New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
TémanyitásRe: how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra EmptySzer. Ápr. 17 2024, 23:11
The dog take it away…
Tyra & Lennox & Doby & Molly

Tyra aranyos lány, nem az a tipikus sulis picsa, mint a legtöbben, kicsit féltem is, hogy nem fog jól reagálni a közeledé-semre vagy nem hiszi el, hogy testvérek vagyunk. Igaz, még mindig nincsenek tárgyi vagy papiros bizonyítékaink, de szerintem jól kijövünk és sok a véletlen egybeesés.
Túl komolyan közöltem vele a bérelt kutya sztorit, el is hitte egy pillanatra, de mikor bevallom, hogy vicceltem, mert szoktam olyat is, elnevetem magam, válaszára pedig még mindig mosolyogva bólogatok.
A sztorizgatás nagymestereként regélem neki az elmúlt hetek eseményeit, tudtam, hogy a lőfegyver említése nála is kiveri a biztosítékot, még is a történet fénypontja, hogy befingtam Miss Winters autójába. El is neveti magát, mire én is zavartan vigyorogva vakarom meg a tarkómat. – Hát, igen. Az ő hibája, satufékezett, én pedig televoltam tömve nyug-tatóval és pocokméreg kávéval – rántom meg a mondat végére a vállam, majd hagyom, hogy jól kinevessen.
- Mi? Dehogy, nem szomorú, már megszoktam – próbálom menteni a menthetőt, remélem nem érzi magát rosszul, mert ez szerintem is inkább vicces történet. – Én választottam ezt, egyszerűen elpuskázom minden kapcsolatomat – morfondíroztam el hangosan, ahogy arrébb rúgtam egy kavicsot seta közben. Dobby kicsit összerezzent erre és számonkér-ően nézett fel rám, amire én csak kinyújtottam rá a nyelvem.
- Sima liba, összeszokunk hamar, igaz-e kis gazfickó – motyogtam az előttem mostmár valamelyest nyugodtabban sétáló kutyusnak, aki rám sem hederített, jobban érdekelték a kacsák.
- Lenny, Lennox jöhet, akár még a Draco-ra is felfigyelek, gyakran előfordul, hogy összekevernek a nyílt utcán – mosolygok visszaemlékezve pár poénosabb esetre, bár szerintem volt, aki tudatában volt a keveredésnek, egyszerűen csak be akart szólni. Engem amúgy nem zavar, mert elég hízelgő, ha egy ilyen hires színésszel hasonlítanak vagy kevernek össze.
A hapsijáról szóló zavart szövegen csak mosolygok, de nem fűzök hozzá semmit, a kérdés amúgyis már magában gáz volt, így hagyom had bontakozzon ki a saját kis malma, amin most én rötyöghetek egy jót. Igazítok a hajamom, érez-tem, hogy a szél egy kicsit megkócolta, én pedig nem szeretem, ha egy kicsit is megkavarodik a szettem, vagy a kinézetem.
- Igazad lehet, tényleg aranyos – állapítom meg magam is, ahogy Tyra a kutyát dícsérte, sőt megállapításra jutottam azzal kapcsolatban, hogy szebben eszik, mint én vagy a féltesóm, ugyanis mi telibe leettük magunkat. – Nem tudom, nem emlékszem, hogy apám leette volna magát, vagy csak, lehet akkor, ha egyedül van. Zúg malacevő. – nevetem el magam végül, majd mint aki nem sajnálja a dolgot, lenyeltem az utolsó falatot is és azzal a kis szalvétával, amit az ilyen ételekhez adnak, megtöröltem a számat és a pulcsimat.
- Persze, miért ne – válaszolok közben természetesen, mintha mi se lenne egyszerűbb annál, hogy találkozzak egy fickóval, aki Tyra pasijának vallja magát. Mi baj lehet belőle.
- Ki tudja, lehet addigra felcsípek valakit – rántom meg a vállamat full komolyan, miközben elindultunk, hogy visszavigyük Mollyt valahova. Próbálok persze full laza lenni, de egyre, jobban zavar az, hogy leettem magam, nem akarom a féltesómat már az első tesó randin kikészíteni a folytonos tökéletesség mániámmal, de ahogy próbálok ellenállni, már az is kezd idegelni, hogy ő is leette magát. Szörnyű.
- Köszönöm a segítséget – válaszolom tömören, majd a kérdésére hümmögve vakarom meg a tarkómat. Ez is inkább mellékcselekvés, hogy eltereljem a gondolataimat a pulcsimról. – Igen, kint a kertvárosban, majd eljöhetnél egyszer a barátoddal – ajánlottam fel szinte bele se gondolva, mekkora hülyeséget mondtam. Mintha csak az apja lennék vagy ilyesmi.
- A tesóm vette nekem, én elvoltam egy kis garzonlakásban is. Azonban szerinte a legjobbat érdemlem és… - ebben a pillanatban egy hatalmas rántás zavart meg a tásalgásban és mivel teljesen Tyrára figyeltem kicsúszott a kezemből a póráz. – Dobby! – kiáltottam, de már késő volt, a kutya eszét vesztve iramodott meg a tó irányába totyogó kacsák felé.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra EmptyHétf. Ápr. 01 2024, 16:23

how to build a sibling bond?

Lennox & Tyra

M
ég nem tudom teljesen lazán venni a Lennoxszal való találkozókat, de már fényévekkel jobban érzem magam most is, mint a full ciki, első alkalommal. Gondolom ez az érzés egyre inkább kikopik majd belőlem, ahogyan haladunk előre.
Az, hogy kutyával érkezik, egyszerre mulatásgos is cuki is. Eléggé látom, hogy nincsenek még egy hullámhosszon, de ez idővel csak jobb lesz.
- Bérelted?! – kérdezek vissza meglepetten, annyira komolyan mondja, hogy egyből elhiszem. – Na valaki akkor megtalált egy piaci rést – nevetek, majd gondolom, miután látja, hogy full bekajálom a kamut, elmondja az igazat, meg még egy kicsit többet is. Nem gondoltam róla, hogy ennyire egyedül van szegény, a suliban nem ez a hír járta róla, de én egyébként sem tudtam túl sokat, inkább akkor csak pletyka szinten mentek ezek. Vagy nem tudom, mindenesetre azt még nem mertem felhozni neki, hogy mizu a csajokkal a suliban, az eléggé level up és még ott lehet, hogy nem tartunk.
Őt figyelem, ahogyan meséli a kutya előzménysztorit és néha elhagyja a számat egy-egy „ühüm” vagy „aha”. Nem túl hétköznapi dolgokat mond, nem is sejtettem, hogy ilyen kalandos az élete. – Hű, pisztoly? – kérdezem csodálkozva. Nem is láttam még pisztolyt, csak a filmekben. Aztán a végén meg valami olyat dob be, amire muszáj visszakérdeznem…
- HOGY MIT CSINÁLTÁL az autójában?! – állok meg kutyástul és próbálom visszatartani a kitörni akaró nevetést. – Szegény csaj – itt már nem tudom tovább bent tartani, különben felrobbanna a fejem, úgyhogy kitör belőlem visszavonhatatlanul.
- Bocsánat, ez… amúgy egy szomorú történet, mert az nagyon rossz, hogy egyedül vagy… - teszem a szám elé a kezemet, mert még mindig vigyorognom kell, de ez meg komoly szöveg és nem tudom egyszerre a kettőt. Extrán gáz vagyok, tudom. – Hm, jó döntés volt, hogy magadhoz vetted, szerintem. Csak még össze kell szoknotok – mondom és Dobbyra pillantok mosolyogva, aki különféle fejeket vág, ami nagyon vicces megjelenést kölcsönöz neki. Sok kutyát láttam már, de ő egy különleges példánynak számít, de lehet, hogy csak azért, mert Lennyé.
- Amúgy, hívhatnak Lennynek? Vagy inkább Len? Ismertem egy Lent még régebben, irtó paraszt volt, meg olyan ficsúr, hogy borzasztó... Vagy csak a Lennoxra hallgatsz? – szegezem neki a kérdéseket, miután Lennyként jutott eszembe az imént. Olyan lennys, azt hiszem. Nem akarom nagyon elterelni a témát, de szerintem ez egy eléggé fontos kérdés, meg amúgy is, Tanár úrnak csak nem szólíthatom ugyebár…
- Jaa, hmm, köszi – vakarom meg a fejemet zavaromban, amikor Caesarrel kapcsolatban gratulál. Nem mondott még senki ilyesmit, de tény, hogy nem is vertem nagy dobra, hogy ő az életem része lett. Hirtelen nem jut eszembe semmi, amit mondhatnék, vagyis szívesen mesélek róla persze, gőzöm sincs, hogy hol kezdjem. – Mióta? Hű… hát, néhány hete, azt hiszem – felelem, majd egy kóbor tincset teszek a fülem mögé és a földet kezdem bámulni hirtelen. Nem tudom, hogy mióta… csak úgy kialakult, azt hiszem. Vagy az első pillanat óta? – Igen, jól kijövünk, de milyen kérdés már ez? – vigyorgok rá. – Jóhogy jól kijövünk… - mondom végül. – Nagyon rendes, aranyos is meg jó fej… cuki... – teszem hozzá ábrándos tekintettel és itt meg is állok, mert nem akarok ömlengésbe kezdeni, az tök gáz lenne. Ha csaj lenne Lenny, akkor még oké, de mivel férfi, nem igazán merek részletekbe menni.
- Sok türelem kell hozzájuk – mutatok Dobbyra. – Muszáj lesz így hozzáállnod, és hidd el, tök hamar menni fog minden – bíztatom. Közben megpaskolom a mellettem baktató Molly oldalát. Milyen érdekes, hogy egyébként egy teljesen nyugodt kutya alapból, de amikor találkoztunk Caesarrel meg tisztára meg volt őrülve, és húzott veszettül, mintha muszáj lenne.
A hot-dog végül is jó ötlet, mivel nem vittem túlzásba a reggelit, meg amúgy is, ezek ilyen fél fogamra való falatok mindig. Na nem mintha rendszeresen élnék a lehetőséggel, sőt. Előfordul, hogy egész nap nem eszem semmit, mert nincs időm rá. Ide is elég ritkán jövök csak egy kutyával, többnyire vannak nálam vagy tízen, úgy pedig esélytelen bármi ilyesmi.
- Látod, hogy milyen szépen csinálja! – dicsértem meg Dobbyt én is, amikor elvette a falatot. – Biztosan tanították korábban valamennyire, de nem tudom… - majd félbe is hagyom, mert a felsőmön levő sajtszósz hirtelen eltereli a figyelmemet. Annyira tipik. Vajon egyszer képes leszek arra, hogy ilyenek ne történjenek velem? – Na jól van… - mondom duzzogva, de egyből elvigyorodom, mikor megpillantom Lenny arcán a mustárt meg a felsőjét.  – Igen, talán van valami közös bennünk – vigyorgok immáron rá. – Apánktól örököltük szerinted? – kérdezem, miközben még mindig igyekszem rendbe szedni magamat több-kevesebb sikerrel.
Kicsit elbizonytalanodom, hogy mikor ideális az ilyen ’bemutatom a barátomat’-dolog. Gondolom, először anyának kellene… még nem is beszéltünk Caesarrel ilyesmiről, hogy mikor legyen, vagy ilyesmi… hű, ezek komoly dolgok már.
- Ja, oh értem – mondom a barátnőre vonatkozóan. Vajon most mondanom kellene, hogy sajnálom? Vagy ilyesmit ne sajnáljak? Végül is a saját döntése, hogy van-e neki. – De nem dupla randira gondoltam… hanem csak bemutatom, aztán… nem tudom – vonom meg a vállamat, mert tényleg gőzöm sincs, hogy hogyan kellene egy olyannak zajlania. Bizonyára majd bemutatkoznak és én full zavarban leszek, ők meg jót röhögnek majd rajtam meg csúfolódnak – nagyjából így tudom elképzelni, mindenesetre ez olyan dolog, amire szükség van. – Hát csak a tesóm vagy, aztán gondoltam izé… - magyarázom, bár nem tudom, minek, hiszen mondta már, hogy szívesen megismerné, csak én meg olyan bizonytalan vagyok egy csomó dologban. Fenekestül fel van fordulva az életem.
- Oké, persze, menjünk! – egyezek bele a kutyás bolt meglátogatásába, majd beleharapok egy nagyot a hot-dogba. Ja, de Lenny nem tudja, merre kell menni… Amikor sikeresen legyűröm a falatot, folytatom is. – Ja te nem is tudod merre van, bocsi! – szabadkozom. – Mi lenne, ha hazavinném Mollyt és utána elmennénk oda? Őt nem akarnám becipelni a boltba, előbb haza kell mennie, jó így? – kérdezem, és Lennyre pillantok. – Egyébként, van itt egy bolt irtó közel, rengeteg minden van benne, szerintem biztosan minden fontos dolgot be tudunk szerezni neki. – Majd amúgy mellékesen még megkérdezem: - Itt laksz a környéken? – A kutyás cuccok hazacipelése szempontjából ez egy eléggé fontos információ végül is.



Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra EmptySzer. Márc. 27 2024, 20:43
The dog take it away…
Tyra & Lennox & Doby & Molly

Valahogy egyébként mindig pörgött az életem. Sosem mondhattam üresnek, mert mindig körbevettek emberek, haverok, kollegák, de ez a természetemnek köszönhető. Olyan barátom, akit áthívhatnék hétvégén egy kávéra vagy elmehetnék vele egy filmet megnézni, sajnos nincs. Talán hosszú idő után ez az első alkalom, hogy minőségi időt töltök együtt vala-kivel, akivel nem csak véletlen összefutottam vagy szó szerint belebotlottam. Van egy ilyen kis mini átkom, amivel vonzom a balszerencsét és a természetemből adódóan még tetézem is a komédiát körülötte. De mindegy is, ilyen vagyok és a mellettem togyogó kis csahos pont jellemzi az én megjelenésemet.
Tyrának sejtettem, hogy tetszeni fog az állatka, én pedig reméltem, hogy tud hozzá megfelelő tippeket adni, esetleg néhány ötlettel ellátni, hol érdemes neki akármit is venni. Mit esznek ezek a manók?
- Ja, csak béreltem. Lehet sétáltatásra bérelni, tudtad? – mutattam a kutyára full komor képet vágva, sőt még lazán zse-bre is vágtam a kezem, hogy hitelesebbnek tűnjek.
- Nem, tényleg örökbe fogadtam, de nem azért, mert kutyát sétáltatni hívtál – válaszoltam mosolyogva, majd végül megadóan megrántottam a vállam. – Tudod, én pár napja veszélyes kalandba keveredtem, volt ott pisztoly is meg minden – magyaráztam neki full ijesztő fejet vágva, persze viccből, nem akartam rá ijeszteni. – A lényeg, hogy elgondolkoztam, hogy tökre meg is hallhattam volna, tudod – itt egy lövést mímeltem szabad kezemmel a fejem irányába. – Gondolkodóba estem, tudod, hogy ki várt haza aznak este. Magányos voltam és talán kicsit depis is – vallottam be nevetve, de ez inkább zavart nevetés volt, sőt már-már kellemetlen. – Még a nyomozónőt is behívtam egy kávéra, aki megmentett és hazavitt. Ja, tök égő volt, még a kocsijába is befingtam – Meséltem magam elé meredve, végül is nem tudom, ezt miért mondtam el, de mindegy is, Tyra tudja, hogy képes vagyok teljesen hülyét csinálni magamból.
- Tehát nincs senkim, aki aggódott volna értem és hazavárt volna, így vettem egy…izét – mutattam magam elé, mire Dobbytól ismét egy hunyorgós mosoly volt a válasz. Gyanús ez a dög nekem, szerintem ki fogja készíteni az életem. Lehet nem is várna haza és tökre hidegen hagyná mi történne velem.
Én nem tartom nagy dolognak ezt egyébként, próbáltam is úgy mesélni, hogy ne ijedjen meg Tyra, miután váltottunk a pasijára kicsit meg is könnyebbűltem. Vagyis hát most derült ki, hogy a pasija, nem, szerintem nem említette korábban, de nekem mindegy is, azt hiszem ilyenkor kellene eljátszani az ujjongó, gratuláló rokon szerepét? – Naaaaaa, zsíííííír, gratula csajsziiii – lököm meg óvatosan a vállát, bár tök égőnek hatott ez a duma, de nem vagyok tapasztalt ebben, ba-rátaim sincsenek, nem hogy rokonaim, akikkel együtt tudnék örülni.
- Mióta? Jól kijöttök? – kérdezem érdeklődve, bár ezek amolyan illedelmes kérdéséek, persze hogy jól kijönnek, akkor nem lennének együtt. Ah, hülye Lennox.
Közben a kutya kanyarog mindenfelé, mire Tyra arra bíztat, hogy hagyjam rá a dolgot, de én már csak büszkeségből sem akarom, hogy neki legyen igaza. Az a fej, amit vág sokszor, tökre olyan érzés, mintha direkt akarna nekem bosszúságot okozni.
- Már adnék neki egy zoknit, a fejére – fintorgok rá az ebre, aki közben rám sem hederít, ugatja messziről a kcsákat, meg néha nekimegy a nála sokkalta nagyobb Mollynak. Mert nem figyel oda, mert hülye, még a végén még a hátára is felmászik, hogy nagyobbnak érezze magát.
- Persze, semmi gond, együnk egyet – mosolygok végül, majd a hotdog árus felé kanyarodok a kis robotporszívómmal, mert igazából minden második lépésnél húznom kell a fűben őnagyságát, mert még mindig a kacsákat molesztálja messziről. – Dobby, gyere kérlek – ráncigálom meg a nyakörvét, mire nagy duzzogva követni kezd. Talán megérezte a kajaillatot.
Én magam sima hot-dogot kértem, mustárral, valamiért a retro szerelmese vagyok kaja téren is. Ezek az új flancos Junkies streetfoodok kikészítik a gyomromat.
Dobbynak is vettem magában egy virslit, majszolja csak, mert kicsit megijesztett Tyra a mondatával, hogy lehet éhesen adták nekem oda, talán ezért ilyen sültkrumpli, de ahogy nyújtom neki a falatot, tök szépen veszi ki a kezemből, pedig azt hittem a végtagommal együtt kapja be az egészet.
- Ügyes kutya – mosolygok rá talán mieóta elhoztam, most először, mikor meghallom Tyra mormogását.
Meglepetten veszem észre, hogy lekajálta a felsőjét, mire én elmosolyodom magam. – Háhá, szép volt – cukkolom kicsit a lányt mustáros körszakállal és három folttal a pulcsimon. – Sok a közös bennünk – nézek le zavartan a pulcsimra, főleg azután, hogy elmesélte, mennyit szokott bénázni. Talán családi vonás apai ágról.
- Hogyne, sétáljunk, Caesart is szívesen megismerném, bár nekem izé, nincs barátnőm – néztem magam elé inkább tényként kezelve a dolgot, mint szomorúan.
- Mit szólnál, ha beszereznénk nekem néhány kutyás holmit? – váltottam is gyorsan témát, bár halvány fogalmam sem volt róla, hogy a város ezen részén merre lehet iyen helyet lelni, főleg ott, ahová kutyát is be lehet vinni.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra EmptyVas. Márc. 24 2024, 16:00

how to build a sibling bond?

Lennox & Tyra

E
l tudnék itt ücsörögni Mollyval egész nap. Ha ezen a járdán sétálunk, akkor mindig eszembe jut, hogy azon a sarkon ütköztünk össze Caesarrel, ahol az a sűrű bokor van a kanyarban. Odapillantok és akaratlanul is elmosolyodom, ahogyan eszembe jut az emlék és egy messze szálló sóhaj tör fel belőlem, ahogyan ezen merengek.
Olyan nagyot fordult velem a világ, hogy nem győzöm felfogni a történéseket... Az unalmas kis szürke életem színessé vált és ez annak köszönhető, hogy új emberek vannak körülöttem, akik ráadásul a mindennapi életem részévé váltak. De nem nagyon van időm ilyen szentimentális dolgokra, mert Molly kizökkent az elmaradó simi miatt, én pedig visszaröppenek a valóságba.
Nem is olyan sokára megpillantom Lennoxot, amint felém közeledik a kutyájával. Nem beszéltünk róla ugyan, de végül is gondolhattam volna, hogy van kutyája.
Amint odaérnek, bénázunk egy sort – vajon ez közös testvéri vonás nálunk? -, majd úgy döntök, hogy megölelem. Még mindig zavarban vagyunk szerintem mindketten, de egyszer majd csak leküzdjük ezt is. Bár, engem eléggé könnyű zavarba hozni, úgyhogy az lesz a csoda, ha végképp nem lesz ilyen a jelenlétében. Az sok idő, nagyon-nagyon sok.
- Mi? – nevetek fel egyből – Attól, hogy kutyát sétáltatni hívtalak, neked nem lett volna muszáj szerezni, ha épp nem volt… vagyis… ööö… - sülök bele kicsit – szóval, én sétáltatok ugye, mivel az a munkám, azt meséltem szerintem, nem? – kérdezek vissza kissé bizonytalanul, mivel már annyi dologról szó esett közöttünk, hogy nem is tudom pontosan, hogy mik hangzottak el és mik nem.
Ránézésre megmondom, hogy Dobbyval lesz majd néhány izgalmas pillanata Lennoxnak, mire megszokják a közös életet, de ezek mindig szuper dolgok egy kutyás életében. Molly talán kicsit túlságosan is nagy Dobby mellett, de szerencsére ő egy egészen nyugodt kutya, így nem gondolnám, hogy bármi baj lesz velük, csak idő kérdése, hogy megszokják egymást.
- Micsoda? Ja, Caesar? – kérdezek vissza értetlenkedve.  – Ööö… ja nem hallottál még róla? – vakarom meg a fejem egy pillanatra, majd kibököm, hogy – hát… vele járok. – Fú de béna ez így. Hogyan lehetne mondani ezt jól? Nem nagyon tárgyaltam ki ezt a dolgot még senkivel, csak anyával. Vagy úgy jobb, hogy ő a pasim? Az meg milyen már, én nem vagyok egy pasizós csajszi. Túlságosan zavarba jöttem a témától, hogy más értelmesebb szó eszembe jusson.
Közben Dobby ide-oda szaladgál, látszik, hogy még nincsen rendesen pórázhoz szoktatva – Nyugi, semmi gáz, hagyd csak – mondom Lennoxnak megnyugtatásképp. Nem kell túlstresszelni a kutya-dolgot, mert ő is megérzi, ha a gazdi nem nyugodt.
Szerencsére nincsenek sokan, így szuperül elférünk egymás mellett. Molly szépen sétál mellettem, igazából el is engedhetném, de nyilván nem lehet.
- A kacsát inkább megenné szerintem – nevetek – főleg, ha éhesen hoztad el. Szegények sokszor kerülnek ki rossz helyről – ráncolom a homlokom a gondolatra. Látok anyánál sok kutyát, örökbefogadásra várnak és előtte nagyon rossz körülmények között éltek. Szomorú, hogy az emberek mit képesek tenni a kutyákkal.
Úgy tűnik, hogy humoruknál voltak, akiktől Dobby Lennoxhoz került.
- Na persze – nevetek rá. – Áh, nézz már rá, hogy milyen aranyos! Nem való neki gonosz név, a Dobby az cuki, amúgy. De végül is, ha adsz majd neki valami ruhát – mivel télen lehet, hogy szüksége is lesz rá -, akkor szabad és boldog kutya lesz – sóhajtom, miközben eszembe jut, hogy szegény manónak milyen rossz sorsa volt a könyvben. Viszont ennek a Dobbynak Lennox lehet a megmentője.
Majd egy hotdogárus környékére érünk, mikor egyszer csak nekemszegezi a kérdést, hogy mi lenne ha.
- Oh, köszi, kedves tőled! – mosolyogva elfogadom a meghívást, végül is bármikor képes vagyok enni. – Csak Molly nem kaphat, oké? Tilos etetni – teszem hozzá.
A hotdogárus néni a kezembe nyomja a pirított hagymás-cheddar szószos hotdogot, majd igazából az első harapás után egyből olyan szépen lekajálom a felsőmet, hogy le sem tudnám tagadni, hogy rólam van szó. Még szerencse, hogy ezután nem megyek suliba, mert nem lenne éppen poén ilyen ruhában lenni egész nap.
- Ah, olyan béna vagyok – állapítom meg a nyilvánvalót. – Már csak egy banánhéj hiányzik, hogy elessek rajta, vagy Molly berántson a vízbe… egyszer már majdnem összehozta – puffogom, miközben próbálom a sajtszószt leszedni egy papírzsepivel a felsőmről. – Amúgy, majd, ha gondolod, járhatunk együtt sétáltatni… már ha épp ráérsz, meg ilyenek… néha Caesar is el szokott kísérni. Majd egyszer bemutatom őt is akár.



Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra EmptySzer. Márc. 20 2024, 00:01
The dog take it away…
Tyra & Lennox & Doby & Molly
Egy kiskutya szebbé teszi a napod, mondták. Az ember legjobb barátja, mondták. Közben olyan gúnyosan vigyorog rám, miközben nézi a szarától koszos cipőmet, hogy azt hinném átvertek egy teleshopos reklámmal. Persze, jópofa tud lenni, de szerintem ez a kutya utál engem valamiért, mindig hunyorog rám, lehet nem véletlen kapta a nevét? Az biztos, hogy eltörik miatta a karom, mert eltalál egy kvaff, akkor visszaviszem.
Annyira azonban nem aggódom ezen, inkább az a probléma, hogy honnan szerzek neki kutyaházat, almot meg ilyen dolgokat, tehát bízom benne, hogy Tyra lévén, hogy kutyasétáltalás világbajnokaként tud majd nekem segédmancsot nyújtani. Áh, ezek a kutyás poénok nagyon tutik. Lehet eltolok néhányat Tyrának, bár lehet annyira nem értékelné, főleg, hogy ő gondolom élvezetből csinálja, lehet egyszerre több kutyát is kiszokott hozni, én meg itt kínlódok egy kis mezei pocok méretű ebbel.
Már messziről látom, hogy üldögél a padon egy akkora kutyával, amibe Dobby ötször is beleférne, gondolom ez be is mar a kis önbecsülésének, én csak sokat sejtetően közelebb hajolok és belesúgom a fülébe. – Látod, na az…kutya – kacsintok rá, majd mikor odaérek Tyrához, meg is jön a hangja a kis zsebdugasznak.
Bohóckodok egy sort újdonsült féltestvéremnek és jól gondoltam, béna húzás volt, úgy rántott magához, mintha már évek óta testvérek lennénk én pedig megilletődve fogadtam az ölelését, de elnevettem magam én is.
- Igen, öhm, idefele tartottam és gondoltam, a parkban való kutyasétáltatáshoz nem árt, ha van nálad egy kutya is – rántottam meg a vállam még mindig kicsit zavartan, hiszen akárhonnan is nézzük még nem igen szoktam meg ezt a testvér dolgot és inkább erősebb a tanár diák vonal a fejemben. De gondolom ez csak elmúlik majd.
- Szia Molly – köszöntem kedvesen Tyra által gondtalanul tartott kutyusnak, de nem hogy rám, még az őt ostromló Dobbyra sem vetett ügyet, aki nem átallotta annyira szemrevételezni a toronyméretű ebet, hogy megszaglássa a seggét is. Igen, kábé odavaló vagy édes kis kutyuskám.
- Apropó, örülök, hogy nagyon szeretitek Caesarral a kutyát, akiről már olyan sokat hallottam. Ja nem – mutattam rá kacsintva, célozva ezzel arra, hogy halvány fingom sincs, ki az a Caesar. A kutya gazdája? Rokon? Vagy szerelem? Mindenesetre elfogadom az invitálását a sétára, bár nem fogadnék nagy összegben arra, hogy ez a kis pöttömmotkány megnyugodna a sétától, főleg, hogy folyamatosan átszalad Mollyhoz, ezzel folyamatosan arra kárhoztatva, hogy vissza-rángassam a saját oldalamra vagy hogy átlépjem a pórázt. – Dobby, kérlek, marad! Jó kutya vagy Manó! – próbálkoztam, de inkább arra a döntésre jutottam, hogy rövidebbre húzom a póráz kötelékét, így nem tudott átsomfordálni a béké-sebbnek tűnő Mollyhoz.
- Jogos, köszi – válaszolom közben a tesómnak, aki közli velem a park szabályait, ugyanis állatkával még nem jártam errefelé, bár ha az osztályomat nem vesszük a kivételek közé, akkor valós a kijelentésem. – Igen, a kacsák veszélyesek lehetnek az ilyen kis termetű kutyusokra – mosolyogtam rá Dobbyra ismét, ki mostmár csak lihegve figyelt fel rám. Végre elfáradt, ami nem is csoda, hiszen kétszer is körberohanta Mollyt, ami számára tuti megerőltető lehet. Még a végén fel kell vennem, mert kifekszik.
- Nem szedtem sehonnan, ez volt a neve – rántom meg a vállaimat a kérdésre, miszerint biztos a Harry Potteres őrületem miatt neveztem el, de nem, már így hoztam el, ezt bizonyítja a hám is, amire rá van írva a monogrammja.
- Inkább Hóborc vagy Tuddjukki nevét adtam volna neki – sandítok rá az ebre, ki egy vakkantással válaszolt körülbelül valami olyasmit, hogy kabbe öreg, vagy hogy húzz a mugli anyádba.
Már éppen érdeklődni kezdtem volna a lány életéről, mikor zavaromban észrevettem egy standot, miközben félreismerhetetlen gyorsbüfé jellegű illatot hozott felénk a szél. – Öhm, mit szólsz, ha? Egy hot-dogot? – habogok elpirosodva, majd sokat sejtetően lenézek Dobbyra. – Meghívlak – ajánlom fel egy mosoly kíséretében.
 

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra EmptySzomb. Márc. 16 2024, 00:42

how to build a sibling bond?

Lennox & Tyra

A
gondolataimba merülve ücsörgök a padon a kedvenc labradorom társaságban és annyira jó így vele bambulni a világot, hogy tök jól ellennék így naphosszat. Molly amúgy is egy irtó rendes kutya, olykor megfordul a fejemben, hogy ellopom Mr. Stevenstől, mert én is akarok egy Mollyt magamnak. Meg Caesarnek, és így lenne egy első közös állatunk, akinek egymást köszönhetjük ráadásul. Tény, hogy akkor buknám a kutyás karrieremet itt Manhattanben, Mr Stevens tuti kicsinálna, meg mehetnék dutyiba, mert elloptam a kutyáját. Vajon ki az rajtam kívül, akinek még eszébe jut ilyen agymenés, hogy ellopjon egy kutyát? Néha meglepődöm magamon, hogy milyen eszement ötleteim tudnak lenni…
Molly megbök az orrával egy pillanatra, hogy simogassam már, mert épp megállt a kezem a fején, amikor az ellopásán töprengtem. Teljesen jogos a részéről, hogy követeli a simit, a tökéletes bundája csak úgy megcsillan a napfényben, annyira szép.
Aztán hamarosan megpillantom Lennoxot, amint integet, én is visszaintegetek neki és egy mosoly meg is jelenik az arcomon. Ah, de furcsa még mindig ez az egész tesó-dolog vele. Mr Nőcsábász az én tesóm… Na biztosan nem apánktól örököltem, hogy én béna vagyok a pasizás terén, még azt sem tudtam egyedül megoldani, hogy Caesarrel találkozzak akárhol és elhívjon randizni, ehhez is kutyára volt szükség. Kicsit sem ciki, áh.
Rájövök, miközben az új tesómat figyelem felém közeledni, hogy van valami furcsa az egész kompozícióban, és hirtelen rádöbbenek, hogy van nála egy kutya?! Meglepettség ül ki az arcomra, de végül is miért ne lehetne kutyája? Nem beszéltünk még olyan sok dolgot, erről nem esett szó, hogy kinek milyen állata van, pedig ez egy rendkívül fontos kérdés.
- Sziaaaa! – köszöntöm nagy elánnal, majd a vállon veregetéssel tulajdonképp nem tudok mit kezdeni, úgyhogy amennyire tőlem telik, megölelem – Na, gyere már ide, ne bénázzunk! – hívom oda magamhoz nevetve, látom, hogy neki is remekül mennek a kínos szituk, akárcsak nekem.
- Hello, Dobby! – köszöntöm az ebet mosolyogva, de úgy tűnik, hogy nem vagyok kifejezetten szimpatikus neki. Vagyis inkább Mollyval lehet baja, aki amúgy magasról tesz a pöttöm ebre. Dobby tipik olyan kutya, akinek a termete és az egója fordított arányosságban állnak egymással.  – Hű, wow, a most azt jelenti, hogy mooost? – kérdezek vissza csodálkozva. – Hát ez meg hogy jött neked? Amúgy, szereted a kutyákat? – érdeklődöm, majd rájövök, hogy ez egy kicsit hülye kérdés volt, nyilván szereti, ha örökbefogadott egyet. Vagy ne kínlódjak annyira ezzel a kérdéssel inkább?
- Ja, köszi, sajnos, nem az enyém, Mollynak hívják amúgy. De nagyon szeretjük Caesarrel, ő a kedvencünk az összes közül. Eléggé sok kutyával dolgozom – szövegelek már megint a nagyvilágba, pedig csak azt mondta, hogy Molly szép. Lehet, hogy zavarban vagyok kicsit és rámjött a szófosás, de ez ilyen, majd csak elmúlik.
- Van kedvetek sétálni? Hátha megnyugszik Dobby egy kicsit – vetem fel az ötletet, hogy ne csak egyhelyben ácsorogjunk, meg amúgy is, Mollyt le kellene mozgatnom, habár, ha rajta múlik, szerintem aludna egész nap a kanapén. - Ja, nem lehet elengedni, oké? Ha meglát egy közteres, akkor az gáz. Meg csomó kacsa van mindenfelé – ismertetem a legfontosabb tudnivalókat, habár, ha itt dolgozik a környéken, bizonyára nem először jár a parkban. – Amúgy, honnan szedted a nevét? – vigyorgok rá, miközben elindulok lassan. – Ugye neeem? Miért nem Agyar vagy Tapmancs? Pont Dobby? – nevetek rá, s közben Mollyt terelgetem, hogy ne akarja megenni a mellette repülő méhecskét, mert az nagyon nem lenne jó egyikőnknek sem.


mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra EmptyKedd Márc. 12 2024, 15:43
The dog take it away…
Tyra & Lennox & Doby & Molly
Kutyasétáltatás a parkban. Milyen sportos, milyen eredeti, vagy rugalmas találkozó, azt hiszem. Zavartan pislogok a napsütésben, bár annyira még nincs jó idő, kicsit alul is öltöztem, de megmondva az őszintét, ez az új sport, amit Tyra kitalált, elég rendesen felmelegített. Jobb lenne egy kávézóba beülni és inni egy finom rumos latte-t, ha már szabadnapom van, de megértem, hogy ilyenkor is dolgoznia kell és mivel be akarok vágódni a múltkori elcseszett találkozó miatt, kénytelen voltam igent mondani, sőt, túlzásba is estem kissé, mert valóban magamnak való vagyok és a Winters nyomozóval megesett kalandom ráébresztett arra, hogy magányos vagyok igazából, meg nincs kihez hazamennem esténként. Ezért…magammal hoztam ezt…az izét. Őt. Bocsi kihaver, őt, vagyis téged. Na ne nézz így rám. A menhelyen még tök cuki volt, most meg olyan, mint akinek emberi tudata lenne, szinte minden gondolatomra és mondatomra emberként reagál. Leszóltam nemrégiben, amiért odaszart a zebra közepére, erre ráült a lábamra. Biztos vagyok benne, hogy közben mosolygott. Már látom a távolban a féltesómat, de a cipőm még mindig az új kutyusom ürülékétől díszes, szerintem sosem fog lejönni róla, inkább veszek egy másikat. Remélem el tudom rángatni Tyrát, kutyás cuccokat venni, mert ez az örökbefogadósdi igazából az ide vezető úton jutott eszembe. Túl hamar indultam el és elgondolkodtam az elmúlt napok eseményein, mikor szembe találtam magam a táblával. “Fogadj örökbe, most és mindörökre.” Gondoltam, miért ne? Biztos szép napokat fog okozni nekem egy ilyen tünemény kutya.
Már messziről integetegek, látom, ahogy egy padon ücsörög a tó előtt. Szép a látványvilág, kacsák, néha felbukkanó halacskák a víz tetején, arról nem is beszélve, hogy a nap úgy ragyog annak felszínén, hogy szinte vakít és csak ezért nem lehet tovább rajta tartani a tekintetem.
- Hali! Fél…tesó…hehe.. – mutatok rá, majd ütök gyengéden a vállára, mintha haverok lennénk. Ez…gáz volt. Mi van, velem?
- Ő itt…izé, Doby. Most, fogadtam örökbe, azt hiszem – mutatok az apró ebre, aki kíváncsian szemléli a nála sokkalta nagyobb termetű labradort, ugat párat, de nem tűnik agresszívnek, inkább lehet az apró növését próbálja a hangjával ellensúlyozni és elmagyarázza a nagyobb társának, hogy attól, hogy a földet verdesi, nagyfarkú kutya ő.
- Szép kutya – nézem meg magamnak a türelmesnek tűnő nagyobb kutyát, bár lehet, hogy Doby érkezése kicsit felkavarja az állóvizet. Egyébként a kutyusomon lévő, nevét ábrázoló kék hám a kutyával járt, csak az orvosi ellátását kellett kifizetnem, ami így is elég borsos volt, de azt szokták mondani, hogy egy ilyen állatka az ember legjobb barátja. Hát, néha, ahogy rám néz, nem úgy tűnik. Lehet adok neki egy zoknit és kámforrá válik? Vagy a fejemre dob egy tortát.
 

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
Témanyitáshow to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra EmptyVas. Márc. 10 2024, 14:34

how to build a sibling bond?

Lennox & Tyra

A
z első kezdeti sokk után már egészen jól felfogtam, hogy van egy féltesóm. Főleg, hogy anyával is valamennyire meg tudtam tárgyalni a dolgot, de biztos vagyok benne, hogy még vannak tisztázatlan kérdések.
Viszont Caesar volt az első, akinek elmondtam, mivel anya épp a műtőben volt, mikor hívni akartam az első találkozás után. Bár még nem találkoztak, remélem, hogy jól kijönnek majd egymással. Eléggé furcsa helyzet ez, nincs felkészülve ilyesmire az ember, Caesar is nagyokat pislogott, mikor meséltem neki. Persze óva intett, hogy legyek résen, mindig vigyázna rám, ha lehetne, de mondtam neki, hogy megoldom, ezt egyedül kell végigcsinálnom, és ha úgy látom majd, hogy elérkezett az idő, neki is be fogom mutatni.
Mára beszéltük meg Lennoxszal a következő találkozót, szép az idő is, én meg mivel nem annyira érek rá, hogy beüljek vele valahová, elhívtam sétálni a Central Parkba Mollyval. Ez a kutya egyébként is szerencsét hoz, mivel konkrétan rajta keresztül esve ismertem meg Caesart és azóta is odáig vannak egymásért. Tehát Mollyval sétálunk most hárman, de hamarosan csak ketten maradunk, mert Caesarnek dolga van, meg amúgy is még nagyon az elején vagyunk Lennyvel, egyelőre nem jött el az ideje annak, hogy találkozzanak a fiúk.
- Biztos ne maradjak? – kérdezi Caesar, miközben kedvenc kutyájának a pórázát nyomja a kezembe.
- Biztos – vágom rá.
- Tuti?
- Igeeen – mondom mosolyogva, és tolom a kezemmel, hogy induljon már, amúgy is tárgyalni menne, tökre késésben van már és ehelyett itt lóg velem. – Hagyjál már, na! – Imádom, hogy ilyen, és nyilván örülnék, ha maradna, de megvan a saját dolga, majd erre a találkozóra is sor fog kerülni, de nem most.
Egy gyors csókot váltunk búcsúzóul, majd Mollytól is elköszön és elindul az Emperor irányába, mi pedig könnyes szemmel, hímzett zsebkendőt lobogtatva integetünk utána. Majd, amikor már eltűnik az épületben, elindulunk a tó felé, ahol a kacsákat szoktuk bambulni, ahogyan jókedvűen totyognak egymás után sorban a járdán, megőrjítve ezáltal az arra sétáló kutyákat. Még szerencse, hogy Molly nem ilyen éhes fenevad, ő is inkább velem együtt bambulja őket.
Kicsit izgulok a találkozó előtt, még nem szoktam meg ezt az egész új tesó dolgot, de nagyon remélem, hogy lassan már menni fog.
Leülök egy padra, Mollyt pedig magam mellé ültetem a földre addig, míg megvárjuk Lennoxot a megbeszélt helyen és időben, hogy utána együtt róhassuk a köröket a tó körül.
Remélem, hogy kedveli a kutyákat… nem is kérdeztem még erről, de végül is Molly nem sok vizet zavar. Ha meg mégsem rajong érte, legfeljebb előbb hazaviszem és később lehozom egy újabb körre.



Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spence & Eddie | ... that sibling bond
» you said what?! - Lennox & Tyra
» Chadwick Bond
» Chadwick Bond
» Lennox, my new brother

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Utcák és parkok :: Central Park-
Ugrás: