New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11 am-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 11:11 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:31 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30 am-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 10:16 am-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:14 am-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 10:11 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Logan
TémanyitásLogan
Logan EmptySzer. Feb. 28, 2024 10:21 pm
Logan ...
Szabad

   
Play by
Meg fogunk egyezni
Születési hely
Szabadon választható
Kor
Maximum 35
Lakhely
Ha nem épp a börtön akkor majdhogynem sehol
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Ilyen múlttal többnyire egyedül
Csoport
Törvényen kívüliek mindenképp indulásként
Történetünk
Logan nagyjából fél éve dolgozik nálam, amolyan mindenesként.Legtöbbször ő hozza el az alapanyagokat, amelyeket a nagykereskedői piacról szerzek be, és időnként velem jön még vidékre is, ha éppen úgy alakul, hogy onnan sikerül valamihez jó áron hozzájutnom.Egy program keretén belül került hozzám, amelyre nem sokkal a cukrászda nyitása után jelentkeztem:"Adj esélyt, hogy jobb legyek!" Ez a rendőrség és néhány civil szervezet támogatásával létrejött alapítvány olyan 20 és 35 közötti, egykori elítélteknek segít a társadalomba való visszailleszkedésben, akikről úgy vélik van erre esélyük. Logan is ennek a programnak a keretén belül került hozzám. A múltja hemzseg a kisebb nagyobb bűntettektől, bár állítása szerint a legtöbb ilyenbe inkább csak belerángatták, semmint magától tette volna amit tett.Megjárta a kiskorúak javító intézetét, és később a fegyházat is. Drogbirtoklás és terjesztést, rablás, bolti lopás, illegális fegyvertartás...az emberölésen kívül szinte mindenben benne volt már.Én esélyt akartam adni neki. Őszinte figyelemmel és törődéssel fordultam felé. Eleinte kisebb munkákat bíztam rá, és odafigyeltem, hogy mindig időben jelentkezzen a tartótisztnél, akihez heti két alkalommal járnia kellett. Segítettem otthont találni neki, és néha még több pénzt is fizettem, mint amennyi járt volna.Hittem abban, hogy ez a fajta pozitív hozzáállás jó hatással lesz rá, hogy végre egy olyan környezetbe kerül, amely végre törődik vele, odafigyel rá.Ahol számít.Egy ideig minden rendben ment.Egészen pár héttel ezelőttig, amikor az első gondok kezdődtek. Logan késni kezdett több alkalommal, és a rá bízott pénzzel sem tudott mindig jól elszámolni.Megváltozott.Éreztem, de még nem tettem szóvá.Érzem, hogy újra elindult a lejtőn, de hiszem, hogy vagyok rá olyan hatással, hogy meg tudjam állítani. Nem akarom elengedni a kezét. Logan engem is becsapott, meglopott én azonban még hiszek benne. Hogy miért? Magam sem tudom. Egyszerűen érzem, hogy több van benne, csak mindenki túl hamar és egyszerűen mondott le róla.Én nem fogok.(Egy különleges kapcsolat kiépítésének lehet része a kedves megalkotó.Logan nagyon mélyről és nagyon messziről indul, és nem titkolt célom, hogy felemeljem őt onnan, ahova jelenleg magát száműzte. Visszahozzam a bűn mocsarából.Az előéletének kialakítását a megalkotóra bíznám, a jelenbe is csupán annyi megkötésem van, amit leírtam. A részletekről szívesen egyeztetek megérkezés esetén. PB javaslatokat szívesen fogadok, nekem is lapul néhány a tarsolyomban, de nem szerettem volna, hogy az arc vigye el a hátán a plotot.Ha megtetszett a hirdetésem, akkor regisztráció után küldj üzenetet nekem. Logan 560292900 )

   
livin' in new york

   



   
Shelley Lane



   
   
mind álarcot viselünk
Shelley Lane
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Logan 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
LEY
★ családi állapot ★ :
Papíron még házas
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Logan 93075e1a426481ca5fc33345b3dd96873ac74223
★ foglalkozás ★ :
Üzlettulajdonos,cukrász
★ play by ★ :
Reese Witherspoon
★ szükségem van rád ★ :
Tristan Hawkins
Logan
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
Logan Tumblr_inline_oqks0zu2Bj1r6xb6e_500
 
Logan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» It's you again - Jen vs Logan
» See you again ~ Liv&Logan
» Logan Mills
» Logan Q. Callahan
» Logan K. Whitfield

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: