New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lara is here || Horatio & Killian
TémanyitásLara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptyPént. Feb. 16 2024, 11:36

○ Pyjama party ○
Most adorable couple: Horian

Nem kaptam részletes felvilágosítást Jaydától és én sem faggatóztam, ellenben tiszteletben tartom magánéletét, noha aggasztónak találom, hogy nem egy szimpla konyhai baleset végett került kórházba néhány órára, hanem egészen más okból kifolyólag és több napra. Nem ismerem őket még olyan régóta, sőt, igazából egy-két alkalomnál többet nem is nagyon találkoztunk vagy beszélgettünk, de minden bizonnyal megbízható embernek tartott s jó benyomást kelthettem, hogy bárki más helyett nekem szólt ez ügyben. Mondhattam volna nemet, lévén, hogy Horationak lehetnek még fenntartásai a gyerkőcöket illetően - épp, hogy a kutyákhoz kezd hozzászokni - noha napok kérdése és Bailey is megérkezik, de legalább értesítettem róla, hogy mi várható, ha majd ma hazatér a rendőrségről. És ahogy a drága plüss mackóm, úgy a kis rosszcsontot is jobb, ha felkészítem a találkozásukra.
- Hívhatom Horatio bácsinak? - kérdezte némi unottsággal arcán, de érdeklődve Lara, miközben a szélben szálló egyik tincsét csavargatta ujján. Ám tekintve Horatio igen egyedi és nem kis egóját, talán jobb lenne, ha...
- Inkább ne. Az túl közvetlen. Úgy értem... még csak most látjátok egymást először, és Horatio... szóval sokszor kissé több fenntartással kezeli a számára ismeretlen embereket. - felelem, de igyekezvén Lara életkorának megfelelő közérthetőséggel megfogalmazni a tényeket és érzékeltetni, hogy ez fontos. Igen eleven kislány, sokat rosszalkodik és elég... közvetlen, ami engem egyáltalán nem zavar, de lehet, hogy Horatiot fogja. Pláne, ha fáradtan tér haza.
- Szóvaaal akkor ti egy pár vagytok? - éles kanyar a témában, amit igazán ki sem veséztünk és érzem én, hogy ennek még meg lesz a böjtje, de igyekszem nem untatni a kislányt és mindenre felkészíteni, míg haza nem érünk. Nem mintha egész nap otthon tervezem tölteni az időnk, hisz egészen más, ha kettesben vagyok egy kissé introvertált férfival vagy egy kislánnyal, aki olyan nyitott, hogy még ennyi idősen is simán beülne azokba a bizonyos furgonokba.
- Igen, lényegében azok vagyunk. - bólintok figyelve közben az utat, mely lassan végéhez is ér. Mit lényegében? Naná! Már hetek teltek el azóta, s még is mintha napról napra jobban égnek az a bizonyos láng köztünk. Én is nyugodtabb vagyok, hogy velem van és ő sincs egyedül, ráadásul eddig sem okozott nagyon az egymáshoz való csiszolódás, így egészen jól meg vagyunk. Kellene a kompromisszumok persze, de ezek mind elenyészőek. Ami pedig a szexet illeti, huh, olyan mintha teljesen kicserélnék, teljesen levedli magáról azt a tartózkodó és azt a " rend a lelke mindennek" hozzáállását. Aminek pedig még jobban örülök, hogy pánik rohama sem volt azóta. Pedig pletykálják az őrsön, hogy akit anno kiütött a melegbárban, most amolyan tanonca lesz az akadémián, ami hát... szülhet némi... stresszt.
Lassan le is kanyarodom a házunkhoz, amin most Laraval osztozkodunk, noha hirtelenjében kellett összeírnom fejben néhány gyerekekre vonatkozó szabályt, ami nekünk felnőtteknek egyértelmű, de nem árt, ha Lara is tudja. Példának okáért, hogy Horatio cuccaihoz se a jelenlétében, se titokban nem nyúlkálunk. Max az engedélyével, de őszintén szólva elég kevés esélyt látok erre. Van még egy félóránk míg hazaér Horatio, nekem pedig Lara mellett is tennem kell a dolgokat, főznöm is kell. De elég nagylány már ahhoz, hogy apróbb feladatokat rá is rá bízhassak, és ténylegesen reménykedem is benne, hogy nem fog szándékosan keresztbe tenni nekünk. Mondjuk örülnék, ha véletlenül se. A holmijait a gyerkőc szobába teszem, még is csak komfortosabb neki, mint a dolgozó szoba. Ideiglenesen még az ágyat is vissza vittem, ki tudja mennyi ideig lesz nálunk és addig se érezze magát rosszul. Bizonyosan ígyis aggódik Jaydaért, noha megnyugtattam - igaz magamban némi kétségekkel - hogy minden rendben van az anyukájával, csak pihenésre van szüksége és egyik is gyógyulásra.
Miután kipakolt, amire alig lehetett rávenni a tömeges kutya puszi végett, megkértem, hogy játsszon kint a kutyákkal egy kicsit, míg én megfőzök, de szigorúan a ház előtt és ne a magas fűben. Plusz, ha lehet kerülje el a kerék nyomos részeket, mert bár Horatio és én is óvatosan
közlekedünk, magasak a bokrok, a fák, és elég egy óvatlan pillanat, egy kanyar és kész a tragédia. Még a kutyák is örültek, hogy van, aki nem csak sétál mellettük, meg nézi, ahogy kergetik a saját farkuk, de játszik is velük, így még örülök is, hogy mindenkinek jó így. Egyedül Rexie volt, aki dolga végeztével, türelmesen várt a teraszon. Mióta Horatio itt van, egy ideje rászokott, hogy mint a történetben Hachiko, kivárja míg haza nem ér. Már azon gondolkodtam, hogy valahogy megpróbálom megelőzni a bajt, mielőtt úgy döntene, hogy kimegy elé egészen az őrsig, de szerencsére, maximum a hozzánk levezető földes útig szokott csak elmenni és kíváncsian figyelve a megszokott időben, mikor ér haza Horatio. Megkomolyodott, mióta velünk él ő is, és igyekszik állandóan az "új" gazdi közelében lenni. Szerintem ez egyébként tök aranyos. S bár érett felnőttként próbál viselkedni, mikor meghallja a közeledő kocsi hangját - amit ügyesen megtud különböztetni a többitől - már fel is ugrott s izgatottan, farkát csóválva toporog, miközben vakkantgat, mintha csak arra várna, hogy végre leparkoljon Horatio és kinyíljon az ajtó, hogy ő aztán odarongyolhasson és nem, nem ugrik fel rá, azt megtanulta, hogy Horatio nem szereti, de mekkora megtiszteltetésnek érzi, mikor végig kísérheti az ajtóig, vagy tovább. S közben végig "mondja" a magáét, beszámolva a mai napról neki. Még hangsúlya is van néha, ha nem tetszését fejezi ki vagy izgatott, esetleg szomorú dolog történt. Rendőrkutya ugyan már nem lehet belőle, pláne, hogy keverék, de Horatio személyre szabott hű angyala még bőven lehet.



öltözék: x zene: ice cream helyszín: corvette


Jayda Winters ölelést küldött

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lara is here || Horatio & Killian UWsXRjh Lara is here || Horatio & Killian JSG1BtR Lara is here || Horatio & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lara is here || Horatio & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lara is here || Horatio & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lara is here || Horatio & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
Lara is here || Horatio & Killian VCnhtsy
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptyPént. Feb. 16 2024, 15:14

   
- Guest: The colleague's daughter -

Szükségét éreztem volna annak, hogy megvizsgáljuk a tényeket és eseményeket. Azt az ok-okozati összefüggésekből álló utat, ami Jay kórházba kerüléséhez vezetett, melynek az lett az eredménye, hogy a lánya nálunk köt ki. Momentán erre nem volt lehetőségem, mert még én sem voltam annyira lelketlen, hogy elkezdjem őt zaklatni a kórházban, hogy ezt mégis, hogy gondolta; ahogy arra is felesleges lett volna rákérdeznem Killiannél, hogy mi játszódott le a fejében, amikor átmeneti árvaházat nyitott az otthonunkból, ami már eddig is félig kis kedvenc hotel volt.
Ismertem már Killiant jó alaposan és valamilyen szinten ismertem már Jaydát is, csak azt nem tudtam hol voltam én akkor, amikor mindez lezajlott. És senki ne akarja nekem azt mondani, hogy a kórházban voltam, mert onnan már több mint egy hete kikerültem és ez biztosan az elmúlt napokban történt.
Igyekeztem nem azt éreztetni, hogy mennyire nem tetszik ez a helyzet, hiszen nem volt alkalmam felkészíteni magam. Az más kérdés volt, hogy Bailey érkezésére készülődtem lélekben és más módon is, de ez az egész helyzet most teljesen más volt. Hirtelen pottyant az életünkbe az egyik amúgy sem szívem csücske kolléganőm lánya, akinek az élete amúgy is egy rejtelmes űr volt számomra. Leszámítva azt a felszínes ismeretségünket.
Minden gépet kikapcsoltam az új irodámban, mivel a régi a robbanásban megsemmisült és még mindig nem volt beköltözhető állapotban. Ittam egy adag flectort, hogy a bordáim fájdalmát kiüssék, majd bezártam és elindultam hazafelé az Opelommal, de még fél úton megálltam egy boltnál, hogy vásároljak. Szerettem volna jó fényben feltűnni Killian és a gyerek előtt, hogy majd a gyerek is jó véleménnyel legyen rólam Jay előtt és akkor Jay is majd pozitívan fog beszélni rólam másoknak. Egy kis láncreakció.
Vettem Larának egy doboz jégkrémet, amiben volt csoki, eper és vanilia íz is. A három legkedveltebb. Majd vettem csokit is és hogy ne csak a gyereknek kedvezzek, vettem egy üveg bort is, amit majd egyszer megiszunk Killiannel, ha módunkban áll, de nem akartam őt pamlagon hagyni, ha már a gyereknek vásároltam. A kasszánál vettem egy pohár kávét is magamnak, de már a bejárati ajtónál dobtam is ki az üres poharat, mert megittam. Még az kéne, hogy a kocsiban kilöttyintsem. Jobbik eset, ha az öltönyöm lesz kávé foltos, a rosszabbik, ha a kocsim lesz kávés. Nem mai autó volt, de szinte szalon állapotú. Mint minden holmimra, a kocsimra is nagyon ügyeltem. Tiszta és rendezett volt.
Őszintén reméltem, hogy Killian elbeszélgetett a lánnyal, hogy ne legyenek kellemetlen perceink, mert ő is tudta, hogy kényes ember voltam, ha valami nem a kedvem szerint alakult. Nem neveztem volna magam sem nárcisztikusnak, sem autistának, de voltak dolgok, amiket nem szerettem, ha bolygatnak, vagy éppen a türelmemmel és az egómmal játszanak.
Még Killiantől sem nagyon szerettem, ha a holmimmal szórakozott, sőt, már arra is allergiás voltam, ha csak egy csészémet, vagy egy könyvemet is pár milliméterrel arrébb találom meg, mert mindennek helye volt az életemben és őszintén szólva, néha már az ő dolgaira is háklis voltam. Nem mondom, hogy kezdtem kisajátítani a házát és a dolgait, de igyekeztem az ő életében is rendet teremteni. Nem kell annak a tészta szűrőnek, vagy éppen kanapé párnának mindig máshol lennie. Mindig ugyanott legyen és mindig ugyanolyan szögben, mert a dolgoknak ez a rendje. Állandóság, stabilitás, rendezettség, pedantéria.
Máskülönben zavarja az ember szemét. A kórházban is ezért veszekedtem a többi beteggel és az orvosokkal, amíg végül el nem helyeztek egy privát, minimalista kórteremben és bár látogatott engem a kezdetekben egy pszichiáter, igen hamar elküldtem melegebb éghajlatra azt is, aki rám küldte. Elvégre nincs velem semmi probléma, de az, hogy ferde galléros, kócos hajú, egyenlőtlenre vágott körmű, bénán megkötött nyakkendőjű, gyűrött köpenyű orvosok és ápolók járnak a kórházban, a hozzátartózok és a dolgozók is rendetlenek, az már több a soknál.
Az ablak pedig igen is foltos volt és kénytelen voltam Killiannel lemosatni, ha már az ő takarítónőjük olyan moslék munkát végez, hogy minden maszat meglátszik az üvegen, ha rásüt a nap. És akkor itt hol is beszélünk steril kórházról? Az, hogy néha pamacsolnak a felmosóval és a fertőtlenítővel?
Jobb szeretem a háztartást Killiannél is én vinni ilyen téren. Az a biztos, ha én takarítok. Az tuti csili-vili és mindig mindent a helyére teszek vissza.
Leparkoltam a ház előtt, ahol Rexie kutyus már várt rám és a kocsitól egészen a házig kísért, én pedig jutalmul megsimogattam a buksiját.
- Megjöttem! - kiáltottam, bár valószínűleg a kocsi és a kutyaugatás biztosan árulkodó jel lehetett. A konyhába mentem, ahol Killian az étellel ügyeskedett. Leraktam a szatyrot, majd átöleltem és megcsókoltam, hogy aztán a kutya után kezet fertőtlenítsek.
- Na, hol van az új menekültünk? - kérdeztem, mert jobb szót hirtelen nem találtam rá. Albérlőnek nem nevezhettem és az átmeneti lakótárs sem lett volna rá teljesen helytálló, hiszen nem velünk fog élni, csak nálunk húzza meg magát arra a kis időre, míg az anyja kórházban van. Menekült. Elvégre Jay állapota miatt itt kapott szállást, mint azok a külföldi gyerekeket, akiknek az anyjukat lelőtték a határon a polgárháború idején és Amerikai családoknál találnak szállást, amíg az állam nem rendezi a sorsukat.
- Hoztam neki jégkrémet és csokit. A bort rejtsd el alaposan, nehogy megigya és Jay rajtam gyakoroljon. Elég nagyszájú és lobbanékony tud lenni, nekem pedig nincs kedvem hallgatni őt, sem magyarázkodni, hogy miért rúgott be a lánya. Még a végén ittasan felhívja és két csuklás között népdalokat motyorászik majd neki. - leakasztottam a válltáskám is a testemről, majd felpillantottam Killian szemeibe.
- Nem gondolkodtál még el rajta, hogy csinálj egy táblát, amit majd kirakunk a házunk elé, hogy "Nonprofit panzió"? Úgyis szeretsz barkácsolni és mindent és mindenkit befogadni. Lehet még fel is dobná a házunk népsűrűségi adatait az év közepére - mondtam kissé csípősen, de nem rossz szándékkal, csak utalva arra, hogy kihasználják az emberek és az állatok a jószívűségét és naivitását. Ha így halad, tényleg egy ingyen hotel lesz a házunk pár hónap múlva.
   
- Zene/  Lara is here || Horatio & Killian 2075961653 / Öltözet-


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Killian B. Grimwald ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Lara is here || Horatio & Killian 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Lara is here || Horatio & Killian 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptyPént. Feb. 16 2024, 19:03

○ Pyjama party ○
Most adorable couple: Horian

Rexie jó kutya módjára kísérte végig az ajtóig Horatiot és élvezte ki  arövid kis jutalmat, majd fordult vissza a csapat és a kislány felé, hogy ügyeljen rájuk. Nem mintha ne volna nála nagyobb és erősebb tagja a falkának, de próbált úgy tenni, mint egy felnőtt, nagy kutya. A kint csaholó, játszadozó kutyák hangját betudtam annak, hogy Lara lefoglalta őket, de a kocsi motorjának hangja valóban elég sokat mondó volt, amire nem tudtam nem elmosolyodni, noha kicsit izgultam is azért. Más egy kis baba, mert hozzá kapunk időt, hogy mi is felnőjünk a feladathoz, de egy már gondolkodó, ráadásul szemtelen kislány hirtelen megjelenése, nos néha még nekem is kihívás lesz ez biztosan tudom.
- Drágám! - mosolyodtam el szélesen felé fordítva fejem, s addig is felhagyva a zöldségek szeletelésével. Gyorsan én is megtöröltem egy konyha rongyba a vizes kezeim és én is visszaöleltem, hogy viszonozhassam a csókot. Tetszik ez a kapcsolati élet. Egészen más érzés a kutyáktól puszit kapni és egy olyas valakitől, akit akárhányszor meglátok, körbe ugrálják a képzeletbeli szívek. Persze a kis falkám is imádom, de másképp jó érzés, ha Horatio üdvözöl így. Már centikről érzem a kávé illatát, és biztos vagyok benne, hogy nem a zöld, egészséges fajtát itta, és nem is egy bögrével, de nem teszem szóvá. Nem szoktam. Nem is ilyen vagyok. Semmit se erőltetnék.
- Hogy kiii? - nevetem el magam visszafogottan, szemöldökeim kissé értetlenkedve összevonva ezen a megnevezésen, amit enyhén túlzónak találok. - Lara jelenleg nem tud többet annál, mint amennyit... nagyjából mi. Szóval tessék nem így kezelni a helyzetet. - felelem válaszképp, de nem haragszom érte, csak tényleg fura volt ezt hallani. - Hívhatod kislánynak vagy akár a nevén is szólíthatod... - teszem még hozzá, mielőtt a leányzó előtt is ilyen furcsaságokat mondana. Szép is lesz, mikor egyikük sem tudja hogy nevezze a másikat.
- Egyébként aggasztó, hogy kérded, mivel ki küldtem a kutyákkal játszani... - jegyzem meg némi aggodalommal, hogy nem futottak össze. Még hátra is bökök az ajtó irányába és majdnem el is indulok, hogy megnézem mit művelhet odakint, noha hallhatóan a kutyák még mindig élvezik a társaságát, mikor újfent sikerül meglepnie Horationak. Nem olyannak ismerem se Jaydát se Larát, hogy ilyesmi bármelyiknek is eszébe jusson, bár az, hogy milyen személyiség az anyuka, nos... én rosszat nem igazán tudnék róla mondani, de tény, hogy Horatio találkozik vele gyakrabban.
- Te aztán mindenre gondoltál, igaz? Egyből lekenyereznéd édességgel. - somolygom, mert a csoki egy dolog, de, hogy még jégkrémet is kapjon. Nincs ellenemre, de, nem egyszerre mindkettőt. Én meg itt igyekszem egészséges ételeket csinálni. Ám ettől függetlenül... imádnivaló, hogy igyekszik. Biztos vagyok benne, hogy Baileyvel is imádni fogják egymást.
- Ugyan... - nevetek. - Kétlem, hogy bejönne neki az alkohol. Pici még hozzá. De nyugii... - emelem meg az üveget a nyakánál megfogva és a legfelső szekrények egyikébe rejtem. - El dugom. Aztán majd egy romantikus, Valentin napot pótoló napon megisszuk. - kacsintok felé, mert ugyan az eredeti ünnepség sajnos elmaradt a történtek végett, de tervben van a bepótlása.
Ismét indultam volna kifelé, mikor ismételten ledöbbentett megjegyzésével. Sértő volt, de megértem. Fáradt, nyűgös, ráadásul azon túl, hogy nincs oda túlzottan a gyerkőcökért, röpke pár napja volt felkészülni rá, hogy Bailey előtt még hamarabb érkezzen hozzánk egy leányzó, egy pimasz, hangos leányzó, aki mégsem két órára jött ide. Engem is zavarna a helyében. El is mosolyodom és odalépve hozzá, ha már megtörölte kezét ismételten magamhoz ölelem, de most fejem az övére hajtom, vagy ha arra nem, közelebb vonom magamhoz, hogy vállára hajthassam állam.
- Rendben, oké, megértem, ez így elég... frusztráló, tudom. De csak pár nap. - csókolok arcára egyszer, miközben megsimogatom hátát is közben. - És ha kibírod, teljesítem egy kívánságod, hm? Bármilyen kívánságod. Ez így fair, mert a mostani dologba neked sem volt sok beleszólásod. - engedem el kicsit, hogy a szemeibe nézhessek.
- De akkor ki kell bírnod ezt a pár napot, idegösszeomlás és szobába zárkózás nélkül. - nyomom meg finoman orra hegyét, ahogy figyelmeztetem, majd elmosolyodom. - Ma sem leszünk itthon egész nap. Még nincs este, szóval szépen eszünk egyet és elmegyünk vele a városba keresni valami jó kis programot, vagy max a játszótérre. - mosolygom, miközben egy újabb csókot nyomok homlokára, majd ténylegesen elengedem azzal a szándékkal, hogy kinézzek Larára, de ő közben már az ajtóban állt. Remélhetőleg nem régóta.
- Fúúúj! Két szerelmes pááár, mindig együtt jááár... - nevette Lara, bár neki biztos furcsa, hogy mindketten férfiak vagyunk. Már épp nyújtotta volna kezét, hogy bemutatkozzon Horationak nevetgélve, mikor szemet szúrt neki a szatyorban lévő, éppen kikandikáló csoki, így helyzetet változtatva végül Horatio felé induló keze a zacskóba süllyedt és kikapta belőle a csokit, hogy egyből neki is állhasson. - Nyami! A kedvencem, köszönöm! Már is nagyon bírlak, Horatio bácsi! - nevette félig teli szájjal, miközben mivel hogy Horatio mellett álltam, nem jeleztem kezemmel, csak fejemmel finoman tekertem, és húztam a szám, hogy ne így hívja. Lara össze is zavarodik, de nem adja fel és szokásához híven a lehető legkellemetlenebb helyzetbe próbál hozni közben.
- Akkooor... Plüss mackó? - találgat nehezen, nekem pedig meg is jelenik homlokomon néhány verejték csepp, mert ugyan nem titok, hogy miről beszélgettünk Larával, de olykor olykor elkotyogtam dolgokat, amiket lehet, hogy nem kellett volna. Ilyen például Horatio itthoni becenevei. - Rex? - hunyorgott rám Lara, hogy kitalálja mit próbálok az ideges szemrángatózásommal mondani.
- Inkább együnk! Mindenki az asztalhoz, én meg addig tálalok. - szólalok fel mielőtt baj lenne. - Lara, moss kezet előtte. - szólok rá, és el is fordulok, hogy elkezdjem a tálalást. Lara is odalép a csaphoz, amit ugyan alig ér fel, nagyon nem is töri magát, csak vízzel öblíti le kezét, azt is sietve.



öltözék: x zene: ice cream helyszín: sweet home





Sometimes we are what we are, and we should embrace that. It’s nice when someone sees us, Horatio. Or has the ability to see us. It requires trust.

Horatio R. Sinclair ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lara is here || Horatio & Killian UWsXRjh Lara is here || Horatio & Killian JSG1BtR Lara is here || Horatio & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lara is here || Horatio & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lara is here || Horatio & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lara is here || Horatio & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
Lara is here || Horatio & Killian VCnhtsy
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptySzomb. Feb. 17 2024, 16:46

   
- Guest: The colleague's daughter -

Pislogtam párat, amikor felvont szemöldökkel visszakérdezett, de legalább magától is rájött arra, hogy kire, mire céloztam a megjegyzésemmel. Hogy is ne tudta volna, okos ő. Kérésére természetesen bólintottam. Legyen neki gyereknap. Mondjuk nekem is az az érdekem, hogy Lara szeressen és jó véleménnyel legyen rólam.
- Rendben. Rendesen fogok vele beszélni - egyeztem bele a felvetésébe. - Oh, nos én célirányosan érkeztem és nem igazén foglalkoztam a kinti dolgokkal, szóval lehet emiatt kerültem el őt. De akkor visszanézek meglátom mi a helyzet.
A zacskó felé pillantottam, majd mosolyogva bólintottam.
- Nos igen, szeretnék jó benyomást kelteni, hogy aztán ő is jó benyomást keltsen majd rólam - mondtam ki az igazságot, ami hátsó szándékról árulkodott, de semmiképpen sem rossz szándékról. De szerintem Killian amúgy is biztosan tudta rólam, hogy tízből egy alkalommal, ha önzetlen volt egy jó szándékom. Nem szoktam csak úgy puszta önzetlenségből kedveskedni, maximum Killiannek. Nem segélyszolgálat voltam, nem vándor jótevő és nem is szerzetes.
Nem tartottam magam haszonlesőnek, de ha már teszek valamit, akkor én is kapjak érte valamit. Mondjuk jó hírnevet, hogy a jelenlegi példámnál maradjunk.
- Nem tudhatom milyen összefüggések vannak az alkohol és a fogyasztó életkora között. Könnyen lehet, hogy ízlene neki az édeskés bor aromája. Végtére is vannak kiskorúak, akik fekete kávét fogyasztanak és dohányoznak már a tizenéves koruk közepén. De rendben. Legyen neked igazad és bízzunk benne, hogy ha hozzá is jut, kiköpi, mert nem ízlik neki korából adódóan.
Figyeltem, amint eltette a bort egy jó magas szekrénybe, amit elégedett bólintással jutalmaztam. Ez így volt rendjén, ez a biztos. Én nem fogom tartani a hátam, ha bármi történik.
- Na, remélem az a romantikus nap hamar el fog jönni - mosolyogtam.
Sejtettem, hogy kicsit érzékeny pontra tapintok a beszólásommal, de nem különösebben foglalkoztatott, ha emiatt kicsit is rosszul érezte magát, mivel az igazságot mondtam ki. Ezzel az igazsággal ő is tisztában van, szóval semmi olyat nem mondtam, aminek ne lenne bármi nemű valóság alapja. Néha eszibe kell Killiannek is juttatni, hogy nem nonprofit szervezet vagyunk, nem alapítvány, nem ingyen szálló és nem is kolostor. Ha valakinek ilyen szolgálatra lenne szüksége, akkor ott van Terry. Ő biztosan szívesen feláldozza az életét másokért.
De nyilván ez a helyzet is más, hiszen Jay lányáról volt szó, de mondjuk az sem esett volna rosszul, ha Jay NEKEM szól, hiszen mégis csak velem állt napi kapcsolatban, nem pedig a párommal. Kicsit sértő volt, hogy megkerült és egy naiv, megvezethető lelki pásztor lelkével élt vissza.
- Persze, igen, tudom, túl fogom élni - sóhajtottam és elmosolyodtam a kapott arcra csókon. - Szeretlek - hajoltam ajkaihoz és csókot nyomtam rá.
A mézes madzag tetszett. Be is jött neki. Egy kívánság valóra váltása? Ez kinek ne érné meg?
- Tetszik ez az ösztönzés. Rendben. Akkor még inkább meg fogom magam fegyelmezni. De szavadon foglak majd - mosolyogtam.
Elég kemény feltételei voltak, de azt hiszem képes leszek megugrani a lécet.
- Rendben, akkor menjünk - mosolyogtam. Legalább addig sem leszünk helyhez kötve és ki tudja hány kibúvó lehetőségem lesz addig is. Kimegyünk a játszótérre. Oké. De onnan néha néhány percre el fogok tudni szabadulni, hogy szusszanjak. Csak elugrom a boltba, vagy WC-re, elidőzök kicsit, aztán visszamegyek a szusszanás után.

Hamarosan Lara is felbukkant, majd a beszólás után egyből a csokiért indult, aztán... "Bácsi"...
El voltam képedve, hiszen még csak harmincöt éves voltam. Oké, az ő szemében lehet bácsi voltam, de na. Nem voltam vén fószer.
De legalább úgy tűnt kedvel. Igaz, érdekből, de lássuk be, én sem tekintettem rá másként, mint egy nyakamba szakadt érdekként. Egyfajta kötelesség, aki hozzá segít majd engem ahhoz, hogy felértékelődjek mások szemében.
A következő megjegyzése megint csak meglepett. "Plüss mackó"? Killian felé pillantottam, főleg vádlón, mikor láttam az arcára kiült idegességet, szorongást. "Rex"?
Kicsit ráncoltam a homlokom és ha Killian nem szól közbe, talán szóvá is tettem volna, hogy ezt most fejezzük be. Larához léptem, majd megemeltem őt a derekánál fogva, majd Killian felé fordultam.
- Gyerünk, tessék használni a szappant és moss kezet normálisan. Még elkapsz valami kórságot. Mit mondok majd anyádnak? Kutyákkal játszottál, udvaron voltál, ki tudja milyen baktériumok kerültek a kezedre. A víz nem segít.
   
- Zene/  Lara is here || Horatio & Killian 2075961653 / Öltözet-


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Lara is here || Horatio & Killian 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Lara is here || Horatio & Killian 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptyKedd Feb. 20 2024, 10:31

○ Pyjama party ○
Most adorable couple: Horian

Nem is ő lenne, ha nem volna mindenre logikus - vagy épp annak tűnő - magyarázata, de én többek között ezért is kedveltem meg annyira. Hát még mikor kevésbé heves, számomra még szórakoztató vitába is keveredtünk miatta. Nem mondom, hogy hiányoznának a nyomozások, főleg nem a halottak, a vér és az a rengeteg stressz, de így visszagondolva, még a leghangosabb vitáink is elég viccesen nézhettek ki külső szemlélőként. Nem csak a felnőttek szemében szeretne jó benyomást kelteni, de, ha ezzel többet érhet el, képes volna egy egész csokitortával szolgálni Larának is. Szinte látom már, ahogy ugyanez lesz Baileynél is, noha nála senki előtt sem kell jó pofiznia, arról nem is beszélve, hogy szerintem Bailey ezek nélkül is imádni fogja. Talán pont egy ilyen ki apróság hiányzik Horatio életéből is. Néhány olyan emberke, vagy élőlény, akik megmutatják, hogy önzetlenül is lehet szeretni, és nem csak szerelemmel. Bár az első pár hétben, hónapban biztos sokszor fogja majd a fejét, hogy elege van, mert amilyen rendszer tudatos és hozzájuk ragaszkodó, egy baba, igen csak felfogja ezt borítani. Ugyanis köztudott, hogy a babák nem pontban ugyanabban az időben sírnak, kakilnak. Maximum esznek, de azért el-el csúszhat. De majd, ha kicsit több ideje és kedve(?) lesz, elviszem egy páros papa-mama tanfolyamra. Nekem is van még mit tanulnom, és talán neki sem ártana egy gyors talpaló.
Nem tartom kizártnak az elképzeléseit, sőt tudom, hogy valóban akad bőséggel olyan kiskamasz, gyerkőc, akire annyira nem figyelnek oda, hogy már az uzsi dobozukban is cigi meg lapos üveg van, de szerintem Jayda azért a kisebb mulasztásai ellenére sem engedné, hogy idáig fajuljanak a dolgok. Na meg ki tudja... Most még könnyen ítélkezhetünk egy egyedülálló anya felett, de mi lesz, ha Baileyvel is megesik, hogy például elege lesz belőlünk és világgá megy...? Hmm... mondjuk magunkat ismerve, én biztos tudnék róla, ha meglógna az ajtón, Horatio pedig tuti biztos, hogy első nap tele nyomná a dolgait nyomkövetővel. Ha még se mégis csak profi nyomozó és profilozó páros vagyunk. Már azelőtt tudnánk a tervéről és állnánk az ajtajában, mielőtt bepakolhatna a kis tatyójába. Na de remélem ilyesmi sosem fordul elő velünk.
- Amilyen édesszájú, nem hiszem, hogy kedvelné, hiába édeskés, előbb markolná fel az összes cukrász alapanyagot a szekrényből, mint, hogy meghúzza a bort. - somolygom, s per pill itt azon dolgokra gondoltam, mint a dekorációs cukrok, csokibevonó stb., amit még a kisasszony hagyott itt, ha majd néha jön látógatóba, legyen miből finomságokat alkotni. Persze azóta nem jött, és mióta tudja, hogy Horatio velem lakik, lehet inkább úgy van vele, hogy nem is zargat.
- De el ám! - somolyogtam, mert őszintén szólva már én is alig vártam, lévén, hogy szerintem mindkettőnktől távol az az ilyesmi, noha azt hiszem mindkettőnk vágyik rá. Randizni sem randiztunk még, csak úgy - mondjuk nem elsietve - összejöttünk. Szóval illő volna megadni a módját na.
Nem, tényleg kissé sértő volt ezt hallani, de igaza van. Bár mentségemre szóljon, mióta ő itt van nem fogadtam örökbe egy kóbor állatot sem. Nem tudom teljesen a helyébe képzelni magam, de mint, aki ezzel foglalatoskodó szakmabéli, pontosan tudom, hogy olyan ez neki, mint egy vegánnak egy vacsorán, ahol figyelmen kívül hagyják, hogy ő miket nem ehet, és kérése ellenére is elég teszik a steaket. Nem kell megennie, de attól még illő végig ülnie, míg mindenki eszik. De igyekszem azért Horationak is kellemesebbé tenni a pillanatot, pláne, mert én vállaltam ezt az egészet. Azon nem is csodálkozom, hogy Jayda nem őt kereste fel. Az ismeretség egy dolog, de biztos vagyok benne, hogy Horatio egyből elutasította volna, és valamelyik ilyesmikre kitalált intézményt ajánlotta volna, vagy másik kollégát. Én meg... hogy mondhattam volna nemet...?
Imádom mikor ilyen engedékeny felém. Nem is igazán pont emiatt, hanem a közbeni reakcióját tekintve. Magamhoz is ölelem szorosan és "megringatom" kicsit, mert már magam sem tudom, hogy fejezzem ki azt a mennyiségre is mérhetetlen szeretetet, amit érzek iránta. Nem véletlen becézem plüssmacinak... A puszival sem fukarkodom és a csókot is örömmel viszonzom.
- Én is imádlak, drága egyetlen kis plüss mackóm. - bújok arcához, már-már érzékelhetően a minket körbe táncikáló szívecskéket.
- Ó, tudom én... - szélesedik mosolyom, mert őt ismerve biztos nem fog feledésbe merülni az ígéret, de annyi baj legyen. Érte, vele... bármit.
Szerencsére Lara i előkerült még azelőtt, hogy keresésére indultunk. A kutyák is bejöttek és kimerülve dőltek el a kandalló előtti szőnyegen. Le nem tagadva gyermeki pimaszkodását persze egyből piszkálódásba kezdett, de úgy tűnt Horatio sem veszi magára. Igazából nincs is miért. Felnőttek vagyunk és igen, szeretjük is egymást. Arra csak szemeim forgattam, mikor egyből megtalálta a csokit. A jó benyomás... A végén még én leszek itt az egyetlen, aki nem kelt jó benyomást rájuk.
Azt mondjuk nem tudom, hogy Lara otthon is mindig így próbálja megúszni a kézmosást, vagy csak nálunk próbálkozik be hátha, esetleg sejtette, hogy evégett meg lesz emelgetve, de én csak mosolyogtam rajtuk. Lara meg nevetett. De odébb álltam, és Horatio karjainak fogságában már Lara sem merte nélkülözni a szappant.
- A kutyák miért nem mosnak kezet? - nevetett. - Olyan aranyosak! Én is örülnék, ha anyát rá tudnám venni, hogy nyissunk egy kutyamenhelyt. - kuncogott, miközben be is fejezte a kézmosást, s ha Horatio letette, meg is törölte. Én meg közben ki is tálalom az elkészült ebédet. Nem tudom odahaza mi a módi náluk, mi az, amit megeszik Lara vagy mi az, amit nem. Csupán azt tudom mire nem allergiás. De úgy voltam vele, hogy a rántott ételeket és a krumplit is mindenki szereti, én pedig egészségesebben csinálom, mint a legtöbb étterem, szóval nagy baj nem lehet. Nem is volt. Egy gyors jó étvágya ledarálása után, az asztalhoz ülve már neki is lát. Örülök, hogy nem érte be a csokival és láthatóan nincs ellenére az ebéd, mert bajban lettem volna, ha napokig csak édességen él és úgy kerül vissza Jaydához.
- Aztán ha megettük, bemegyünk a városba és elmegyünk az egyik játszira. - osztottam meg újfent ötletem, ezúttal Larával is, amire mosolygott ugyan, majd egyik szemöldökét felvonta.
- De a játszótér a dedósoknak van. - tiltakozott, legalább is azt hiszem ezért mondta, bár nem hisztisen. Gondolom a múltkori ugrik park jobban bejött neki, de kizárt, hogy én odamegint bemenjek. Nem azért mert drága, mert nekünk nem. És igazából jó móka volt, de fárasztó, és kétlem, hogy Horatiot rá tudnám venni, hogy másszon be a labdák közé. Még is elbizonytalanít a dolog. Ráadásul idővel arra is rájövök, hogy Jayda említette, hogy nem igazán jött ki a sulis társaival, és lehet a játszótéren se találná igazán a helyét, felnőttekkel játszani meg hááát... még is csak kisgyerek.
- Hmm... akkooor keresünk majd valami más programot... jó idő van. - vonok vállat, mert biztos vagyok benne, hogy találok valamit. Sőt, eszembe is jut, hogy a minap, mikor kocsikáztam a város felé az autópályán, láttam egy cirkuszt. Vagy ilyen kis cirkuszos, mindenféle játékkal felszerelkezett helyet. Jó lesz az is... Ott egyedül is tud játszani és ha van olyan szíves, hajókázás, még Horatiot is eltudom rángatni rá.



öltözék: x zene: the light between oceans helyszín: sweet home





Sometimes we are what we are, and we should embrace that. It’s nice when someone sees us, Horatio. Or has the ability to see us. It requires trust.

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lara is here || Horatio & Killian UWsXRjh Lara is here || Horatio & Killian JSG1BtR Lara is here || Horatio & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lara is here || Horatio & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lara is here || Horatio & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lara is here || Horatio & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
Lara is here || Horatio & Killian VCnhtsy
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptyCsüt. Feb. 22 2024, 20:41
In between the lines, there's a lot of obscurity
I'm not inclined to resign to maturity
If it's all right, then you're all wrong
But why bounce around to the same damn song?
You'd rather run when you can't crawl
Guest: The colleague's daughter
- Én is téged - mosolyogtam és azon gondolkodtam most már nekem is ki kéne találnom valami becenevet neki, ami nem köthető a kereszt, vagy vezeték nevéhez, bár ő ebben a jobb volt.  Én ahhoz kissé karótnyelt voltam, hogy holmi vicces, meg cuki neveken kezdjek gondolkodni és még azon is nevezni, de majd próbálkozom. Aztán lehet nem. Jó lesz a Kyllie és ennyi.
Hátát simogattam, majd még egy csókot adtam ajkaira, aztán viszont megjelent Lara is, így odalett a romantikus kis idillünk is. De legalább tudjuk, hogy nem tűnt el, jól van, csak én siklottam el felette. Nem figyeltem rá.
Nem zavartattam magam, általában le szoktak rólam peregni a beszólások, kaptam és kapok is épp eleget a mai napig is. Nyilván mindenkinek mindent nem nézek el, ahogy Killian unokahúgának sem néztem el mindent, de igyekeztem a legtürelmesebb lenni. Akkor szokott elgurulni a gyógyszerem, ha sértegetnek, vagy tiszteletlenek velem, de nyilván egy kisgyerekkel szemben nem viselkednék úgy, mint egy felnőttel szemben. Volt azért szívem.
Azt viszont nem hagyhattam, hogy Lara mellőzze a tisztességes kézmosást, így tettem róla, hogy biztosan elérje a szappant, majd felvontam szemeim a bugyuta kérdésére.
- Ennek több oka is van. Egy, hogy nincs kezük, mancsuk van. Kettő, nem manccsal esznek, hanem rögtön szájjal a tálból. Három, a kutyák nyála antibiotikum tartalmú, mint például a hisztatinok és más fertőzés ellenes anyagok, így ők ellenállóbbak a fertőzésekkel szemben, mint mi. Négy, a kutyák gyomrának átlagos hőmérséklete elérheti akár a 40 celsius fokot is, vagy többet, ami elősegíti a baktériumok pusztulását, míg az emberi gyomor természetes hőmérséklete a 37 celsius fok. Ezért van az, hogy amikor valaki lázas beteg, akkor nem szokás csillapítani a lázukat, hanem hagyni, hogy 38 és 40 celsius közé essen, mert a szervezet így pusztítja el a kórokozókat a szervezetben. 37 celsius fölé esik, hogy "elégesse" a kórokozókat. A kutyáknak erre nincs szükségük, mivel a szervezetük alapból 40 fok körüli, így a számunkra "veszélyes" kórokozók alapból elpusztulnak - feleltem neki, ám következő megjegyzése akaratlanul is mosolyt csalt az arcomra.
Jay és a kutya menhely? Erős késztetést éreztem rá, hogy biztassam és nem is tudtam megállni, hogy ne tegyem.
- Oh, szerintem ez remek ötlet. Biztosan örülne anyukád is, ha lennének kutyáitok. Úgy érzem jól jönne neki. Jobban járna vele, mint azzal a furcsa, rejtélyes pasijával, akivel még csak meg sem jelenik előttem, mintha csak attól félne, hogy lesittelem. Úgy rejtegeti a kollégái elől, mintha Hannibal Lecter lenne a párja...

Asztalhoz ültünk, de Larával ellentétben én lassabban ettem.
- Rágd meg jól az ételt és egyél lassabban. Minél nagyobb darabokban eszel, annál nehezebben fogod tudni megemészteni is, ami felszívódási zavarokhoz vezet és elhízáshoz. Minél jobban megrágod, a gyomrod annál könnyebben, gyorsabban dolgozza fel és annál jobban tud a szervezetben felszívódni az ásvány anyag, a vitamin, az omega 3 és a többi természetes anyag.
Mivel nem oldott állapotban fogyasztod őket, így ez az egyetlen lehetőség, amivel tudod támogatni a szervezetedet, könnyíteni a gyomor működésén. Gondolom te sem szeretnél magadnak hiánybetegségeket bevonzani és elhízni. Ráadásul a gyomorban pangó félig emésztett és emésztetlen ételek érzése sem túl kellemes. Puffadás, hasfájás, nehéz mozgás és más kellemetlen tüntetek
- mondtam, de csak a jó szándék vezérelt.
Killian, majd Lara felé fordultam, mikor szóba került a napi program.
- Vaaagy kérdezzük meg a kisasszonyt, hogy ő hová menne szívesen. Aztán majd eldöntjük, hogy nekünk megfelel-e, vagy tudunk esetleg egy jobb lehetőséget biztosítani neki, ami nekünk is jobban tetszik majd. Hátha valami hatékony középhalmazt tudunk belőle alkotni. A metszetben ott lesz a közös igényünk.

A ship, as we travel the sea of life
Our heart is the body and the blood


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Lara is here || Horatio & Killian 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Lara is here || Horatio & Killian 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptySzomb. Feb. 24 2024, 19:53

○ Pyjama party ○
Most adorable couple: Horian

Egészen addig mosolygósan pakolásztam elő a tányérokat, evőeszközöket, és tettem őket az asztalra, míg nem meghallottam a hosszas, - és ugyan tanulságos, deee - bonyolult és kicsit sem gyerkőc korhoz illő felvilágosítót. Mert utána egy pillanatra a megterítéssel is felhagyva pillantottam fel rájuk, noha ők háttal voltak nekem. Oké, butuska kérdés volt, de végülis kisgyerek. Viszont Horatio válasza azért alaposan meglepett. Végül persze elmosolyodva megráztam fejem és folytattam a tálalást, de azért eltöprengtem rajta milyen furcsa kis családunk lesz. Ez persze nem baj, csak hát... el tudom képzelni, - mondjuk mást nem is nagyon várnék Horatiotól - hogy esti mese helyett tudományos magazinokból fog felolvasni a néhány hónapos Baileynek, és rajzfilm vagy disney helyett is történelmi dokufilmeket fognak nézni. Mire Bailey oviba megy, már nem csak olvasni, meg számolni fog tudni, hála neki, de felkészült lesz pszichológiából és úgy isten igazából mindenből. Vagy csak én gondolom túl...? Lehet, hogy idővel szokná a dolgot Horatio is. Elvégre nem várhatja el egy pelenkás babától, hogy néhány hónaposan már mondatokat mondjon. Még a szavak is neccesek lesznek.
Igazából meg sem zavartam volna őket a beszélgetésben, még akkor sem, mikor Horatio Jayda alatt vágta volna a fát, de azt hiszem megint sikerült felnőtt részhez érnie, ami ráadásul elég... magánéletbeli dolog. Szóval köhhintve megszólaltam.
- Khm.. Horatio, drágám, készen vagyok... Gyertek enni... - lépek oda hozzájuk.
- Ki az a Hannibal Lecter? - kérdezte nevetgélve Lara, amire nekem éppen csak nem kerekedtek el szemeim, de még mielőtt Horatio belefogott volna akár csak a fiktív fickó életrajzába, befogtam a csókolni való, de most inkább hallgatásra késztetni való száját.
- Egy rossz ember. Ennyi. Ne menjünk bele a részletekbe. Hess, az asztalhoz... - intek a kislánynak, aki vállát vonva, lévén, hogy Horatio nem avatja be, én meg nem engedem, le is ül az asztalhoz. Jelezném a plüss macimnak, hogy az ilyesmikbe nem kéne belemenni, meg hát ő még kisgyerek az ilyen túl okos és sok információhoz, de mivel Lara is itt van és nem szeretném, ha félreértené, ezért hallgatok. Majd ha kettesben leszünk.
Nem tudtam milyen szokásaik vannak evésnél, de bíztam benne, hogy imádkozni nem kell. Mert a szöveget sem tudom és tuti, hogy erre még Horatio is furán nézne. Szerencsére nem voltak ilyen különös szokásaik. Ráadásul az ebéd is finom volt, aminek örültem, mert kicsit izgultam Lara miatt, és olyankor szokásom ügyetlenkedni. Azon töprengve, hogy vessem fel a szabadidős programokat, majszolgattam a tányéromban lévő dolgokat, mikor Horatio megint magyarázni kezdett. Szerintem már a felénél tarthatott, mikor leesett, hogy már megint tanító bácsisat játszik. Jó, tényleg nem zavart, csak fura volt. Mondjuk... ez úgy rá jellemző is egyben, de fura. Elmosolyodva pillantgatok hol felé, hol Lara felé, aki szerintem egy kukkot sem értett belőle, de jót mosolygot és csendben figyelt is a végéig.
- Vicces vagy! - jegyezte meg és komolyan bóknak szánta, bár ő sem hitte, hogy Horatio ezeket mind viccből mondta volna. - Meg okos is... - teszi hozzá olykor felém sandítva, látva, hogy kissé aggodalmasan figyelem már a beszélgetésük és reakciójuk. Nem azért, mert olyan nagy baj volna, csak hát Horatio... Kicsit olyan érzés ez most, mint mikor találok egy új kóbor drágaságot, de csak úgy nem rakom a többiek közé, mert tudnom kell, hogy nem bántják és ennek vannak fokozatai. Nyilván szokniuk kell egymás viselkedését, és ez most is így van. Szerintem Horatio nem sok gyerkőccel találkozott, pláne nem beszélgetett, Lara pedig nem egy visszafogott, csendes kislány. Olyan, mintha egy eleven kis yorkit engedtem volna össze egy komoly, engedelmes, de kicsit túl merev, rendőr kutyával. Aztán én is becsatlakozom a beszélgetésbe, mondjuk egész más téma kapcsán. Nem rossz ötlet, amit Horatio mond, csak attól tartok ebből súlyos viták és utána feszültségek alakulhatnak ki. Bár nem tudom. Olyan sok időt még nem töltöttem Larával.
- Éljen az esély egyenlőség! - mutatott éljenezve, nevetgélve Horatio felé. Még az étellel is felhagyott a nagy gondolkodás közepette Lara.
- Akkor menjünk az Ugriparkba! - forgatta fejét szélesen vigyorogva hol Horatiora, hol rám. Én persze egyből fejem ráztam, és én is Horatio felé néztem, mert kétlem, hogy neki volna kedve a kislánnyal ugrálni. Pláne evés után. Lara össze is vonta szemöldökeit, majd elhúzta száját.
- Most azért nem, mert a múltkor megvert téged ott az a fickó, miközben anyával dumcsiztatok? - tette karba kezeit, amire én némileg szájtátva pillogtam vissza rá. Most sarokba akar szorítani? E-ezt meg mégis kitől tanulta?! Nem hiszem, hogy ebből akkora ügyet kellene csinálni, de azért igyekszem menteni a menthetőt, mert nem vagyok erőszakos, és mert... hát erről nem szóltam akkor Horationak. Nem tartottam fontosnak, meg akkor még nem is voltunk még együtt... és különben sem dolgoztunk akkor épp ügyön, hogy lásson és magyarázkodnom kelljen.
- E-ez nem is így volt... mármint nem volt akkora ügy. Ne is foglalkozz vele... - legyintettem Horationak és már ettem volna tovább, mikor Lara nagyokat pillogva folytatta.
- De így volt, ha mondom! - csattant fel, de leginkább amiatt, mert kezdte élvezni, hogy végre történik valami, aminek ő lehet az okozója. - De Killian nem hagyta ám magát! - bökött felém hüvelykujjával, miközben Horatio felé fordította fejét. - Mert visszaütött és majdnem megölte a fickót. Anya és a rendőrök majdnem lesittelték miatta! - nevetett, én meg közben kiprüszköltem az éppen majdnem lenyelt kortyot, de szerencsére mind vissza is ment a pohárba. Hitetlenkedve néztem a kislányra.
- Elég, állj. Oké. Volt egy kis incidens, hónapokkal ezelőtt... - igazából hetekkel, de nem akartam rontani a helyzeten - ...de senki nem halt meg és senki nem került börtönbe. Mindenki él és virul. Nah... - tettem tisztába a dolgokat és folytattam a majszolást, mire Lara halkan azért megszólalt.
- Hát én azért nem mondanám, hogy a pasas is virulhat... - motyogta, majd mint, akinek megjelent volna feje felett a villanykörte, felkapta fejét és csillogó szemekkel Horatiora nézett. - Kapjuk el a fickót! Biztos, hogy még szabadlábon van! Te nyomozó vagy! Én pedig láttam ki a tettes! Összedolgozhatnánk és elkaphatnánk, mint a Pindúr Pandúrokban a rosszfiúkat!



öltözék: x zene: the light between oceans helyszín: sweet home





Sometimes we are what we are, and we should embrace that. It’s nice when someone sees us, Horatio. Or has the ability to see us. It requires trust.

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lara is here || Horatio & Killian UWsXRjh Lara is here || Horatio & Killian JSG1BtR Lara is here || Horatio & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lara is here || Horatio & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lara is here || Horatio & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lara is here || Horatio & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
Lara is here || Horatio & Killian VCnhtsy
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptyHétf. Feb. 26 2024, 18:27
In between the lines, there's a lot of obscurity
I'm not inclined to resign to maturity
If it's all right, then you're all wrong
But why bounce around to the same damn song?
You'd rather run when you can't crawl
Guest: The colleague's daughter
Mikor Killian megszólalt, éreztem, hogy nem csak az ételről van szó, hanem átléptem valami határt. Lehet olyat mondtam, amit nem kellett volna? Megeshet.
- Oké, szívem, értettem - bólintottam kis mosollyal, majd Lara felé fordultam, mikor feltette a kérdést és már éppen válaszolni akartam, hogy egy kannibál sorozatgyilkos, amikor Killian befogta a szám, így meggátolva és átvéve a szót. Ezek szerint vannak tabuk? De hát, ha akar, utána nézhet a neten. Meg hát előbb-utóbb úgyis megtudja, nem? Vagy, mire ő felnőtt lesz, már divatja múlt lesz, mint Humphrey Bogart nekem? Na mindegy. Ő tudja. Ha nem beszélhetünk róla, akkor nem beszélünk róla. Ennyi. Megértettem. Az anyja magánélete és a gyilkosok tabu témák Lara előtt.
- Szóval nyolcszög táblát kaptam, értem én - feleltem. A nyolcszög tábla a stop tábla volt. Ezzel utaltam rá Killiannek, hogy értettem a jelzéseiből és tudom, hogy erről a két dologról nem beszélhetek Larának.
Az asztalnál ülve igyekeztem előadni neki egy tudományos igényességű kiselőadást, de úgy tűnt Lara semmit sem értett belőle, így én csak sóhajtottam és megmasszíroztam a tarkóm. Mintha egy játékbabához beszélnék, amin van két-három gomb, amik egy-egy szó kiejtetésére jók és kábé ennyi. Semmit sem értett. Mintha a katolikus vallásról beszélnék egy hindunak. Magyar nyelven.
De legalább okosnak tartott, így magamban elismertem, hogy mégsem annyira buta, ha már ilyen jó emberismerő ilyen fiatalon. Vagy csak Jay mondta neki, hogy mondja ezt nekem, mert akkor nem leszek köcsög? Biztos azt hiszi az egóm simogatása jótékony hatással van a viselkedésemre. Talán igaza lehet.
Hamarosan szóba került az is, hogy milyen szabadidős tevékenységet válasszunk mára, így én felajánlottam, hogy hadd döntsön Lara, de hamar meg is bántam. A hová? Ugripark? Na oda biztos nem.
- Drágám, te hány évesnek nézel engem? Ráadásul fájnak a bordáim is. Biztosan nem fogok ugrálni menni. Sérült ember vagyok. Majd talán máskor - feleltem, de aztán tudatosult bennem, hogy Lara mit is mondott. - Várj, mi? Megvertek? - fordultam Killian felé. - Mikor, mi? Hogy? És én erről miért nem tudok? - kérdeztem sértetten és tán a lelkem mélyén picit aggódva is. Oké, hogy felnőtt ember, de erről nekem is tudnom kellett volna.
- Tessék? - kérdeztem kiakadva. - Te meg mit művelsz a hátam mögött? És még Jay sem mesélt róla nekem! Megáll az eszem! Mégis mit műveltek ti, amikor nem vagyok veletek? Itthon meg játszod nekem a szelíd fehér bárányt, Jay mellett meg a Steven Segalt? Hát szépen vagyunk. Aztán ha látsz egy véres arcot, ki vagy borulva - morogtam még mindig sértetten, noha lehet kicsit túloztam. Ennyire nem volt drámai a helyzet, de na.
Értetlenül és talán kissé lemerülve, fejem fogva néztem Lara felé. Miért kéne elkapni? Mi történt egyáltalán.
- Oké, ebből elég volt. Addig senki sem megy sehová, amíg el nem mondjátok nekem a teljes történetet! Elsőnek te. De nem itt és nem úgy, hogy ketten ültök itt egymással szemben - néztem Larára, majd Killianre és felálltam. - Te eszel! - mutattam Killianre. - Te pedig velem jössz és felveszem a vallomásodat - fordultam Lara felé. - Utána a tiéd is és Lara fog itt ülni enni! - fordultam Killian felé, majd Lara felé. Intettem a lánynak és reméltem nem kellett kétszer kérnem. Elvonultam vele a hálószobánkba, ami a rögtönzött kihallgató volt.
- Na, mondd el szépen mi történt és mikor történt - ültem le az ágyra.

A ship, as we travel the sea of life
Our heart is the body and the blood


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Killian B. Grimwald imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Lara is here || Horatio & Killian 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Lara is here || Horatio & Killian 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptyKedd Feb. 27 2024, 15:16

○ Pyjama party ○
Most adorable couple: Horian

Tudtam én már az elején is, hogy lesznek necces pillanatok, főleg, mert Horatio idegei nem éppen a gyerekekhez van szokva, főleg nem az olyan kis eleven, cserfes gyerkőcökhöz, mint Lara. Néha közben is léptem, ha úgy adódott, bár azt hiszem ezek felett még szemet hunyhatunk, hisz valahogy neki is ki kell tapasztalnia ezeket a dolgokat. És most lehet kicsit csúnyán hangzik, de inkább egy barát gyerkőcén edződjön, mint a sajátunkén, aki teljes mértékben a mi nevelésünk gyümölcse lesz. Igaz arról még fogalmam sincs, hogy nevelés ide vagy oda, valójában egy mini Horatiot veszünk majd magunkhoz a napokban. Ha minden jól megy...
- Szeretlek. - nyomok egy puszit a halántékára, miután leveszem kezem a szájáról. Nem akarom én megállás nélkül kordában tartani, csak hát vannak dolgok, amik nem a kislányok fülének valók, még akkor sem, ha az anyukájuk is nyomozó. De örülök és nem tudok elég hálás lenni érte, hogy Horatio mindenféle konfrontálódás nélkül elfogadja, hogy van, amit nem lehet. Az asztalnál már annyira nem is zavar, sőt hagyom, had bontakozzon ki, mert hiszem, hogy idővel, hamarosan rá fog érezni, és Lara is megtanul alkalmazkodni. Neki sem árt egy kicsit jobban odafigyelnie másokra, mert így könnyebben szerez majd barátokat. Bár nem tudom, hogy tulajdonképpen mi is a pontos oka annak, hogy nehezen barátkozik, hisz ránézésre nem egy zárkózott leányzó. De a dolgok szép lassan igazán kezdtek elfajulni, ahogy Lara belemerült a mai program felállításában.
- Hát ha én most 11 vagyok... hmmm... akkor te ilyen 20 lehetsz. - viccelődött, mert azért ennyit még ő is tud. Mármint, hogy nyilván idősebb Horatio. De azt hamar kiszúrta, hogy tetszik neki, ha dicsérik, Lara pedig igen ügyesen érez rá, kit, hogy manipuláljon. - Dehát nyomozó vagy! Azok sokat mozognak. Vegyél be gyógyszert. A játékra nem lehet kifogás. - húzza kissé száját, majd sóhajt egyet. Neki és nekem is eszembe jutott, hogy Jayda sem szívesen vette rá magát a játékra akkor. Igaz, Horationak most valóban van felmentése tesiből. Én sem örülnék, ha nagyon megerőltetné magát. Viszont sajnos... - Larának hála - nem maradtunk témánál. Sőt egészen zavarba hozott a dologgal. Nem is nagyon készültem, hogy egy nap erről is beszélni kelljen. El is felejtem a cirkusz, annyira elkezd kattogni az agyam mire mit feleljek Horationak. Nem azért, mert hazudni akarok, csak mielőbb rendezni ezt a kis ezeréves semmiséget...
- Mi..?? Nem, dehogy, mármint... nem volt az verekedés... Szinte... baleset volt... - végülis... fogjuk rá. Lara még tán élvezte is, hogy végre történik valami, jobbára mosolyogva figyelte a beszélgetés, néha közbe szólva. Nem is értette, hogyha együtt vagyunk, miért nem beszélünk meg ilyen dolgokat. Szóval még örült is neki, hogy felhozta.
- Biztos félt, hogy megharagszol, amiért majdnem börtönbe került. De mi megvédtük anyával, ne aggódj... - legyintett a lány, mire én is ránéztem. - Lara! - szóltam rá, bár nem mérgesen, de kérlelve, hogy ne rontson a helyzeten, aztán mentségeket keresve fejben néztem vissza Horatiora. Lara is.
- Horatio! Ez egy bűntény! Ne hagyd magad! - erősítgette a kislány. Mondanom sem kell, a hebegésen kívül másra nem futotta tőlem. Magyarázkodni akartam volna, de féltem - magamat ismerve - csak rontok a helyzeten. Ráadásul Lara is mindig rákontrázott. Esélyem se volt.
- De hiszen akkor még... nem is voltunk úgy együtt... - motyogom zavartan pillogva, el is kapva tekintetem le a kajára, mert erről sem a kislány előtt kéne beszélni.
- Ki az a Steven Sigi? - vontam fel egyik szemöldökét kérdőn Lara Horatiora pillantva, majd felém fordult fejét rázva, és ismét vissza rá. - Ó, én azt arcnak már nem neveztem volna... Killian orra is sokat vérzett, de a hapsi sokkal rosszabbul járt... - motyogta nagyokat bólogatva. Mire észbe kaptam már egy nyomozás kellős közepén éreztem magam, bár velem ellentétben Lara láthatóan nagyon élvezte.
- Igenis, nyomozó felügyelő Horatio! - ugrott le a székről a kislány, én meg hitetlenkedve néztem utánuk és fel is keltem volna, mert azt hittem csak viccel Horatio, de mikor rám szólt, szófogadóan visszatettem a hátsóm a székre. - Deh... én...tiltakozom. - motyogom halkan, figyelve, ahogy elindulnak az emeletre a hálónkba. Felakartam menni hallgatózni, mert azért jó volna tudni miket mond Lara, még is csak kisgyerek és ki tudja miként realizálódott benne egy s más... de azt hiszem a mai nap már többször nem húznám ki a gyufát Horationál.
Lara is leült mellé, de azért útközben eltöprengett a lent történteken és kicsit aggodalmasan nézett fel Horatiora.
- De azért ugye... nem fogod tényleg lecsukni Killiant? - kérdezte aggódóan. - Rólad is mesélt és...és... csupa jó dolgot. - bizonygatta Lara, hogy ne kelljen böribe mennem. Mondjuk nyilván nem csukna le Horatio, pláne nem ilyesmi miatt, de a szobafogságot már kinézem belőle. - Azt mondta anyának rólad, hooogy... - próbált vissza emlékezni állát kocogtatva mutatóujjával a plafon felé nézve, majd Horatiora kapva arcát. - Azt mondta, hogy elég szigorú vagy, de nagyon aranyos! - bólogatott. Nos nem ezekkel a szavakkal, de valóban ilyesmire gondoltam akkor, igen.
- Hmmm... nem volt olyan régen. Pár hete talán. Hát úgy kezdődött az egész, hogy elszöktem a sulimból, mert nem szeretek ott lenni. De eltévedtem, mert még új volt minden és Killian talált rám. - magyarázta, majd félre húzva kicsit száját ingatni kezdte a fejét. - Pontosabban inkább én találtam rá, mert elég idiótán állt ott ő is az út közepén és csak bámult. Na mindegy. Aztán elvitt az Ugriparkba, amíg anya értem nem jött, de anya sem haragudott, ezért egy kicsit hagytam, hogy susmusoljanak, amíg én játszom, de aztán rávettem őket is, hogy játszanak. Mikor végeztünk és mentünk ki, visszaadták a jegyárakat is, mert úgy eljátszottunk, hogy azt hitték egy család vagyunk. Aztán anya mesélt rólunk, meg a munkájáról, Killian meg a szakálláról és rólad is. Mondta, hogy ti legjobb barátok vagytok, meg hogy ő is dolgozik a rendőrségen, de csak veled, mert csak téged szeret a legjobban. - nem mondom, hogy nem színezte túl egy kicsit a sztorit, de most legalább a javamra próbált beszélni. - Aztán elmentünk a Mekibe, hogy... hm... már nem is tudom miért, de beültünk oda. Anya épp kínos helyzetbe jött, láttam az arcán, mindig akkor vág olyan arcokat, de nem volt idő kibeszélniük, mert vitatkoztak mögöttünk. Aztán odament anya és rendet akart csinálni, de a férfi bántani akarta, ezért Killian is odament rendet csinálni, bár engem már nem engedtek oda, de nem is baj, mert rögtön utána kapott is egy ütést a fickótól. Akkor már tudtam, hogy itt nem lesz beszélgetés csak verekedés, de szerencsére anyának nem lett nagy baja, csak narancsleves lett. Viszont Killian dühös lett és visszaütött. Biztos nagyon fájt neki az orra, mert mikor ütött... - imitálta a levegőben, kézzel, arccal. - ...a pasas egyből elesett és beverte a fejét, aztán el is ájult és azt hittük meghalt. De Killian is megijedt és elkezdte élesztgetni a fickót, meg anya is odament és aztán ki hívták a rendőrséget és ha engem kérdezel... szerintem onnantól jobban aggódott amiatt, hogy te is ott leszel, mint, hogy a hapsi jól van e...



öltözék: x zene: the light between oceans helyszín: sweet home





Sometimes we are what we are, and we should embrace that. It’s nice when someone sees us, Horatio. Or has the ability to see us. It requires trust.

Horatio R. Sinclair ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lara is here || Horatio & Killian UWsXRjh Lara is here || Horatio & Killian JSG1BtR Lara is here || Horatio & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lara is here || Horatio & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lara is here || Horatio & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lara is here || Horatio & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
Lara is here || Horatio & Killian VCnhtsy
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptySzer. Feb. 28 2024, 20:21
In between the lines, there's a lot of obscurity
I'm not inclined to resign to maturity
If it's all right, then you're all wrong
But why bounce around to the same damn song?
You'd rather run when you can't crawl
Guest: The colleague's daughter
20? Ezt nem tudtam hová tenni, de inkább örültem egy ilyen válasznak, mintha valami 40+-os bácsinak nézett volna. Ha jobb passzomban lettem volna, talán még nevettem is volna a válaszán. Gyógyszer, nincs kifogás a játékra. Gondolom ilyen egy tipikus gyerek.
Volt egy kis szakmabeli tévedése, hiszen nem minden nyomozó mozog sokat, sokan csak az irodában ülnek. A sima, szimpla rendőrök mozognak sokat. De végülis voltak egyes nyomozók, akik tényleg sokat mozognak, de én maximum csak az edző teremben.
Mondanám, hogy szerencsére más témát találtunk, mint a játék, de nem éreztem azt, hogy jobban jártam, mert bizony a téma még kényesebb és rosszabb volt, mint a játék. Killian MEGINT eltiltok előlem valamit. És erről mégis mikor akart nekem beszélni? A párja vagyok, tudnom kellene róla, ha bajba keveredik.
- És jogosan. Mégis miért nem tud odafigyelni magára? 45 éves, nem kéne már ennyire felelőtlennek lennie - mondtam Lara felé fordulva.
Érdekes kérdés volt, hogy mit is nevezünk bűnténynek. Vajon ezt nevezhettük annak? Tán magam sem tudtam. Egy verekedés... nos az nem mindig az. Főleg, ha nem tesznek feljelentést.
- Na és ezt miért kéne elhinnem? - kérdeztem vissza. Akkor még nem voltunk együtt. Na persze. Kinézem belőle, hogy ez is csak egy kamu duma. - De még ha így is van, akkor is el kellett volna mondanod. A legjobb barátom voltál, tudnom kellett volna róla, ha bajba keveredsz.
Az mér csak hab volt a tortán, mikor Lara szóba hozta az orrvérzést és a pasas állapotát. Mégis mit tett Killian? És mit tettek vele?
Felmentünk a szobába, ott folytattuk a beszélgetést Killian fülétől távol.
- Nem, nem fogom lecsukni. Eszem ágában sincs, mégis csak a párom. Nem akarok neki rosszat. Csak az igazságot keresem, mint mindig minden helyzetben.
Figyelmesen hallgattam Lara megjegyzését, miszerint Killian csupa jót mesélt rólam. Na ezt ki is néztem belőle. Merne rólam rosszat mondani. Nem tenné. Sose keltené rossz híremet. Bár nem is lehetne.
Elmosolyodtam a hallottakon és hát volt is benne igazság. Szigorú voltam és talán kicsit kényszeres is, de valóban aranyos voltam és ha ez nem lenne elég, tényleg minden ember felé igyekeztem türelmes és kedves lenni, még ha ez nem is mindig sikerül.
A hallottak természetesen igazolták, hogy Killian és én akkor még nem voltunk együtt, de attól még mindig mérges voltam, amiért nem mondta el. El kellett volna. Én is mindig őszinte vagyok hozzá és ha történik valami, én is mindig beszámolok neki róla.
- Igen, ez tényleg Killianre vall - mosolyogtam a sztori végén, hiszen ő tényleg ilyen. Kétbalkezes, balszerencsés, lúzerszerű, akinek valahogy minden balul sül el, viszont mégis csak egy lovag. De ez teszi őt aranyossá.
- Rendben. Na, figyelj. Nem lesz semmi baj. Megbocsátok neki és köszönöm, hogy mindent így elmondtál. De neki ne mondd ezt el. Hadd idegeskedjen csak kicsit. Na küldd szépen be, addig egyél - mosolyogtam.
Mondjuk nem hittem benne, hogy nem nyugtatja majd meg Killiant azért. Biztos voltam benne, hogy mondja majd neki, hogy nincs mitől félnie.

Mikor Lara elment, felálltam a helyemről és vártam, hogy Killian vegye át a helyét, közben kicsit átmozgattam magam, amíg meg nem hallottam a lépteit. Mikor belépett, behúztam, az ajtót becsuktam és az ajtónak nyomva mosolyogva megcsókoltam.
- Na mi van, te peches lovag - nevettem. Elképesztő, hogy mennyire balszerencsés egy alak. Mégis ez az ő egyik kis varázsa. Hogy őszinte legyek, még hízelgő is lenne, ha egyszer miattam húzna be valakinek. Szeretném látni. Bár én azért nem vagyok egy elesett hölgy és az önbecsülésem sem tűrné, ha nem törném el annak a valakinek én magam az állkapcsát.
Mosolyogtam és újra megcsókoltam, közben átöleltem a nyakát.
- Még haragszom, amiért nem mondtad el, de büszke is vagyok rád azért.

A ship, as we travel the sea of life
Our heart is the body and the blood


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Killian B. Grimwald ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Lara is here || Horatio & Killian 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Lara is here || Horatio & Killian 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptyCsüt. Feb. 29 2024, 11:17

○ Pyjama party ○
Most adorable couple: Horian

Hitetlenkedve hallgattam őket, olykor pedig én is igyekeztem beleszólni, de úgy tűnt, lassan én leszek, aki lekerül a gyerekszerepére. Még csak az hiányzik, hogy kocsiba ülve engem küldjenek hátra. Szép is volna, ch!
- Ilyen öreg?! - döbbent le Lara, de azért nem engedte el a fonalat, szóval ő is igyekezett morcos arcot vágni az egészhez. Na meg egyetérteni Horatioval, aki láthatóan kapó volt az ellenem való szövetkezésre. - A gyerekek is csak azért ilyen felelőtlenek, mert tudják, hogy a felnőttek vigyáznak rájuk. Erre tessék! Most még is hogy felelőtlenkedjek?! - akadt ki, ami mellett azért el-el nyammogott egy-két krumplit.
- Hé, én is itt vagyok! - integettem némileg kétségbeesve. Persze, mikor arra került a sor, hogy mentsem a bőröm, már nehéz volt megtalálni a szavakat. Egyrészt mert még mindig melengető, mikor úgy beszél rólam múltidőben, hogy "legjobb barát", ami hát lássuk be, Horationál így is nagy kitüntetés, másrészt, hát... nem tudom. Én sem tudom miért nem szóltam neki. Féltem. Meg nem akartam, hogy ügy legyen belőle és még örültem is, hogy Jayda eltudta intézni, anélkül, hogy ez eljutott volna az őrsre. Mert ezek szerint odáig már nem ért el, hála égnek...
Nagyokat pislogva, hüledezve néztem utánuk, hogy ez most tényleg egy kihallgatás?! Eddig nem éreztem bűnösnek magam, de most, ténylegesen úgy éreztem, hogyha felmegyek esélyem sem lesz, és "kapok egy bilincset" és mehetek a dutyiba.
- Helyes! Mert akik szeretik egymást nem titkolóznak egymás előtt, hiszen akkor nem szerelmesek egymásba. Azt hiszem anyáék is ezért mentek széjjel. Bezzeg, ha ők is leülnének beszélgetni, meg igazságot keresni apával... Pff, felelőtlenek... - csóválta fejét, gyermeteg módon ő teljesen mértékben hitt benne, hogy ez jó megoldás volna, ahogy láthatóan Horatioéknál is működik, pedig az ő apja mégcsak nem is ilyen szigorú. Abban viszont Lara is egyetértett, hogy szerencsétlen vagyok, akit mindenki, akinek van egy csepp esze, kihasznál. Ő is így tett és nem bánja, mert láthatóan jó bébiszitter vagyok Jayda szemében is.
- Rendben! - mosolyogta lelkesen, leugorva az ágyról, majd intve egyet le is jött. De mire leért már nem mosolygott, legalább is erőteljesen próbálta visszafogni, ami akkor sem jelentett semmi jót, ha tényleg agyonverés vár rám. Aggodalmasan pillantottam felé, miközben lelépegetett az utolsó lépcsőfokokról is, aztán sajnálkozva kezdte rázni a fejét, ahogy jött közelebb.
- Sajnálom. Én mindent megtettem. Próbáltam elhallgatni dolgokat, de mindenre rájött. Egyszerre játszotta a jó és a rossz zsarut is, esélyem sem volt. Szóval most nagyon dühös, és ha jól láttam, kijövetemkor már a bilincset kereste. De szerintem azért légy óvatos, mert azt hiszem előtte meg is ver, hogy ne tudj nagyon ellenkezni. De azért... sok sikert... - bólogatott a lány részvétet nyilvánítva, megpaskolva a vállam és leülve folytatva a majszolást. Bilincset?! Ez biztos nem igaz... m-merre is szokta tartani Horatio? Vagy mindig nála van? És mi az, hogy megverni? Neeem, Lara csak rám akar ijeszteni, nem ütne meg Horatio. Vagy az igazságszolgáltatás nevében, még is?? Nem tudom, hogy, amit elmondott Lara mennyire igaz. Lehet egy szó sem, de mivel kis gyerek, azt kell gondolnom, hogy az igazság is a hazugság része, szóval lehet benne valami. Vagy neeem?!
- Menj már! - rivallt rám, legyintve, hogy hessenjek már el.
Szóval felkeltem és elindultam felfelé, végig azon agyalva, hogy tényleg miket tenne velem és, hogy én mit tegyek? Hát nyilván hagyom magam... De tényleg megütne?! Lehet ezért beszélt múltidőben a barátságunkról is?! Ennyi kész... elvesztettem a bizalmát, most pedig le fog tartóztatni, mert eltussoltam egy ügyet, ahol valaki megsérült...
Igazából elidőztem volna még az ajtó előtt egy kicsit, mint aki próbálná megúszni a kivégzését, vagy legalább húzni az időt, de az ajtó nyitva volt, ő meg úgy berántott, hogy a szívem, aki már ígyis úgy pattogott a mellkasomban, mint egy gumilabda, nem tudta, hogy akkor most kiszakadjon vagy csak simán álljon meg. Ijedten emeltem fejem mellé kezeim, könyököm behajlítva, megadóan, és nyikkantam egyet a meglepettségtől, mikor ajtót ért a hátam. Pillogtam is rendesen, annyira váratlanul ért a csók, hogy az első nem is igazán viszonoztam. A szívem meg szinte az ordította, "Most mi vaaan?!". Nem mondom, hogy hamar lenyugodtam, és a riadalom jelei még a második csók közben és utána is látszottak, de azt legalább már viszonoztam, miközben karjai alatt én is átkaroltam lapockáinál megmarkolva ruháját, hogy közelebb vonhassam magamhoz. Már épp kérdezni akartam tőle azt is, hogy akkor most haragszik e, de erre is hamar választ kaptam, kérdés nélkül.
- Szeretlek... - suttogom magunk közé, homlokom az övének döntve. - Ígérem többet nem titkolózom, és minden ilyesmiről beszámolok. Sajnálom, hogy ez most nem sikerült. Szerettem volna, hogy elkerüljük, hogy ideges légy. - bár ez nyilvánvalóan nem sikerült, de végülis, így a végére egészen jól alakultak a dolgok. Most én nyomta egy csókot ajkaira, miközben mosolyra húztam ajkaim.
- Ugye? Tiszta erős vagyok... - biccentem oldalra fejem megjátszottan nagyképűen. - Ha nem aggódnék, hogy megsérülsz, még téged is simán lenyomnálak... - poénkodtam, bár aztán ki tudja. De jelenleg eszem ágában sem volt próbálkozni, hát nem rég jött ki a kórházból szegény.



öltözék: x zene: the light between oceans helyszín: sweet home





Sometimes we are what we are, and we should embrace that. It’s nice when someone sees us, Horatio. Or has the ability to see us. It requires trust.

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian KmPZ3Ko
Most adorable couple
Lara is here || Horatio & Killian UWsXRjh Lara is here || Horatio & Killian JSG1BtR Lara is here || Horatio & Killian BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
Lara is here || Horatio & Killian F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
Lara is here || Horatio & Killian G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
Lara is here || Horatio & Killian Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
Lara is here || Horatio & Killian VCnhtsy
Lara is here || Horatio & Killian H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian EmptyVas. Márc. 03 2024, 16:22
In between the lines, there's a lot of obscurity
I'm not inclined to resign to maturity
If it's all right, then you're all wrong
But why bounce around to the same damn song?
You'd rather run when you can't crawl
Guest: The colleague's daughter
- Én is szeretlek - mosolyogtam.
Hát igen, azért baromira örültem a fejemnek, hogy Killian fogadalmat tett nekem arról, hogy többé nem tussol el semmit, a kérdés már csak az volt, hogy mennyire tudja tartani magát a fogadalomhoz. Mert ugye a szavakat könnyű kimondani, de egy olyan konfliktuskerülő, szolid és félős lelkületű embernél vajon mennyire fog jobban dominálni az az érzés, hogy inkább elhallgatja előlem, mintsem, hogy kockáztatja, hogy balhé lesz? Mert kinézem Killianből, hogy most fűt-fát ígér, csakhogy ne legyen köztünk konfliktus és engem boldoggá tegyen, de ha éles helyzet lesz, ahol döntenie kell, szerintem megkockáztatja inkább azt, hogy elhallgatja, csakhogy ne romoljon az idealizált képem róla és ne kelljen szembenéznie a szidalmazással; ne kelljen szembenéznie az esetleges büntetésekkel.
Na meg persze nem akarja, hogy ideges legyek. De azt hiszem mind a ketten tudjuk, hogy ha utólag derülnek ki dolgok - márpedig kiderülnek, - akkor még idegesebb vagyok.
- Hát valahogy nem sikerült - kuncogtam. - De semmi baj. Bízok benned - füllentettem, de biztos vagyok benne, hogy ő is tudja, hogy ez cseppet sem igaz, csak jól hangzó kedveskedő szó. Eszem ágában sincs bízni benne, pontosan tudom, hogy egy érzelmektől vezérelt gyökér, akinél sose lehet tudni milyen ballépést csinál legközelebb. De pont ilyennek szerettem. A hülyeségei vittek színt a kapcsolatunkba.
A lenyomásomra tett megjegyzésén jót kacagtam, még a bordám is megfájdult, de nem jajdultam fel, csak picit összeszorítottam a szemeim egy másodpercre.
- Oh, persze. Na majd, ha teljesen felépültem, benevezek egy birkózásra ellened. Szigorúan az ágyunkon - kacsintottam. - Biztos, ami biztos.
Na gyere. Nyugtassuk meg a gyereket, hogy semmi baj és vigyük el őt valami klassz helyre, ahol leköti magát. Még a végén rossz hírünket kelti Jaydánál és nézhetünk. Még képes és azt kamuzza az anyjának, hogy egész idő alatt csak veszekedésben volt része. Mit mondunk majd akkor az én legdrágább nyomozónőmnek? Ki nem fogjuk magyarázni.
- taszítottam Killian egy lágyat az ajtó felé, majd visszamentünk Larához.
- Na akkor hová menjünk? - kérdeztem és magamra vettem a zakómat is, mintha már útra kész is lennék, de vissza ültem az asztalhoz, hiszen én alig ettem bármit is a kihallgatások miatt. Egy pár falatot azért nekem is kellett ennem.

A ship, as we travel the sea of life
Our heart is the body and the blood


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.
mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
Lara is here || Horatio & Killian 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
Lara is here || Horatio & Killian 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Lara is here || Horatio & Killian Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
TémanyitásRe: Lara is here || Horatio & Killian
Lara is here || Horatio & Killian Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lara is here || Horatio & Killian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A New direction - Horatio & Killian
» The case of the "Railroad Corpses" Killian & Horatio
» The case of the murdered geneticist // Horatio & Killian
» Aya & Lara
» But then i meet you- Horatio & Safi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: