New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Sonia bestfriends (?)
TémanyitásSonia bestfriends (?)
Sonia bestfriends (?) EmptySzomb. Júl. 08 2023, 19:26
Sonia Gutierrez
Foglalt

Play by
Kat Dennings
Születési hely
Madrid
Kor
32
Lakhely
Bronx
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Kapcsolatban
Csoport
Művészet
Történetünk
Lassú víz partot mos. Tartja a mondás. Ez igaz a barátságunkra is. Hiszen hosszú ideig csak a felszín alatt tapogatóztunk. Néha jött egy céges parti, vagy egy munkavacsora. Tudtuk egymásról, hogy kik vagyunk, mik vagyunk. Az összhang a munkával kezdődött, hiszen legtöbbször ki sem kellett mondanunk, hogy mit akarunk, a másik már tudta miért is kell nyúlnia. Már évek óta egymással dolgozunk és még egy hangos szó sem hagyta el a szánkat. Azt hiszem, mindenki megérdemelne egy ilyen kollégát. Viszont eljött az idő, amire nem voltam felkészülve, és szerintem te sem. Az egyik adománygyűjtő esténkre, amit tartottunk, nem értem oda időben. Sajnos csapzott voltam és a szemeim vérvörösre kisírva, miközben próbáltam az irodámban eltüntetni az előzmény jeleit. Ugyan is úgy rontottál be, mintha a fejemet akarnád levenni, te is. Megtorpantál, mikor riadtan fordultam feléd. Igen. Láthattad, amit még soha senki. Jonas tenyérlenyomata úgy éget az arcomon, mintha oda festették volna. A szemem sarkában már kezdett lilulni a folt. Akkora sóhaj szakadt fel belőled, hogy még számomra is fájdalmat okozott.
De ekkor megtörtént. Újra. Kérnem sem kellett, tudtad mit kell tenned. Mondtam már, hogy varázslatosan bánsz a smink ecsettel (is)?
Sokszor és sok -féle képpen tudattad velem, hogy bele halok ebbe a házasságba, ha nem lépek. Az a csillogás és tökéletes álca számodra csak gyomorrontást idéz fel. Elmondásod szerint.
Legjobb barátnőmként sok mindent megbeszélünk és azt hiszem még a java vissza van. Hiszen most nagyobb szükségem van rád, mint valaha volt. Hidd el!
Viszont, ez a sok mézédes katyvasz csak az amit te akarsz, hogy elhiggyek. Mesés barátságunk valahol, valamikor megtört. Csak persze én nem tudok róla. Hiszen a férjem úgy gondolta, hogy ami az enyém, az az Övé is. Jonas megkörnyékezett. Sokszor. Álltad egy ideig az ostromlást. De, mint minden védő fal, ez is beszakadt. Most pedig titkolod előttem, hogy a férjemmel van viszonyod. Mindent megosztottál velem, hogy merre jártok, mit csináltok. Csak a nevét felejted el a mondani valódból. Azt hiszem van mit megbeszélnünk.

//A többi rá van bízva a megalkotóra. A Pb természetesen igény szerint változtatható, és ha imádod a drámát, feszkót, a sokáig elhúzódó titkokat. Itt a helyed mellettem, az életemben.  Sonia bestfriends (?) 1159569709

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sonia bestfriends (?)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sonia Gutiérrez
» Sonia & Amara -Part II
»  Live for today - Sonia & Amara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: