New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Simone Noreen Wesley
TémanyitásSimone Noreen Wesley
Simone Noreen Wesley EmptySzer. Okt. 18 2017, 16:10

Simone Noreen Wesley

I need my dreams


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Simone Noreen Wesley
Becenevek: Simmie
Születési hely, idő: New York, 2000.10.12.
Kor: 17
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: -
Ha dolgozik// Munkahely:-
Hobbi: válasz helye
Amikor rám nézel az első benyomásod, hogy olyan vagyok, akár egy baba. Hatalmas barna szemek, sötét haj, ami dúsan körül veszi az arcomat és telt ajkak, amik kihangsúlyoznak minden egyes apró részletet. Szeretem magam sminkelni, persze a iskolába azért nem jelenek meg agyon vakolva. Alacsonyságom olyan érzés kelt benned, mintha egy kobolddal beszélgetnél. Mivel alig érem el a százötvenhat centit. Igen, ez halál komoly, akkora vagyok, mint egy jól megtermett óvódás. Amúgy egy elég idegesítő és tudálékos nőszemély vagyok, nem szeretem azokat, akik megkérdőjelezik a tudásomat. A szám viszont hatalmas, jesszus tudok beszélni, főleg mikor zavarba vagyok, na akkor senki ne akarjon velem beszélni, mert nem lesz ideje szóhoz jutni. Aztán néha hiperaktívként zsongok, akár egy felhúzott kis játék. Viszont anya lelépése óta még szorosabbá vált a kapcsolatom apával. Mindig azt akarom, hogy boldog legyen, és ne érezze, hogy a legjobb legyen, hiszen minden erőltetés nélkül az én apukám a legtökéletesebb a világon. Remélem, nem érzi, hogy ez nem igaz.  Eileen olyan, mintha a testvérem lenne, mióta itt lakik, velünk sokkalta jobban élvezem az életet.  Bár sajnálom, ami történt velük és próbálom megmutatni a jó dolgokat neki.


Shut up and dance with me.

2015;

Elment. Ott ültem a szobámba és néztem az ablakon keresztül, hogy az utolsó dobozt is bepakolja a kocsijába és apa a lépcső tetejéről figyeli őt. Mint egy némafilm, aminek az utolsó kockái pörögnének. Kifújom a levegőt, amit azóta bent tartottam, hogy a kocsi csomagtartója a helyére kattant és anya szemrebbenés nélkül ült be a kocsiba és egy kósza pillantást vetet rám. A könnyeim lassan megindultak és a térdeimet felhúzva sírok magányomba. Nagyon oda figyeltem, hogy ne vegye észre apa, hogy mennyire megvisel. Azt akarom, hogy ne érezze magát még ennél is rosszabbul. Még két perc! Ennyit engedélyeztem magamnak, hogy mindenképp elengedjem anyát. Aztán hallottam, hogy apa becsukja az ajtót és letöröltem a könnyeimet és nem szerettem volna most erre gondolni.  Hallottam a hangját, de persze nem tettem semmit. Lesétáltam az emeletről és megöleltem. Most sokkalta nagyobb figyelmet kell, neki ajándékozzak. Úgy érzem, hogy az eddig anyára szánt időmet elpazaroltam, ahelyett, hogy apával foglalkoztam volna. Az űr marta a lelkemet, mintha elvesztettem volna valami fontosat. Pedig hittem benne, hogy boldog családban élünk. Olyan naiv vagok!
Másnap a suliba persze el kellet játszanom, hogy minden a legnagyobb rendben. Beültem az órákra és nem figyeltem másra, csak arra, hogy maximálisát nyújtsam. Minden álmom, hogy állatorvos legyek és a biológia amúgy is nagyon vonzott. Így csak jobban belemerültem abba, hogy a legjobb tudásomat szedjem össze. Bár tudom, hogy ez még nem mentség, de kimaradtam az iskola főbb rendezvényeiből. Nem éreztem késztetést arra, hogy megjelenjek a bálokon, vagy valamilyen sport meccsen.

Napjaikban;

-Eileen! – kiabálok a lépcső aljáról felfelé, annak a lánynak, aki egy szempillantás alatt lett a testvérem. Ezzel apának megadva a legnagyobb kihívást, hogy egy helyett két tini lány életét kelljen egyengetnie. Sosem voltam rosszkapcsolatban a rokonaimmal és ez most is így van. Sajnálom, hogy a szülei meghaltak és biztosan nem ez a fél év fogja elfeledtetni a szörnyűségeket. De benne vagyok, hogy legalább enyhítsem a fájdalmát. Bár nagyon nehezen megy. Leginkább úgy, hogy most minden Jason-ről szól. Nem ismerem, de hallottam róla, nem egy könnyű eset, de mindig is beleválasztott, ha barátokról van szó. Nem vagyok féltékeny, mert örülök, hogy legalább van valakije, akivel tud beszélgetni.  Nekem nincs senkim, most is, mint korábban azzal foglalkozom, hogy a jegyeim maximálisak legyenek. Vagy nem fognak felvenni az Egyetemre.
Türelmetlenül állok a lépcső alján és nézem az órámat, majd apa robog mellettem.
- Elraktad a kajádat? – kérdezem, mert látszólag szétszórt így korán reggel, és megtorpanva indul a konyha felé és egy mosollyal konstatálom, hogy nem történt meg.
Leülve az alsó lépcsőre nézem a reggeli rutintalanságot, ami a kapkodásból áll. Mikor a telefonomra érkezik egy üzenet és előhalászva nézem. Jött egy új srác és mindenki oda van érte. Meg siessek. Mennék én, ha Eileen úgy döntene, hogy végre mehetünk.
Viszont a telefonom nadrágom zsebébe kerülése, apa határozott ajtó nyitása együttesen vonzotta a szőke szépséget és végre indulhatunk.
A kocsiban hátra pattanva hagytam, hogy előre üljenek és leginkább az ősz gyönyörűségét nézem az ablakon át. Imádom a várost, ahogy átváltozik, és az ősz megmutatja a gyönyörűségét.
- Szia apa, legyen jó napod! – hajolok előre a két ülés között és egy óriási puszit nyomok a borostás arcára, amitől ráncba szalad a homlokom.
- Meg kellene borotválkoznod. Vagy legyen szakállad! -  ötletelek, viszont a harmadik felünk már kocsin kívül van, és egy sóhaj száll fel közöttünk.
- Adj neki időt! – apa hangjára feleszméltem és bólintottam a szavaira, végül pedig csatlakoztam a lányhoz.
- Eileen, van kedved velem ebédelni majd? – kérdezem lelkesen mire csak egy félszegmosoly a válasz. Több mint a semmi! Aztán hirtelen megjelent Kelly és köszönés nélkül elrángatott és befelé húzott. Még egy utolsó intés neki és hagytam magam elragadtatni és a szekrényhez lépve hallgattam őt.
- Figyelj, most végzős, és helyes. Tipikusan szépfiú. Nincs barátnője és annyira kék a szeme. – áradozik neki dőlve a másik szekrénynek. Én pedig nevetve hallgatom az elemzést.
- Igen, és miért kell nekem tudni ezt? Mondtam, most a tanulás az első. – veszem ki a kémia jegyzeteket és a táskámat bedugva csukom rá az ajtót, mielőtt még rám borulna a táskám tartalma.
- Noreen, szűznek lenni gáz! – olyan színpadias előadással mondta ki az általam olyan nagyon nagy becsben őrzött titkomat, hogy kedvem lett volna felképelni. Elsápadva álltam előtte, mert hát ténylegesen durván adta a tudtomra. Viszont ami ennél rosszabb volt, az nem más, minthogy az új fiú végig hallgatta és végig mérve nézet. Nem tudtam eldönteni, hogy a nézése milyen érzelmeket rejtegetet.
- Helló szomszéd. Travis vagyok. – mutatkozott be én pedig lefagyva bólintottam.
- Noreen. – Kelly ejtette ki a szavakat és a feje kezdett olyan vörösbe úszni, mint a haja. Nagyon helyes, legalább érezze a bűntudatot.
- Mennem kell. – motyogom és berontottam a női mosdóba és elővettem a telefonomat, majd a lehető leggyorsabban hívtam apát.
- Gyere értem, most. Nem vagyok jól. – könyörgök neki a mosdórejtekébe. – Elmondom ha haza viszel most. – pityeredem el és csak a választ várom.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Simone Noreen Wesley
Simone Noreen Wesley EmptyCsüt. Okt. 19 2017, 20:54

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Noreen/Simone! Very Happy
Nagyon örülök az érkezésednek és aggodalom nélkül mertem oda adni neked a karaktert, hiszen tudom, hogy te nem fogsz vele cserben hagyni, így hát bizakodom benne, hogy most végleges gazdára lelt a karakter Simone Noreen Wesley 2624752903
A jellemed alapján már szimpatikusnak éreztelek és sajlálom, hogy Eileen még olyan, amilyen, de a maga módján azért próbálkozik, csak tényleg idő kell neki, meg talán egy csokievős filmmaraton. Mosolyogva fedeztem fel, hogy bár rokonok, mégis mennyire más a két lány és ez egyébként szerintem tök jó, mert tudnak egymásnak egyet s mást tanítani, ebben nem kételkedem Simone Noreen Wesley 2624752903
A lapod második részének a felépítése is tetszett, hiszen elmesélted azt az ominózus jelenetet az életedből, ami biztos rengeteg dolgot megváltoztatott. Apukádnak eddig sem volt könnyű, de az idei évtől még bonyolultabb lett az élete, ezt mindketten jól tudjuk. Mégis, tudom, hogy köztetek olyan apa-lánya kapcsolat lehet, amitől érzitek, hogy mindig ott vagytok egymásnak és remélem nem kell már sok idő ahhoz, hogy ebben a láthatatlan kis bizalmi körben Eileen is tökéletesen otthon érezhesse magát. Simone Noreen Wesley 2624752903
Nincs más dolgod, mint a foglalókat meglátogatni, aztán már mehetsz is játszani, kíváncsian várom, lesz-e valami közted és az emlegetett új fiú között Simone Noreen Wesley 4146035580


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Simone Noreen Wesley 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Simone Noreen Wesley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Noreen Wesley
» Noreen Wesley
» Noreen D. Wesley
» Gemma Simone Auteberry
» Devon Wesley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: