New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

what a plottwist you were
Témanyitáswhat a plottwist you were
what a plottwist you were EmptyKedd Feb. 09 2021, 18:05
Minimálisan módosuló koncepció végett újrahirdetve what a plottwist you were 4146035580

Grace ...foglalva!

Play by:
Melissa Benoist van a képen, de szabad a gazda
Születési hely:
rád bízva
Kor:
27-30 körül
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
a férfiakhoz biztos vonzódsz
Családi állapot:
eljegyzett
Csoport:
rád bízva
Történetünk:

Megjegyezted egyszer, hogy úgy érek hozzád, mintha attól félnék, eltörsz; valahol igazad van, bár inkább azt mondanám, hogy attól félek, a kezem koszos foltot hagy a te hófehérségeden. Kockázatos, mint tintával írás után lapot fogni. Sokkal jobb embernek tartasz, mint amilyen vagyok, és alighanem így vagy a legtöbbekkel; úgy érzed, az emberek megérdemlik, hogy esélyeket adjanak nekik és megpróbálják megérteni őket. Ez sokat megmagyaráz arról is, miért vagy még mindig annak a nőnek a barátnője, aki az én munkámat ellehetetleníti. Ha engem kérdezel, pont olyan gonosz, mint én. Amolyan ellentétek vonzzák egymást szituáció lehet.
Gyerekkori barátok vagytok, és mi is rajta keresztül ismerkedtünk meg három éve; addigra már megvolt a ma is tapasztalható versengés és low-key utálat egymás felé, úgyhogy szerintem téged sem lepne meg annyira, ha tudnád, hogy igazából csak ezért hívtalak el az első randinkra, miután megtudtam, hogy Te vagy az a bizonyos Grace, akit annyira nagy becsben tart. Talán még a második alkalmat is fel lehetne írni ennek a számlájára, de a harmadikat, a negyediket, meg az összes többit már biztosan nem.
Tényleg rettentően kedvellek, ezért is kértem meg a kezed 2020 nyarán. Jó, és egy kicsit azért, mert sokan súgták a fülembe, hogy úgysem merem, és úgysem teszem meg, csak szórakozom veled. Kevés dolog motivál jobban, mint az, hogy ellent mondjak másoknak. Talán csak a bosszúság.
Valahol azt hiszem, mégis igazuk lett; elvégre, nem sokkal később megcsaltalak Eve-vel, amiről azóta is mindketten mélyen hallgatunk. De egyelőre még nem tudom, hogy oda tudok-e állni az oltár elé ezzel anélkül, hogy elmondanám. Megbántani sem szeretnélek, de ezzel alighanem elkéstem; lehet, hogy ideje bizonyosságot kapnod arról, amit eddig mindenki mondott, hogy mennyivel jobbat érdemelsz nálam.

Az eredeti koncepcióm kicsit módosult, de bizonyosság továbbra sem akad a kettejük kapcsolatának jövőjét illetően. Nagyon szívesen kijátszanám azt is, hogy megpróbálják helyrehozni a kapcsolatukat, de akár a szakítással járó szívfájdalmat is. Nagyon várom azt, aki szívesen megalkotná. Grace fő meghatározója a kedvessége és a humanista hozzáállása a dolgokhoz, de ettől még nem kell butának lennie, sőt; épp csak valószínűleg eléggé szerelmes Liambe, hogy ne érdekeljék az esetleges intő jelek. Valószínűleg ő sokkal komolyabban is gondolja az egész házasság dolgot, valódi szentségként, Liamnek pedig inkább egy ilyen kötelező lépés a kapcsolatokban, és nem sokkal több, mint mondjuk összeköltözni. Csak sokkal drágább. Grace alighanem már családról álmodozik, Liam számára viszont inkább a szakmai elismerés a fontos; tényleg szereti Grace-t, de meglehet, rá kell jöjjenek, hogy egyszerűen nem ugyanazt várják az élettől még ezen a ponton. A megcsalás ténye csak olaj a tűzre.
Nem szabom meg, hogy mit dolgozik, bár valószínűleg nem nyomozó vagy építőmunkás, szóval a jelleméhez passzoló foglalkozást tudok elképzelni számára, erről nagyon szívesen egyezkedem, ahogy a névről és az arcról is. Eszemben volt még Maggie Geha, Merritt Patterson, Arden Cho, Nathalie Emmanuel, Victoria Pedretti... De tényleg szívesen egyezkedem. what a plottwist you were 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
what a plottwist you were
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: