New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Teresa Rockwood
TémanyitásTeresa Rockwood
Teresa Rockwood EmptyVas. Okt. 25 2020, 21:24
Teresa Rockwood

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Teresa Liliana Rockwood
Becenevek:
Tessa, Tess, Lili, Lilla, Kisvirág
Születési hely, idő:
1999. 02. 23. , Pennsylvania
Kor:
21
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU + Vallástörténet + még tanul
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
jelenleg nincs
Hobbi:
olvasás, hímzés
Play by:
Emma Watson

Jellem

Hogyan öltözködsz?
Egyszerűen, bár manapság inkább slamposnak nevezik. Kerülöm a színes, és kihívó ruhákat, a sajátjaimat is saját magam varrom, vagy anyám. Szoknyát hordok, a nadrág nálunk kizárt dolog.
Van sebhelyed? Tetkód? Anyajegyed? Bármi egyedi külső tulajdonságod?
A szám sarkában van egy anyajegy… szépségpöttynek is hívják.
Allergiás vagy? Szenvedsz valami betegségben? Van valami sérülésed?
Glutén és laktózérzékeny vagyok
Jobb vagy bal kezes vagy?
Mindkettő. Balkezesként születtem, de átszoktattak.
Sorolj fel három rád jellemző cselekvést!
olvasok… sokat, evés és alvás előtt mindig imádkozok, százszor húzom végig a fésűt a hajamon
Használsz parfümöt?
igen, de természetes anyagokból készültet, így nem biztos, hogy mindenkinek tetszik az illata
Általában milyen képet vágsz (gyilkosan nézel, fáradtan mosolyogsz)?
inkább a szelíd mosoly
Használsz testbeszédet? Hogyan?
ha nagyon belelendülök, akkor általában a kezeimmel gesztikulálok
Vannak gyakran használt szófordulataid? Mik?
“Hát tartós tejet már ne vegyél!” (Kösz a biztatást, segít a náthámon.)
“Ennél zöldebb nem lesz!” (Pedig nem elbambultam a lámpánál, hanem a Pantone-skálámat kerestem.)
“Nem most jöttem a falvédőről!” (Pedig próbáltam elképzelni, ahogy ott csüngsz a hetven kilóddal…)
“Csiripelték a kismadarak…” (Nem vagyok egy nagy ornitológus, de szerintem inkább a pletykás barátnőid lesznek azok.)
“Nem baj, én is azon járok!” (Már elnézést kértem, amiért véletlenül a lábadra léptem, hát mi kell még???)

Mi a legelső emléked?
az első szentmisém… mikor csak pislogtam, és zavarba voltam, mert nem tudtam, mit kell csinálni
Mi a legmagasabb végzettséged? Hová jártál? Élveztél tanulni?
érettségim van, amit a faluban lévő iskolában szereztem. Imádtam és imádok tanulni
Hol tettél szert a legtöbb tudásra és képességekre?
otthon, a szüleim mellett
Hogy írnád le a gyermekkorodat általánosságban?
tökéletes… bújócska, fogócska, számháború, régi diavetítő, az idősek meséi…
Gyerekként mi szerettél volna lenni, ha felnősz?
orvos, mindenkin segíteni akartam
Mikor és kivel volt az első csókod?
még sose csókolóztam, nálunk az ilyet büntetik… már házasság előtt
Volt már párkapcsolatod? Ha igen, kikkel?
nem volt
Van hírhedt vagy ünnepelt ősöd? Volt ez rád valamilyen hatással?
édesapám a gyülekezet vezetője…. ő elég hírhedt
Mit tartasz az eddigi legfontosabb eseménynek az életedben?
a tizennyolcadik születésnapom
Mit tartasz az eddigi legnagyobb eredményednek?
az első ruhát, amit szabadkezemmel varrtam
Mit bánsz a legjobban?
A megbánás furcsa dolog. Mindent megpróbálsz, hogy kitérj előle, de néha a legkeményebb dolgokból tanulunk a legtöbbet. És elgondolkodsz, hogy ha lenne rá esély, hányan élnék másként az életüket. Egyeseket csak a megbánás vezet rá, hogy sutba dobják a múlt félelmeit, és továbblépjenek a jövőbe. Mások ezáltal fedezik fel újra a múltjukat. A megbánás, legalábbis az első, lépés lehet egy új kezdethez, ahol akármi, sőt, minden lehetséges.
Vannak titkaid? Ha igen, mik azok?
szeretném megismerni a világot, a többi embert, szabadon gondolkodni, sutba dobni a szabályokat, és egyszer úgy igazán élni
Mi volt a leggonoszabb dolog, amit valaha csináltál?
levágtam Penelope haját
Mikor féltél a legjobban?
minden egyes ébren töltött vihar egy rettegés számomra
Melyik nemhez vonzódsz?
a férfiakhoz
Alapvetően optimista vagy pesszimista vagy?
optimista
Hiszel a sorsban vagy minden a véletlen műve?
Istenben hiszek, mind az Ő kezében vagyunk
Az emberek alapvetően gonoszok vagy jók?
 A jó és a rossz nem két külön világ, hanem ugyanannak a dolognak a két oldala, és tényleg minden csak azon múlik, épp milyen megvilágításból nézed.
Hiszel abban, hogy néha fel kell magunkat áldozni a fensőbb jóért?
Természetesen… az önfeláldozás szép dolog
Hiszel az igaz szerelemben, és a lelki társban?
hiszek abban, hogy van valahol valaki, akinek Isten engem teremtett
Babonás vagy?
határozottan
Mennyire tartod tiszteletben mások véleményét?
meghallgatom, elfogadom, de a partnertől függ, mennyire szállok vitába vele
Mennyire mutatod ki az érzéseidet? Megosztod a gondolataidat másokkal?
semennyire… nem szabad
Milyen közel állsz a családodhoz?
nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel
Szeretnél megházasodni, családot, gyereke(ke)t?
természetesen, hisz ezért jöttem a világra
Vitázol az emberekkel, vagy inkább kerülöd a konfliktust?
alapjáraton konfliktuskerülő vagyok, de ha az igazságérzetemről van szó, vérre menő veszekedéseket is lefolytatok
Beszélő vagy hallgató vagy?
hallgató
Mennyi időbe telik, hogy megbízzál valakiben?
könnyű megszerezni a bizalmam, de ha valaki azt egyszer is elveszíti, visszaszerezni lehetetlen
Haragtartó vagy?
nem
Vezéregyéniség vagy?
inkább az alárendelt szerep az enyém
Szereted a csapatmunkát?
az a csapattól függ
Milyen jól fejezed ki magad?
iszonyat nagy szókinccsel rendelkezem
Mennyi idő alatt ítélsz meg másokat?
az attól függ, mennyire mélyül el a kapcsolatunk
Érdekel, mit gondolnak rólad mások?
nem igazán, ha tisztában vagyok a saját értékeimmel, azokat senki nem tudja elvenni tőlem
Vannak ellenségeid? Miért az ellenségeid?
nem tudok arról, hogy lennének
Spontán vagy, vagy előre tervezel?
előre tervezek mindent, nem szeretem a meglepetéseket
Ha valamit megváltoztathatnál magadon, mi lenne az?
semmit nem változtatnék… Isten ilyennek teremtett.
Alapvetően nyílt vagy, vagy magadba forduló?
inkább magamba forduló
Szereted magad?
elfogadom magam
Van napirended? Hogy érint, ha megzavarnak benne?
jelenleg nincs, és ez határozottan bosszant
Melyik három szóval tudnád magad a legjobban leírni?
precíz, pontos, szolidáris
Múlt
Kedves Gyermekem!

Bizonyára meglepett ez az ajándék. Gondolom, valami értékesebbre, szebbre vágytál, egy modern műalkotásra, vagy egy idilli tájképre, esetleg egy klasszikus festmény reprodukciójára. Ehelyett egy ócskának tűnő, esetlen betűkkel összemázolt nevet kaptál, egyhangú fekete keretben.
Tudom, az emberek mindig többre vágynak, élénk színekre, csillogásra, fényre, nagyságra, értékes holmikra, amiket büszkén birtokolhatnak. Tudod, mit akarnak leggyakrabban? Hatalmat, tudást, vagyont, kincseket, élményeket, érzéseket birtokolni. Utazni, a világ minden táját bejárni, azt a sok-sok szépet, ami a Föld kerekén van, látni, csodálni. Vágynak minden élvezetre, amit csak ember birtokolhat, és megszerezni mindent, ami boldoggá teheti őket. Sokszor álmodoznak egy olyan dologról, egy olyan valamiről, ami mindennél becsesebb kincs, ami csak az övék lehet, egy olyan eszköz, amivel bármit elérhetnek. Hányszor hallom tőlük, bárcsak lenne egy varázspálcájuk, vagy varázsgömbjük, ami minden álmukat valóra váltja, ami minden nehézségüket megoldja. Ha tudnád, hányszor fohászkodnak Istenhez mindenféle apró-cseprő földi ostobasággal. Pedig mindenük megvan, amire a boldogságukhoz szükségük lehet.
Figyelj most kicsit rám! A legnagyobb ajándék, amit életedben kaptál, az te magad vagy. Lehet, nem tartod elég színesnek, értékesnek, csillogónak, de arra kérlek, nézz végig magadon, és lásd meg, hogy benned van minden, amire csak szükséged lehet. Tudsz alkotni, teremteni, újat és szépet létrehozni. Tudsz szeretni, a két kezeddel átölelni, a másik arcát megsimogatni, a könnyeket letörölni. A füleiddel képes vagy másokat meghallgatni, a hangoddal vigasztalni, képes vagy más arcára mosolyt csalni és magad is mosolyogni. Tudsz másokkal egy úton járni, párbeszédet fenntartani, jobbodat nyújtva békét teremteni. Egyedi vagy, nincs senki hozzád hasonló. Magokat vetettem a szívedbe, amiket gondozok, öntözöm és gyomlálok, még ha néha fáj is. Arra vágyom, hogy a magok kikeljenek, növekedésnek induljanak és termést hozzanak. Így épül Isten Országa. Higgy nekem, te vagy önmagad számára a legnagyobb ajándék, elvetettem benned minden magot. Arra hívtalak, hogy fedezd fel magadban hajtásaimat, ápold és segítsd őket a növekedésben. Minden talentumodat azért kaptad, hogy azokkal növekedj, fejlődj és építs velük egy Országot.
Gyermekem vagy, én akartam, hogy legyél, hogy pont ilyen legyél. Én adtam kezedbe a legfontosabbat, azt ami elvezet téged hozzám: önmagadat!

Szeretettel: Atyád

[/i]
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Teresa Rockwood
Teresa Rockwood EmptyHétf. Okt. 26 2020, 11:53
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Teresa!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellemed alapján egy átfogóbb képet kaphattunk rólad, ezért örülök, hogy ezt a megoldást választottad a megírására. Jól látszik, hogy az a fajta lány vagy, aki nem csak állandó elégedetlenséggel szemléli a körülötte lévő világot, hanem próbálja annak jobb oldalát megtalálni. Aki pozitívan áll a hétköznapokhoz, értékeli és megbecsüli azt, ami a tulajdonába kerül és aki örül minden apró örömnek is, amit mások akár könnyedén természetesnek is vennének. Ugyanakkor attól sem félsz, hogy kifejtsd a véleményed mások irányába és a saját védelmedre kelj, ha úgy érzed igazságtalanul bántak veled.
Fontos, hogy megmaradjunk önmagunknak és ne akarjunk mások elvárása szerint változni, ahogyan te is hű vagy ahhoz, akivé váltál és válsz folyamatosan. Leírásod alapján nagyszerű gyerekkorod volt, nem szenvedtél hiányt semmiben sem ahhoz, hogy megélhesd igazán azokat az éveket és az is fontos, hogy a mai napig a családoddal jó viszonyt ápolsz. Hihetetlen befolyással bír egy ember jövőjére, ha a család által nyújtott biztonságérzetét és szeretetet elveszti, de szerencsére neked ezt nem kellett megtapasztalnod. Ugyanakkor mindezek mellett úgy gondolom, hogyha már saját magunkkal elégedettek vagyunk, az az élet több területére is kihatással van és sok szempontból meg is könnyíti a dolgunkat. Smile
Valahol egyszerű, ugyanakkor különleges lánynak is talállak, aki biztosan elvarázsolja személyiségével a környezetében lévőket és remélhetőleg ő maga is hasonlóképpen sok pozitív élményt kap vissza cserébe. Ahogyan azt is remélem, hogy a továbbra is majd önmagad maradsz és legfőképp azokra koncentrálsz, amik téged boldoggá tesznek. Teresa Rockwood 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Teresa Rockwood A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Teresa Rockwood D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Teresa Rockwood 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1704
 
Teresa Rockwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bradley Rockwood
» Lilinette Rockwood
» instagram.com/bradley.rockwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: