New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Yim brothers | healer
TémanyitásYim brothers | healer
Yim brothers | healer EmptyVas. Okt. 08 2023, 21:26
Lay & Archie
Egész pontosan két lehetséges magyarázat volt arra, hogy miért látok kettőt a konyhapulton előttem elhelyezett kávésbögréből. Az egyik természetesen az volt, hogy az ausztrál hőségben végső soron megbuggyant az agyam és elment az eszem, a másik pedig az, hogy a Sydney és New York közötti időeltolódás és a Ninával való beszélgetésünk következtében kicsit sem éreztem magamat kipihentnek. Nyilván kiválaszthattunk volna valamilyen ideálisabb időpontot is a hajnali fél háromnál, ami ott fél tizenkettővel volt egyenlő, de Nina komoly dolgozó nő, akinek nem szabad miattam megváltoztatnia a napirendjét, szóval inkább én igazodtam hozzá, ha már a nagyszüleim házában lustálkodtam és híztam a mama főztje miatt. Ez persze ilyen formán nem teljesen igaz, mert ha már az öcsémmel hazalátogattunk, direkt időt szakítottunk arra, hogy találkozzunk az itteni barátainkkal, még ha Lay állította is, hogy neki egy igazi barátja van és az Alice. Megfogadtam, hogy legközelebb Ninát is meggyőzőm arról, hogy velünk kell jönnie, még ha neki nem is feltétlenül lenne akkora élmény találkozni a nagyszüleimmel, mint amennyire ők vártak bennünket haza. Mindent felforgatott a balesetünk, aminek  lényegében egyetlen pozitív vonzata sem volt, talán csak az, hogy Nina újra az életem része lett. Érte még az is megérte, hogy kis híján végigöntöttem a pulton a kávémat, mert rossz bögréért nyúltam a kettő közül amit láttam. Az egész kifejezetten szerencsétlenül is elsülhetett volna, mert a mellettem lévő széken Lucas terpeszkedett, aki úgy viselkedett, mintha ez az ő világa lenne és mi csak benne élnénk. Megnéztem volna, hogy mit szól hozzá, ha ráfolyik a pultról lecsorgó kávé, de még épp időben kaptam a - megfelelő - bögre után, hogy végső soron ne legyek szétkaszabolva. Ha valakiket hibáztatnék azért, hogy adják a lovat a macska alá - oké, elismerem, hogy ez ilyen formában furán hangzik, de mindenki elhiheti nekem, hogy igaz -, azok biztosan a nagyszüleim lennének, akik egyébként az öcsémmel és velem is pontosan ugyanezt csinálták. Még egy egész hete sem voltunk náluk, ők mégis minden nap a kedvenc ételeinkkel vártak minket és mindig olyan programokkal kecsegtettek minket, ami visszautasíthatatlanul arra ment ki, hogy velük töltsük az időt. Ma este például a kertben akartam velünk grillezni, amihez nekem meg Laynek kellett volna bevásárolnom, aki... Nos, biztosan jobban aludt nálam, mert úgy vonult le az emeletről a lépcsőn, hogy tisztán látszott rajta, hogy még tükörbe sem nézett ma.
- Ejtőernyőztél álmodban? Olyan a hajad, mint egy szénakazal - jegyeztem meg nevetve, miközben a kezemmel integettem neki, hogy jöjjön közelebb. Csak azért volt nagy a szám, mert az én hajam nemrég lett rövidre vágva, így bár néha küzdenem kellett, hogy egy-egy tincs olyan irányba álljon amilyenben én szerettem volna látni, de határozottan könnyebb dolgom volt most, mint az öcsémnek. - Jó reggelt, Mr. Yim. - Vigyorogva kaptam el a vállát és öleletem magamhoz, közben a helyére simogatva néhány sötét tincset a hajából. - Jól aludtál? - Úgy éreztem magamat, mint egy igazi kotlós tyúk, de reméltem, hogy csak azért van ez, mert a nagyi nem tartózkodik velünk egy helyiségben. Pontosabban a házban sem.
- A többiek elmentek uszodába. Mondtam, hogy mi megvagyunk medence nélkül itthon is. - Őszintén szólva minden tagom tiltakozott azellen, hogy bármilyen sporttevékenységet kifejtsek jelenleg, ami megmutatkozott a testemen is, de jelen helyzetben nem paráztam ezen. Majd ha visszamegyünk New Yorkba, megmondom Kainak, hogy barátnő ide vagy oda, el kell velem jönnie edzőterembe.
- Nem vagy éhes? - Az állammal a pulton elhelyezett, már rég előkészített ételek felé böktem, amiket a mama hagyott nekünk. - Még én sem ettem, szóval ha gondolod boldoggá tehetjük nagymamát és kiehetjük őket a vagyonukból. - Ennek természetesen fele sem volt igaz, mert egyrészt nem lett volna olyan könnyű megtenni, másrészt minden ami előttünk volt, értünk is volt egyben. Azt hiszem a nagyszüleink nem engedték volna meg maguknak, hogy még egyszer annyira széthulljon a család, mint a szüleink balesete után. - Annyi, hogy el kellene majd mennünk a boltba. Este grillezünk. Én vezetek. - Nem is igazán lettem volna hajlandó felajánlani más lehetőséget Laynek, mert kár lett volna erőltetni a dolgot. Így is eléggé megviselte még, ha autóba ültünk.
- Csinálunk ma valamit a vásárláson kívül? - Lemehettünk volna a partra is, vagy lóghattunk volna bárhol, ahol Laynek kedve lett volna. Igazából minden rajta állt, nekem nem forogtak eléggé a fogaskerekek az agyamban, hogy értelmes opciókkal álljak elő számára.


| 706 | let's go to the beach :shop: | öltözet |

mind álarcot viselünk
Archie D. Yim
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Yim brothers | healer 254e227343fdb0b4b846fcc201bfff86f8492ac5
Yim brothers | healer 3b8b51ed006a09d16ec8e179716daf87158bcd5f
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Coming back home again today
Why does it remain like this If you can't expect anything tomorrow How the hell I am supposed to do it I guess I fall everytime
★ családi állapot ★ :
Yim brothers | healer Aa5c5bf5b575992ca082da2129b2214997bd769b
The time cant stop it when the season changes
Where no regrets are left This time aflame followed by a blooming spring Remember this time Never let it fade away
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Yim brothers | healer B700f787acc0d47e1e9f51f679b80badf0e5b15c
★ idézet ★ :
The summer’s burning sunlight within me I’m hoping at least it won’t die For all my life let it be summer
★ foglalkozás ★ :
singer & bassist
★ play by ★ :
Kang Young-hyun
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Yim brothers | healer 6974c7ccb98e779efd4a366cd8a313977759f4fc
 
Yim brothers | healer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» brothers under the sun
» Yim brothers | better
» almost brothers
» Brothers in knowledge ... too
» Brothers in crime

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: