New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Caelena & Romero - Business meeting
TémanyitásCaelena & Romero - Business meeting
Caelena & Romero - Business meeting EmptyVas. Márc. 29 2020, 20:29


Caelena & Romero
Bend the tree until you are young.

Egy hét van hátra, hogy berendezzem az új céget, nagy költözés volt, szerencse, hogy volt egy ingatlanom a hasonló esetekre. Egy nagyjából kétszáz emeletes épület megtette. Az új irodámban ücsörgök, mindennek elég új szaga van. Úgy néz ki, hogy jó pár leányvállalatot átköltöztettem ide, és így jobban át fogom látni az egészet. Nem kell előre leegyeztetett találkozókra várnom a leányvállalatok vezetőivel sem.
Épp ezért jó, hogy a humánerőforrás menedzsment is új vezetőt fog kapni, kicsit takarítgattam a cégnél. Áthelyeztem, kirúgtam, ha úgy ítéltem jónak, és az örök hiány… a személyi asszisztensem. Amit Darren ugyebár nem tölthet be, mert ő a testőröm, Akirának szóltam, igénybe veszem a felajánlását, és amíg tart ez az ügy, itt maradhat az ő embere is. Tulajdonképpen felvehetném azelőtt a nőt, csak úgy, mielőtt még Caelenát beültetem a székbe, de… a versenyhivatal és a bla…bla…
Az órámra pillantok, öt perc múlva tíz óra, a recepcióról kísérik be idáig a hozzám érkezőket, és az asszisztensem területe gyanúsan üres egyelőre, az ide érkezők ezt könnyedén kiszúrhatják.
- Megérkett Caelena Hayley Layton kisasszony. – szól a kellemes hang a telefonba, és felkelek a székemből, hogy azért illőn fogadjam, a tárgyalóm ajtajában várok, és amikor beengedik, biccentek.
- Üdvözlöm Layton Kisasszony. Kérem fáradjon beljebb. – itt a tárgyalóm felé intek a kézfogás után, és beengedem őt előre. Van bent víz, és kávé gép.
- Mit óhajt, vizet, kávét? – helyet foglalok, miután ő is helyetfoglalt, és elhelyezkedem a székemben. A fő szék melletti széket húztam ki a jobb oldalamon, nem kívánok kiabálni, és így kényelmesebb lesz beszélgetnünk is. Egy tablet van kint előttem, meg néhány papír.
- Köszönöm, hogy elfogadta a felkérésemet. Nem interjúztatni akarom, csupán csak annyira megismerni, amennyire szükséges, nem vagyok az a fajta főnök, aki elvárja az alkalmazottaitól, hogy talpnyalás céljából eltöltsenek velem egy hétvégét a lovardámban. Engem kizárólag az érdekel, hogy a megfelelő emberek dolgozzanak a cégemnél, mindenki teljesítse a rábízott feladatot. Ugyanis, elég maximalista vagyok. – pillantok Caelenára. A recepciós visszatér az ásványvízzel és a pohárral, vagy a kávéval, ha azt kért volna.
- Érdekelne viszont ,hogy miért nem figyelte a belső álláspályázatainkat, az elmúlt pár évben elég nagy tapasztalatra tett szert, a belső ranglétrák felé vezető úton. Mégis… mintha megállt volna egy szinten. Ami kényelmes, de a főnökétől úgy hallottam, hogy több rejlik önben, mint sima humán kapcsolati munkatárs. – érdeklődve vetettem rá a pillantásomat és nyugodtan dőltem hátra a székembe, lassan felfordítottam a papírjaimat, szerződés is volt itt persze, és fizetési tervezet is, készültem. Ráadásul nyilván azért van itt, mert érdekli őt az állás.


$$ Ruha $$



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Caelena & Romero - Business meeting
Caelena & Romero - Business meeting EmptyHétf. Ápr. 06 2020, 18:21


Logan & Lena

Fél hatkor már ébren pörgök a konyhában és reggelit készítek magamnak. Nem bírok aludni, és csak össze vissza forogtam az ágyban így inkább felkeltem. Tegnap volt az utolsó napom a munkahelyemen és ma kell kezdenem az új helyen. Nem tudom mi fog rám várni de sok mindent hallottam az új főnökömről. Nem fogom hagyni magam az már egyszer biztos, de ettől még van bennem egy egészséges félele mint mindig ha valami ismeretlennel nézek szembe. Kócosan, álmosan sütögetem a pirítósomat és a kávémat várom hogy lefőljön. Nem tudom mit csináljak. Vagy háromféle ruha szettet szedtem elő de nem döntöttem el mit viseljek. Álmosnak is érzem magam, de ideges is vagyok. Persze csak tízre kell mennem, de most nem bírok magammal.
Amikor végre oda jutok hogy el kell indulni már görcsben van a gyomrom, de hamar odatalálok a megadott címre. Egy viszonylag új épület, és több cég is össze költözött az új igazgató keze alá hogy ne kelljen napokig várni mindenre, hanem egy helyen legyen minden. Jó ötletnek tartom hogy összehozta. Kiszállok a kocsiból, és megigazítom a ruházatom. Nadrágot választottam, hozzá illő blúzzal és könnyű blézerrel. Csinos és visszafogott a megjelenésem mint mindig. A hajam kiengedve és szolid smink egészíti ki a megjelenésem. Nem tartom magam különösebben szépnek vagy kiemelkedőnek de csinos tudok lenni és megnyerő ahogyan egy jó HR-nek lennie kell.
Felsétálok a parkolóból és a recepció felé indulok. Öt percem van még, de bejelentik az érkezésem, ezek szerint nincs nála senki. Láttam már Romerot, tudom ki ő de eddig még sosem beszéltem vele, és csak távolról láttam.
Az irodája ajtajában találkozom vele és annak rendje módja szerint kezet fogok vele.
- Mr. Bohen, örvendek a találkozásnak - mosolyodom el kedvesen, és belépek. Letelepszem, és letezsem a kiskézitáskámat az asztal mellé.
- Egy kávét elfogadok, köszönöm - telepszem le én is az egyik kényelmes székre vele szemben. Végül is az első napomra jöttem, nem állásinterjúra de nyilván meg kell valamikor ismerkednük egymással. A volt főnököm azt mondta, nem lesz egyszerű de nekem sikerülni fog, és ez felbátorított egy kicsit.
Figyelmesen hallgatom a szavait, és közben egy hálás mosolyt villantok a recepciós lány felé aki leteszi a kávémat is elém. Beleteszem a cukrot és a tejszínt és elkeverem. Zöldeskék szemeimmel méregetem. Sármos a maga módján és fájdalmasan emlékeztet egy másik férfira.
- Ezt örömmel hallom, ugyanis félek a lovaktól - mosolyodok el, de tetszik a hozzáállása és az elvárás is felém. Én is így gondolom, és volt hogy én magam is csoportosítottam át embert egyik munkakörből a másikba mert nem feküdt neki amit csinált és az új munkakörben meg szárnyalt.
- Én is szerint a felfogás szerint keresem az embereket a betöltendő pozíciókra - teszem hozzá, mielőtt az általános részeken túl, áttérünk rám. Kissé feszengek, nem szeretek erről beszélni. Logan miatt nagyon hamar elmélyültem a munkámban és nagyon jó lettem benne. Mindennel képben vagyok és ha nem tudom azonnal, meg tudom mondani hogy hol kell keressem. Mégis nehezemre esik rágondolni, és kell egy fél perces fáziskésés mire össze szedem a gondolataimat.
- Igen, nos ezúton is hálás vagyok Mr. Hendersonnak hogy beajánlott, és remélem nem fogok csalódást okozni Önnek - mosolyodom el, mert én kedveltem az előző főnökömet is. Kevés olyan ember van akivel én nem tudok kijönni.
- Igen, nos ez... Elnézését kérem, ez kicsit nehéz téma nekem. Amikor jelentkeztem a céghez a titkárnői állásra, még minden rendben volt. Ért egy párkapcsolati válság, és a vele járó szakítás, költözés és újratervezés. Mindent újra kellett terveznem és elmélyültem a munkámban. Három éven belül a részleg vezetője lettem és azért késlekedtem - ha mondhatom így - mert elképesztően kaotikus volt a helyzet és rendet akartam hagyni magam mögött. Miért nem jelentkeztem korábban? Talán még nem volt meg bennem az elhatározás, de elég nag motivációt jelent hogy Mr. Henderson hitte hogy képes vagyok erre és így... itt vagyok - teszem hozzá egy rám jellemző kedves mosollyal. Nem mű, nem alárendelt. Csak természetes, és optimista.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Caelena & Romero - Business meeting
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» *Just a little business meeting*
» Forrest&Logan ~ Business meeting
» there's no business like snow business // Ophelia & Jonah
» Brett & Liv ~ Business or not business?
» Behind the business

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: