New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Emergency contact
TémanyitásEmergency contact
Emergency contact EmptyHétf. Szept. 19 2022, 18:36


Montblanc vs Nash


“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”


- Mondtam már, hogy semmi szükség erre. Igazán! - fakadtam ki hirtelen arra, ahogy a mentős kézrátétellel végigtapogatott. A szemeimet bántotta a kék-vörös fények folytonos villódzása, a fejem úgy döntött, le akar esni a nyakamról. A szaggató érzés lüktetésre váltott, de nem akartam belátni a tényt, hogy akár agyrázkódásom is lehet, belső vérzésem vagy esetleg komolyabb bajom. Az istenért, két lábamon állva néztem végig, ahogy a nőt hordágyra tették és azt is, ahogy a nyakára a merevítőt. Idegesen néztem el a mentős felett a fiatal suttyó felé, aki a kezében lóbálta meg a slusszkulcsát, hogy végül a pillantásom az útpadka mellé gurult karcolásokkal roncsolódott bukósisak felé vándoroljon. Nem Coelho idézet volt az, hogy mindig az ártatlanok halnak meg, de így volt és ez ebben a jelen pillanatban egészen felidegesített, de nem szándékoztam mégsem a törmelékdarabos aszfalthoz vágni azt a nyomorultat, akit majd a bíróságon minden bizonnyal felmentenek, ám ha mégis elítélik, akkor jó magaviselettel akár kiengedik három nap letöltendővel - kis túlzással. A tény, hogy a halálbüntetést a legtöbb államban eltörölték, a mai napig kétkedéssel töltött el, mert Hammurappi törvénykezése nem volt rossz dolog, a szemet szemért elv pedig olykor egészen szimpatikus volt számomra.
- Kötelességem megvizsgálni minden sérültet - elrántottam a fejem a mentős szavaira, de a gumikesztyűje ujjain maradó vérem lenyomatára összevontam a szemöldökeimet. Most, hogy így mondja, a nyakamat is fájlalni kezdtem egy kissé, és ha jobban ráizgultam a témára, még akár bemagyarázhattam volna egy kellemes hányingert is, mégsem panaszkodtam neki, nem volt szükségem további orvosi vizsgálatra, röntgenre, megfigyelésre, kórlapra.
- Remek. Hippokratész biztosan büszke lenne most. Tudott angolul, hogy forogjon a sírjában? - tettem fel a kérdésemet az egyenruhásnak, aki csak nem tágított mellőlem. Értetlenül nézett fel a szemeimbe, hiszen ahelyett, hogy megköszönném, amiért egyben akar tartani, inkább szíjat hasítottam a hátából. Megesett, hogy nyersebb voltam, de most ez volt a legutolsó a listámon, hogy bibékkel és porzókkal írjam körül a szex témakörét is akár, ha bárki rákérdezett volna nálam.
- Szeretném, ha bejönne velünk a kórházba. Egy röntgennek örülnék. A fejsérülések elég aggasztóak, pár öltésre szüksége lenne - kezdett bele, mialatt a kesztyűt úgy cuppantotta le a kezéről, mint más a gumit más esetben. Megráztam a fejem. Hát mondtam, hogy nem akartam több vizsgálatot, nem?
Nem egészen húsz percembe telt vele lebizniszelni, hogy 1, bemegyek vele a kórházba, de 2, biztos, hogy nem fogok ráfeküdni a hordágyra és 3, semmi pénzért sem hagyom, hogy lekötözzön. A negyed órás út során a lehető legtöbb dolgot megtudtam róla: Mark két és fél éve járja New York utcáit a sérülteket ellátva, Hannahval épp a gyerekvállalás szépségeivel néznek szembe és gyűlöli, ha Marconak hívják. Gyűlölte a biokémiát és szíve szerint érsebésszé képeztette volna magát, dde a jó amerikai oktatási rendszernek köszönhetően minimum bankot kellene rabolnia vagy mi több, lottót megnyernie, hogy folytathassa a tanulmányait. Eljátszottam a gondolattal, hogy örökbefoadnám és pénzelném a képzését, kifizetném a diákhitelét és hat csomag pelenkával jutalmaznám, de ma nem voltam adakozó kedvemben. Egyáltalán. Amúgy is felbaszták az agyamat korábban, arra pedig nem akartam gondolni, hogy egy faszom baleset húzza keresztül a számításaimat. Ezt a véleményt akkor is tartottam, amikor kiszállva a mentőből eljátszottam a gondolattal, hogy Markot hányjam-e le, vagy inkább hercegnősen essek össze, de nem kellett tartanom semmitől, Mark az újdonsült bajtársammal kisegítve betámogatott a traumatológiára.
- Mondd, hogy bögyös maca fogad - sóhajtottam neki, engedve a kérésnek úgy rogyva le a székre, mint egy kivénhedt dáma a retro partyn.
- Dr. Richard Montblanc van ma bent - ettől a hírtől nem lettem jobban, de a névre derengett valami az emlékeimben. - Ő nem annyira bögyös, de jó fizikumú orvos - ugratott, ami jó hír volt. Remélem nem azért tette, hogy predesztinálja a fejem levágását.
- Kár! - dőltem hátra a széken, kivárva a soromat, hogy aztán amikor nyíljon az ajtó, úgy lépjek be a vizsgálóba, mint aki csak beugrott a régi cimboráját üdvözölni. Véres kézfejjel, mert persze zavart a fejemen lecsorgó meleg vörösség, azzal intve a doki és asszisztens felé.
- Egész otthonos a traumatológia, meg kell hagynom - már kísérgetni sem kellett, én választottam ki a kivizsgálásokra szánt asztal melletti széket.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Emergency contact
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Levi's Contact List
» Sophie's contact list

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: