New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dave and Ethan [ Old Friends]
TémanyitásDave and Ethan [ Old Friends]
Dave and Ethan [ Old Friends]  EmptyVas. Márc. 20 2022, 21:50


Dave&Ethan
Hey bro' how are u?
A lakásom éppen úgy nézett ki, mint amikor hosszú hónapokkal ezelőtt elutaztam. A magazinok pontosan úgy hevertek a kávézóasztalon, ahogyan azokat hagytam, a kávéscsészém kávéfoltosan ácsorgott a pult szélén, a kukában pedig lassan elrohadt az a cserepes növény, amit Erin dühében vágott a szemetes aljába, miután szakítottunk. A jelenet még most is élénken élt bennem, magam előtt láttam dühtől eltorzult vonásait, amint haragosan ordította az arcomba, hogy mekkora pöcs vagyok, és hogy soha nem lesz tartós kapcsolatom. Valószínűleg igaza lehetett, és bevallom, egy kicsit hiányzott is, hogy nem lófrált most a lakásomban, ami a zajongása nélkül mérhetetlen csöndet sugárzott magából.
Egy ideig csak hevertem a kanapén, hasamon összekulcsolt kezekkel és a plafont bámultam. Hiába értem haza, még sem éreztem otthonomnak ezt a helyet annyira, mert valami hiányzott. S akárhogy is gondolkodtam, folyton beugrottak a forgatási helyszínek, meg az arcok, a rendezők, a producerek, a sminkeslányok, a szereplők, a büfés. Rengeteg ember forgott körülöttem, és ezt most mind magam mögött hagytam. És bár én akartam felszámolni a tévézéssel, azért mégis csak hiányzott az a nyüzsgés és a körforgás.
Egyértelműen szükségem volt a pezsgésre, hogy új ingerek érjenek, de már valami mást akartam. Vissza akartam térni a kórházba, de az elmúlt napokban csak visszautasításokat kaptam. Egy kicsit elkeserítő volt a helyzet, egóromboló buldózer. De mielőtt még befordultam volna, eszembe jutott, hogy fél óra múlva találkozom Dave-el egy közeli bárban. Emiatt pedig izgatott lettem, hisz rég találkoztunk, és jó ideje már nem is nagyon tudtam, hogy mi van vele.
Felhagyva a tespedéssel, össze is kaptam magam, a sima farmer-pulcsi mellé magamra kaptam egy dzsekit és bezárva magam mögött az ajtót, elindultam a bárba.
A hely mindőssze néhány saroknyira volt a lakásomtól, így az utat gyalogosan tettem meg, s betérve a bárba, tekintetemmel máris Dave-et kerestem. Közben a telómra is ránéztem, nem-e küldött üzit, aztán mivel nem láttam, én írtam neki, hogy a pultnál leszek, s míg vártam rá, ledobtam magam az egyik székre és rendeltem egy sört magamnak.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dave and Ethan [ Old Friends]
Dave and Ethan [ Old Friends]  EmptyPént. Ápr. 08 2022, 00:10

Ethan and Dave
Talking to an old friend makes you realize how much your life has changed.



Kések. Megint kések. Elhúzódott a műszakom. Megint. Ez a helyzet már tényleg igazán tarthatatlan, kezd teljesen kicsúszni a kezünkből. A múltkori költségcsökkentés miatt kialakult munkaerőhiány nem csak a nővérek, de az orvosok teljesítményére is egyre inkább kezd kihatni. Ez így nem mehet tovább. Persze ezt már többször is megfogalmaztam az igazgatóanak, Ms. Kane-nek, de talán végre kezd némi foganatja is lenni, mert a minap láttam, hogy kiírt néhány új pályázatot betöltetlen pozíciókra. És tényleg csak ennyin múlna az egész: néhány új emberen, hogy a kórház alkalmazottjai ne legyenek ennyire kimerültek és túlhajszoltak. Mert néhány hónapokig nagyjából el lehet viselni ezt is, mint ahogy sok minden mást is ebben az életben, de hosszútávon... nos... A legkevésbé kellemetlen következmény valószínűleg az lenne, hogy Grayson egyszerűen kinyír engem. Így is kezdek már nagyon az idegeire menni a ritkánál is ritka felbukkanásaimmal a cégben, hisz valami érthetetlen okból ő is és az apánk is még mindig számít rám, és nem raktak ki onnan. El is gondolkodom néha, hogy a bátyám talán csak azért tűri el még mindig, hogy ennyire nehéz velem együttműködni, mert tavaly megmentettem az életét. Azóta egy árnyalattal toleránsabbnak is tűnik, ami nála azért nagy szó. Persze az is lehet, hogy valami nő van a dologban, aki kezdi őt megpuhítani. Így negyven valahány év után ideje volna már, hogy legyen valakije. Vajon mit szólna, ha ráállítanám Russot, ahogy ő tette az apánkkal, csak hogy többet tudjak meg a magánéletéről? Nem, amúgy ennyire azért nem érdekel.

Épp megérkezem a lebeszélt kocsma elé, amikor a bőrdzsekim belseje zizegve jelez, hogy üzenetem érkezett. Elolvasva Ethan szavait kicsit meg is nyugszom, mert ez azt jelenti, hogy nem vár rám még túl régóta. Utáltam volna, ha nagyon megváratom, annak ellenére is, hogy elég nagyfiú már ahhoz, hogy negyedóráig egyedül is feltalálja magát egy ital mellett egy kellemes pub-ban. De már hónapok óta nem találkoztunk, mióta városon kívül elvállalta a legutóbbi tévés melóját, és igazából már előtte is túl elfoglaltak voltunk mindketten ahhoz, hogy rendesen időt szánjunk egymásra. Meg sem tudom mondani, mikor söröztünk együtt utoljára, és mikor tudtunk beszélgetni egy jót, pedig tizenéves korom óta az egyik legjobb barátom.

Épp akkor futok be mellé a pultnál, amikor leadja a rendelését, úgyhogy jelzek is rögtön a csaposnak, hogy nekem is ugyanazt, mielőtt helyet foglalnék a szomszédos bárszéken.
- Nocsak, kit látnak szemeim? Csak nem a híres “Doki”, személyesen? Hűha! A tévében fiatalabbnak tűntél. Vagy csak túl rég láttalak utoljára, és azóta megöregedtél? - ugratom, és nevetek, és közben barátilag hátba is ütögetem.
- Csak nem meguntad a rivaldafényt? Hogy vagy? Mikor érkeztél vissza? - halmozom el kérdésekkel, de miután megkapjuk a söröket, legalább addig csendben maradok, amíg a sajátomat a számhoz emelem. Tény, hogy örülök, hogy végre újra New Yorkban van.



In a room full of art, I'd still stare at you.
mind álarcot viselünk
Dave Connor
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dave and Ethan [ Old Friends]  C14b6d2199acf229546d2b873462be60ce066ece
Dave and Ethan [ Old Friends]  29dab8aa04e7dc39de33a1cf00588ff8832eb559
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Do not judge my story
by the chapter you walked in on.
♫ :
Dreamin
★ családi állapot ★ :
Dave and Ethan [ Old Friends]  A9ff083ca685658b9ca6c677ebc7432592add7c4
Fate may have brought us together,
but it's my
heart that wants us
to stay together
forever
.
★ lakhely ★ :
• Manhattan
★ :
Dave and Ethan [ Old Friends]  2d666cf46f8ed6fa685558e33147d5b83dc09732
★ idézet ★ :
Don't limit your challenges ;
challenge your limits.
★ foglalkozás ★ :
Trauma surgeon and Chief of Surgery at NewYork-Presbyterian
★ play by ★ :
• Matt Czuchry
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Dave and Ethan [ Old Friends]  Fec52e73c046b34e8a5fbe86fb72ef98b04dabe1
 
Dave and Ethan [ Old Friends]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Best Friends
» Friends will be friends
» Ethan & Red
» my best friends
» we're just FRIENDS

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: