New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 16:43-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 16:35-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 16:31-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 16:29-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 15:49-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:49-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 15:48-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 15:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

mr. Frey
Témanyitásmr. Frey
mr. Frey EmptySzomb. Dec. 26 2020, 23:38
Rivaille Chars Frey

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Rivaille William Chars Frey
Becenevek:
mr Frey
Születési hely, idő:
Micigan, 1988.11.30
Kor:
32
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
agglegény
Csoport:
hivatal
Egyetem:
Anglisztika phd. - Michigan-i egyetem - 5 év (végzett), Emberi erőforrás szak - Ohayo-i egyetem - 3 év (végzett)
Munkabeosztás:
követeléskezelő, helyettes tanár
Munkahely:
Capital Collections, LLC; Brooklyn Egyetem
Hobbi:
saxophone, olvasás
Play by:
Benedict Cumberbatch

Jellem
Átlagban elegáns, kimért az öltözködésem. Hajam semmilyen utómunkával göndörödik, s ez tesz egyedivé a manapság lenyalt frizurák forgatagában. Szemem pigment hiánya adja egyedi megfejhetetlen zöldnek olykor kéknek vélt tekintetem. Testalkatom mind széltében mint hosszában kedvező és külön erényekkel ruház vele. Mint a hosszú időkig ápolt büszkeség, a jól megfontolt és kis kapuit feltérképezett kommunikációs készség. A kellő és adandó szótlanság, iróniával párosultan az apellátát nem tűrő határozottsággal. Jámbor, birka türelemmel megáldott felem, akit rendszerint a halálfélelem fog el.
Látva a másik énem. Vérbe fordult szemekkel, rezzenéstelen tekintettel és lihegő de annál ördögien elnevetett levegővételekkel. Tudom nem hihetek az ismételt képnek, ami a terapeutám szerint legújabb illúzióm megelevenedése. S habár az egyén minden porcikájában az én vonásaimat tükrözi, természetben Hemlock bújt meg benne. Nem tekinthettek el mellette, mikor a hétköznapjaim apró részleteibe is kéretlenül felbukkan. Traktálva számtalan véghez nem vitt cselekményszállal. Legutóbb vért láttam rajta., mely az egész testét beborította. A szekrényem felé instruált, amiből – az illúziót fokozván – véresen átitatva találtam egy darab ismeretlen szövetkabátot. Egyre gyakrabban megjelenő téveszméimet kezeltetem, amennyire belefér a szabad perceimbe. Az iskolai tanítás és a másod állást jelentő követeléskezelői munkásságomat egyenlőre elkerüli az indukált rendellenességem. Kétségbeesett pillanataimban a saxophone-om és a kedvenc olvasmányaim lapjai közé menekülök, kijárva ezzel a múltam szörnyűségeit. Kezeltetésem folyamatos és az eredményeket látva bizakodásra ad okot. Vélhetően, egy elenyésző de annál tartósabb szerencsével talán örökre kigyógyulhatok tükörbe zárt ikertestvérem iszonytató megkísértéseiből.

Múlt
Brooklyn Daily Eagle rovat: 226. 2017.07.02


,,Skizofrén mánikus tört a behajtó cég alkalmazottjának életére!"
írta: Nial Gleeson / illusztráció és minta James Neroy / intejút folytatta Christine Powek

A harminc évét hamarosan betöltő Rivaille Chars Frey 2017.07.02 hajnalán a Stehpelton road 31./a társasházában találta eszméletlen állapotban a Brooklyn-i rendőrség. A nyomozást követően megerősítő bizonyítékot találtak arra, miszerint az azt megelőző éjjelen Mr. Frey-t megtámadták és megfontolt szándékkal megakarták ölni személyes ügyfele lakásán. A későbbi feltárásokkal együtt kiderült a támadó személyazonossága, bizonyos Mr. Hemlock Grave - az egyetlen gyanúsított az ügyben - aki mindemellett terápiai kezelésekre járt, ahol skizofréniáját próbálták kordában tartani. A kettős énnel rendelkező feltételezett érintett hollétére nem derült fény. Az eset részletes bemutatása érdekében felkerestük a közvetlen áldozatot, Mr Frey, aki így nyilatkozott a szerkesztőségünknek:
,,A nevem Rivaille William Chars Frey. Követeléskezelőként dolgozom a Capital Collections, LLC behajtócégnél, valamint a helyi Brooklyn-i egyetemen vállalok helyesítést Anglisztikai szakon. Követeléskezelő munkásságomat körül írva, legtöbbször kiküldetéseken veszek részt, közvetlenül az érintett lakását felkeresve.
Azon a napon hasonlóan ezt a napirendet követtem. Hemlockkal 3 éves munkakapcsolatot ápoltam és kedvező viszonyt sikerült vele kialakítanom. Azon az estén szerettem volna a felé tartózó adós fél pénzét visszatérítenem, mikor az egykor ismert jelleme teljes 360 fokot vett. Én magam is csakis a lapokból értesültem, hogy az ügyfelem mentális zavarokkal küzdött. Soha addig a napig nem adta egyetlen jelét ennek a betegségének." - állította a kollégái szerint kiemelkedő kommunikáció készséggel rendelkező Mr. Frey.

,,Eleinte ködös és értelmetlen társalgásokba kezdett, majd hirtelen felindulásból az életemre tört. Fojtogatni kezdett, s egy adott stádiumban már nem is emlékeztem a további eseményekre. Ekkor veszthettem el az eszméletemet. Hozzáteszem, abban a helyzetben már nem reménykedtem túlzottan az életbenmaradásomat illetően. - jelentette ki őszintén a Michigan-i születésű férfi. Az interjú során betekinthettünk egy átlagos Brooklyn-i polgár fenekestől felfordult életébe, amit állítása szerint megpróbált egyre inkább elfelejteni. De mint tudhatjuk egy ilyen megrázó élményt követően, az addigi megszokott életnek azonnal lőttek.
48.oldal / 6. hasáb
Daily News rovat: 108.
2019.11.18


Gyilkos fanatizmus
riport: Brad Michan

Két évvel ezelőtt egy skizofrén férfi áldozatává vált Mr. Frey. Ugyanaz a személy felkutatta és szándékosan tört be a lakásába, majd megkísérelte újból megölni. A rendőrség iménti nyomozásához mérten már nagyobb figyelmet fordított a hétköznapi helyettes tanárra. Forrásaink szerint nincs meg az indíték, milyen szándékbólakarta meggyilkolni az elkövető. Hasonlóan mint amit a Brooklyn Daily Eagle lap hozott le, a gyilkos újból ugyanolyan váratlanul tűnik el mint ahogy megjelent. Az újbóli támadás kapcsán szerettük volna megkeresni az érintettet, azonban a rokonság kérésére nem kívánt nyilatkozni a szerkesztőségünknek. A tettes rajtaütése nélkül talán még lesz harmadik eset? S ezúttal végre börtönbe zárják a skizofréniával diagnosztizált Hemlock Grave-t?
12.oldal / 3. hasáb
Brooklyn Daily Eagle rovat: 462.
2020.06.22


A Folie à deux gyilkos megtalálása és halála
riporter: Sam Cullian / illusztrátor Kate Bonse / szerkesztő: David Lyod


" Tudtam, hogy nem ő. Valaki más volt. Egy idegen az ő bőrét viselve. Azt mondta csalódást okoztam, ezért jár a büntetése."
3 évvel korábban megírtunk egy esetet Mr Frey hétköznapi, amerikai polgár kíséretében, akit megtámadtak és indokolatlan ürüggyel megakartak fojtani. Az évekbe nyúló nyomozás és a keresett ismeretlen hollétének ismeretéből lassan kezdtük elfeledni azt a bizonyos napot. 2 év fejleménytelen várakozás után megjelent egy másik lapban, hogy az elkövető előkerült és ismételten Mr. Rivaille Frey-t tűzte ki célpontjául. Szerencsénkre újból sikertelen próbálkozással. Mr. Frey értesülésünk szerint különféle terápiákon vett részt a helyzet mielőbbi feldolgozásra. 1 héttel korábban azonban újabb merénylet történt ellene, amivel kétségtelenül ő sem számolhatott. Az ismétlő betörést elkövetően a megnevezett személy - Hemlock Grave - késsel támadt az áldozatára, akinek vállán 7 cm mélységű sebet ejtett. A mentőszolgálat kikérdezése mellett kiderült hogy hasán is több mély sebet ejtett. Mr. Frey a betörést észlelve már kihívta a rendőrséget, akik még idő előtt odaértek a tett helyszínére. A feljegyzések szerint Mr. Freyt szúrt sebekkel azonnal a sürgősségire vitték. Maga az elkövető holtan hevert a rendőrök kiérkezésekor. A nyomozók szerint a dulakodásból létrejött ablakszilánkok egyike fúródott a támadó hasába, mely azonnali elvérzést majd halált okozott. Egy exkluzív címlap sorozatot kértünk az áldozattól, aki a kórházi megfigyelés alatt megosztotta akkori borzasztó élményeit nekünk: ,,Részletesen elmondaná nekünk mi történt aznap?"
"A részletesebbnél próbálok pontosabban fogalmazni. Hazaértem és feltört zár fogadott. Brooklyn belvárosi negyedében igen hihetetlen véletlennek tekinthető az ilyen. Az áramot elvágták valamint a telefon hálózatot is. Kézenfekvőnek éreztem hát önvédelmi fegyvert ragadnom, amit a pince lejáró oldalában szoktam tárolni. De nem értem el addig. - Mr. Freyból, akit szóval nem kellett külön motiválni interjúnk készítése alatt sokszor elfogta a szótlanság. Eképpen folytatta a borzasztó eset leírását:
"Nem is tudom mihez hasonlítani. Az ember vérbe fagy a támadója láttán. De engem egyedül zavarodottság fogott el." - majd ezen nyilatkozatára, újból rákérdeztünk.
"Igazán meglepő volt számomra arról értesülni, hogy skizofréniája valójában téves. Ami a doktorok szerint azóta kezdődött mikor volt szerencsénk összeismerkedni. Kétségkívül voltak téveszméi, melyek bennem is gyanút keltettek. Azt azért mégsem hittem volna, hogy ezért a képzelgéseiért akár meg is ölne."
Hemlock Grave Folie à deux-ban más néven megosztott pszichózis vagy megosztott téveszmében szenvedett. Amelyben a téveszmés meggyőződés tünetei, és néha hallucinációi is átterjednek az egyénről a másikra. Ezt a szindrómát akkor diagnosztizálják leggyakrabban, ha a két vagy több aggodalomra okot adó személy egymás közelében él, társadalmilag vagy fizikailag elszigetelt lehet, és alig érintkezik más emberekkel. Mr Frey-t ugyanezzel a szindrómával diagnosztizálták. A gyógyulása érdekében személyes terápiákon köteles részt venni, valamint rendőri megfigyelés alatt tartják ameddig a nyomozást le nem zárják. Több beszámolás is köthető ehhez a pszichés elmezavarodottsághoz. Egy eset arról számolt be, hogy egy Margaret és Michael nevű, 34 év közötti házaspár is érintettek voltak, akikről kiderült, hogy folie à deux-ban szenvednek, amikor mindkettőjükről hasonló üldözési téveszmékben szenvedtek . Úgy vélték, hogy bizonyos személyek belépnek a házukba, port és szöszt terítenek szét, és "cipőt viselnek". Mindkettőnek emellett egyéb tünetei is voltak, amelyek alátámasztották az érzelmi fertőzés diagnózisát , amelyek mindkét esetben függetlenül elvégezhetők. Reginald Medlicott pszichiáter cikket közölt a Parker-Hulme-gyilkossági esetről „A magasztos paranoia a Folie a Deux környezetében - Két serdülő emberölés vizsgálata” címmel, azzal érvelve, hogy a két tizenéves barát intenzív kapcsolata és közös fantáziavilága megerősítette és súlyosbította a gyilkossághoz vezető mentális betegséget: „mindegyik rezonátorként hatott a másikra, növelve nárcizmusának hangerejét”. Bizonyosan állíthatjuk, hogy Mr. Frey-t Hemlock Grave nem csak potenciális áldozatává, de elmebajának új gazdatestévé tette. Vitathatatlanul állíthatjuk, azt a bizonyos megrázó június 12.-ét Mr. Grave halálhírével sem lesz képes egyhamar elfelejtetni a Brooklyn-i közösség.
1.oldal / 1. hasáb

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: mr. Frey
mr. Frey EmptyKedd Dec. 29 2020, 17:36
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Rivaille!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Munkádból adódóan viszonylag egy olyan férfinek tűnsz, aki a nyugodtságra alapozza életének felépítését. Aki kerüli a feltűnést és igyekszik elvegyülni ebben a zavaros világban, amely a környezetünket szimbolizálja és körülveszi. Mégis úgy tűnt részben a szerencse nem a te javadat szolgálta, amikor először megtámadtak mindezt teljesen indokolatlanul elkövetve. Már egy ilyen alkalmat is nehéz feldolgozni anélkül, hogy ne érezzük bizonytalannak a jövőnkkel járó eseményeket.  Shocked
Ami viszont még nehezebb felismerés lehetett, hogy te nem csak a balszerencse áldozata lettél aznap, hanem valaki kiszemelt és úgy tűnt ez az illető addig nem is nyugodott volna, amíg be nem végzi terveit. Bár az eredeti elképzelése úgy tűnik kudarcot vallott, azonban egy olyan gondot hagyott hátra benned több szempontból is, ami által elérte, hogy egy életre ne felejtsd el a létezését. mr. Frey 249993984
Remélem a kezelések megkönnyítik az életedet és ha még a múltad továbbra is veled marad, de talán a jövőd jobb eseményeket hoz majd magával.mr. Frey 4146035580
Ötletesen oldottad meg az előtörténeted, nekem igazán tetszett és a történet is önmagában egy izgalmas szálat mutatott be.
Kíváncsian várom, hogy a folytatás ezek után mit tartogathat még számodra, de remélhetőleg a korábbiaknál már azért valamennyivel jobbat.Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
mr. Frey A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
mr. Frey D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
mr. Frey 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
mr. Frey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» enjoy the silence | Remy & Frey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: