New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:28-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:28-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:27-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Christian B. Baruch
TémanyitásChristian B. Baruch
Christian B. Baruch EmptySzer. 3 Jún. - 13:18
.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Christian B. Baruch
Christian B. Baruch EmptyCsüt. 4 Jún. - 23:17
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Christian!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy erőteljes és nagyon határozott mondatokkal felépített történetet kaptam tőled, ami bevallom az elején kicsit zavart okozott a fejemben, de elsősorban azért, mert rengeteg mindennél komoly dilemmákat ismertem fel, csak női oldalról. Meg az is eszembe jutott, amit az egyik kedvenc filmemben szerepel, ahol a főhős fickót az alkalmazottai az első, két lábon járó szívdonorként aposztrofálják, a hozzád hasonló, érzéketlen és néha sértő megnyilvánulásai miatt. Lehetne belemagyarázni mindenfélét, hogy miért lettél ilyen. Az apai kép hiánya, az anyai szeretet és törődés hiánya….annyi mindent lehetne arra fogni, hogy milyen lettél ilyen, de valószínű mindegyik távol áll az igazságtól.
Imádtam az idézetekkel szétválasztott történetet, azt az apró kis momentumot, ahogyan a tárgyaláson fejben valahol egészen máshol jársz, hogy képtelen vagy feldolgozni – szerintem – hogy valaki, méghozzá a nő akit elvettél, ellent mert mondani neked valamiben. A konfliktus forrása pedig jellemzően valami olyasmi, ami két erőteljes személyiség között azt hiszem mindig is ennyire sarkos: akarunk vajon gyereket erre a világra? Ennyi idősen? És egyáltalán, megérett az életünk, az egész eddigi kényelmünk, a megszokott életvitelünk arra, hogy most felborítsuk?
Úgy tűnik a feleségednek erről elég határozott elképzelései vannak, így ha nem adod be a derekad, akkor minden bizonnyal egy vagyonmegosztással, és egy „elvált” minősítéssel leszel hamarosan gazdagabb. És akár száz vörös loknis lányt is becipelhetsz a mosdóba, valószínű azok sem fogják tökéletesen elfeledtetni, de még részlegesen sem annak a nőnek az emlékét, és mindent ami hozzá köt, aki végre ellent mert mondani neked.

Elképesztően jól összerakott történet, mesteri mondatalkotás, és egy tökéletes központi konfliktusra helyezett plot. Christian B. Baruch 3874598021  Elismerésem.  Christian B. Baruch 1404455205 Nem is tartalak itt fel tovább, hiszen a keresőd már vár rád. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Christian B. Baruch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katrin Diehl-Baruch
» Katrin Diehl-Baruch
» Wyatt and Christian
» Christian Shane Whitlock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: