New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:28-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:28-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:27-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
TémanyitásRe: " the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi EmptyVas. Feb. 19 2023, 21:02

Tylar and Heidi
Amikor az iroda parkolójában autóba ültem, megfordult a fejemben, hogy mit rontottam el. Nem vagyok az a fajta nő, aki szereti bevallani, ha valamit elrontott, jellemzően inkább nem rontok el semmit, mert csúfos véget érne a sértetlen büszkeségem és nagy valószínűséggel az a valaki is, aki rajta kap a hibámon. Tökéletesnek gondolnám magamat? Nem, korántsem felelek meg azoknak az elvárásoknak, amelyeket olyan emberek állítanak fel előttem, akiknek nincs joguk hozzá. Inkább a körülményeim tökéletesek.
Persze tudom, hogy az apám szemében mi az egyetlen hibám. Hogy lánynak születtem. Azt gondolom, hogy ha ezért képes lett volna eldobni magától, egy másik életemben egyszerűen újra rátalálok és megbosszulok mindent. Nem csak a saját sorsomat, de minden lányét és nőét, akit valaha azért ért bármilyen sérelem, csak mert lánynak született. Ha emiatt bárki harcos feministának gondol, ám legyen. Nem értek vele egyet, de elfogadom. Csak mert azt gondolom, hogy mindenki egyenlő esélyeket kellene hogy érdemeljen a nemétől függetlenül, még nem hiszem, hogy pusztán a nők jogaiért harcolok. A pénzügyi háttér csupán egy körülmény, attól mindenki számára elérhetőnek kellene lennie azoknak a bizonyos választási lehetőségeknek, amelyek jobbá tehetnek egy életet. Csak hogy egy nagyon egyszerű példát mondjak, ahogyan a férfiak felszedhetnek fiatal lányokat, úgy nekem is meg kell hogy adják azt a jogot, hogy felszedjek egy nálam fiatalabb pasit. Ez pedig nem is lett volna ellenemre, ha történetesen az a férfi, aki a segítségemre sietett, mint valami lovag, belement volna a dologba.
- Na és hogyan szeretnéd azt elérni? - Nekem lettek volna ötleteim, amelyeket nagyon nem lenne helyes megosztani egy idegennel. Épp ezért a kérdésemet követően egy kifejezetten átgondolt mosolyt megengedve magamnak néztem őt. - Szerintem az emberek fele a felnőtt filmek szerelőinek érdemeit tulajdonítja minden autószerelőnek, ha találkoznak egyel. - A határokat akartam feszegetni, kíváncsi voltam rá, hogy mennyire tudja értékelni a viselkedésemet és képes-e szórakozásként kezelni a beszélgetésünket. Vagy ő is egyike azon férfiaknak, akik felháborodnak azon, ha egy nőnek vannak saját gondolatai, amelyek néha nem épp nyomdafestéket tűrőek.
- Igen. De mi a gond azzal, ha egyenrangúak vagyunk? - Kíváncsian csillogó szemekkel fürkésztem Tylar arcát. Ő kezdte az egészet, tehát merem feltételezni, hogy nem egy utolsó tuskó, akinek sérti az egóját, ha egy nő többet keres nála, vagy maga is tud döntéseket hozni. Olyan emberekkel szeretem tölteni az időmet, akik nem csak hirdetik, de el is hiszik amit mondanak. Ha pedig ez a férfi, aki alig pár perce ismertem csak meg történetesen hisz abban, hogy mi nők és férfiak egyenlőek vagyunk, akkor csak még inkább meg akarom őt ismerni. Nem szimplán abban az értelemben, hogy milyen a teljesítménye az ágyban, hanem hogy mi mindent jár a szép fejében.
- Nyitott ember lehetsz, ha csak úgy felajánlod a barátságodat egy idegen nőnek. - Igazából nem tette. De mindig is szerettem sajátos módon értelmezni mások szavait. Persze ha nagyon kötekedni akarok és elveszni a részletekben, a 'lehet' nem jelent automatikus igent, de mégis inkább hajlandóságot mutat arra, hogy ne csak az időjárásról beszélgessünk. Ha úgy vesszük, már az is rengeteget elmond róla, hogy egyáltalán megállt és megkérdezte mi a baj. De lehet, hogy ez utóbbi csak szakmai ártalom volt részéről.
- Legyél a személyes autószerelőm. - Nem tudom létezik-e ilyen pozíció a cégnél, de megvan az az előnyöm, hogy kreálhatok ilyet. Egyszerre tűnik ez az egész lehetetlennek, mert annyira más helyzetben vagyunk, és mégis rettentő élvezetesnek. Ezerszer inkább vele tölteném az időmet, mint valakivel, akit apám jelölt ki nekem.
- Gazdag - jelentem ki széles mosollyal az arcomon. Nem hagynám békén amíg nem töltene velem egy estét - és itt most tényleg nem arra gondolok, hogy ágyba szeretnék bújni vele -, de nem kényszeríteném olyasmire, amire nem vágyik. Talán nem az olyan nők az esetei, mint amilyen én vagyok, szimplán csak szeret ismeretlen nőkkel társalogni. - Szerintem valaki olyan, aki önzetlenül segít egy elesett nőnek, megérdemli, hogy értékeljék. - Ha tényleg megszereli a kocsimat, nem tehetek mást, mint hogy megfizessem érte. Ez a része viszont soha nem is volt kérdés.
- Ne szokj hozzá - jegyzem meg halkan nevetve. Már-már én magam is elképedtem azon, hogy mennyire piszkos gondolatok járnak a fejemben. Foghatnám arra, hogy rég szexeltem már egy jót, vagy arra, hogy elég stresszes néhány órán vagyok túl, a probléma pedig gyakorlatilag nem oldódott meg, de lehet hogy minél idősebb leszek csak egyre inkább ez fog foglalkoztatni és nem vagyok jobb azoknál a perverz állatoknál, akik a titkárnőjüket dugják. Mégis az a kérdés járt a fejemben, hogy Tylar vajon szereti-e, ha az ágyban ő irányít, a partnere pedig jó hozzá és hallgat rá.
- A privátot. - Nem is kellett gondolkodnom a lehetőségeken. Elvégre vacsorázni nem hívhatom el a céges számán, mert mekkora az esély rá, hogy egy egész műhelynyi pasi használja ugyanazt a telefont? Amekkora az én szerencsém, hat másik kollégáját invitálnám meg előbb egy közösen eltöltött éjszakára.
- Pedig nagyon szépek a kezeid. - Bevallom a bűnösségem és elismerem, hogy számomra nem a férfiak keze az első dolog, amit megnézek rajtuk, vagy ami megfog bennük. De nem is az utolsó. Olajfoltok ide vagy oda, Tynak pedig szép kezei vannak. Továbbra is mosolyogva figyeltem, ahogyan a sajátjába veszi az én kezemet.
- Ha ez most állásinterjú lenne, fel lennél véve. - Nem adtam fel teljesen, hogy megszerezzem magamnak. Pontosabban a cégnek. Igen, a cégnek. - Azt hallottam, hogy az autószerelők jól keresnek. - Nem azokra a szélhámosokra gondolok, akik mindenféle hibát kitalálnak, csak hogy nagyobb összeget gomboljanak le az autótulajdonosokról. Inkább azokra, akik a megfelelő hozzáállással és szaktudással elnyerik az emberek bizalmát és örökre szóló ügyfeleket szereznek. Valamiért úgy éreztem, hogy az előttem álló férfi is ebbe a második kategóriába tartozik és ez tetszett benne.
- Mi mindent csinálsz még szabadidődben? - Anélkül tettem fel a kérdést, hogy különösebb megjegyzést fűztem volna a testhőmérsékletéhez. Az ilyesmit egyébként is a gyakorlatban kell megtapasztalni és nem elég ha csak beszélünk róla, nem?
Csendben figyeltem, ahogyan az autója felé sétál és kérdés nélkül foglaltam el benne a helyemet. Megfordulhatott volna a fejemben, hogy nem jó ötlet ennyire megbízni benne és hogy épp egy sorozatgyilkosról is lehet szó, aki az autóút mellett szedi az ártatlan áldozatait, de amikor beült mellém, újra az az érzés öntött el, hogy ő nem olyan ember, akitől félnem kellene.
- Vannak testvéreid? - Akkor sem tartozott volna nekem magyarázattal, ha éppenséggel a barátnője cuccait kellene arrébb pakolnom. Valójában volt bennem némi gyanakvás azzal kapcsolatban, hogy esetleg tényleg van neki ilyen, de nem gondoltam helyesnek, hogy máris elrontsam a saját kedvemet, amikor most kezdett igazán érdekes lenni ez az egész helyzet, mert már nem kellett a lerobbant autómról beszélgetnünk. Az időjárást pedig nem is lettem volna hajlandó előhozni. - Nem tűnik vészesnek, láttam már rosszabb állapotban autókat. - Részben a sajátomat is, amikor nem volt időm összeszedni magamat, vagy épp kitakaríttatni azt. Egyetlen olyan alkalom volt, amikor már én is sajnáltam az autómban uralkodó állapotokat és a véletlenszerűen de végtelen mennyiségben megtalált sminktermékeket. Azóta a titkárom feladata az autóban belsejének rendben tartása. Igazán belefér az a húsz perc a munkaidejébe, és addig legalább senki nem zavar az irodában, mert nincs aki bejelentse a látogatóimat.
- Rendben, legyen így. Téged biztosan kevésbé akar majd becsapni, mint ahogyan velem tenné. - Ez még annak ellenére is egyértelmű volt számomra, hogy nem mondta ki. Nem gondoltam, hogy csak azért akarna vele beszélni, mert mindketten szakmabeliek.
- Nos... - halk sóhaj tört ki belőlem, miközben mosolyogva felé fordítottam a fejemet. Mérlegeltem, hogy mit mondhatok el neki és pontosan mennyit kellene megosztanom a napomról. Néha jól esett volna ventillálni valakinek a napjaimról és arról a stresszről amit a környezetem okozott nekem - és amit talán én magam felnagyítottam magamban -, de mindig is a saját gyengeségemnek tartottam volna, ha megtenném. Ezért nem is teszem meg. A feszültség pedig csak gyűlik és gyűlik odabent. - Ami azt illeti, már akkor késésben voltam, amikor elindultam. Szerintem mostanra már lekéstem az egész találkozót. - Amire egyébként sem vártak, így nem is izgult senki amiatt, hogy épségben vagyok-e, vagy sem. Ez egyszerre volt lélekölő és teljesen érdektelen is. Miért is várnám el bárkitől, hogy értem izguljon, amikor attól megint csak úgy érezném, hogy kevesebbnek tartanak?
Fürkészőn pislogtam rá, amikor megkérdezte éhes vagyok-e. A fejemben hirtelen nehezen kapcsolódott össze ez a helyzet az evéssel, mert annyira idegen lett volna egy idegen férfi kocsijában pizzát enni... Vagy úgy egyáltalán bárki kocsijában pizzát enni. De ahogyan elképzeltem az egészet, mégis vonzónak tűnt a gondolat. Idegennek és vonzónak.
- Tudod mit? De, éhes vagyok - halkan nevetve bólintottam az ajánlatára. - Melyik a kedvenc pizzád? - Kíváncsian pislogtam rá, miközben addig fészkelődtem az ülésen, amíg egész testemmel nem fordultam valamelyest felé. - Én is olyat kérek. - Ha fizetnek sem vagyok hajlandó elismerni, hogy a pizzákkal kapcsolatban megszerzett tudásom jócskán hiányos és képtelen lennék felsorolni őt különböző fajtát. Az én világomban kevés hely jutott helyes és előzékeny férfiaknak és a szűk autóban, meghitt távolságban folytatott beszélgetéseknek, vagy épp az ugyanebben az autóban közösen elfogyasztott pizzáknak.
- Szóval a testvéreid... Milyenek? - Elhatároztam, hogy érdekelni fognak az apró részletek vele kapcsolatban. Mindenre rákérdezek ami érdekel és mindent megjegyzek, amit csak válaszol. Hosszú ideje ő volt az első ember, akivel kapcsolatban így akartam tenni.

öltözék * sok mindent szeretnék tőled Rolling Eyes * 1500 szóban



Bad bitch, just a real bad bitch
I got mercy I got grace, Desperado with the scales, throw a rose on your body, mask of Zorro, I'm so wanted, grab me and break me off, wet the wounded hand, look scared, I'll embrace you and take care of you, I'll wash you with alcohol and forgive your sins
mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: " the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi EmptyVas. Nov. 13 2022, 11:03
Heidi & Tylar


Apa világ életemben arra próbált nevelni – nem csak engem, de talán joggal mondhatom azt, hogy leginkább mégiscsak engem – hogy megtanuljam értékelni, amim van, ne legyek kapzsi, és gondolkozzak logikusan. Sokan mondják azt, hogy ennek ellenére azok a gyerekek, akik nem kapnak túl sokat az életük folyamán idővel tényleg igazán kapzsivá válnak. Magamon hasonlókat soha nem vettem észre, ami talán pont apámnak volt hála. Ugyanakkor soha nem próbáltam meg még belegondolni se abba, hogy talán van túl azon bármi is, amennyit én látok a világból. Boldog voltam, örültem neki, hogy találtam valamit, ami egyszerre érdekelt, leltem benne örömömet és bár néhány autótípust kifejezetten rossz volt szerelni, ettől függetlenül teljesen jól teltek a mindennapjaim. Gyakorlatilag a munkám egy olyan dolog volt, ami összességében ki tudott kapcsolni, apa mellett pedig bőven elég tapasztalatot szereztem a kereskedelemben, így nem volt gond az sem, ha haladnom kellett a munkámmal. Sokan voltak körülöttem, akik csak azért mentek el autószerelőnek, mert gyakorlatilag nem volt jobb ötletük, vagy éppenséggel nem tanultak elég jól ahhoz, hogy egyetemre, jobb gimnáziumokba mehessenek így ez maradt nekik. Ezzel egyébként nincs semmi baj, rengeteg olyan munkatársam van, és ismerek olyanokat, akik velem együtt kezdték el a sulit és lényegében nem voltak oda azért, amit csináltak mégis megszerették, vagy igényesek voltak a munkájukra és rendesen szereltek annak ellenére, hogy ez nem életük szakmája.
Talán nem vagyok egy okos ember, de ettől függetlenül értettem bizonyos dolgokhoz. Ahhoz, hogy az emberekkel hogyan kell beszélgetni és bár voltak hibáim, meg én is tettem rossz dolgokat olyanokkal, akiket nagyon szerettem, mégsem gondoltam azt, hogy kapzsi vagy rosszindulatú lennék, amiért sok mindenből kevesebb jutott nekem, mint másoknak. Emiatt nekem sosem jelentett kifejezetten gondot megszólítani egy vak embert, ha úgy láttam, hogy segítségre van szüksége. Egyszer hallottam, hogy nem szabad csak úgy hozzájuk érni, ami logikusnak is tűnt, mivel, ha komolyabban gondoltam bele a helyzetükbe, akkor én is úgy gondoltam, hogy jobban esne, ha valaki először csak hozzám szólna, és utána érintene meg. Ugyanígy segítettem a lányoknak a csomagjaikkal, kísértem át az idős néniket az úttesten, vagy éppenséggel fékeztem le valaki mögött, akiről úgy vettem észre, hogy határozottan bajban van. Mindezt nemtől függetlenül tettem meg és bár az autó nőiesnek tűnt annak ellenére is, hogy kicsinek és könnyen vezethetőnek egyáltalán nem tűnt, mégis meglepett, amikor az ablak lejjebb kúszott és egy nagyon csinos hölgyet pillantottam meg. Mondjuk, akinek pénze van erre a példányra, annak valószínűleg plasztikai sebészre is. Valami viszont mégis azt súgta nekem, hogy ilyen arcra csak a természet képes. Határozottan nem voltam túl Lolán. Viszont ebben a nőben volt valami, ami miatt nem tudtam róla csak úgy levenni a szemem és ezért nagyon utáltam magam.
- Akkor talán meg tudom menteni az autószerelők fene nagy becsületét – egy félmosoly jelent meg az arcomon, miközben a pulcsim ujját feltűrtem, egyáltalán nem foglalkozva azzal, hogy a puha anyagot esetleg megfoghatja a kezeimre ragadt fekete gépolaj. Nem volt könnyű ezeket lemosni, gyakorlatilag hígító, és néha drótkefe kellett hozzá, de ez utóbbiról sosem számoltam be Candynek.
- Amúgy is, ha tegeződünk, azzal egyenrangúak leszünk, nem? – az arcomon egy olyan mosoly jelent meg, ami után nem voltam benne biztos, hogy most pofont kapok, vagy pedig értékelni fogja a szándékom. A nők mindig arról beszélnek, hogy egyenlő bánásmódot és fizetést akarnak, ezt pedig talán érdemes ott elkezdeni, hogy közvetlenül beszélgetünk egymással. Úgy sejtettem, hogy a nő idősebb nálam, de én sem voltam már a húszas éveim elején, hogy számottevő legyen ez.
- Lehet – álltam a nő pillantását és hirtelen úgy éreztem, hogy gyakorlatilag ebben a helyzetben ténylegesen arra készülök, hogy ribancnak álljak… De nem bántam. Cay féléve sem fizeti ki magát, és a lakbérem meg a rezsim se. Ahhoz pedig a nőt már egyáltalán nem kellett szemügyre vennem, hogy tisztában legyek az anyagi helyzetével, mert az autója már így is mindent elmondott róla.
- Ha neked kezdek el dolgozni, akkor hogyan mentselek meg legközelebb? – halkan nevettem el magam, miközben megcsóváltam a fejem – Mi lennék akkor, ha a te beosztottaddá válnék?
Nem hittem benne, hogy kimondja azt, hogy prostituálttá tenne, de ha mégis megtenné, nemes egyszerűséggel visszautasítanám a dolgot. Nem arról van szó, hogy mondjuk ne lenne kedvemre való egy nő alap esetben, aki az én ízlésem szerint csinosnak volt mondható. Szimplán csak nem álltam készen az ilyesfajta kapcsolatokra, meg valószínűleg életem második pofonját kapnám meg apámtól, ha ezt megtudná.
- Örülök, hogy máris hallgatsz rám – mosolyodtam el, miközben nem akartam mélyre menő következtetéseket levonni azzal kapcsolatban, hogy ő pontosan milyen nő lehet. Nem akarok vádaskodni vele szemben, mivel nem ismerjük egymást, valószínűleg egy csomó téves következtetést tudnék csak levonni. Őt pedig minden bizonnyal nem egy idegen férfi szavai fognak majd letaglózni.
- A munkahelyit, vagy a privátot? – ezen a ponton már nem voltam benne biztos, hogy pontosan miről van szó. Mivel üzemelt egy mobiltelefon a szervizben, általában a legtöbben azt használták, hogy ezzel kizárják az életükből a telefonáló ügyfeleket. Én azonban ezen a téren egy kicsit más voltam, ugyanis a mobilszámomat adtam meg azoknak, akik hozzám jártak. Nekem fontos volt, hogy emberi időn belül elérhető legyek bárki számára, de a nőt inkább csak ugratni akartam jelenleg.
- Tudom, már megszoktam – én is halkan nevettem el magam, miközben a tekintetemet a maszatos ujjaimra emeltem – Pedig ilyenkor már nem fog az olaj.
Ahhoz, hogy demonstrálhassam a dolgot, az enyémnél jóval kisebb kezét a tenyerembe vettem, mí a másik kezem ujjait kizárólag a bőrére simítottam. Nem próbáltam volna ki azt, hogy a fehér ruhájával mit tudnék csinálni, de rajta valóban nem hagytam nyomot, miután visszahúztam az ujjaimat.
- Mindig ezt csináltam – ráncoltam össze a szemöldököm, aztán rájöttem, hogy ez nem túl pontos válasz – Talán úgy öt éve dolgozom a szakmámban és két éve vagyok azon a helyen, ahol most foglalkozom az autókkal.
Talán sokkal komolyabban fogalmaztam meg a dolgokat, mint amennyire fontos volt a munkám, de mindezt nem bántam. Az, hogy mi ketten más társadalmi rétegbe tartozunk, az én szememben nem tett tőle kevesebbé. Szimplán csak a magunk területén vagyunk fontosak.
- Szerintem kettőnk közül te fáznál meg előbb – elmosolyodtam, miközben a szavakat kimondtam, aztán talán túlságosan is felelőtlenül osztottam meg a következő információt magamról – Sokat edzek, ezért magasabb a testhőm.
Az, hogy edzett vagyok, összességében nem volt túl feltűnő, mert vékony alkatú srácnak születtem. Mondhattam azt, hogy ez genetika, mivel az öcsém és a nővérem is hasonló volt ebben hozzám. Egyébként hiába próbáltunk nagyon izmosodni, hatékonyan egyikünk sem tudott, mert gyorsan égetjük a kalóriákat, mégis azt gondoltam, hogy az én családom a legszebb a világon. Gondolom ebben mind a hárman anyára hasonlíthatunk.
- Tegyünk úgy – ahelyett, hogy intettem volna neki az anyós felé, egyszerűen odasétáltam az ajtóhoz és kinyitottam. Ritkán adom kölcsön az autót bárkinek, emiatt nem szívesen engedem át a volán mögötti helyet senkinek. Majd akkor fogom, ha Caleb haza akar vinni egy tisztességes lányt.
- Ha valami felesleges dolgot találsz, azt nyugodtan dobd hátra – mert ilyenekkel természetesen tele van a kocsi – Elvétve itt ott lehetnek szájfények meg minden egyebek, mert az összes testvérem a fél életét hagyja az autómba, ne is törőd velük.
Felcsavartam a fűtést, és becsuktam az ajtót, ami tompítani kezdte a kintről érkező zajokat. Ezáltal talán most először éreztem egy kicsit meghittnek a társaságot, amibe kerültem.
- Majd beszélek én az autómentővel – mindenképpen előnyösen jövünk ki a helyzetből, ha így teszek – Nem tudom mennyi ideig tart, amíg ideérnek, de valószínűleg el fogsz késni a találkozódról. Nagy probléma lenne?
Szívesen hívok neki egy taxit, ha nagyon sürgős a dolog, ugyanakkor mégsem ajánlottam fel ezt szóban. Az autóját semmiképpen sem lehet őrizetlenül hagyni még akkor sem, ha zsebpénznyi mértékű számára a pénz, amibe került. Azt is megérteném, ha ő nem akarná egy idegen kezére bízni, mert én sem tenném ezt a sajátommal. Nem beszélve arról, hogy a kocsiban található kamera talán olyan felvételeket is tartalmazhat, ami jobb lenne, ha házon belül maradna még akkor is, ha az nagyrészt az utcát filmezi.
- Nem vagy éhes? – mert én az vagyok – Rendelhetünk pizzát, ha gondolod…
A mondat végére egészen elhalt a hangom, mivel valószínűleg Heidi nem olyan nő, aki az én autómban szívesen enne pizzát. Jobban belegondolva, képtelen voltam őt elképzelni, miközben a szalámival küzd.

öltözék ― 1 339 szó ― szeretnéd, mi?  Wink     ―


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang

Heidi Yeo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi G8RtdR0
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi ADYNliM
TémanyitásRe: " the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi EmptyVas. Jún. 05 2022, 00:23

Tylar and Heidi
Ha egy dolog van, amiről büszkén hirdetem, hogy csak és kizárólag az apámnak köszönhetően tanultam meg, az határozottan az, hogy ha akarok valamit, akkor megtehetem, hogy megszerzem magamnak azt, mindegy hogy mibe kerül. Annyi pénzünk van, hogy jó dolgunkban azt sem tudjuk, hogy mire kellene azt költenünk, ugyanakkor ez együtt jár azzal is, hogy minél több van, annál többet akarunk megszerezni a meglévőn felül is. Ennek a kapzsiságnak az eredménye lehet az is, hogy engem úgy akarnak férjhez adni, mint valami vásári barmot, akinek nincs választása, hogy ki adja, majd veszi meg. Elvárható hát, hogy sem vásári baromnak, sem rabszolgának nem tartom magam, apám döntését pedig olyan mértékű felháborodással fogadom, ami ha kitör belőlem, egyszerűen lerobbantja a kóceráj tetejét. Örülnék neki, ha történetesen tényleg egy épületről lenne szó és nem arról, hogy az autóm a lehető legrosszabb időpontban adja meg magát, de még így is jobb, hogy nem az automata autók kínos velejáróját produkálja és nem a forgalom közepén áll le, egy centit sem mozdulva tovább.
Túlságosan megörülök az első segítségnek ígérkező férfinek, akit életem ezen pontján ezekben az órákban egyébként is fenntartásokkal kellene kezelnem, habár ránézésre megmondom, hogy nem olyasvalaki, aki rajta lehetett a nekem szánt férfiak listáján - és ez az, ami rögtön megtetszik benne. Vele biztosan nem kellene az időjárásról és a részvény árfolyamokról beszélgetnem, viszont szívesen elkérném tőle a számát, hogy másról igenis csevegjünk majd.
- Pedig szerintem ezért fizetjük őket... - Ezt inkább motyogtam az orrom alatt, mintsem hogy ténylegesen a férfinak szánjam. Aláírom, hogy nem vagyok az autók és az alkatrészek mindentudója, de attól még engem is úgy kezeltek a saját szerelőink, mintha minimum én lennék a szőke nős vicces múzsája. Ez pedig roppantul fel tudta nyomni az agyvizemet, az indulataimat pedig rend szerint le kellett vezetnem valakin. Jobb esetben valakivel.
- Azt hiszem ez lehet Murphy törvénye, mert nagyon ott kellene lennem valahol. - A körülményekhez képest is igyekeztem hozni a bajba jutott nőt, hátha akkor a jelenleginél is több segítséget kapok... Tulajdonképpen nem tudtam volna megmondani, hogy miben. Tény és való, hogy semmit nem tudtam erről az emberről és mégis szívesen kötöttem volna ki vele egy ágyban, ugyanakkor teljesen más céllal indultam meg az irodából, ami valljuk be pont akkor esett kútba, amikor az autóm megadta magát. Ennek tudatában pedig - plusz belekalkulálva, hogy ki tudja mennyi időbe telik, amíg ideér a valódi segítség - már mindegy volt, hogy mennyi használom ki a jelenlegi helyzetemet.
- Nekem bejön ha tegeződünk - bólintottam, de a nyelvembe kellett harapnom, hogy ne folytassam azzal, hogy akár jobban is megismerhetnénk egymást, hogy ez a dolog úgy igazán, hosszú távon megoldódjon közöttünk. - Akkor lehet, hogy veled kellene összebarátkoznom, hogy máskor is így meg tudj menteni? - Finoman emelkedtek meg a szemöldökeim, miközben felpillantottam rá.
- Nem szeretnél munkahelyet váltani és nekem dolgozni? - Nyíltan őt bámultam, ami ebben a helyzetben talán még zavarba ejtőbb lehetett, mintha a kezére teszek megjegyzést, amiről valószínűleg nem tehetett. Nincs tapasztalatom abban, hogy milyen napi rendszerességgel az olajos alkatrészek között nyúlkálni, de határozottan azt gondoltam, hogy az ő szép kezeinek mással kellene foglalatoskodniuk. - A SsangYong Motornál. - Ezt azért tartottam érdemesnek hozzátenni, mert a Szürke ötven árnyalata óta valahogy fura lett volna személyes szerződést ajánlani egy férfinak, akit most ismertem meg. Azt már tudatosan hallgattam el, hogy ügyvezető igazgató vagyok, mert ez nem az a helyzet, amikor azzal kellene flexelnem, hogy milyen pozícióban vagyok - a munkahelyemen.
- Hát ez remek... - A hangomból lehetett érezni, hogy valójában mennyire nem tesz boldoggá a helyzet, amit egyáltalán nem Tylarnak terveztem felróni, mert az elmúlt fél órának ő volt az egyetlen fénypontja. Ezt pedig valószínűleg inkább meg kellene köszönnöm neki. - Nos... Mivel az ajánlatomat nem fogadtad el és még mindig nem nekem dolgozol, kénytelen leszek maradni. - Mosolyogva néztem rá, hiszen már az elején is egyértelmű volt, hogy maradnom kell. Talán jobb is így. Egyébként sem lehetek biztos benne, hogy ne késtem volna le apámék találkozóját, így legalább nem veszélyeztetek senkit - beleértve magamat - az úton, amiért úgy vezetek, mint egy ámokfutó.
- Van egy másik, igen. - Egyébként nem tartottam olyan sokra ezeket az autókat, mint rengeteg férfi ismerősöm, akik vagy egyes márkák, vagy bizonyos adottságok mentén választottak saját autót. Engem jellemzően nem érdekeltek ennyire a részletek. Én egyébként is sokat adtam a kinézetre és nem csak a kocsimmal kapcsolatban.
- Nem haragszom meg, ha nem készül el egy hét alatt. De ha tényleg te javítod meg, meg kellene adnod a számodat. - Végig ez volt a célom? Talán... Rendben, tényleg az volt a cél, hogy megszerezzem a számát magamnak. Elővarázsolom a telefonomat, hogy valamilyen szinten érezze a nyomást és tényleg megadja amit kérek tőle.
- Mondanám, hogy rázzunk erre kezet, de... - halkan felnevetek, miközben visszaemlékszem a korábbi alkalomra. - Mióta foglalkozol ezzel? - Talán ez lehet az egyik leginkább megfelelő pillanat, hogy apró és véletlenszerű információkat szedjek ki belőle, hogy később mondjuk rá tudjak kérdezni ezekre.
- Köszönöm. - Őszintén gondoltam, amit mondok, s finom mosoly jelent meg az ajkaimon, amikor átvettem tőle a vastag kötött pulóvert. Épp az játszódott le a gondolataimban, ahogyan tovább vetkőzik, de tisztában voltam vele, hogy ez nem a legjobb időpont erre. Azzal próbáltam ezt egyensúlyozni, hogy én magam felvettem azt a bizonyos pulóvert, ami kellemes, férfias és egyben öblítő illatot is árasztott. - Nem fogsz így megfázni? - Legszívesebben megérintettem volna a karját, de volt bennem annyi önuralom, hogy végül nem tettem meg.
- Talán az lenne a leghelyesebb, ha mindketten beülnénk hozzád. - Hiába van nagyon határozott személyiségem, felismerem azokat a helyzeteket, amikor nem kell száztíz százalékosan odatennem magamat, különben túl agresszívnak gondolják a viselkedésemet. Jelenleg pedig mindennek kellett volna tűnnöm, csak nem agresszívnak.
- Ha most úgysem lehet percek alatt megjavítani, akkor nem éri meg az idődet. Az autómentő pedig vegyen csak észre. - Bíztam benne, hogy az emlegetett szolgáltatás nem válik perceken belül elérhetővé, mert okkal kértem, hogy együtt üljünk be az ajtajába. - Nos? - Mosolyogva billentettem a fejemet oldalra, tulajdonképp az autója felé.  Tényleg felesleges lett volna itt álldogálnunk, még ha meg is kaptam tőle a pulóverét, most annak az esélye nőtt percről percre, hogy ő fázik meg előbb, vagy ami még rosszabb, kap tüdőgyulladást. Ez pedig azzal is járna, hogy nem látogathatom meg őt, amíg az én autómat szereli.

öltözék * hívj még mommy-nak szemöldök * 1033 szóban

Tylar K. Sohn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: " the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi EmptyHétf. Jan. 24 2022, 22:12
Heidi & Tylar


Magam sem tudtam pontosan, hogy miért játszom az erős férfit, járok dolgozni mindennap ahelyett, hogy kivenném azokat a szabadnapokat, amiket állandóan csak görgetek magam előtt. Világ életemben olyan ember voltam, aki szeretett bütykölni, alkotni, összerakni dolgokat. Gyerekként rend szerint repülőmodelleket, Lego-t, vagy puzzle-t kaptam az ünnepekre, mivel órákig el tudtam szórakozni egyedül a szobámban ezeknek az összeállításával. Nem értettem a festéshez, abban mindig Candy segített, vagy az öcsém, illetve újabban Lola is, hiszen nem állíthatom, hogy kinőttem volna ezekből a dolgokból… Emiatt pedig megint ugyanazokat a köröket nyúztam és a nőre gondoltam, akit az életemnél is jobban szerettem, de ennek ellenére magára hagytam egy post-it cédulán hagyott levéllel.
Ha komolyabban belegondoltam az eddigi életembe, akkor valóban önző döntés volt, amit meghoztam. Apa az én koromban már ezer éve házas volt és valószínűleg az édesanyám várandós volt velem. Pontosan tudtam, hogy nem csak Loláról szól az, amit tettem, hanem valamilyen úton módon fájdalmat okoztam neki is. Emiatt duplán éreztem magam szarul és még többször ragadtam csavarkulcsot, mint korábban szoktam. A pénz mindig jól jött, az orvosi nem olcsó mulatság, szóval legalább nem kell gondolkoznom az életemen és tudom segíteni az öcsémét ahelyett, hogy a sebeimet nyalogatom. Nyilván szar volt mindenkinek elmondani, hogy szakítottam, mert az emberek nagy része indokokat várt… Mert ugye ilyen a természetünk. Szeretünk más magánéletében könyékig elmerülni, más szívével és érzéseivel játszadozni, de ha valaki a miénkkel teszi ugyanazt, azt egyszerűen kikérjük magunknak és felháborodunk az érzéketlenségen.
Magam sem tudom, hogy pontosan miért nem hajtottam tovább az autó mellett, ami határozottan úgy tűnt, hogy nem akart elindulni. Alapvetően nem volt célom az, hogy ügyfeleket szerezzek, mivel épp eléggel rendelkeztem ahhoz, hogy minden gond nélkül fenn tudjam tartani az albérletem. Ettől függetlenül az öcsém taníttatása még mindig nem volt egyszerű feladat, ami miatt jól jött volna az, hogy egy ilyen drága kocsi tulajdonosát behúzzam magamnak. Valójában az egész talán sokkal inkább arról szólt, hogy még hazamenni sem volt kedvem, mert most az üres ház és a társaság is egyszerre tönkretett. Sokan úgy tartják, hogy a férfiaknak több idő kell ahhoz, hogy felfogják egy szakítás következményét. Én mégis úgy éreztem, hogy a kezdetektől számítva, tökéletesen tisztában voltam azzal, hogy mit tettem és mekkora fájdalommal jár ez az egész majd.
Jelen pillanatban egyáltalán nem akartam elgondolkozni azon, hogy a nő flörtölt-e velem, vagy sem. Elég egyértelmű volt, hogy nem mozgunk egy ligában, a tekintetem pedig szinte azonnal a kezére futott, hogy ellenőrizzem azt. Mivel idősebbnek tűnt nálam, feltételezhettem volna, hogy házas, az arca pedig elég rafináltnak tűnt ahhoz, hogy ne bízzak benne. Ettől függetlenül pontosan tudtam, hogy bunkóság lenne valakit csak így itt hagyni, szóval nem foglalkoztam azzal, hogy már a tiszta ruháimban vagyok, amint kiszállt, az autója elé kerültem és felnyitottam a motorháztetőt.
- Ha nincs ismerősöd valahol, akkor sosem lesznek itt rögtön – halkan nevettem fel – Érdemes valakivel tartani a kapcsolatot és a szerelőnek telefonálni. Előre lehet vetetni bizonyos eseteket, de tartok tőle, hogy még várnunk kell.
Nyilvánvaló volt, hogy ha már szakértőként vagyok jelen a helyszínen, akkor legalább pár pillantást vethetek az autóra. Csodát csinálni nem fogok tudni, mivel a szerszámaim zömét a munkahelyemen tartom, de ennek ellenére is a saját autómhoz sétáltam, hogy kivehessem belőle a ládát, hátha megoldható a probléma.
- Ha zavar, akkor magázódhatunk is – mivel mosolygott, gondolom amúgy nem érdekelte a dolog, csak élcelődni akart velem. Szóval én is elvigyorodtam – Általában tegeződök az ügyfelekkel akkor is, ha idősebbek. Tudod, az autószerelők olyanok, mint a hentesek. Érdemes jó viszonyt ápolni velük, ha ténylegesen akarsz tőlük valamit.
Magam sem tudom, hogy miért mondok félreérthető dolgokat egy ennyire szép nőnek, aki minden bizonnyal tisztában is van azzal, hogy milyen adottságokkal bír. Ez pedig számomra több volt, mint ijesztő. Talán szorult belém valamennyi férfiasság, talán tudtam biztonságot és erőt képviselni, de attól még a természetem elég jámbor volt ahhoz, hogy egy hozzá hasonló kiskanállal fel tudjon falni reggelire. Emiatt pedig kényelmetlen volt valamennyire a szituáció. Egyértelművé vált már az első pillanatban, hogy nem én leszek az, aki irányítani fog.
Sajnos hajlamos voltam megfeledkezni arról, hogy a kezeim gépolajosak. Ennek ellenére értékeltem azt, hogy a nő a csuklómra fogott rá, viszont én ökölbe szorítottam a sajátomat, amikor megláttam, hogy fehéret visel. Tartottam tőle, hogy soha nem leszek képes rendesen lemosni a feketeséget az ujjaimról, annyi pénzem pedig nem volt, hogy kifizessem a ruháját, ha tönkreteszem. Szóval jobb híján elmosolyodtam és a fejemet biccentettem felé, aztán gyorsan visszahúztam a kezem.
Kínosan nevettem el magam, amikor meghallottam a megjegyzését. Ezen a ponton már elég egyértelmű volt, hogy egy pillanatra sem próbált flörtölni velem, és a saját agyszüleményem volt az egész. Tény és való, hogy a szerelők közül, akikkel együtt dolgoztam én voltam a legfiatalabb, legvékonyabb és legsportosabb, talán a leginkább jóképű is – bár ennek ellenére az öcsém közelébe sem érek –, de a feltételezés, hogy egy ilyen nő egyáltalán szóba állna velem, ha nem lenne megszorulva… Egyszerűen abszurd volt.
- Igen, általában ki szokták találni az emberek – pedig nem volt rám jellemző az, hogy kezeslábasban járjak. A csevegés helyett pedig most már tényleg próbáltam összeszedni magam és behajolni a motorhoz, amivel nem kellett sokat szórakoznom, hamar rájöttem, hogy megadta magát. Mivel hideg nem volt, lefagyni nem tudott, túlmelegedni viszont annál inkább. Az is lehet, hogy egy gyártási hibáról van szó, de határozottan cserére szorul.
- Hát az szívás – magam sem tudom, hogy miért, de számomra annál inkább volt szórakoztató ez az egész – Mert ezzel nem mész sehová. Teljesen beszart. Valakinek meg itt kellene maradnia, amíg megjön az autómentő.
Ezzel mondjuk nem arra akartam célozni, hogy nekem feltett szándékom lelépni, mivel minden bizonnyal nehezebb lenne akkor neki is eljutnia a-ból b pontba. Amióta pedig túl voltam a szakításomon, egyre kínosabbá vált otthon a légkör. Mivel úgy gondoltam, hogy Kay valahol a haverjaival fog inni, nem igazán láttam értelmét annak, hogy hazamenjek. A szaros öcsém nélkül semmit sem ér az a ház jelenleg.
- Nem okozna – éreztem, ahogyan egy szelíd mosoly ül ki az arcomra – Van másik autód? Elég sok minden van előjegyeztetve nálam, de ha fontos, akkor meg tudom oldani még a héten neked.
Mivel voltak kapcsolataink, az alkatrészcserék nem tartottak sokáig. Ha holnap reggel megrendelem, akkor valószínűleg időben megérkezik ahhoz, hogy meg is tudjam szerelni az autóját. Amíg várakozok, addig pedig bőven elég dolgom lesz azokkal a járművekkel, amik eddig vártak a saját alkatrészükre, szóval nem fogok tétlenkedni az biztos.
- Meg – a hangom elég határozott volt, amikor rápillantottam – Sok visszajáró ügyfelem van, aki elégedett a munkámmal. Ha nem leszel az, akkor vállalok kártérítést.
Mivel kifejezetten a szenvedélyem volt az, amit csináltam, igyekeztem nem fél gőzzel végezni. Ugyanakkor azzal is tisztában voltam, hogy mikor kell segítséget kérnem valakitől, aki tapasztaltabb. Emiatt ritkán volt olyan, hogy valamit nagyon elcsesztem volna, azonban tévedhetetlennek sem vallom magam. Talán egyetlen alkalommal fordult elő, hogy ténylegesen ki kellett fizetnem a javíttatások költségeit.
- Nem fázol? Ha gondolod, akkor beülhetsz hozzám és én figyelem az autómentőt. Vagy ezzel tudok még szolgálni – nyilván a mi szervezetünk azért nehezebben bírta a hideget. Az, hogy a kocsi motorja még nem fagyott le, nem jelentette, hogy mondjuk mi ne fázhatnánk, ezért egyszerűen csak kibújtam abból a darabból, amit viseltem és odanyújtottam Heidinek azt.

öltözék ― 1 181 szó ― majd meglátjuk, Mommy  Shocked    ―


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang

Heidi Yeo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi G8RtdR0
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi ADYNliM
TémanyitásRe: " the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi EmptyVas. Május 16 2021, 13:08

Tylar and Heidi
Fel tudtam volna robbanni, ha csak arra gondoltam, hogy hiába dolgozom egy nyomorult autóipari vállalatnak, amikor még arra sem képesek az alkalmazottaim, hogy a céges számláról fizetett jármű mozgásban maradjon. Megfordul a fejemben, hogy nem is akkora meglepetés, hogy az amerikai befektető faképnél hagyott bennünket, valószínűleg ő is megtapasztalta, hogy csak akkor nem működnek az autóink, amikor kellene nekik. Hittem benne, hogy idővel az emberiség képes lesz önvezető járműveket birtokolni, de olyanról még nem hallottam, hogy a karma üzemeltetne egy autót. Nem vallom magam szentnek és távol áll tőlem, hogy úgy tegyek, mint aki makulátlan a magánéletében. De úgy hiszem ezt még én sem érdemeltem meg. Egy nő nem érdemli meg, hogy a feje fölött döntsenek a sorsáról, különösen ha ez a döntés örökké tart. Ha valaki le akarta volna cserélni a kocsimat, egy pillanatig sem gondolkodtam volna azon, hogy igent mondjak vagy sem. Épp elég energiát öltem már azonban a cégbe és gürcöltem nap, mint nap nőként egy férfiak vezette világban, hogy sikeresek legyünk és elismerést kapjunk - kapjak. Kicseszett nagy pofátlanságnak tartottam hát, hogy a saját apám nem nézi annyiba a húsát és vérét, hogy megbeszéljen velem egy olyan kaliberű döntést, mint a cég nagy részének átadása valaki más számára, pusztán azért, mert az illetőnek valami olyan van a nadrágjában, ami miatt többnek nézik, mint egy nőt.
- Cseszd meg! - Ledobom a telefonomat a váltó környékére, de hamar rájövök, hogy csak mert apám nem veszi fel és nem tudom leordítani a fejét, attól még én nem maradhatok itt. Mély levegőket kell vennem, hogy valamelyest vissza tudjam fogni magamat, amikor felhívom az autómentőt. Nyilvánvalóan nem arra termettem, hogy elkezdjek nézelődni a motorháztető alatt, így nem is vettem a fáradtságot arra, hogy kiszálljak. Mélyen, lélekben úgy éreztem, hogy sokkal bosszúsabb vagyok én és fortyogok magamban, mint az autó, így nem tekintettem veszélyesnek, hogy továbbra is benne üldögélek. Hülyén éreztem volna magamat, ha az út szélén kell álldogálnom, ezért nem is tettem. Gondolom magamat annyira előkelőnek, hogy attól még ne nézzenek prostinak, de bármennyire is élvezem azt a szabad szellemet, amivel az amerikaiak meg lettek áldva, rohangálnak ebben a társadalomban igazi vadbarmok is. Nem akartam egyikük áldozatává válni.
A mögöttem lehúzódó autó tulajdonosáévá viszont már annál inkább, habár teljesen más értelemben, amire jelen helyzetben nem is szabadott volna gondolnom, tekintve hogy a sajnálatos módon bekövetkező eljegyzésem hírének köszönhetően valószínűleg még a méhem is visszavonulót fújt.
- Nem bánnám. - Játékos pillantásom végigszalad az ablakba támaszkodó férfin, előbb az arcát, aztán a kezeit mérem fel, majd újra az arcára fókuszálok. Az autó kilincsére csúszott a kezem, amikor láttam, hogy elhajol tőlem és kecses mozdulatokkal szálltam ki a járműből. Egyre biztosabb voltam abban az elhatározásomban, hogy ha már szar helyzetbe kerültem a lefulladó autóm miatt, legalább abból hozzam ki a legjobbat, hogy New Yorkban ilyen autószerelők járkálnak. Vagy legalábbis azt hittem, hogy járkálnak, a szavaira ugyanis finoman elkerekednek a szemeim és kíváncsian várom mi lesz a mondandója vége. Még a kezeimet is összefonom a mellkasom előtt, amíg őt figyelem.
- Éreztem, hogy hazudott nekem a diszpécser, amikor azt mondta rögtön itt lesznek - teátrális sóhajjal dőlök hátra és simítom végig a kezeimet a combjaimon, majd beleakasztom két ujjamat a kormányba. - Máris ilyen közeli kapcsolatban vagyunk, hogy tegeződünk? - Jókedvű pillantásomat visszafordítom a férfi arcára. Talán egy kis kihívást is fel lehet fedezni az arcomon. Voltak, akik kifejezetten rosszul viselték azt a túráztatást, amit gyakorlatilag mindenkivel szemben megengedtem magamnak, de voltak olyanok is, akik legalább annyira élvezték, mint én magam. Reméltem, hogy ez a férfi az utóbbi kategóriába tartozik, ha már annyira lovagias, hogy megállt és ide jött, hogy megkérdezze mi a baj.
- Heidi - felelem az ő bemutatkozására, habár a felém nyújtott kezének megfogásában előbb hirtelen megállok a mozdulatban, aztán ahelyett, hogy a tenyerébe csúsztatnám a kezemet, inkább a csuklóját fogom meg. Jártam már a saját gyárainkban, tisztában vagyok vele hogy néznek ki a szerelőink és munkásaink és azt is volt már lehetőségem megfigyelni, hogy ők hogyan oldják meg a kézfogást ilyenkor, hogy ne kenjenek össze másokat.  - Kitalálhattam volna, a kezeid miatt. - Nem felróni kívánom a dolgot, pusztán csak megállapítani.
- Éreztem. Pedig fontos lett volna, hogy odaérjek valahová. - Magam sem tudom miért osztom meg ezt vele, de ha már kicsúszott, felesleges lenne magyarázkodni. Sosem volt szokásom.
- Nem okozna túl nagy gondot? - Ezen a ponton vettem elő a legkedvesebb pillantásomat, amivel csak rendelkeztem, hogy így pislogjak fel a férfira. - Rendes tőled, hogy így megálltál segíteni ismeretlenül. - Kicsi hiányzott, hogy ne forgassam a saját viselkedésem miatt a szemeimet, de segített a helyzeten, hogy nem kellett feltétlenül a szemébe néznem, mert arra is igyekeztem koncentrálni, hogy lehetőség szerint ne üssenek el. Ezért sem lett volna érdemes az autón kívül várakoznom, hiába húzódtam le.
- Meg tudod nekem ígérni, hogy a te szervizedben leszek a legjobb kezekben? - Szégyenérzet nélkül tettem fel a kérdést és fordítottam a fejemet újra Tylar felé. Az eddigi beszélgetésünkből és viselkedéséből arra következtettem, hogy egy szívbajos valaki, aki megijed, ha egy nő megszólítja, így rettentő kíváncsivá tett azzal kapcsolatban is, hogy én meddig mehetek el nála.

öltözék * mintha nem lennék kedves új ismerős...  " the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 618794435 * 837 szóban

Tylar K. Sohn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: " the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi EmptyCsüt. Május 13 2021, 09:34
Heidi & Tylar


A magam részéről határozottan egy olyan személy voltam, akit nem zavart, ha esőben, esetlegesen viharban, sötétben kellett vezetni. A fiatal korom ellenére is egészen rutinos sofőrnek tartottam magam, bár az is igaz, hogy ehhez nem feltétlenül csak az járult hozzá, hogy New Yorkban a volán mögött ülő emberek felének elvenném a jogosítványát. Néha úgy érzem, hogy ebben a városban sokkal veszélyesebb autóba ülni, mint amikor versenyeznem kell… Nyilvánvalóan most a vírushelyzet miatt nem áll fenn ennek a veszélye, pedig jó pénzt lehet keresni vele és szeretem is csinálni a bütykölés mellett. Ebben a szituációban kénytelen vagyok több kocsit fogadni, illetve az öcsém addig győzködött a hülyeségéről, amíg beadtam neki a derekam. Azt már nem mondtam el, hogy vállaltam még egy munkát, és éjszaka sofőrködöm, emiatt pedig nagyon limitált a szabadidőm. Tudtam, hogy rosszul érezné magát, ha megtudná, de nagyon megsajnáltam, ahogy azokkal a hülye gombszemeivel nézett rám. Hogy az istenben mondhattam volna neki nemet apa és Candy után, amikor annyira szeretné ezt az egészet?
A mai nap haza lettem zavarva, mivel sokan voltunk kevés munkára. Senkit nem tudtam átíratni fullos napomból, így sok teendőm nem akadt már. A főnökömnek amúgy sem tetszett az, hogy egész nap a műhelyben lebzselek, mert tényleg képes voltam akár tizennyolc órákat dolgozni, vagy éppenséggel a vasárnapomat arra áldozni, hogy autókat fogadjak. Mivel általában tényleg igyekeztem 200%-on pörögni, vagy két étkezést kihagyok egy-egy műszakban, ami miatt többször rám szóltak és emlékeztettek arra, hogy nem fog munkahelyi balesetnek történni, ha felfordulok az éhségtől és beesek egy kocsi alá, mert a saját hibámból történik meg. Pedig a biztosításom annyit fizetne a hullámért, hogy Calebnek elég lenne az a pénz egészen a diplomáig, és kényelmesen iszogatni is tudna belőle.
Mindenesetre azért, ha mindent összevetettünk, annak ellenére sem akartam megmurdelni, hogy az életem jelenleg egyáltalán nem volt normálisnak nevezhető. Egyáltalán nem sajnáltam magam miatta, mert lényegében mindent magamnak okoztam. Pontosan tudtam, hogy apától miért kaptam azt a pofont, és a családom legtöbb tagjától kapott fejmosás is jogos volt. Én a saját indítékomat megtartottam magamnak, mert legalább a kistestvéremnek tartoztam annyival, hogy nem árultam el a közös titkunkat, meg egy plusz teher, amit a vállamon cipelek még, azt hiszem túl sokat nem nyomott a latban. Azt sem éreztem, hogy minden pillanatban boldogtalan lennék, mert gondoskodtak arról, hogy ne tudjak unatkozni. Szerettem belefeledkezni a munkámba, mert hamar repült tőle az idő is. A családban pedig úgy ahogy, de elkezdett visszaállni a rend, mert végtére is, mi akármennyit veszekedünk, mindig összetartottunk.
Elég finoman nyomtam le a pedált, először az út közepén álltam meg. A nyakamat nyújtogattam előre, hogy pontosan lássam azt, hogy mi történt az előttem álló autóval, de amikor nagyon úgy tűnt, hogy az nem fog elindulni, én is besoroltam mögé. A biztonság kedvéért azért bezártam a kocsit és úgy indultam el az előttem állóhoz. A szerszámos ládámat egyelőre bent hagytam a kocsiban, mert a füstből ítélve, nem itt fogok csodát tenni ezzel az autóval.
Amikor az ablakhoz léptem, és szerencsém volt a hölgyhöz – mivel idősebb és jóval előkelőbb voltam, nem nőzhettem le simán – kissé meglepődtem, mind az arckifejezésén, mind azon, ahogy megszólított engem. Arra következtettem, hogy minden bizonnyal már úton volt a segítség, de ettől függetlenül talán szórakoztató lett volna egy kicsit belemenni ebbe a játékba.
- Legyek az? - talán merészség volt a részemről az, hogy betámaszkodtam a letekert ablakon, és közelebb hajoltam a nőhöz, de nem gondoltam volna, hogy sokat számítana ebben a szituációban. Sosem voltak gondjaim az önbizalmammal, mindig tudtam, hogy jól nézek ki, épp ezért is voltam magabiztos, amikor intettem a fejemmel a nőnek, hogy szálljon ki. Lustán emelkedtem fel jómagam is, de egyelőre nem sétáltam a motorháztetőhöz.
- Tartozom egy vallomással – jelentettem ki végül, közben pedig mind a két kezemet elrejtettem a zsebeimben – Nem én leszek a megmentőd. Gondolom ezzel az autómentőre céloztál. Én csak éppenséggel erre jártam.
Sokáig felesleges lett volna húzni az agyát azzal, hogy pontosan mi a helyzet, mert magától is rájött volna. Éppen ezért is éreztem tisztábbnak, ha megmondom az igazat, bár valami még mindig van a tarsolyomban.
- Tylar vagyok – ezzel oda is nyújtottam neki a kezem. Utólag vettem csak észre az olajfoltok okozta elszíneződést, amiről meg tudtam feledkezni. Most már amúgy is mindegy volt – Egyébként szerencsédre autószerelőként dolgozom. Ez a kocsi meg már nem fog elindulni.
Mondjuk szerintem nem hülye, minden bizonnyal feltűnt neki,hogy a füst sem jó előjel. Én nem hittem abban, hogy pár csavarkulccsal meg lehetne oldani a helyzetet, főleg akkor, ha a motor mondta fel a szolgálatot. Nem tartok a csomagtartómban random alkatrészeket, így lényegében sok mindent tenni nem tudok. Maximum megnézni azt, hogy pontosan mi a baj, amire hajlandó is leszek, de engedély nélkül senki kocsijában nem fogok turkálni.
- Bele tudok nézni, ha gondolod, és majd az autómentőnek megmondhatjuk, hogy vigyék abba a szervizbe a kocsit, ahol én vagyok.
Más kérdés, hogy majd a héten meg fogok dögleni, de ahogy elnéztem a nőt, szerencsés lenne, ha a személyében szereznénk egy újabb visszajáró kuncsaftot.


öltözék ― 818 szó ― inkább én mondom, hogy segítség  " the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 38843181   ―


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang

Heidi Yeo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi G8RtdR0
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi ADYNliM
Témanyitás" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi EmptySzomb. Ápr. 24 2021, 22:21

Tylar and Heidi
Szívem szerint nem pusztán egyszer csapnám le a kezeimet az asztalom lapjára, de még én magam is felismerem, hogy nem játszhatok hisztis kislányt ebben a helyzetben. Főleg nem a titkárom előtt, akit még meg kellene fenyegetnem, hogy ki fogom rúgni, ha még egyszer ilyen, vagy ehhez hasonló hibát ejt. Hirtelen mozdulattal állok fel, a velem szemben álló férfi pedig összerezzenve lép hátrébb. Tisztában vagyok azokkal a gúnynevekkel, amelyeket a hátam mögött használnak rám - nem lennék jó ügyvezető igazgató, ha ne ismerném eléggé az alkalmazottaimat -, de azt a megnyilvánulást még én is nevetségesnek tartom. Ha a férfi tisztában lenne vele, hogy a haragom immáron nem is rá irányul, valószínűleg nem félne ennyire. Szomorú vagyok a ténytől, hogy ebben a városban nem létezik olyan adminisztratív munkatárs, aki értené a személyiségemet és nem hajolna meg előttem - legalábbis nem törésig. Lehet, hogy az illető, akinek tisztában kell lennie a naptáram minden egyes részletével és azzal, hogy kinek mondok automatikusan igent, kinek pedig nemet nem teljes mértékben egyenlő velem, de mégis szeretném, ha legalább picit hasonlítana rám az illető. A mi köreinkben már az ilyesmi is nagyon sokat jelent. Ha például olyan titkárom lenne, akin nem lehet minden különösebb energiabefektetés nélkül átgázolni, akkor valószínűleg rólam is inkább elhinnék, hogy képes vagyok arra, amire egy férfi, ha üzletről van szó. A munkahelyemen kívül vállalom a nőiességem.
Nem csodálom hát, hogy apám is teljesen hülyének nézett ezzel az egész fúzióval, meg persze azzal, hogy mindezt a hátam mögött tervezte elintézni. Nem kellene, hogy a COO-nak is legyen valamiféle beleszólása ebbe? Vagy az igazgatótanácsnak? Füstölögve pillantok újra a helyiségben tartózkodó férfira. - Odamegyek. - Jelentem ki nemes egyszerűséggel, még ha nem is tudom pontosan, hogy hova. Apám nélkülem tárgyal a cég sorsáról, ami szinte az én sorsommal is egyenlő. Úgy gondolom ez épp elegendő ok arra, hogy "oda" menjek.
- Küldje el a címet, mire leérek a parkolóba! - Vetek a férfira egy szigorú pillantást, mielőtt hosszú léptekkel az ajtó melletti asztalhoz érnék, ahonnan felkapom a táskámat. Csak ezt követően indulok viharos gyorsasággal a liftek felé, hiszen ez a dolog nem várathat magára. Ezért is kap néhány felém közelítő alkalmazott olyan pillantást, amiből egyértelművé válhat számukra, hogy ma nem vagyok beszélgetős hangulatomban.
Nem kell túl sokat várnom a parkolóban az üzenetre, amiben megkapom a címet, a lábam gyakorlatilag már a gázon van, én pedig nem is vesztegetem túlzottan az időmet. Oda akarok érni, mielőtt kezet fognának erre az üzletre. Lehet, hogy egy - a legfontosabb - befektetőnk visszalépett, de attól még nem kell katasztrófa üzemmódba kapcsolni az egész céget. Mi lesz a következő, apám lemond az igazgatói pozíciójáról?
A probléma ott kezdődik, amikor a motorháztetőből érkező füst nem csak az agyamban uralkodó vörösének a fehér kivetülése és nem akar elmúlni. Kedvem lenne visítva kiabálni, amiért ennek is most kell történnie, de csak néhány határozott ütésre telik most belőlem a kormányra. - A rohadt életbe! - A fogamat szívva nyomok az elakadásjelzőre és állok félre. Próbálok mély levegőket venni és felhasználni mindazt a tudást, amit a jóga óráknak hála szedtem magamra, a végén pedig azon kapom magamat, hogy kissé hisztérikusan bár, de nevetek. Persze, hogy akkor döglik be az autóm, amikor a legnagyobb szükségem lenne arra, hogy ott legyek valahol.
Hagyok magamnak időt, hogy amikor felhívom a tudakozót ne a magas C-n kezdjek a kishölgynek és ne legyek már automatikusan az autómentőnek is egy banya, mielőtt egyáltalán ideérne bárki is. Amikor arra leszek figyelmes, hogy valaki nagyon közel húzódik le mögöttem, gyakorlatilag már kifejezetten nyugodt vagyok. Más módját kell találnom annak, hogy megszabaduljak az apám által kötött egyezség rám eső részétől, de nem tartom lehetetlennek. A visszapillantó tükrökbe nézegetve figyelem a felém közeledő alakot, és még azelőtt kinyílik a szám, hogy elérne az ablakomig. - Woow... - A bosszúságomat háttérbe szorítva nem is tűnik olyan nagy bajnak, hogy lerobbantam, épp most. Lehúzom az ablakot és a férfi felé fordítom a fejemet, az államat pedig megtámasztom a kezemmel. - Ugye maga az én megmentőm? - Nem fogom magam túlságosan vissza, amikor végigvándorol rajta a pillantásom, de hiszek benne, hogy ha csak azt akarnám kimagyarázni, hogy fel akartam mérni mennyire tűnik perverznek, aki az autóm helyett engem akar kezelésbe venni, akkor képes lennék rákenni a dolgot. Még ha nem is tűnik perverznek, de nagyon élvezném, ha engem kezelne le.

öltözék * segítség! szemöldök * 706 szóban

Tylar K. Sohn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: " the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
" the way we hide our damaged pride " Tylar × Heidi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» not over - Heidi & Tylar
» no pride in sharing scars // Cole & Mattie
» Heidi Yeo
» What we hide inside
» dear name ▪ Heidi & Dan ▪

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Utcák és parkok-
Ugrás: