New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20, 2023 10:49 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 12:36 am-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 11:52 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 11:37 pm-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 9:38 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 9:08 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 8:59 pm-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 8:50 pm-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 8:18 pm-kor
Terry M. D. Scott
tollából
Tegnap 7:29 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Aya & Lara
TémanyitásAya & Lara
Aya & Lara EmptySzomb. Júl. 14, 2018 11:01 pm
A ma délutánt, a múzeumnak szentelem, hisz kell egy kicsi kultura valamint nem kizárt, hogy esetleg találok valamit, amiből ihletet meríthetek. Kedvenc szandálomat fel kapom, kifelé menet az ajtót bezárom, s a busz megálló felé veszem az utamat. Út közben, néha megnézek egy kirakatot, s nem egyszer merül fel bennem, hogy benézzek de tudom nem oda készültem eredetileg, és tovább megyek. Kicsit kilépek, mikor azt látom, hogy pont közeledik egy busz, de azt még nem tudom, hogy nekem pont ez a járat kell-e. Úgy rémlik, hogy ez a jó járat, s felszállok rá, s bedobok pár érmét a sofőr mellett elhelyezett gyülytőbe, majd kicsit beljebb megyek. Körülbelül, két-három megállót megyek, majd a múzeumnál leszállok, s egyenesen a bejárat felé megyek.
- Jó napot, egyet kérek. - Mondom, majd a pénztárosnak oda adok egy papir pénzt, amit elöbb le ellenőriz, hogy nem-e hamis. az ellenőrzés gyorsan megtörténik, majd megkapom a jegyet, valamint vissza járó is kerül hozzám, amiket megköszönök, majd induloktovább. Egy itt dolgozóhozlépek, akinek bemutatom a jegyet, erre át veszi majd megmegtépi a jegye, s közben egy jó mulatást kíván, vissza adva a megtépett jegyet, amit megköszönök, s tovább megyek. Az elsö teremben, festmények találhatóak, s nézegetni kezdem, s a kiírást is elolvasom, majd hosszan gyönyörködöm a festményben.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Aya & Lara
Aya & Lara EmptyVas. Júl. 15, 2018 10:43 am
A mai napon nem volt egyéb dolgom, csakhogy leadjak néhány jelentést és egyéb aktát a lezárt ügyekről. Éppen ezért előző estémet a papírozásnak szántam. Egy részét még este az irodámban, másikat már az otthonomban egy finom vörös bor társasága mellett. Sikeresen végeztem vele, csak egy kicsit nyúlt bele az éjszakába, ami már alapból jó teljesítmény, hiszen máskor egészen hajnali háromig is elhúzódhat.
Így hát, ma nem volt kedvem túl korán felkelni, mondván: majd kora délután beviszem a papírokat a főnököm asztalára. Kb 11-fél 12 körül keltem fel, de még egy 15 percet punnyadtam az ágyamban, lecsekkolva a közösségi oldalakat és az e-maileket. Végül kimásztam a kényelmes és puha takaróm alól, majd tovább folytattam a reggeli rutinommal. Gyors zuhany, fogmosás, egy enyhe kis smink majd a ruha kiválasztása. Természetesen, nagyon nem szoktam válogatni a munkába menet, hiszen egy zsaru túl sokféleképpen nem öltözhet. Magamra öltöttem a kedvenc farmer ingem, alatta egy fehér toppal, hozzá pedig a fekete csőszárú nadrágom a szintén fekete bakancsommal. A hajam hullámosan omlott a vállamra, amit hátra dobtam, amikor a jelvényem vettem fel az éjjeli szekrényemről. Az övem igazítottam meg és a pisztolyomért nyúltam, amikor megcsörrent a telefonom. A képernyőn Gemma neve villogott. Utolsót igazítottam a szettemen és felkaptam a telefont.

- Szia Gemma! – szóltam bele lelkesen. Gemma a csapatom egyik tagja, mind nagyon jól kijövünk, habár ez nélkülözhetetlen is egy közös munka folyamán, főleg, ha olyan feladatról van szó, amikor azt kell közösen megfejteni, hogy kilehet az az elmebeteg idióta, aki halálra kínoz egy fiatal nőt, majd a temető bejárata elé helyezi, csak úgy…
- Aya! Szia, nincs kedved a ma délutánt velem tölteni? – kérdezte. – Tudod, Bob mondta, hogy mára nincs több feladatunk. Megaztán kaptam két jegyet ajándékba a múzeumba a szülinapomra a tesómtól. Úgy volt, hogy velem jön, de elkellett utaznia.
Rövidesen végig gondoltam, hogy talán nem ártana, ha a szabad napom inkább valami más helyen tölteném, mintsem magányosan az ágyamban vagy dokumentumok felett. Ha túlzottan unatkozom, képes vagyok munkamániássá válni. Így hát elfogadtam a meghívást.
- De, persze. Nem hangzik rosszul. Beviszem a papírokat aztán mehetünk, ha gondolod.
- Rendben. Bent leszek. – ezzel le is tettük a telefont. Bezártam az ajtót és a kocsimba ültem, elvezetve a kapitányságra.
Bent már nagyban folyt az élet, amikor beléptem. Ha ide bejövök, olyan, mintha egy másik világba csöppentem volna. Utam a főnököm, Bob irodájába vezetett. Kettőt kopogtam, majd benyitottam a „Szabad.” feleletre.

- Üdv! Meghoztam a jelentéseket a McNamara ügyről. – felmutattam a kezemben tartott mappát és gyenge mosollyal az arcomon, az asztalára tettem. Főnököm egy másik dossziét tartott a kezében, de felnézett rám, miközben lapozgatott.
- Rendben, köszönöm. – úgy gondoltam, ezzel végeztünk is, visszafordultam az ajtó felé és elindultam. Kezem a kilincsre helyeztem.
- Aya! -visszafordultam és kérdőn néztem a hadnagyra. – Elérhető lesz? – kérdezte, én pedig bólintottam. – Persze, Uram! – csöndben bólintott, majd elhagytam az irodáját. A folyosón futottam össze Gemmával, aki már várt rám.
- Na, indulhatunk?
- Igen, indulhatunk. - mondtam. Beültünk a kocsimba és a múzeum bejárata előtt parkoltunk le. Miután felmutattuk a jegyeinket, beléptünk. Festmények sorozata fogadott minket, már csak így összességében is mind gyönyörű volt. Gemmával az elejétől a végéig sétáltunk és alaposan elemeztük a képeket. Nem volt nagytumultus, de azért voltak egy páran ebben a teremben is.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Aya & Lara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Evelyn Lara Foster
» Lara is here || Horatio & Killian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: