New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 22:00-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:57-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 20:26-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 19:15-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 19:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Debra Howard
TémanyitásDebra Howard
Debra Howard EmptyVas. 18 Ápr. - 19:43
Debra Howard

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Debra Louise Howard
Becenevek:
Deb, Debs
Születési hely, idő:
Santa Monica, '88.10.25.
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteró
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
UCLA
School of Nursing
Ápolóképzés, BSN/MSN program
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
ápoló
Ha dolgozik//Munkahely:
William Randolph Hearst Burn Center
Hobbi:
virágok nevelgetése, rajzolgatás, görkorcsolyázás, kerékpározás, tánc (teljesen bénán és amatőr szinten)
Play by:
Phoebe Tonkin

Jellem

Nem tudom magam igazán jellemezni, sosem tudtam, hogy mit is kellene ilyenkor mondani. Eldönteni, mi a jó és rossz tulajdonságom. Sok olyan tulajdonság van, mely mindkettő lehet, sok mindentől függhet. Nem én vagyok a legjobb ember a világon, tökéletesség pedig rohadtul távol áll tőlem. Nem tudom eltörölni a múltam azon részét, amikor a bűnöző apám sérüléseit láttam el, amikor még egyetemen tanultam. Ha nem fenyegetett volna meg fegyverrel, akkor is segítettem volna rajta. Pár éjszakát a rendőrségen töltöttem, próbáltak engem rávenni, adjam fel őt. Én pedig beadtam a derekam. Lehetnék rossz is emiatt, de ez függ több dologtól, igaz?! Nem tudtam, hogy lehetnék ezután jól. Lelkileg. Sehogy. Erős tudtam maradni, hiszen nem egy törékeny lánccal vagyok körbetekerve.

- Hogy érzi magát itt nálunk? - kérdezte meg tőlem az egyik szakorvos, akivel többször voltam már ügyeletben is.
- Úgy érzem, nem mindenki örül annak, hogy itt vagyok. Olyan érzés, mintha... mintha nem szeretné mindenki, hogy itt legyek - válaszoltam elcsukló hangon.
- A pletykásokkal ne törődjön, többeket is elűztek innen, ne hagyja magát, és én sem fogom hagyni, mert maga kiválóbb tőlük! - reményt kell adnom mindennap azoknak, akiknek talán csak perceik vagy napjaik vannak hátra a súlyos sérüléseik miatt, és még mindig megbélyegeznek az apám tettei miatt.
- Kérem, tartson velem, Ön legyen az, aki végigkísér a vizit során minket - a többiek arcán csalódás látszódott, miközben a doktor hangosan kiemelte azt, hogy engem választott.

Vannak hibáim. Vannak rossz gondolataim. Tudnék ölni is akár, amit egyszer majdnem megtettem, amikor egy apámhoz hasonló bűnös lélek került a kórházba. Megvetettem, mert másokat bántott. Pár másodperc kell olykor, hogy a dühöm elfojtsam, hogy ne ordibáljak eszement módon, hogy higgadttá váljak, és hivatásom esküjére emlékeztessem magam.

Általánosságokat véve viszont egy kutyaimádó nő vagyok, aki befogadna minden bajbajutott állatot, ha tehetné. Kedvességem édesanyámtól örököltem, akit elveszítettem nagyon sok éve, mégis olyan, mintha minden egyes nap itt lenne mellettem, s átsegítene a rossz hírek hullámán.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Debra Howard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Debra Howard
» Debra Murphy
» Debra Palmer-Ross
» ___ Howard
» Shawn Howard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: