New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Landon Hawk
tollából
Ma 09:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 09:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 09:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 09:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 09:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 09:11-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 09:11-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 08:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 08:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Keresem a "családom"
TémanyitásKeresem a "családom"
Keresem a "családom"  EmptyPént. Dec. 06 2019, 22:19
Witthanie Rigsby

Play by:
Zhenya Katava (egyébként rád bízom)
Születési hely:
Réd bízom
Kor:
18-19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Rád bízom
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
törvényen kívüliek
Történetünk:

Witthanie, drágám. Már évek óta ismerjük egymást. Még emlékszem a napra, amikor mellém sodort az élet az utcán. Alig voltál több tizenötnél, de magadra erőltetted a rácsos harisnyát, és a bőr miniszoknyát. Csinos voltál, de esetlen. Nagyon esetlen. A szárnyaim alá vettelek, és megpróbáltalak tanítani. Emlékszem azt mondtad, hogy azért csinálod, hogy életben tudd tartani a két kisöcsédet, aztán kiderült, hogy a drogfüggő pasid erőltette rád. A csávón már túl vagy, de túlságosan beleszoktál ebbe a munkába. Olyan vagy nekem, mint a kishúgom, tudod? Egy szavadba kerülne, és hagynám, hogy kilépj. Talán még segítenék is, pedig te vagy a legkeresettebb árum. De te, te vagy az én családom. Te, és Jeff. Ti ketten már örökre az életem része maradtok, tehát csak egy szavadba kerül, és elengedlek, csak kérlek, maradj mindig a barátom.

// Kettejük viszonyát úgy képzeltem el, mint egy testvéri kapcsolatot. Mivel Francesnek nagyon volt családja, így Witthanie az egyetlen ember akihez bármivel fordulhat. Nagyon várlak, kérlek gyere.


Jefferson ?

Play by:
Ben Barnes (nagyon örülnék, de ha csak ez tart vissza meggyőzhető vagyok)
Születési hely:
Rád bízom
Kor:
30 körül
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero vagy bi.
Családi állapot:
egyedülálló (legalábbis én úgy tudom)
Csoport:
törvényen kívüliek
Történetünk:

A férjem, Donnie egyik legjobb barátja voltál. Ott voltál akkor is, amikor lelőtték. Soha nem árultad el pontosan, hogy mivel foglalkozol. De most komolyan, dorgot árulsz? Vagy strici vagy? Mit csinálsz te fiú? Te voltál a rossz hír hozója is. Te mondtad el nekem, hogy a férjemet lelőtték, és ott maradt. Te ültél végig velem álmatlan éjszakákat, te szedtél fel a földről, és te szereztél nekem helyet a legjobbak között. Te vagy az, aki valahogy az idők alatt beférkőztél az ágyamba, de a szívembe még nem sikerült. Nem tudom, hogy mire jó ez neked. Sosem beszéltél az életedről. Azt sem tudom, hogy van-e, vagy volt-e valaha feleséged, gyereked, kapcsolatod, kutyád, macskád. A múltad valamiért tabu téma nálad, ahogyan a jelened is. Azokon a perceken kívül, amit nem velem töltesz semmit nem tudok rólad. Belém szerettél? Vagy már akkor is szerettél, amikor még Donnie élt? Te ölted meg, vagy tényleg az igazat mondtad? Nem tudok kiigazodni rajtad, Jeff… egyáltalán nem tudok.

// Nem igazán akarok megszabni vele kapcsolatban semmit. Majd te válaszolsz ezekre a kérdésekre. Keresem a "családom"  4146035580 Azt, hogy a karakterek kapcsolata hogy alakul majd, én rád és a játéktérre bíznám. Gyere gyorsan kérlek, nagyon várlak <3

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Keresem a "családom"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csodálatos Csepp Családom
» Cedricnek keresem
» Játékpartner keresõ
» Keresem "drága" vőlegényem...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: