New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Jay&Lola - Do you remember me?
TémanyitásJay&Lola - Do you remember me?
Jay&Lola - Do you remember me? EmptyHétf. Jan. 15 2018, 00:04
            JAY&LOLA


Egy idő után fogjuk magunkat és hibát, hibára halmozunk. Mármint csinálunk valami hülyeséget, amiből következik még egy, aztán már azt vesszük észre, hogy nyakig csücsülünk a hiba-lavinába, és megfulladunk. A döntésem, hogy én edzésre ítélem testemet is annak bizonyul, ahogyan P!nk a fülembe kérleli párját, hogy ne hagyja el, én meg a tegnap esti csokis sütire gondolok, aminek hibájából most a futópadot nyüstölöm, ahelyett, hogy otthon ordítanám ezzel a nőstény dívával a dalszöveget, és hagynám magamat érzelmileg padlóra küldeni. De hát Dolores Daniela Torres vagyok, és erős! Olyan filmes Wonder Woman féle..vagy Supergirl. Bár ő idegesít, mégis erős, így azt hiszem ezt az erejét kisajátítottam. Azonban bármennyire is erős vagyok..megpusztulok. Ezt a fajta kínzást nem nekem találták ki, de ha olyan formás testet akarok a magaménak tudni, mint JLO-nak van, akkor muszáj lesz.
De azért egy kicsit mégis belehalok.
A zenébe újabb váltás következik, én pedig ismét legyőzhetetlennek érzem magamat, amire mostanában nagyon, de nagyon szükségem van. Mármint amikor nem robban fel a fejem a benne lévő gondolatoktól, akkor a plafont figyelem, és azon gondolkozom, hogy hajnali háromkor mit csinálhatnak a felső szomszédok. Mármint biztos alszanak..de mi van, ha mégsem? Néha olyan hangot adnak ki, mintha egy tekemérkőzés közepén lennének, máskor lovakra emlékeztető versenyt szimulálnak, de még sosem találkoztam velük. Léteznek egyáltalán? Biztosan, mert a csaj múltkor nagyon mondta a magáét reggelről a csávójának, én meg hallgathattam a drámai kivonulást, meg a nő Mickey egérre emlékeztető hangját, amit a harmadik párnába bújás, és szinte az ággyal egyenértékűvé válásával sem tudtam kiűzni a fejemből. Az is lehet, hogy emiatt vagyok képtelen az alvásra. Az a hang megsemmisítette az alvási képességeimet, és helyette arra ítélt, hogy elkövetkezendő éveimben csak az ő hangját halljam, meg a gondolatát üldözzem, mint egy mániákus.
Veszek egy mély levegőt, és miközben Christina Aguilera - Fighter című számát dúdolgatom, azon gondolkozok, hogy nekem is köszönetet kellene mondanom a süteménynek, amiért most arra ösztönöz, hogy formába hozzam magamat?! Részben nem bántam meg bűnömet, hogy megettem, részben viszont mégis..és ez zavar. Annyira, hogy jó ötletnek tartom azt a viselkedési formát, ami arra késztet, hogy végignézzek az edzőteremben lévőkön, miközben tovább folytatom a futásra hajazó edzési formát. Nem sok érdekes alak köti le a figyelmemet, de aztán észreveszek egy nagyon is ismerőset. Az agyam hirtelen emlékképeket pörget, mint egy gyorsra állított műsort. Hirtelen ugranak be nevek..leginkább az, hogy Nick...majd Jay. Basszus, ez nem lesz jó.  Visszafordulok, és kihúzom magamat, mintha valami olyan nő lennék, akire érdemes lenne felfigyelni, közben az ellenkezőjét szeretném elérni. Elvegyülni, elsüllyedni, kifutni a futópaddal a világból. Mindegy melyik verzió jön, bármelyiket szívesen elfogadom. De amíg ezek nem válnak valóra, én még mindig itt vagyok..ő még mindig itt van, engem meg már a fülemben lévő zene is idegesít. Váltok egyet úgy manőverezve nehogy esés legyen a vége, és mikor ez szerencsésen létrejön, büszkén folytatom tovább az edzést nem figyelve a környezetemre. Ez viszont nálam kevésbé jön össze, így addig forgok, kapkodok meg tapogatok, hogy gyorsabb fokozatra kapcsolok, amit hirtelen fogalmam sincs hol nyomtam be.
- Basszus..basszus..ne...- nyomogatok zavaromban mindent, aztán újra egy gyorsítás következik, aminek az lesz az eredménye, hogy egy sikítással egybekötve száguldok le fenékkel a futópad mellé, ezzel hirtelen csendet teremtve az épületbe, és felhívva magamra a figyelmet. Köztük annak a személynek a figyelmét is, akiét próbáltam elkerülni. Fújok egyet, hogy az arcomba hulló barna tincseimtől legalább megszabaduljak, ha a szégyenemtől ilyen könnyen nem tudok, és magamban őszinte gratulációt fogadok, hogy már megint megcsináltam!
- Nincs semmi..jól vagyok..élek még. - tartom fel mindkét kezemet, hogy megmutassam tényleg életben vagyok, és a továbbiakban nincs semmi látnivaló, mert ennél mélyebbre már csak akkor süllyedhetnék, ha a föld megnyílna alattam.
 

••Music ••    Jay&Lola - Do you remember me? 3673325056    ••

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jay&Lola - Do you remember me?
Jay&Lola - Do you remember me? EmptyKedd Jan. 16 2018, 01:04
Sok mindenről meséltem már az életemmel kapcsolatban, de a magánéletemről soha. Nem voltam az életem minden egyes pillanatában kém, voltak olyan heteim vagy hónapjaim, amikor olyan átlag életet éltem mint bárki más, bárokba jártam, konditermekben edzettem és nőkkel ismerkedtem. Sosem akartam belebonyolódni senkibe, mivel tudtam, hogy valamikor a jövőben jön valaki egy paranccsal és indulnom kell, így kialakítottam egy képet magamról azzal hogy még mindig katona vagyok, és amikor valamelyik kapcsolatom kezdett volna túl mély fordulatot venni, fogtam magam és „küldetésre mentem”. Persze ezek csak ritkán estek meg, mivel már alapvetően is ritkán mondtam azt egy lánynak hogy járjunk, de ez a lány… Lola más volt, benne valami különlegeset fedeztem fel, valami olyasmit amit én is akartam. Olyan módon látta a világot, ahogy én is szerettem volna, egyszerű élet amiben jól érezte magát, sínen is volt az élete a saját életével kapcsolatban és tudta mit akar. Kissé talán esetlen volt, de megvolt benne a potenciál hogy azzá váljon amivé akar.
Ezek pont akkor jutottak eszembe, amikor afelé a konditerem felé tartottam, ahol először találkoztunk, mind a ketten kemény edzésben, és végül én kaptam el hogy ne bucskázzon le egy futópadról, aranyos és egyben kissé kínos volt a helyzet, de a legjobbat hoztuk ki belőle. Elvittem egy étterembe és kellemesen elbeszélgettünk az életről, célokról és megismertük egymást. Vagy inkább én megismertem őt, én pedig végig hazudtam az estét magamról mert nem tehettem mást. Szerettem volna őszinte lenni, de egyszerűen nem lehetett, hisz hogy adod be a barátnődnek, hogy több Afrikai ország rendszerének összeomlása és háborúja a te kezeden szárad, így közvetve több ezer akár tízezer ember halála és szenvedése. Valahogy mégis eljutottunk addig, hogy összeköltözzünk és együtt éljünk egy darabig, de mint minden kapcsolatban, ahol valamelyik fél titkolózik, itt is előjöttek a problémák, és akármennyire is voltam jó a titkolózásban és a hazudozásban, egy olyan ember elől akivel együtt élsz nem igazán tudsz hosszú ideig elrejtőzni. Így nehéz döntést kellett hoznom, szakítottam vele, direkt megbántva őt, mert nem akartam hogy később kérdezősködjön rólam. Nem akartam hogy veszélyben legyen emiatt.
Tudtam, hogy az lesz neki a legjobb ha távol marad tőlem, mert nem akartam hogy az életem hurikánja magába szippantsa, így is tettem. Ezzel végződött kettőnk története ő többé nem keresett engem, én pedig próbáltam elfelejteni őt, akivel talán közös jövőt is terveztem volna egy másik életben.
Megráztam magam, hogy magamhoz térjek a nosztalgiából, majd lepakoltam a dolgaimat az öltözőben, feltárva a szekrényem ajtaját elkezdtem bepakolni a dolgaimat, a telefonnal, ruhákkal és minden mással együtt amire nem volt szükségem. Mikor végeztem a váltással csak egy üveg ásványvíz és a táskám maradt amiben egy törölköző volt és a szekrényem kulcsa. Így léptem be a terem ajtaján teljes melegítőben, majd első utam a fekvenyomó padhoz vezetett, ahol szokás szerint megint megemeltem egy 10 kilóval a megszokott súlyt, hogy érezzem a karjaimat. Egy hármas sorozat elvégzése után kicsit kortyoltam a vizemből, és a másik oldalra indultam hogy találjak magamnak egy szabad zsákot amit addig püfölhetek míg elfáradok. 10 perccel azután hogy végre találtam egyet, és végre élvezhettem a „bunyót” az ellenfelemmel, valaki összeesett az egyik futópadon. Otthagyva a zsákot kisétáltam a futópadsor végére hogy lássam ki az, majd egy pillanatra megtorpanva figyeltem, hogy Lola, akiről már feljebb regéltem a földön nyugtatgat mindenkit hogy rendben van. Ez a merengésem csak egy pillanatig tartott, magabiztos léptekkel elindultam, mivel láthatóan senki nem lépett oda segíteni neki, magam nyújtottam neki segítő kezet hogy felkeljen.
- Örülök, hogy látlak. -
Indítottam egy köszöntő gesztussal, s ha elfogadta a kezet akkor felhúztam őt, és elengedtem őt.
- Nem tudtam hogy még ide jársz… -
Néztem rá próbálva menteni a helyzetet, hisz a legkevésbé sem akartam kellemetlen helyzetbe hozni őt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jay&Lola - Do you remember me?
Jay&Lola - Do you remember me? EmptyPént. Jan. 19 2018, 02:02
            JAY&LOLA


Sosem voltam jó az újratalálkozásban, sőt kifejezetten botrányos vagyok, ha arról van szó, hogy viselkedésemet normálisabb irányba tereljem egy ilyen szituban, és mostanában ez még inkább felfokozódott. Tudom már jól milyen következményei lehetnek egy véletlen találkozásnak, és hogy mennyire tud fájni, ha éppenséggel nem pozitívabb irányt vesz az egész, ezért vigyázok magamra. Összeszedem a darabjaimat, védve minden külső tényezőtől, ami bánthat. Vigyáznom kell magamra, mert más nem fog. Ezért elterelem a figyelmemet, és teszem, ami tőlem telik. Még ha ez töménytelen édességevésben, valami kevésbé vígjátékra hajazó filmben, és sok-sok párna közötti elkényelmesedésben is teljesedik ki. A legjobb verziómat kell hozni, ha az éttermet egyszer még egyben akarom látni. Kétlem, hogy visszatudom szerezni Dean-től, így valami más úton kell ezt megközelítenem. És ha nem nézek körül, csak vakon ugrok fejest mindenbe, akkor újra megsérülök.
A jelenlegi helyzetem sem különbözik attól a katasztrófától, ami már alapjáraton ott dolgozik bennem. Jay látványa olyan eseménysort indított el bennem, amire nem voltam felkészülve eléggé, így valószínű ennek lereagálása sem a normális keretek között történt. Nem mintha a megismerkedésünk nem pontosan ilyen körülményeket foglalt volna magába, de megismételni ugyanezt? Mégis ki képes ilyenre? Pontosan tudom a választ..
A fenekem sajog az eséstől, én meg magamban dühöngök figyelmetlenségem miatt, mert megint nem arra figyeltem, amire kellett volna. A kapcsolatok terén mindig is egy káosz voltam, és bár nem tudok hetekig tekeredő listát írni a 'fogásaimról', egy-két ember azért akadt. Ezek közül Jay volt a legkomolyabb, aki a múltamat képezte, és aki iránt az érzéseim igenis fontosak voltak. Akkor abban a pillanatban, mikor kisétált az életemből, úgy tűnt, hogy csak én éreztem ezt.
- Ismét padlót fogtam. Gondolom, milyen öröm lehet. - helyezem tenyeremet az övébe elfogadva a segítségét, és leporolom magamat.
- Egyébként kösz.. úgy tűnik mások képtelenek erre. - teszem hozzá gyorsan, a végére hangosabbra váltva, hogy mindenki vegye a célzást, meg azért engem sem neveltek olyan gyereknek, aki nem képes megbocsájtásra, vagy háláját kifejezni egy ilyen, vagy bármilyen ehhez hasonló helyzetben. Mégis magam sem tudom mi játszódik le bennem újratalálkozásunk apropójaként. Jóllehet a haragom már tovaszállt, és nem fogok neki helyben behúzni egyet azért, mert úgy alakultak a dolgok, ahogy, fejben mégis elégtételt teszek magamnak ezzel kapcsolatban.
- Ezek után lehet nem ártana nagy ívben kerülnöm. - pillantok a futópadra, ami megint jól kibabrált velem, meg most ezzel jelenlegi társaságomra is célzok. Nem tudom mi baja van. Van valami Jay érzékelője és olyankor felgyorsul vagy micsoda? Máskor csak kipárnázva fogok felszállni rá vagy valami egyéni páncélban.
- És te hogy-hogy itt vagy? Újabb nő elől kellett világgá menekülnöd? - vonom fel egyik szemöldökömet, miközben beleiszok a magammal hozott vízbe, és egyik lábamról a másikra helyezem az egyensúlyomat. Mint mondtam, a sértettségem már nem jelentkezik befolyásoló tényezőként a tetteimhez mérten, de az, hogy más szinten miképp működik ez, azt kevésbé  tudom visszafogni.
- Az én esetemben úgy tűnik nem jött be. - gondolok most jelenlegi helyzetünkre, hogy ennyi idő után ismét találkoztunk, ugyanazon a helyen, ahol legelőször is. Mennyire abszurd tud ez lenni? Mármint ha ma úgy döntök, hogy kihagyom az edzést, majd fogom magamat, és újra Bronxba megyek, akkor ez nem is történik  meg. De mivel nem mentem Bronxba, ezért boldogíthatom magamat a sajgó hátsómmal, meg az expasimmal. Hurrá!
- Azt mondják nagy ez a város, de amint látod sajnos nem ennyire.  - grimaszolok egyet, hiszen a hangulatom eléggé szélsőséges időszakát éli most. Vagy nullán, vagy a maximumon pörgök, és nem feltétlenül mindig pozitív véleményeket dobálok az emberek felé.


••Music ••    Jay&Lola - Do you remember me? 3673325056    ••
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jay&Lola - Do you remember me?
Jay&Lola - Do you remember me? EmptySzomb. Jan. 20 2018, 20:00
Sejtettem, hogy nem fog ez olyan könnyen menni, hogy szimplán odasétálok hozzá, azt mondom „Szia, ezer éve”, aztán helyből helyre jönnek köztünk a dolgok. Valójában nem is akartam hogy ilyen könnyű legyen, hisz megbántottam és az róla is sokat elmondana ha egyszerűen azt mondaná semmi baj. Körübelül olyan lenne mintha semmit nem számítottam volna neki korábban, de nem így történt. Gondoltam, hogy egyféle felemás reakciót fogok kiváltani, legalábbis az alapján ahogy ismertem, nem teljesen támadt nekem, mert kedves és aranyos lány volt, de azért a tudtomra adta, hogy nem felhőtlen a találkozás. Igaza is volt ebben, beléptem az életébe, egy ideig boldoggá tettem, aztán leléptem és meg sem tudtam teljesen pontosan megmagyarázni hogy miért, ezzel bántottam őt, de nem csak őt magamat is. Ennek már lassan hat éve és nem gondoltam volna, hogy egyáltalán még ide jár, vagy ezen a környéken él.
- Mindig mondtam neked, hogy veszélyesek ezek a futógépek, inkább kocogj a szabadban. Bár most megértem, hogy nem akarsz. Hideg van odakinn. -
Itt kinéztem az ablakon ami az utcára nézett, és megállapítottam, hogy az időjárás pont annyira hideg és jeges mint amikor megérkezett, ezzel is biztosítva magát, hogy egyenlőre még nem kell sietnie hazamenni. Miután felsegítem őt, előhúzom az ásványvizem és kortyolok belőle, hallgatva ahogy mindenki tudtára adja, hogy mennyire értékeli a tőlük kapott segítséget. Közben látta, hogy a lány inkább lelépne egyből, és itt hagyná őt.
- Nem kell… ha nem akarsz velem találkozni, akkor egyszerűen keresek egy másik termet. -
Intek a fejemmel az ajtó felé, közben elraktam a vizet és a törölközőm került a kezembe, amivel végigtöröltem az arcom és a mellkasom, hogy a megállás miatt ne fázzak meg.
Visszatérve kettőnkre, tudtam hogy dühös, és joggal, de ha tudná mit tettem akkoriban és milyen életet éltem, akkor valószínűleg nem düh, inkább rémület fogná el, ezekről pedig soha nem beszélhettem senkinek, ez az életem nagy csapdája, sok szörnyű dolgot tettem, de nem akartam hogy kiderüljenek, nem azért mert magamat féltettem, sokkal inkább azért mert nem akartam hogy a családomon foltot hagyjon, plusz hogy a Cég elővegyen mindenkit aki valaha fontos legyen, és velük tartson sakkban ha beszélni akarok a munkámról. Ezzel az egyezséggel egy időre biztonságban tudhattam mindent és mindenkit, és a Cég is biztos lehetett abban hogy tartom a számat. Nehéz ezzel minden nap együtt élni, de idővel könnyebb lett, viszont az ilyen esetek újra eszembe juttatnak dolgokat, és ámbár már lehet elrontottam az esélyem hogy vele lehessek egy életre, örülök hogy ép és egészséges.
- Igazuk van, tényleg óriási ez a város. Azért jöttem ide, mert itt ismertelek meg…. És nem menekültem, tudtad hogy katona vagyok, ha parancsot kapok indulnom kell, csak nem akartam hogy az történjen velünk is mint mindenki mással… -
Vettem fel a szemkontaktust vele, közben kihúzva magam mély levegőt vettem.
- Féltem attól, ha elmegyek és hónapokig nem jövök vissza megváltozik a kapcsolatunk, vagy attól mi történne ha egyáltalán nem jönnék vissza. -
Ezeket egy fajta csalódott hangsúllyal mondom neki, és eszemben sincs mentegetőzni, ami történt megtörtént és vállalom érte a felelősséget, de szerettem volna hogy tudja az igazságot, ha nem is a teljes igazságot. Hisz akkor még nem ezt mondtam neki, hanem azt hogy nem működik köztünk ez a dolog és bár tudtam mit kellett volna mondanom, fiatal voltam és közel sem voltam ennyire magabiztos.
- Gyerekek voltunk még, azóta sok minden változott, és szeretném jóvátenni a dolgot, ha adsz rá esélyt, esetleg egy vacsora mellett… Persze megértem ha nemet mondasz. -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jay&Lola - Do you remember me?
Jay&Lola - Do you remember me? EmptyHétf. Jan. 22 2018, 22:34
            JAY&LOLA


Néha egyszerűen azt kívánom, hogy az ilyen szitukban a föld döntsön úgy, hogy nem bír létezni nélkülem és szippantson magába. Nem túl nagy kérés, nem igaz? Megcsinálom a zagyvaságot, aztán upsz..voltam, majd nem vagyok! Mennyivel könnyebb lenne ezzel indokolni, hogy a megmagyarázhatatlan szükség okozta érzés elnyelt, mintsem állni ott, az exeddel szemben, és lejátszani ugyanazt a jelenetet, amit első találkozásotokkor is. Legszívesebben homlokomon csapnám magamat, leszegném a fejemet és hátat fordítva kisétálnék az épületből, mert én ezt biztos nem csinálom tovább. Ehelyett állok itt, és bevágom a durcás kislány szerepet, ami egyáltalán nem áll jól, mert bármilyen komoly dolog ér, bekapcsol a pánikgombom, aztán nekiállok röhögni. Rossz tulajdonság, tudom, de nem vagyok visszaváltható darab. Így csak teszem a dolgomat, a lazát meg a távolságtartót, és abban reménykedek, hogy Jay hisz ebben, mert én nagyon nem.
- Nem tudok olyan gyorsan futni, hogy ezt az időjárást megelőzzem. De tudom, hogy mondtad! Amint látod, szeretek játszani a saját szerencsémmel.. - egy grimasszal egybekötve vonom meg vállamat, és miután kikerül a kezemből a vízzel megtöltött üveg, egyszerűen összefűzöm melleim előtt a kezemet, hogy így nézzek fel a tőlem magasabb férfire. Az évek semmit sem fogtak rajta, és ez csak megnehezíti a dolgomat. Leginkább azért is, mert a haragom keveredik azzal az érzelmi vívódással, ami a megbocsájtásról papol, meg arról, hogy az évek során felhalmozódott düh csak annak árthat, aki birtokolja ezt az érzést. Szóval visszafogom belső harcom összes visszhangját, és úgy teszek, ahogyan nem kellene: a múlt sérelmeivel vágódok be.
- Ugyan, miattam nem kell keresned másik helyet. Úgy gondolom elférünk itt ketten is. - nem vagyok én semmi jónak az elrontója, és ha ő itt szeretne lenni, ki vagyok én, hogy az ellenkezőjét erőltessem rá, mint saját akaratom? Mellesleg lehet, hogy most az újult erővel feltámadt haragom táplálja tetteimet, de semmi jogom nem lenne arra, hogy kitessékeljem őt abból az épületből, amihez nincs közöm. Az étteremben már más lenne a helyzet..az pedig már nincs, szóval mindenki marad a helyén, ahol van. Vagy ahol akar.
- Az is lehet még két ilyen műsort lenyomok, aztán tényleg csak ketten maradunk itt. - égnek emelem barna íriszeimet mutatványomra célozva, mert kétlem, hogy bárki szeretne áldozata lenni a Torres elszabadul című műsornak. Néha én sem. Nekem meg nincs sok választásom ez ügyben.
Egyik lábamról a másikra egyensúlyomat, és most különösen izgalmasnak találom cipőm orrának tanulmányozását, pedig nem mostani darab. Mégis valahogy kellemesebbnek, - vagy szerencsésebbnek - tűnik, mint szembenézni a kialakult szituációval, meg a kimondott szavaimmal, amiket nem tudok semmissé varázsolni. Valahol nem is akarok. Akkor nem tudtam elmondani, most elmondtam. Az elmúlt éveken nem változtat, ahogyan semmin sem, de nem feltétlenül várok magyarázatot az emberi természet fura szokásaira. Gondolom mindenki hajlamos ilyen zagyvaságokra, akárcsak én. Mindenesetre én csak a kezdőlökést adom, majd hagyom, hogy a maga módján befejezze. Eközben viszont eszem ágában sincs közbevágni, inkább csak türelmesen kivárom mondandójának a végét, ami közben úgy érzem, hogy ideje lenne talán a legkisebbre zsugorodnom. Emlékszem mindenre abból a napból. Az okra. A szavakra. És mégis valami nem enged abból, hogy tényleg, úgy isten igazából rosszul esett az egész, bármennyire is ott bújik meg az igazság a szavaiban. De kinek nem? Egyikünk számára sem volt könnyű helyzet, és ha most józan ésszel másnak adnék tanácsot ilyen keretek között, a véleményem merőben különbözne, mint most. Aminek így semmi értelme nincs.
- Jay, figyelj.. - szólalok meg egy idő után.
- Abban igazad van, hogy sok minden változott. Nem tartozol nekem semmivel sem, hiszen már nincs közünk egymáshoz. Ne érezd úgy, hogy ki kell engesztelned, magyarázkodnod, vagy bármi.. - folytatom tovább a fejemet ingatva tiltakozásképp, és most ujjaimat barna tincseim közé fúrom egy pillanatra. Évekről beszélünk, és mint már mondtam, semmin nem változtatna az egész.
- A hajnal kettői vacsorám miatt vagyok itt, szóval azt passzolom. De muszáj valami koffeint vinnem a szervezetembe. Ha gondolod, csatlakozhatsz. Rosszabb esetben majd ülünk a kávézó két felén, távol egymástól.- egy mosolyt megengedve magamnak ajánlom fel, hogy oldjam a kezdeti feszültséget, habár a válaszomban nem fellelhető a logika. Egyszerűen a részemről így érzem helyesnek. Mellesleg így magamban is könnyebb lesz elszámolni a dolgokkal, ha nem állandóan a sértett felet játszom, feltéve, ha igent mond. Ellenkező esetben lezártnak tekintem a témát.


••Music ••    Jay&Lola - Do you remember me? 3673325056    ••
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jay&Lola - Do you remember me?
Jay&Lola - Do you remember me? EmptySzer. Jan. 24 2018, 15:06
Ha választanom kellett volna aközött, hogy New Yorkban maradjak és vele éljek továbbra is, és hogy visszamegyek ahogy a parancs szólt, egyértelmű lett volna hogy maradok, de nem tehetettem ki őt annak a veszélynek hogy megsebesül vagy meghal ha engem keresnek, és nem is igazán tudtam volna ezzel a bűntudattal élni, már így is sok volt a rovásomon, de ezt persze nem mondhattam el neki, és soha nem is fogom, ez egy olyan kereszt amit hordani fogok amíg csak élek, de ezzel nem csak neki okoztam fájdalmat, otthagytam barátokat munkatársakat és rengeteg más embert is az életem különböző szakaszaiban pont emiatt, ha megkérdeznétek miért nem fordultam korábban szembe ezzel az egésszel azt mondanám, hittem benne hogy az a rossz amit én teszek valahol máshol pozitív hatást fog kiváltani, de ezt a hitemet is eltemettem mikor elkezdtek előjönni a tetteim következményei. Országok kormányai dőltek össze, amik korábban működő rendszerek voltak, és olyan káosz uralkodott ez után ami miatt be sem akartam többé kapcsolni a tévét, ne hogy hírt kapjak róla.
Láttam hogy nem kicsit érzi magát kellemetlenül a jelenlegi helyzetben, amihez joga volt, de reméltem előbb utóbb le tudja vetkőzni egy kicsit, ha elégszer kérek bocsánatot.
- Nem is te lennél, ha nem játszanál vele, de ez része a saját vonzerődnek, ha mondhatom így. -
Mosolyogtam rá kissé zavartan és megvakarva a tarkóm álltam és néztem rá elemezve a testtartását és a mimikáját. Most épp védekező állásban volt, összefonta a kezeit és a hátsó lábára helyezte a súlyát, ami azt jelentette hogy érdekli amit mondok, de bőven dominál még a düh irányomban, bár tudja kontrollálni. Egy afféle érzelmi vívódás játszódik le benne, ami bennem is játszódott minden alkalommal mikor felébredtem és el akartam neki mondani, végül sosem tettem, de ezt már kifejtettem miért. Talán el kellett volna, talán akkor egész más meglátásba helyeződik az egész, vagy egyszerűen elhagy mert megriad a ténytől, hogy egy gyilkossal jár.
- Jó, ebben az esetben maradok, amíg nem érzed magad kényelmetlenül emiatt. -
Ha pipa volt rám, és egyik napról a másikra azt mondaná hogy nem akar itt látni, tényleg itthagynám a helyet, nem azért mert ő hordta a nadrágot a kapcsolatunkban, sokkal inkább azért mert én rontottam el és vezekelni akartam a dologért. Évekig éltem úgy hogy marcangoltam magam mindenen, most kissé más életet élek, még mindig elmélkedek a tetteimen és azok következményén, de megpróbálok tenni valamit azért hogy jóvá tegyem és ezzel könnyebb a lelkemnek is.
- Ha lenyomsz még egy ilyen műsort, akkor körbe pakolom párnákkal a futógépet hogy puhára ess. -
Itt egy rövid kuncogást megengedtem magamnak, közben nyitott testtartást vettem fel, csípőre tettem a kezem és kihúztam magam, ezzel mutatva az érdeklődésemet aziránt amit mond.
Elmondja, hogy nem kell semmivel kiengesztelnem, vagy úgy éreznem, hogy kompenzálnom kéne a dolog miatt. Valahol mélyen örültem volna ha ilyen könnyen letudhatom, de nem voltam az az ember, és mivel köztünk több volt mint szimpla barátság, nem csak sörözni jártunk a sarki bisztróba, volt egyféle érzelmi tölte is ennek az engesztelési próbálkozásnak, amit természetesen próbáltam elrejteni.
- Lola, ha így gondolnám, és így tehetnék, akkor egyszerűen az előbb megfordultam volna és elmegyek, hogy ne zavarjalak, de nem tehetem, túl sok minden történt kettőnk között, hogy ezen csak így átlépjek, szeretném ténylegesen jóvá tenni. -
Bólogatok bőszen míg egy mosoly kíséretében felkapom a táskám. Érdekesen festhettünk mi ketten, az egyik rázta a fejét megveszetten, a másik meg bólogatott hasonlóképp, de abban a pillanatban ezt mind nem számított nekem.
- Vagy akár ülhetünk egymás mellé is, és fizethetem az első pár nagy csoki turmixodat amit annyira szeretsz. -

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jay&Lola - Do you remember me?
Jay&Lola - Do you remember me? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jay&Lola - Do you remember me?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Remember to remember me | Petra & Shawn
» • Seung & Lola. •
» a walk to remember
» ♪ Solomon x Lola. ♪
» Eliza & Lola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: