New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Salma O. Munoz
tollából
Ma 2:14 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 2:13 pm-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 1:46 pm-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 1:13 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39 am-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30 am-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56 am-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Mostohabátyó extrákkal
TémanyitásMostohabátyó extrákkal
Mostohabátyó extrákkal EmptySzer. Jún. 21, 2017 12:08 am

Mostohabátyó extrákkal


Teljes név: szépséges neved
Play by: a képen Ryan Reynolds szerepel, de változtatható, csak előtte beszéljük meg
Születési hely: amit szeretnél
Kor: 26-30
Lakhely: Manhattan/Brooklyn/ Staten Island
Szexuális beállítottság: Violetszexuális
Családi állapot: facér
Csoport: amelyiket szeretnéd
Legdrágább Mostohabátyámnak,
Tartozom neked egy vallomással: tudod, nem bírtalak ám mindig, sőt. Mikor kamaszként odakerültél hozzánk, miután anyám hozzáment az apádhoz, egyenesen utáltalak. Bár, az is lehet, hogy ezzel semmi újat sem mondok neked. Talán pár hete ismerhettünk egymást, mikor valamiféle birtoklási vágy lett úrrá rajtad, vagy csak pusztán szerettél volna megvédeni (nem tudom), amikor betörted a randipartnerem orrát. Akkor azt hittem, csak szimplán szemétségből tetted ezt, később viszont megtudtam, hogy azért csináltad, mert rájöttél, hogy a srác akaratom ellenére bepróbálkozott már nálam és meg akart fektetni. Amire én akkor még nem álltam készen.
Ugyan a hősömmé nem váltál, ugyanakkor hatalmasat nőttél a szememben és kivívtál magadnak egyfajta tiszteletet. Onnantól kezdve másképp néztem rád. Már nem egy tuskó szoknyavadászt láttam benned, hanem egy normális srácot, akire nyugodtan rábízhattam magam, mert tudtam, úgyse hagynád, hogy bármi bajom essen.
Pedig a bajok csak ezután kezdődtek.
Akartalak téged, te is akartál engem, s habár hónapokon át kerültük egymást, hogy még véletlenül se lépjük át azt a bizonyos határt, csúfosan elbuktunk, amikor a szüleink egy teljes hétvégére kettesben hagytak minket.
Aztán nem sokkal később fogtad magad és elköltöztél, vissza az édesanyádhoz. A mai napig nem tudom erre miért volt szükség, de már nem is számít.
Most, hogy apád meghalt, megannyi évvel a történtek után ismét találkozunk a temetésen, ahová elhoztad az aktuális barátnődet is. Persze csak azért, mert azt hiszed még mindig el vagyok jegyezve, így hát elég nagy meglepetésben lesz részed, mikor észreveszed, hogy nem fityeg gyűrű az ujjamon.
A régi érzések pedig felszínre törnek...

//A név teljesen szabadon választható, a pb csak egy ajánlás, ha mást szeretnél, akkor beszéljünk róla! Annyit kérek, hogy ne tűnj el szó nélkül, ha pedig megtetszett a karakter és megalkotnád, akkor írj egy pm-et, hogy tudjam, megérkeztél! Remélem hamar megjössz, mert nagyon várlak! Minden más elképzelésembe, ötletembe örömmel beavatlak pm-ben, csak gyere, gyereeeee!! *---*


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Mostohabátyó extrákkal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Barátok extrákkal
» Régen látott barát extrákkal – Lia & Cillian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: