New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Logan Mills
TémanyitásLogan Mills
Logan Mills EmptySzomb. Júl. 01 2017, 00:45

Logan Mills

Ide jön az idézet


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Logan Mills
Becenevek: Logan
Születési hely, idő:New York, 1982. 08.07.
Kor: 35
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: munkamániás
Csoport: üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Leonard N. Stern School of Business NYU
Ha dolgozik//Munkabeosztás: klubtulajdonos
Ha dolgozik// Munkahely: Cats Scratch
Hobbi: üzlet, szex (nem a vanília), a korbácsok és nyerni

Szerintem:
- lefegyverző
- fondorlatos
- okos
- kiismerhetetlen
- meglepő
- kiszámíthatatlan

Az anyám szerint:
- érthetetlen
- zavaros
- félelmetes
- imádnivaló
- túl komoly
- titokzatos

Ellenségeim szerint:
- gyanakvó
- aljas
- arrogáns
- tisztességtelen
- becstelen
- maga az ördög

Kedvelőim szerint
- tiszteletteljes
- hősies
- becsületes
- arany szívű
- megbocsátó
- érett gondolkodású


Összefoglalva ezekkel a szavakkal fejezhetném ki azt, mi lakozik bennem. De ezek nem tudják teljesen visszaadni azt, aki én vagyok. Mert sokkal több vagyok ennél. Sokkal több, mint amit egyetlen ember valaha megtudhat rólam. Sokkal több, mint amit én tudok magamról. Talán még maga Isten sem ismer eléggé.
Nem árulok zsákbamacskát, de mindig úgy keverem a kártyámat, hogy az embereknek azt az arcom mutassam, amelyiket épp látniuk kell. Vannak közösségek, ahol mecénásként ismernek, jótevőként, jámbor lélekként. Vannak, akik a nevem hallatán is félholtra válnak.
S én miként tudnám elmondani, milyen ember is vagyok? Nos, az biztos, hogy a külsőmre igényes. Szeretem az ápoltságot, az eleganciát, még szabadidőmben is inkább a hanyag verziójában vagyok szívesen, de egoista vagy túlságosan hiú azért nem vagyok, és nem tartom erénynek, ha valaki a külsejével akar célokat elérni. Persze eltekintve egy mosolytól, amely mind tudjuk, hogy öltöztet...vagy esetenként vetkőztet. Szeretem a drága dolgokat, bár nem az anyagi jelentőségük miatt, sokkal inkább a minőségükben való különbségért, s a kreatív, egyedi szépségükért. Nem szeretem tucat darabokkal körülvenni magam. Szeretek ezen kívül olvasni, a művészeteket, és a vízi sportokat, na és persze legfőképpen nyerni. Mert számomra ez az igazi drog. Mikor kitűzök egy célt, és véghezviszem.
Mi a legfőbb erényem? Nos, erre viszont könnyen tudok válaszolni: nagyon jól tudok titkot tartani. Mondhattam volna azt is, hogy jól manipulálok, de azt hiszem a titoktartásomat nagyobbra becsülöm, s ezt cseppet sem nagyképűségből mondom. Sok olyan dolog van, amit ha kalapáccsal vernék szét a térdkalácsom és közben áramot vezetnének végig a testemen, akkor sem mondanék el, nem árulnám el azokat, akik mellettem állnak, még akkor sem, ha ezzel sokat kockáztatok. Miért? Mert egy csapat vagyunk. S egy csapat csak annyira erős, mint amennyire a leggyengébb tagja. Ne rajtam múljon ez a bizonyos egység.
Ezen kívül? Szeretem használni az agyam, és hiszek benne, hogy mindennek megvan a maga helye és ideje. Nem szokásom keverni a munkát a magánélettel, és bármennyire is hiszik azt, hogy azért foglalkozom ennyit a klubommal, mert sosem akarok felnőni, sajnos ki kell ábrándítsak mindenkit: a klub számomra nem egy hely, ahol lazulhatok és pihenhetek. Sőt, a bulizás, mint olyan, egyáltalán nem az én világom ebben a formában. Inkább arról van szó, hogy jó befektetés, kevés kell hozzá, hogy fenntartsuk, és rengeteg előnye van annak, ha az ember éjjel dolgozik. Például napközben jut ideje a fontos üzleti tárgyalásokra, a hivatalos ügyek elintézésére, a fodrászra, manikűrösre, éjjel pedig ellenőrizheti az alkalmazottakat, ötleteket gyűjthet, vagy ellátogathat a többi szórakozóhelyre a konkurenciához. Persze van hátránya is annak, hogy a klubomban dolgozom, például vannak, akik keresztbe akarnak tenni nekem, és vannak, akik folyamatosan aláássák a hitelességemet és lojalitásomat a város felé. Röhejes, mert amúgy nagyon is igyekszem a város érdekeit is nézni. New York és a kerület leáldozóban van, új távlatok nyíltak az éjszakai életben, új igények vannak. A kilencvenes és a kétezres években még dübörgött az üzlet, de most...most rohadtul nehéz ide csábítani a vendégeket. De én nem bánom, számomra csak olaj a tűzre a kihívás érzése. Nem szeretek semmit, ami egyszerű, könnyen kapható, annak a sikernek az ízét sem tudom igazán élvezni.
S ha már élvezet....Nos, van egy titkom, amit remélem nem sokan tudnak rólam. Nem vagyok szexmániás. Most talán ez hülyén hangzik, de ha jobban kifejtem, megérted. Nem vagyok szexmániás, legalábbis a mennyiséget illetően elmondhatom, hogy többre értékelem a...hmm...a minőséget, mint a mennyiséget. Mint a jó whiskey-nél. Lerészegedhetsz a silány minőségűtől is, de ha egy igazán jóba kóstolsz bele, azt egy életre megjegyzed és onnantól ha kevesebbet kapsz, akkor is jobban tudod élvezni azt, mint a sokkal többet a pocsékból.
Egy apróságot még talán nem említettem: hithű katolikus vagyok. Minden vasárnap megjelenek a templomban, esetenként gyónok, és a legjobb barátom a papom. Régóta ismerjük egymást, és mióta kiderült, hogy közös szenvedélynek hódolunk, szinte elválaszthatatlanok vagyunk, gyakran ő az, aki a helyes útra terel.
De, hogy negatívumokat is említsek: megrögzött agglegény vagyok, utálom ha hidegen kapom a kávét, az az érzésem, hogy az anyám legbelül gyűlöl, és folyton küzdök az apám figyelméért és szeretetéért, valamint azért, hogy túltegyem magam azon, hogy internátusba adtak gyerekként, ahol éveken át bántalmaztak mind lelkileg, mind fizikailag, és elég gyakran szexuálisan is. A hit segített abban, hogy megbocsássak azoknak, akik ellenem vétkeztek. S a bosszú erősít minden napomon, amikor be akarom bizonyítani mindenkinek, hogy jobb vagyok annál a vézna, folyton beteg, sápadt kiskölyöknél, akit mindenki csak céltáblának tudott használni.


Ha vezetőnek tartod magad, de senki nem követ, akkor csak egyszerűen elmentél sétálni.



A gyóntatószék ajtaján cseppnyi megkönnyebbüléssel lépek ki, és állhatatos tekintettel pillantok fel a templom végében lévő oltárra és a keresztre.
- Dicsértessék a Jézus Krisztus! - köszöntöm az egyik arra járó szent atyát.
- Mindörökké! Ámen! - felel rá, majd mosolyog rám, és tovább siet.
Reggel hét óra van. A napom még alig kezdődött el, mások most mossák a hajukat. Hirtelen valaki a vállamra teszi a kezét.
- Logan, gyermekem, már ilyen korán erre jársz? Ez igazán dicséretre méltó!
Mosolyogva pillantok oldalra, és halkan neki is köszönök úgy, mint az előbb a másik atyának. A hátamra teszi a kezét, és kedves, barátságos hangon tovább irányít az egyik mellékfolyosóra.
- Van kedved egy kávét elfogyasztani velem? - kérdezi mire mosolyogva pillantok rá.
- Minden reggel megkérdezi, és én minden reggel igennel felelek, Atyám. Már nem is kellene megkérdeznie, nem gondolja? - kérdezem, mire csak mindent tudó pillantással néz rám.
- Az Úr minden nap új lehetőségeket ajándékoz nekünk, s nem szabad abba a hitbe ringatnunk magunkat, hogy ami ma még a miénk volt, az holnap éppúgy ott lesz. Meg kell dolgozni, ki kell érdemelni a jót, hisz Isten útjai kifürkészhetetlenek.
Mosolyognom kell ezen a felvetésen, de egyben igazat is kell adnom neki. Való igaz, az elmúlt hat évben és négy hónapban ugyan minden reggelemet itt kezdem ezzel a rituáléval, vagy gyónással, vagy imádsággal, aztán kávézva egyet a legjobb barátommal, Finn Sommers atyával. A férfi nagyjából egyidős velem, és még férfiszemmel nézve is jóképűnek tudnám leírni. A haja színe, a szemei, húsos, dús, csókra csábító ajkai még a heteroszexuálisok fantáziáját is beindíthatja, olyan nevetségesen tökéletes. Arcéle férfiasságát hamvas, szinte már lányosan szép bőre teszi olyan ellenállhatatlanul csábítóvá. Borostásnak soha, egyetlen alkalommal sem láttam, amióta csak az eszemet tudom, pedig ismerem már tíz éve, amikor még kezdőként lépte át a templomunk küszöbét. Barátságunk egy véletlennek köszönhetően jött létre, s azóta töretlenül támogatjuk egymást mindenben, amiben csak lehetséges. Hisz a közös titok, amelyet mindketten hordozunk, mindkettőnknek közös célja, hogy ne derüljön ki.
Követem őt a paplakba, és a konyhában megvárom, míg kávét tölt, és megmelegíti a mikróban, majd a sajátját is, ízesíti, és a szokásos menet szerint kimegyünk az árkádok alá.
- Nem voltál egy ideje. - jegyzem meg, és látva az arcát sejtem, hogy hamarosan meg fog jelenni.
- Sűrű teendőim voltak a parókián.
- Sejtettem. Mikor jössz? Roven meg akar veled beszélni valamit, és Brian és Lilian is nagyon hiányol már, lerágják a fülemet. Túlságosan kezdik elereszteni magukat. - vigyorodok el, ahogy a két fiatalra gondolok. Pajzán, mocskos kis dögök mindketten, de kordában kell tartani őket, és erre Finn a tökéletes megoldás. Megadja nekik amire igényük van, de szereti is őket és támogatja lélekben, így van esélyük gyógyulni. Látom rajta, hogy megfeszül a hátán a fekete ing, ahogy nagyot sóhajt. Finnről papként elképzelni sem lehetne, hogy ha levetkőzik, egy görög félistent láthatunk meg, ha rá nézünk. Roven, a vezetőnk nem mindig nézte jó szemmel egy katolikus pap jelenlétét a szentélyében, de végül megbékélt, amikor egyszer személyesen tapasztalhatta, milyen hatalom is lakozik Finn lelkében, és persze nem utolsó sorban a kezei között.
- Hidd el, mindent megteszek, hogy ma el tudjak menni. Eljössz értem? - kérdi, s én bólintok - Azért még ne szólj senkinek, nehogy aztán csalódást okozzak nekik.
Bólintok, és elvonom a tekintetem. Hét évvel ez előtt egy véletlen folytán találtunk rá Brianre és Lilianre. Közösen akartak öngyilkosok lenni. Szexuális vágyaikat pszichoterápiával akarták orvosolni a szülők, akik közül az egyik Liliannal fajtalankodott hét éves kora óta, míg a másikkal, Briannel az apja bánt úgy, ahogy egy kutyával sem szokás. Legfinomabb napjain is félájultra verte a srácot, de a törvény tehetetlen volt, mert minden alkalommal vissza lett vonva a feljelentés. Én ekkor már tagja voltam a klubnak, amelybe aztán sikerült benyomnom a két fiatalt, hogy végre rátaláljanak a boldogságukra és az örömükre, s azon az estén, ahogy órákon át beszélgettem velük, még nem is sejtettem, micsoda meglepetés fog érni néhány héttel később. Még mindig emlékszem Finn félszeg mondatára, ahogy megkérdezte: és mondja csak....egy magamfajta...engem is el tudnának ott fogadni?
S azóta éljük az életünket a maga teljességében. Nappal hithű katolikus, tisztes polgár, éjjel jámbor atya és klubtulajdonos. De bizonyos napokon...két domináns férfi, akiket befogadott egy zárt közösség, s azóta végre családra leltek. Pártfogóink, rajongóink lettek, és mi is rajongással néztük mások művészetét. Akik megtanulták, hogy a fájdalom néha nagyobb élvezeti forrás, mint bármi más. Jobb, mint a drog, jobb, mint a fű vagy a pia, ha okosan használja az ember.
- Mi lesz a klubbal? Sikerült már meggyőznöd őket? Létre jön a fúzió?
Kérdése váratlanul ér, és egy pillanatig habozok, de tekintve, hogy ő a papom, mégis megosztom vele az aggályaimat.
- Remélem. Az öreg már hajlik rá, de a lánya...Az a kis dög még csak arra sem hajlandó, hogy szóba álljon velem. Valahányszor megpróbálok vele szóba elegyedni, az a kis...egyszerűen átnéz rajtam, mint a frissen mosott ablaküvegen. Érted ezt? Az őrületbe kerget az a nő.
- mondom és kiiszom a kávém utolsó kortyát a fehér csészéből. Finn csak mosolyog egyet és megrázza a fejét.
- Úgy látom, lassan kezded elveszíteni a türelmedet. De tudod, Isten malma olykor lassan őröl. Kérd az Urat, és megsegít.
- Az Urat? - kérdezem, és vészjósló pillantással simítom végig a nadrágom oldalát - Az Úr lassan ne engem segítsen, hanem Regina Stewartot, mert ha egyszer a kezem közé kaparintom...
A fenyegetésem elhal. Sokkal hatásosabb. Még pár percig beszélgetünk, s aztán elbúcsúzom. Kifelé menet, mint egy jó keresztény, imát mondok azért, hogy a mai napja mindenkinek sikeres és jámbor legyen, és türelmet kérek az Úrtól. Ma ismét megpróbálok beszélni Reginával és az apjával, de kezdek egyre türelmetlenebbé válni. A város vezetése a tökeimet szorongatja, a pénzem áll az üzletben, és ezen a két makacs öszvéren múlik, hogy sikerül-e hamar profitot termelnünk vagy sem. Délben új szállítóval tárgyalok, aztán remélem sikerül végre Stewartékkal dűlőre jutnom, este pedig...este pedig vár a Luxuria, ahol ünnepelhetek, vagy ha nem jön össze, a bennem dúló harag végre testet ölthet és átformálva valaki számára elhozhatja a legnagyobb élvezeteket. Mi ez, ha nem Isten akarata?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Logan Mills
Logan Mills EmptySzomb. Júl. 08 2017, 03:22

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Logan Logan Mills 3874598021
Hát nem is tudom, hogy hol kezdjem.. Igazából nem tudom azt mondani, hogy ilyennek képzeltelek el, ha teljesen őszinte akarok lenni, mert nem is képzeltelek el. Logan Mills 4146035580 Csak minimális alapokat adtam, tényleg nagyon kevés mindenbe szóltam bele, mert szerettem volna, ha felépíted a karaktert, ha olyanra írod, akivel fogsz szeretni játszani. Logan Mills 4146035580 Egy remek karaktert raktál össze, remek jelemmel és remek történettel. Logan Mills 3874598021 DE tényleg, minden elfogultság nélkül baromi jó lett és baromira imádtam. *----* Te olyan tipikus üzletember vagy, aki mindig nyerni szeret, aki szereti, ha a dolgok az ő irányítása alatt vannak és mindenbe bele tud szólni. Én is ilyen vagyok és Regina is ilyen, hát mit lehet ezzel tenni? Rolling Eyes Mondjuk, ha azt mondanám, hogy nem lepett meg a domináns dolog, akkor hazudnék, hát nem is tudom, vagy te elég tökös, hogy elbánj velem, hogy tudj kezelni? Very Happy Áh, megspórolom a gondolkodást, nem, nem vagy, talán még kevés is vagy hozzám. Razz
Nagyon tetszett, hogy beleraktad a vallást és tetszik, hogy rá mersz te is mutatni arra, hogy a papok elvilágiasodtak, még ha a te papod egy kicsit másabb, mint a megszokottak. Hát tudod azt szokták mondani, hogy ha valami nem megy, akkor fel kéne adnod, mert hát láthatólag nem tudsz megegyezni a Stewart család tagjaival, legalábbis az egyikkel? Vajon mi lehet a baj? Logan Mills 1556694851 Te egy jóképű, meggyőző férfi vagy, neked tudnod kéne kezelni az ilyen helyzeteket. Smile NA jó, nem húzom tovább az agyadat, mert nincs annak semmi értelme. Egyszerűen azt kell mondjam, hogy elnyerte ez a karakter a tetszésemet, lenyűgöztél és ez tetszik. Logan Mills 4146035580
Nem is tudom, hogy mit mondhatnék még.. csodásan írsz és tényleg egy csodás történettel ajándékoztál meg engem. Logan Mills 3874598021 Bár nem kéne növelnem az egódat, mégis megteszem és dicsérlek, mert minden dicséretet melyet kapsz, azt kiérdemelted! Wink Na de tudod a járást, hogy mit kell tenni, majd találkozunk a játéktéren nagyfiú! Logan Mills 4146035580 Üdv itt! :Logan Mills 1471401822:  Logan Mills 3874598021  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Logan Mills
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rowan W. Mills
» Maya Mills
» R we good now? Mills & Tommy
» Logan K. Whitfield
» National WTF day. Mills & Eddie & Lita & Tommy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: