott egy lapot a kezéből és hozzám hasonlóan beleszívott egyet a cigijébe.
- Most is ott van? Minek? Miért? – sápítozott. – Ha süket, honnan tudná, hogy most mit mondtál? – kérdezte, azt remélve, most megfogott magának. – Mert szájról olvas. Szóval vigyázz mit mondasz – korholtam le mosolyogva, mire egy hatalmas sóhaj volt a válasz a túl oldalon.
- Amúgy meg sütit hozott. De ehetetlen volt, így inkább behívtam römizni – vettem fel egy lapot a középső flopból, mire nagy csapódás ijesztett meg a pakli rendezésben. A szemben ülő Linett leolvasta a számról a sütijére mondott érzékletes véleményem, mire én sajnálatot jelző arccal kértem elnézést a kezeimmel. De sajnos igaz.
Ő erre valami nagyon csúnyát mutatott vissza, letéve pakliját. Én erre (Hogy mutathatott ilyet? Ezzel a kézzel öleli meg a rokonait?) Erre ő: (Meg anyádat)
- Halló, ott vagy? Will! – jött a türelmetlen húgom, mire én megint kézbe vettem a telefont. – Sajnálom, épp veszekszünk a kártyapartneremmel, akinek a keze ma nem csak hamis, de trágár is.
- Hogy lehet egy sükettel veszekedni?
- Nem tudom, de nagyon jó benne.
- Ajj Will, tudom, hogy szivatsz… - jött a megadó válasz. – Szeretlek, te hülye – tette hozzá.
- Én is téged gyagyás. Vasárnap hívlak. – válaszoltam neki mosolyogva, nem figyelve a még mindig mutogató vénasszonyra. – Jobb lenne már találkozni. Lassan már nem tudom megszámolni az ősz hajszálaidat – nevetett Su, mire én sértetten sóhajtottam egy drámait. – Hát jó, de ezért te fogod fizetni – bólintottam, majd egy szia kíséretében le-tettem a telefont és a párti ellenfelemre emeltem a tekintetemet. (Magának annyi vén szipirtyó) Mutattam neki, mielőtt felvettem volna a kártyáimat. (Kicsi vagy te ehhez hülyegyerek) Jött a válasz. Igen, az voltam. Kikaptam. Tisztahandolt a vénség.  
   

livin' in new york

Mallory Duval and Jayda Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
William Archer
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
William Archer 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Szennyesem
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
William Archer 72b080bc012fdbf439e0d7789a3f24c635ea3ac8
★ play by ★ :
Ryan Reynolds
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
William Archer Ryan_reynolds_will_never_stop_being_funny_24
TémanyitásRe: William Archer
William Archer EmptySzomb. 9 Márc. - 23:13
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves William!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ha nevetéssel lehetne gyógyítani a betegeket, azt gondolom, hogy a Te osztályodnak lennének a legjobb statisztikái az egész városban. Az élet ennél persze sajnos sokkal igazságtalanabb és bár biztosan rengeteg kis kölyköt gyógyultan küldesz haza, de attól még látod ennek az egésznek az árnyoldalát is. Ha van valaki, aki egyáltalán nem érdemli meg, hogy komoly betegségekkel küzdjön, akkor azok ezer százalékig a gyerekek, akik nem isznak és cigiznek, mintha az életük múlna rajta - és ezen a ponton kicsit egyet kell értenem a húgoddal, még ha ettől unalmasnak is titulálsz.  Rolling Eyes De attól még azt gondolom olyan orvosok kellenek a gyerekek mellé, mint amilyen Te is vagy, ezért ne rövidítsd meg a pályán töltött idődet.
A történeted olvasása közben valamiért olyan érzésem támadt, hogy több van a munkamániád mögött, mint amennyit láttatni engedsz, s bár a rejtélyt nem fejtettem meg, azért két nap alatt két órát aludni azt hiszem tényleg szuperképességnek számít. Tudtad, hogy az emberek hamarabb belehalhatnak abba, hogy nem alusszák ki magukat, mint hogy koplalnak? Remélem ezek után átgondolod, hogy mikor rendezel römi partit a szomszéd nénivel. Razz
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

William Archer imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
William Archer Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
William Archer Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
William Archer 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
William Archer 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
William Archer 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
William Archer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shaw Archer-Moore
» Daenerys Archer-Moore
» William Monroe
» Tyrice William
» William Pierce

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: