New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Whitney Stryker
tollából
Ma 19:48-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:25-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:57-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:50-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:44-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:40-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 18:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

For those we protect and serve
TémanyitásFor those we protect and serve
For those we protect and serve EmptySzer. 23 Nov. - 19:40
power
Bennett!

Hogy megy a magánnyomozósdi? Tudom, miért döntöttél így, ahogy azt is, ki/kik miatt. Tényleg ezt akarod? Nem lenne jó, ha nem vakon tapogatóznál, hanem valamilyen nyomon el is tudnál indulni végre?
Ha a semmittevés kellős közepén megéheznél, pénteken 13:30-kor a Chavela's nevű étteremben találkozzunk. Wyatt Bennett néven foglaltam asztalt.



A legépelt üzenet nem nyúlt hosszúra a lapon, amit gumikesztyűvel fogott meg és hajtott bele a borítékba. Az ex ügynök nevét a Times-ból kivágott és ragasztott betűkkel oldotta meg a borítékon, hogy ne hagyjon ujjlenyomatot mindezeken. Napok óta ült az autóban Bennett lakása előtt, ahova hazajárt. A francokat járt haza. Mióta az öccse meghalt, azóta ő is úgy viselkedett, mintha zombi lenne. Hosszú percekig ült szerda reggel az autóban Ethan, azt várva, hogy végre Bennett elinduljon otthonról, és még további időt pazarolt arra, hogy a postásnak kiadva magát végre ajtót is nyissanak neki, hogy a borítékot Bennett postaládájába becsúsztathassa végre. Még volt négy és fél órája addig, ameddig Aaron vissza nem tért és nem akart itt szobrozni. Ráadásul két napja volt arra, hogy Bennett megjelenjen, szóval nagyon remélte, hogy az ex főnöke is olyan volt, mint ő. Minden este bedugja a kulcsot a ládába, a felesleges papírhalmoktól megválik, az újságokat, propagandát, politikai papírokat kidobja és a csekkeket a lakásában a dohányzóasztalra dobja, de először nem nyitja fel őket. Ethan csak remélte, hogy a kifejezetten neki szánt és a múlt zodiákusi stílust követve felkelti annyira a másik ügynök figyelmét, hogy nem egyedül kell ennie a megjelölt étteremben Aaron öccsének nevével visszaélve. Tudta, hogy mélyre fog ez szúrni és azt is, hogy legszívesebben Bennett kiherélte volna, amiért ennyire, ilyen mélyen beletaposott a nem létező ügynöki lelkivilágába, de figyelemfelkeltőnek kellett lennie. Azt pedig leginkább az öccsével vagy Sawyerrel érhette el nála. Megvárta, hogy az ügynök hazaérjen négy és fél órával később. Megvárta, hogy becsukódjon mögötte az épület bejárati ajtaja és csak azután hajtott el onnan az autójával.
Nem tervezett többet, nem tervezte meg a nyitóbeszédét vagy az önmaga védelmében kiejtett szavakat, mert a spontaneitásban jobban hitt akkor, amikor nem a drogok világába kellett belépnie a saját megbízatása alkalmával. Itt nem kellett nyolc hónapon át felkészülnie és árnyékként járnia. Nem kellett egy új személyazonosságot kitalálnia, új élettel, új múlttal, mert itt önmaga lehetett. Végre. És annak ellenére, hogy a cél lebegett a szeme előtt, Martina Quinlan életével játszani fog, ez nem is kérdéses. Hogy aztán a legvégén mégis ki sérül leginkább, az mindenkin múlt.
A következő másfél napban a Központba ment, Atlassal találkozott és Amirral ment el biliárdozni, hog valamennyire kitisztítsa a fejét és ha kellett, akkor a két társát kérdezhesse meg arról, ami érdekelte. Mondjuk a hogyan ne dögöljünk meg egy információátadásos biznisz során prioritást élvezett nála. De bízott az ex főnökében, és abban is, hogy hirtelen felindulásból nem fogja a torkát keresztüldöfni egy enchiladaval.
A megbeszélt, vagyis inkább csak megüzent időpont előtt fél órával már a Chavelas egyik pincérét kapta el a foglalással kapcsolatban, aki készségesen segített neki, noha bőven az ebédidő forgalmas időszakát húzta keresztül azzal, hogy az éppen felszabaduló asztalhoz telepedett le úgy, hogy beláthassa a teret. Kifejezetten kérése volt az, hogy egy ilyen asztalt kapjanak és azt pedig ő döntötte el, hogy a főnöke fogja mutogatni mindenkinek a hátát. Nem mintha Ethan nem védte volna be a felettesét, ha szükségesnek vélte azt.
- Hozhatok valamit, amíg várakozik? - érdeklődött a pincér, amint visszatért az elpakolt tányér-kűrről.
- Igen! Köszönöm, egy kancsó vizet kérnék egyelőre. Az étellel megvárnám az asztaltársaságom - nézett fel a pincérre, aki egy bólintással már el is távozott. Ethan a székén hátradőlve pásztázta végig a belteret, megnézte a mintázott csempével fedett pultot és a mögötte a falon végigfutó polcokon roskadozó olajokat, fűszerek tömkelegét. Ráérősen tekerte végig a hírfolyamot a telefonján, húzta el a száját azokra a hírekre, ami számára érdektelen volt és mégis annál a hírnél lyukadt ki, ami a Kardashian-sagát mutatta be. Szerencsére a kontinens másik felén éltek és köze nem volt ahhoz a szennyhez, de abban az egyet értett mindenkivel: a szarból is lehet kacsalábon forgó palotát építeni és nem kell mást tenni, csak jó helyen kulcsolni. És ha már Kardashian, akkor Pete Davidson legújabb sikeres hódításán felhúzta a szemöldökét, mielőtt felsóhajtott volna. Kíváncsi volt, hogy végre a legújabb nője képes lesz-e egyszer az életben normálisan felöltözni, vagy ugyanazt a trash vonalat követi, mint amit eddig. Épp időben tette el a telefonját és nézett fel, akkor, amikor Aaron Bennett megjelent az Úr színe előtt. Nem állt fel, nem két bocsánatot, csak végignézte a volt felettese arcán megjelenő és felfedezhető érzelmeket vagy feszültséget most, hogy végre kiderült, ki is volt akkora paraszt tulok, aki a halott öccse nevét használta fel. Csak azért emelkedett fel, hogy kezet fogjon vele, vagy legalábbis kinyújtsa a kezét, hogy Aaron dönthesse el, elfogadja-e a békejobbot tőle.
- A sajátos megkeresés miatt elnézést kérek, de valószínűleg nemet mondtál volna a találkozóra, ha én állok eléd. Kössz, hogy eljöttél - mutatott az üres székre, hogy akár le is pakolhatták magukat, és ha Aaron ténylegesen is letette a seggét, úgy ő is visszaereszkedett. - Hogy vagy? - érdeklődött. Volt egy sejtése, hogy a másik ügynök in medias res-t szeretne, de ha valamit biztosan tudott, akkor az az, hogy tényleg érdekelte a másik hogyléte. Elég szarul festett. Nem DEA ügynökként és ezt nem volt jó látnia. Ethan a maga részéről egy sötétkék farmerben volt, fekete pólóban és egy fekete zakóban, a katonai bakancs nála alapvető volt. A legszívesebben abban jelent volna meg azon a kibaszott esküvőn is.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: For those we protect and serve
For those we protect and serve EmptyVas. 8 Jan. - 17:35

To Oliver
To win any battle, you must fight as if you are already dead.


Ez a mai nap is ugyanúgy indult, mint a többi mióta szétmentünk Lenával. A költözésnek megvolt az oka és még mindig emésztettem azt, hogy felsült a házasságom. Megtudni egyetlen este alatt, hogy a feleséged hazudott neked és a tetejébe még gyereket is vár tőled nem a legfelemelőbb érzés a világon. Carlos a múltunk sarkalatos pontját jelentette és naivan azt hittem, hogy a hátunk mögött hagytuk, de tévedtem. Lena visszajárt táncolni, mint aki nem tudott leszámolni a régi szokásokkal. Terhesen mutogatja a testét más férfiak előtt, aztán meg képes mellém az ágyba bebújni és azt mondani, hogy a kórházban volt…totálisan összezúzta a maradék bizalmamat is az emberekben. Gyorsan jött a házasság, majdnem fél évig voltam távol az öcsém halála után és egyetlen nyom után kutattam. Sawyer ügyesen mozgott és került ki, de valahol mindig hagyott egy kis jelet, de aztán az utolsó is kihűlt és kénytelen voltam szembenézni az életem romjaival. Az anyám beteg lett és nem sokat jósoltak neki, már nem foghattam semmire, hogy a városon kívül maradjak. Az apám nem szidott le, az anyám meg örült, hogy újra láthat. Nem értettem őket, hiszen miattam veszítették el a legkisebb gyermeküket. Wyatt halála megrázta a Bennett klánt, de legfőképpen engemet. A törvény nevében szolgáltam éveken át és üldöztem a rosszfiúkat, de éppen az egyik kollégám szúrt hátba. Választani a szerelem és a testvér között rideg állapot, de akkor és ott életek felett döntöttem. Sawyer meghúzta a ravaszt és úgy találtam rá Wyatt-re, hogy egy golyó égetett lyukat a koponyájába. Két fronton lavírozott, de közreműködött velünk és azt lett volna a feladata, hogy lebuktasson egy nagyobb elosztót a kartellon belül. A műveletet sikertelennek kiáltották ki és Owen levett az ügyről. Nem bírtam bemenni az irodába és a többiek szemébe nézni. Csalódtam a rendszerben és a törvényben is. A szüleim is ezeken a berkeken belül dolgoznak és mégis én voltam az első a családban, aki kilépett és a maga útját kezdte el járni. Immár nem kellett a szabályokat betartanom és úgy játszhattam, ahogyan nekem megfelelt. Öt hónap alatt nem egy rizikós helyzetet kezeltem le, de mégsem hozott eredményt. Manapság a normális polgárok életét élem és néha edzeni megyek, vagy céltalanul bolyongok a városban. Nincsenek kitöltve a perceim és ez bosszantó. Mindig is tudtam, hogy mit kell tennem és a seggemen ülni nem tartozott ezek közé. Szerettem a rendszereket is, de magánnyomozóként úgy kell lesni az ügyfeleket is, nagy a konkurencia és kevés az új vendég. Pénzt kellett csinálnom méghozzá gyorsan, mert a lakbérre is alig tellett, nemhogy apaként felneveljek egy gyereket. Kétségek gyötörtek az apaság miatt is, mert eleinte nem akartam elhinni, hogy az enyém. A táncolás mellett ki tudja, hogy mit akartak még a férfiak a feleségemtől és meddig ment el, hogy a közös kasszába tudjon pénzt tenni. Féltem, ha felkeresem újra Carlost, akkor ki fogom csinálni, ezért messze elkerültem azt a városrészt, hogy a kísértés se legyen meg. A boltos bevásárlás és a szüleim meglátogatása után a lakóépület aljába lépek és a szokásos teendők között ürítem ki a postaládámat is. A nevemre címzett boríték azonnal kitűnik a többi közül. Felmegyek a lakásomba és csak ott bontom ki és térek rá az olvasásra. A kivágott betűk csak értelmet nem nyernek addig a bizonyos névig, míg az öcsémmel nem szemezek. Erősebben gyűröm meg a papír szélét és elkáromkodok az orrom alatt egy kisebb litániát. Megnézem tüstént a borítékot és még egyszer a levél tartalmát. Ma szerda van…péntekig még van egy kis időm. Ki volt az a pofátlan, aki a testvérem nevére mert asztalt foglalni? Összeszorítom az orrnyergem és lehajítom az asztalra a papírt, aztán odalépek az ablakhoz és dühösen mérem fel a terepet. A függönyt elrántom és a hálóba viszem magammal a nekem szánt sorokat.
Más körülmények között nem jöttem volna el, de aki küldte a levelet nagyon is tudta hogyan győzzön meg az ellenkezőjéről. A kék farmer és a fekete bőrdzseki már a védjegyem és most se tettem le róla, hogy ebben jelenjek meg. A kiválasztott időpont kedvezett a meghívónak, mert egy forgalmas helyen ebédidőben a legtökéletesebb a hasonló ügyeket elintézni. Motorral jöttem a helyszínre és a sisakomtól megválva indulok meg a bejárat felé. Korántsem voltam hülye és azért magammal hoztam a Glock 17-esemet a biztonság kedvéért. A pillantásom a főpincérre esik, aki már elém is siet.
- Wyatt Bennett névre lett asztal foglalva. – kurjantom el röviden a szándékomat és máris egy bólintással mutatják az utat.
- Köszönöm már odatalálok így is. – suttogom és sietős léptekkel célzom meg az asztalt és még meg sem érkezem, de máris meglepődöm a társaságom.
- Ethan? Te mit keresel itt? – vonom fel kérdőn a szemöldökömet és elfogadom a kinyújtott kezet is. Szótlanul ülök le és pillantok a régi kollégámra.
- Nagyon remélem, hogy ez nem valami vicc. – sandítok végig a férfin. – Hogy lennék? Jól… - köszörülöm meg a torkomat és hátradőlök, hogy szemügyre vegyem.
- Nem tudom eldönteni, hogy ostoba vagy, vagy szimplán öngyilkos hajlamú… - morranok fel.
- Kitől szerezted meg az elérhetőségemet? – kérdezek rá nyíltan az információkra, sosem szerettem kertelni.

mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
For those we protect and serve 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
For those we protect and serve Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

For those we protect and serve Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
For those we protect and serve 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
For those we protect and serve 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
 
For those we protect and serve
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: