New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Jeffrey T. Donnell
TémanyitásJeffrey T. Donnell
Jeffrey T. Donnell EmptyHétf. Május 13 2019, 07:15
Jeffrey T. Donnell


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Jeffrey Thomas Donnell
Becenevek:
Jeff, Tom , dr. Donnell
Születési hely, idő:
1980.november 3.
Kor:
39
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
egészségügy
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
általános sebész (belgyógyász)
Ha dolgozik//Munkahely:
Presbyterian Hospital Manhattan
Hobbi:
zene zene zene
Play by:
Ryan Gosling

Jellem
Jeffrey Thomas Donnell egy tősgyökeres brit orvosi családba született, felmenői között megtalálhatunk szemésztől kezdve a fül-orr-gégészen át a nőgyógyászokig mindenféle tudort. Emiatt talán nem csoda, ha maga Jeff is beállt a sorba és kitanulta az orvosi szakmát. Igaz, eme döntésében komoly szerepe volt szigorú édesapjának, aki nem egyszer sulykolta a kis Jeffrey Thomas fejébe, hogy mi a legmegfelelőbb pálya a számára. Azzal senki sem törődött, hogy Jeff mennyire muzikális, s hogy amint meghallotta felcsendülni anyja bakelit lemezeit, máris rázta rá a tipegőbe bújtatott lábait.

Hiába tanult zongorázni hosszú éveken keresztül, hiába varázsolta el a zene és a színészet világa, nem hagyhatott fel a családi örökséggel, s egyetlen fiúgyermekként nem szakíthatott a hagyományokkal. Még ha mocorgott is benne a vágy, hogy kövesse intiúcióit és a zenében találja meg önmagát, beállt a sorba, s egészen jó eredményekkel elvégezte az általános orvosi kart, ahonnét egyenes út vezetett tovább a belgyógyászatra és ezzel együtt a sebészeti osztályra.

S hogy mégis milyen személyiség Jeffrey?

Egyszerre észbontó és imádnivaló, s bár nem túl fotogén, mert hosszúkás az arca - amiért kölyökkorában tepsiképűnek csúfolták-, mégis olyas fajta kisugárzása van, ami miatt nagyon sokan kedvelik.
Egy igazi úriember, kifinomult ízlésvilággal, de mielőtt még bárki azt hinné, hogy egy piperkőc pávával van dolga, jelentem, Jeff-nek is vannak olyan hétköznapjai, amikor magára húzza a rock forever pólóját és borzas hajjal megy le tekézni a haverjaival, hogy aztán magába tömjön két nagy szelet cheddar sajtos pizzát.

Összegezvén, Jeffrey személyében egyszerre gondoskodó, segítőkész és adakozó, vicces és bolondos, sármos és karizmatikus. Nyugodt és kiegyensúlyozott, konfliktuskerülő, és ha teheti, igyekszik mosolyt csalni az emberek arcára. Nem véletlenül lett az egyik legkedveltebb orvos, akinél a fiataloktól kezdve az időseken át bárki szívesebben fekszik a kés alá.
Őszinte, de igyekszik nem bántóan közölni az észrevételeit, noha olykor mégis sikerül megsértenie az érzékenyebbeket. Céltudatos, határozott és ha a munkájáról van szó, akkor képes átszellemülni egyik pillanatról a másikra. Szakmáját komolyan veszi, a hosszú évek alatt megszerette azt, amit csinál, de a zenéről soha sem mondott le.
Ha teheti, akkor zongorázik, vagy eljár karaoke klubokba. A színházat is gyakran látogatja, imádja a zenés darabokat, és a táncos helyeket sem veti meg. Mivel azonban nem mindig akad táncpartnere, előfordul, hogy unalmas perceiben lépdel a képzeletbeli hangjegyekre.


Múlt
- Tu vuò fa l'americano Mmericano! Mmericano - lassú zongorajátékom a zene ritmusát követve gyorsult fel, s a refrénhez érve, teljes beleéléssel énekeltem az egyik kedvenc olasz dalomat. -  Siente a me, chi t'ho fa fa?Tu vuoi vivere alla moda Ma se bevi whisky and soda Po' te sente 'e disturbà Tu abballe 'o roccorol Tu giochi al basebal' Ma 'e solde pe' Camel Chi te li dà?  La borsetta di mammà Tu vuò fa l'americano Mmericano! Mmericano ..
- Jaj ne már Jeffrey, nem tudnál valami mást játszani végre? Vagy mondjuk meg lehetne oldani azt, hogy egyáltalán ne játssz tovább?- A feleségem telefonjával a kezében torpant meg a nappalink közepén, s dühös pillantással méricskélte kékjeimet, míg készülékének újabb pittyegése el nem terelte gondolatait a morcosságáról.
- Nekem tetszik apa - Lissie nevetve rohant oda hozzám, apró kezeivel a nyakam irányába nyújtózott, és addig el sem engedett, míg az ölembe nem ültettem, hogy azt követően a zongora felé fordulva ő is elérhesse a fehér-fekete billentyűk sokaságát.
- Ezt örömmel hallom, te legalább értékeled a művészetet, nem úgy, mint az édesanyád - mosolyogva böktem meg az orrát, majd Quinn-re néztem, de amint észrevettem az arckifejezését, máris eltűnt a mosoly az arcomról. Nem értettem azt, hogy miért vált ennyire morcossá az elmúlt hónapokban. Korábban még imádta azokat a zenéket, amiket odahaza eljátszottam a zongorán, s nem egyszer perdült táncra, hogy aztán engem is a parkettre csábítson. Mostanában azonban valami hiányzott a kapcsolatunkból, már nem éreztem azt a szikrát, mint annak idején, s nem igazán értettem, hogy hová is tűnt az a varázs. Mintha maga Quinn is megváltozott volna, már egyáltalán nem tetszettek neki azok az elfoglaltságok, melyeket korábban még mind a ketten kedveltünk.
- Apa, játszunk valamit! - Lissie édes mosollyal próbálta elérni, hogy ráfigyeljek, s nem is kellett sokáig győzködnie ahhoz, hogy megfeledkezve a nejem viselkedéséről, ismét boldogan csapjak a zongora billentyűire.
- Ajhh megőrülök tőletek! - Az új dallam felcsendülésével egyetemben Victoria ismét hangot adott a nemtetszésének, s már csak azt láthattam, amint sietve kap imádott táskái után, hogy elhagyhassa a házat.
- Apa, anyának mi a baja? - Lissie hatalmas kék szemeivel nézett rám, miközben apró ujjaival végig simított a kézfejemen. Eközben összeráncolt homlokkal, értetlenül néztem az üvegablakon át a nejem távozását, ahogy sietve hajt ki a kapun, felkavarva a port maga után.
- Nem tudom Lissie...fogalmam sincs - sóhajtottam magam elé a szavakat, s elcsöndesedve csuktam le a zongora fedelét a játék után.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jeffrey T. Donnell
Jeffrey T. Donnell EmptyCsüt. Május 16 2019, 22:33
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jeffrey!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy előre kitaposott ösvényt könnyebb járni, mint az ismeretlent, bár abban az esetben, hogyha minket egy másik irány köt le jobban meglehetősen nehézkessé válik beleszokni az előírtak követésébe. Jóllehet az elején nem voltál elragadtatva attól, hogy egy hagyománynak kell megfelelj és aszerint éld az életedet, ahogyan azt már korábban másoktól láthattad, mégis úgy vélem a későbbiekben sikerült egy barátságosabb viszonyt kialakítanod a munkával. Mellette pedig az is lényeges, hogy arról sem kellett lemondanod, amit szeretsz, amely lássuk be rendkívül pozitív. Jeffrey T. Donnell 4146035580 Kár, hogy efelett egy árnyékként húzódik meg a feleségeddel kapcsolatos dolgok, melyek érthetően rengeteg kérdést vetnek fel. Mindenesetre reménykedem abban, hogy hamarosan kiderül majd az ok, amiért megváltoztak a dolgok és ennek fényében sikerül majd visszatérni a megszokott és nyugodtabb hétköznapokhoz. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Jeffrey T. Donnell A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Jeffrey T. Donnell D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Jeffrey T. Donnell 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Jeffrey T. Donnell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matthew O' Donnell
» Freya O' Donnell
» Kieran O´Donnell
» Elyse O’Donnell
» Jeffrey ....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: