New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Just a little jogging | Kai & Henry
TémanyitásJust a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptyPént. Okt. 18 2019, 22:57


Kai & Henry
Azt mondják, hogy a koreaiak nem tudnak meglenni mozgás nélkül. Na, kérem ez úgy hazugság, ahogyan van, főleg, ha az ember fia egész életében el sem hagyta Amerikát. Henrik tipikusan az a kamaszodó amerikai, aki legszívesebben ki sem mozdulna az ágyból és egésznap nyomná a videó játékot meg a hamburgert. De ezt senki sem hagyja neki, főleg a hülye iskola miatt, így néha muszáj kimozdulni. Sosem volt kedvence a tesi, pedig úgy őszintén, annyira nem is rossz belőle. Soha nem volt még egy négyese sem és mindig az elsők között volt. Persze, mondjuk úgy, hogy van némi tapasztalata, és ezeket a feladatokat már használta a való éltben is. Lásd, mikor menekülni kell, egy kiéheztetet fenevad elől, akkor igen is hasznos, ha az ember gyors és áttudja ugorni a kerítést, mert egyébként kutya kaja lesz. Vagy nem árt a jó célzó képesség, mikor a suli tetejéről dobálod meg az utált tanárokat vízibombával, ami természetesen festékkel van tele, hogy egy kis színt vigyen a mindennapokba. Mások idegein való táncolás nem sport teljesítmény ugyan, de abban is jeleskedik. Persze, a bokszban is jártas, hiszen nem véletlenül első az iskolai verekedésekben. De, hogy pozitívumot is lehessen hallani róla, az úszást meg a lövészetet, valamint az íjászkodást minden hátsószándék nélkül űzte eddig, csupán néha letudta kötni vele magát, de aztán azokba is beleunt, mint mindenbe. Pedig egész jól ment neki, csak hát a lustaság. Éppen ezért van az, hogy a kórtársaihoz képest őt nem izgatja a kocka has. Minek az? Úgy se mutogatja magát, mert nincs kinek. Na meg nehogy már amiatt randizzon vele valaki.
Egyébként a hízással sincs sok baja, főleg mióta a kamaszkorba lépett és hirtelen nyúlt egyet. Szerinte tökéletes a teste arra, amire használja, vagyis a semmittevésre. Ugyan mit erőlködjön? Legalábbis eddig nem izgatta a dolog. Erre most meglátogatta a nővérét és mást sem hall tőle, mint hogy ideje lenne elmennie edzeni, mert már így is nagy a segge, hogy őt idézze. Pff, legalább van segge, a nők buknak arra, ha egy pasinak van is mit markolni és nem csak elől, nem? Neki elől is és hátul is van mit, mert nem, a hiedelmekkel ellentétben neki nem egy aprócska sikló rejtőzik a zsákban, ami nem látszik a nagy fűtől. Nem Henry nem olyan, már csak azért se, mert nála nincs se dzsungel, sem sikló. Ha annyira kategorizálnia kéne magát, akkor a középmezőnybe sorolna át, de igazából ő ezt is leszarja, sosem szokta a farkát méregetni, majd méregeti a leendőbeli, ha annyira kíváncsi rá. Visszatérve a tárgyra, Henry sosem volt egy sportoló alkat a lustasága miatt, de eddig még panasza sem volt a pluszkilókra, nem lehet az, hogy most kezd el hájasodni. Ám a nővére valahogy mégis csak bogarat ültetett a fülébe, így gondolt egyet és cirka este tízkor kedve támadt egy kis futáshoz. Úgy is zuhanyoznia kéne, legalább legyen is oka rá, ha már áztatásra szánja magát. Na nem mintha, annyira igénytelen lenne a fürdést illetőleg, csak hát meg se nagyon izzad a kanapén, felesleges naponta koptatni a vizet erre.  
Ír egy üzit Haileenek, hogy lement csajozni, ne keresse, mert hát mégsem írhatja azt, hogy futni ment. Még a végén el is hinné magáról, hogy hallgat rá. Nem-nem, inkább aggódjon amiatt, hogy van e vajon annyi esze az öccsének, hogy gumit húzzon, vagy esetleg nagynéni lesz 9 hónap múlva. Természetesen azért ő sem ennyire hülye, de kinézi azt, hogy Lin ennyire lenézi. Gondosan felragasztja Lin ajtajára a cetlit, majd egy egyszerű melegítőben lebattyog, hogy megnézze, mennyien vannak így este. Meg így legalább nagyon melege sem lesz. Laza kocogással kezdi, mert szoknia kell ám a mozgást a napi 12 óra fekvés után. Mindene teljesen elvan gémberedve, így kicsit szarul esik neki az első pár méter, de aztán kezd belejönni. Csak megy egyenesen és meg sem áll addig, míg annyira el nem fárad, hogy összeessen. Mondjuk az ő kondíciójában ez nem lesz olyan soká.
A nagy futás közepette pedig kiér egy kevésbé megvilágított utcába, ahol a nagy nézegetése közepette el is taknyol. Na, szép, ennyit arról, hogy jó az állóképessége. Jó, persze, lehet, hogy az a kiálló járdadarab is közrejátszik. Kezeivel próbálja tompítani az esést, mert hát nehogy már baja essen a szép pofijának. Lustaság ide vagy oda, nem akar sokáig itt hemperegni, megfogta a nyulat, kész, el kell ereszteni és menni tovább egy olyan helyre, ahol szokás még égőt cserélni a lámpákba. Ez fejben tök jó tervnek tűnik, mindaddig, míg meg nem mozdítja a megakadt lábát. Felszisszent a fájdalomtól, majd úgy dönt, hogy először inkább megfordul, hogy megnézze mi a baj, mert ez nem kóser. Óvatosan gurul is át a hátára, majd ül fel. Nem sokat lát a bokájából, de érzetre nem a szokványos. Fasza, ezt még Hailee előtt el se tudja dugni majd, mert a bicegés mindenképpen feltűnik majd neki. Ám aztán eszébe jut, hogy a telefonja is a zsebében van. Uristen, ugye nem lett baja? Ez egy drága darab, nem kéne összetörnie, még ha van is rajta garancia. Aggódva kotorja is ki a zsebéből. Vagyis kotorná, de nem találja. – Hol a picsába hagytam el? – ül ki arcára az ijedtség és elkezd tapogatózni maga mellett, hátha megtalálja. Az ijedtség miatt már észre sem veszi a fájdalmat, hiszen a szíve és a pénztárcája most valahogy jobban sajog.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptySzomb. Okt. 19 2019, 11:51
henry && kai
Az ember néha nem is érzi, mennyire kimerült, csak akkor veszi észre, amikor a körülmények megengedik, hogy erre is odafigyeljen.
- Kai nem csinálhatod ezt... – csóválta meg a fejét a lemezkiadóm fejese – Nem rúghatsz csak úgy ki embereket kényed kedved szerint.
Én magam nem értettem, hogy miért ne tehetném meg. Nem igazán szeretem, ha valaki döntéseket hoz helyettem, és ezt a menedzsernek tudnia kellett volna. A tárgyalások során ő engem képviselt, és egyetlen szóval sem említette, hogy talán engem is meg kéne kérdezni a szerződés dologról. Innentől kezdve mondhatni elbukott a munkájában. Legalábbis a szememben biztosan.
- Mit nem csinálhatok? – kérdeztem vissza, nyugodt hangon, miközben összefontam az ujjaimat az ölemben – Nem hozhatok döntéseket? Mert ez esetben emlékeztetném rá drága uram, hogy maga kapkodott értem. Maga akarta, hogy a cégénél helyet foglaljak előadóként és dalszerzőként is. Én pedig csak elfogadtam azzal a feltétellel az ajánlatát, hogy szabadon eldönthetem, hogy mit, mikor és hogyan csinálok. Egy hete sincs, hogy ideköltöztem, és máris meg lett szegve a nekem tett ígéret, amit szerződésbe is foglaltunk.
Alapvetően nem voltam egy hisztis ember, aki sokat elégedetlenkedik, de egyáltalán nem fűlik ahhoz a fogam, hogy másik kénye kedve szerint pattogjak. Mert személy szerint én többnek és jobbnak tartom magam annál, hogy valaki csicskája legyek, és pont ezért is sikerült tökéletesre fejlesztenem a kemény kiállásom. Lényegében csak nem akartam megsérülni mások hülyeségei miatt.
- Ez egy olyan dolog, amire nem mondhattunk nemet – nézett rám a férfi – A színházzal jó kapcsolatot ápolunk... Mondhatni jótékony kapcsolatot, mert folymatosan támogatjuk őket anyagilag, amiért cserébe a mi cégünkhöz küldik a tehetségesebb fiatalokat. Pont ennek az elmélyítése érdekében vagy te az összekötő kapocs... Nem tudnád csak megcsinálni a projektet?
- Nem tudnám! – vágtam rá határozottan, miközben mérgesen villant is a tekintetem – Nem vagyok olyan régóta a szakmában, hogy ilyenekkel foglalkozzak. Nagyjából 16 éves korom óta foglalkozom csak zeneszerzéssel, és egyáltalán nem olyan dalokat írok, ami egy színházba elmenne, ezt maga is tudja. Én nem bízok magamban annyira, mint amennyire maga bízik bennem.
- Akkor itt az ideje, hogy összeszedd magad – jelentette ki kemény tekintettel – Mert még mindig mi támogatjuk a te saját stúdiódat is. Szóval vagy csinálsz valamit, vagy megvonjuk tőled az egészet.

*

Ez a jelenet pörgött az agyamban folyamatosan, miközben megszorítottam a futócipőm masniját, betűrtem a fűzőt a bokám mellé, majd elkezdtem bemelegíteni. Egyrészt letaglózott az az őszinteség, amivel a főnököm felé fordultam. Én magam sem voltam biztos abban, hogy miért mondtam ki azokat a dolgokat, viszont szomorúvá tett, hogy már rögtön megmutattam egy kicsit abból, hogy valójában milyen vagyok. Veszettül bizonytalan, fiatal, és szeretném megtalálni a saját utam, de nem igazán tudom, hogy merre kéne indulnom. Most először éreztem azt hogy talán hiba volt idejönnöm csak azért, mert apám a húgommal gyakorolt nyomást rám. Mert Sydneyben lényegében minden könnyebb volt. Viszont most valahogy minden, ami én voltam, amit korábban tudtam magamról, egyszerűen csak semmivé foszlott. Mert azt hittem, hogy nekem nem számít már a családom, hogy egyedül jól vagyok – az utóbbiról még mindig meg vagyok győződve – de ettől függetlenül itt a tény... Hogy két napig nem bírtam megülni a seggemen. Hogy úgy jöttem az Államokba, hogy lényegében csak munkát tudtak szerezni nekem, lakásom nem volt. Hogy konkrétan csapot papot otthagyva, kiléptem a kényelmes kis életemből, amiben boldog voltam, és belevágtam egy olyan ismeretlenbe, amire soha nem vágytam. Sok társammal ellentétben én magam nem voltam az a fajta gyerek, akit az ismeretlen vonzotta. Én csak állandóságot és önállóságot szerettem volna. Lényegében azért mentem el messzire, mert a szüleim mellett úgy éreztem, hogy mindezt nem kaphatom meg.
Lassan, apró kis futólépésekkel indultam el, befordulva az egyik sarkon, miközben a szememmel próbáltam lefényképezni az utcákat. Elég jól tájékozódtam, és most is ki akartam használni azt, hogy lehetőségem volt egy kicsit többet látni Brooklynból. Nem mesélnek túl jó dolgokat a környékről, de én magam is fel akartam fedezni azért valamennyire. Pont ezért nem is féltem ráfordulni egy sötétebb utcára. És szerencsémre pont sikerült lenéznem a földre, még mielőtt ráléptem volna egy elég újnak és hát azért olcsónak nem mondható telefonkészülékre. Meg is nyomtam az oldalsó gombok egyikét, hátha az illető, akié a telefon, nem használ zárakat, és fel tudok hívni valakit, hogy megtaláltam a készüléket, de nem volt ilyen szerencsém. Viszont a háttérképen még így is megakadt a tekintetem. Néha én magam is jártam fotózásokra, így pontosan tudtam, hogy miféle utómunkát tudnak alkalmazni a fotósok a képeken. Lényegében ezért is horkantam fel annak a látványán, ami elém tárult, ugyanis a drága kocsiba photoshoppolt fiatal srác nem vette észre, ahogyan oldalt egy kicsit elgörbült a táj a szerkesztés miatt. Mindenesetre aranyosnak találtam a próbálkozást, és meglepetten vettem észre, hogy pár méterrel arébb ott ücsörög a gazdája a földön. A magam lassú és nyugodt lépteivel el is indultam felé, majd leguggoltam és odanyújtottam a telefonját.
- Szerencséd van, Kölyök – ejtettem meg egy rideg kis mosolyt felé – Ezt majdnem elhagytad. Egy kicsit mondjuk az oldala megsínylődte az esést, de más baja nincs.
Ekkor sikerült megpillantanom az alkarján lehorzsolt bőrt is és járattam végig rajta egy kicsit a tekintetem, további sérüléseket keresve rajta. Ugyanez annak idején velem is megtörtént, amikor komolyabban kezdtem el futni, pont ezért is nyúltam felé a jobbommal.
- Megsérültél valahol máshol is? Nem kéne itt ücsörögnöd, mert elég hideg az aszfalt – valahol a srác dacos pillantása a korabeli önmagamra emlékeztetett, meg amúgy sem hagytam volna csak úgy itt. Legalább hazáig el akartam kísérni, mert azért annyit mégsem ér a dolog, hogy én magam ápolgassam le a csülkeit – gondolom van anyja és apja – vagy elvigyem az ügyeletre.

ruha || 892 || úgyis az én nyakamon maradsz... T_T  Just a little jogging | Kai & Henry 1471401822  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry UXJCFyN
Just a little jogging | Kai & Henry MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Just a little jogging | Kai & Henry Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry RfFLdgU
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptySzomb. Okt. 19 2019, 14:42


Kai & Henry
Tudja jól, hogy mennyit cukkolja Hailee-t az alakjával, meg úgy igazából mindennel, de azért fájó mikor ezt vissza is kapja tőle. Mert ő csak ne sértegesse a majdnem tökéletes külsejét! Ő ezt neki nem engedte meg és kész. Igazából próbál úgy tenni, mintha nem is érdekelné a dolog. Mondja csak nyugodtan, ő aztán biztos nem fog ezen hisztizni, mert még a végén örömét leli ebben és később is piszkálni fogja csak azért, hogy visszavágjon neki, na még mit nem! Ám, azért mégis sikerült bogarat ültetni a fülébe és a kanapén való lustálkodása közepette azért elkezdett gondolkozni rajta. Na meg az is tett rá egy lapáttal, hogy bárhova kapcsolta a tévét, mindenhol éppen valaki sportolt. Na, szép, most már nem csak a facebook, de a tévé is lehallgatja? Eddig legalábbis, a facebook szokása volt az, hogy orrba-szájba azt nyomja az ember elé, amiről nem is olyan régen beszélt. Most ezt az adásnál érzi így. Pár óra szenvedés után pedig el is határozza, hogy jó, akkor most jött el ennek az ideje. Unottan mászott el a táskájáig, hogy kerítsen valami erre befogható ruhadarabot, majd írt egy szép kis üzit a tesó ajtajára, hogy ne keresse, mert dolga akadt így este. Persze nem a valós programot vázolta fel neki, hátha így jobban aggódik majd érte. Az utcáról meg csak nem lopják el futás közben, annyira azért nem értékes ember… még. Majd egyszer talán eljön az az idő, mikor ettől kell tartania.
Amint mindent elrendezett és nyugtázta magában, hogy mekkora rumlit hagyott a nappaliban, illetve a konyhában – két nővel él együtt, nehogy már ő mosogasson meg takarítson – veszi is az irányt a lépcső felé, mert ott még véletlenül se botlik bele a nővérébe, a lifttel ellentétben, na meg lefelé még könnyebb művelet ez. Aztán mindenféle bemelegítés nélkül –mondván, minek azt, csak futni megy, a kergetés előtt se melegít be – indul neki az éjszakának. Először csak unottan zötykölődik, aztán próbál némi erőt is belevinni, miközben valami pörgősebb számot nyom be a lejátszó. Néha még pár gyakorlatot is visz bele, hogy ne legyen egyhangú és unalmas az egész. Ennek következtében nagyon nem is nézi, hogy merre megy, vagy mi van a lába előtt. Így elég szarul esik neki, mikor a semmiből előkerül az a szép kiálló járda darab, amiben végül megakad a lába és pofával előre zuhan is. Tessék, először élne kicsit egészségesebben, erre a sors kigáncsolja, hogy nevessen rajta egyet. Ilyen az ő formája. Ráadásul, ha nem lenne elég az, hogy lejött a festék a karjáról, még a lábát is elég szépen meghúzhatta, mert amint megmozdítja, belévág a fájdalom. De valahogy ez a fájdalom nem ér fel azzal, mint mikor szembesül a telefonja elvesztésével. Hiszen erre gyűjtögette a kis pénzét, hogy másoknak felvágjon vele, erre eltűnt. Nagyon reméli, hogy még sérülés nélkül előkerül, mert nincs pénze másikra.
A nagy pánik közepette észre sem veszi, hogy nincs egyedül abban a sötét utcában, csak már mikor egy idegen nyújtja oda a telefont. Egyből kapja is ki a kezéből és alaposan átnézi, már amennyit lát a világítás miatt. – Jaj, már azt hittem nem látlak viszont. – öleli is a szívéhez egyetlen szerelmét, miközben megnyugodva fújja is ki a levegőt. Ám a nagy újratalálkozásból kizökkenti a felé nyúló kéz, amitől kicsit ijedten húzódik is arrébb. Miért nyúlkál felé? Maradjon, csak ott ahol van, nem kell áttapogatnia. – Asszem meghúztam a lábam, de semmi komoly. –pislog az idegenre, majd megpróbál feltápászkodni, míg rá nem mászik véletlenül. Sok furaszerzet van manapság, nem kockáztat. Próbálja férfiasan tűrni a fájdalmat, de az túl nagy az ő küszöbéhez, így azért fel-fel szisszen az akrobatika közepette. Nem nagyon tud megállni rajta. Most kéne hívnia Hailee-t? Nem! Mégis mit mondana neki? Tuti körbe röhögné, főleg, ha meglátja, hogy nem is csajozni ment le. De akkor meg, hogy fog hazajutni? Kicsit messze laknak ahhoz, hogy haza bicegjen. Mindenesetre először a közeli padot próbálná megcélozni, míg ki nem találja, hogy mi legyen. Max itt éjszakázik és majd azt mondja, hogy részegen történt az eset. Fájdalmas nyögések és szerencsétlen fél lábas ugrálásokkal próbálja elérni a célt, hogy ne az aszfalton legyen kiterülve, mert még a végén valaki keresztül megy rajta biciklivel, vagy csak úgy gyalog.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptyHétf. Okt. 21 2019, 11:57
henry && kai
Az ember néha nem is érzi, mennyire kimerült, csak akkor veszi észre, amikor a körülmények megengedik, hogy erre is odafigyeljen.
Én a magam részéről sosem voltam kifejezetten jó abban, hogy példát spekuláljak másoknak, egészen addig, amíg el nem jött az idő, hogy a saját lábamra kellett állnom. Lényegében rossz testvér voltam, rossz gyerek, rossz minden, mivel túlságosan makacs és betonfejű vagyok a mai napig ahhoz, hogy másik akaratát el tudjam fogadni. Hiszek benne, hogy én tudom a legjobban azt, hogy mi a jó nekem, mit akarok, és mit kell tennem. Egészen eddig, bár értek kudarcok, voltak nehéz időszakok, voltak pillanatok, amikor fel akartam adni kvázi mindent, összességében elmondhatom magamról azt, hogy sikeres életet éltem, és lényegében mindent megkaptam, amit akartam.
Viszont nem tudtam mit kezdeni azzal a helyzettel, hogy mostanában egyre többször hódolok be mások akaratának. Engem nem zavart a magány. Szerettem egyedül lenni, sétálni éjszaka, vagy éppen reggel. Figyelni a leveleken a harmatcseppeket, amiken megtörik a nap fénye, vagy csak szimplán elterülni a fűben és a felhőket számolgatni... Szerettem egyedül lenni, mert legalább hallottam a saját gondolataimat. Magamra figyeltem, nem pedig a környezetemre, és jól esett egy kicsit csak a saját fejembe zárni magam.
A családom kifejezetten gondoskodó volt mindig, talán már túlságosan is, ami miatt egy kicsit lekorlátozva éreztem magam. Igazából panaszra nem lehetne okom, mert nagyon meleg kis környezetben volt szerecsém felnőni. Apával regeteget jártunk horgászni, nagyon sokszor kényszerített rám, csak kedvesen próbálta elmagyarázni azt, hogy ő mit vél jónak. Nem lenne okom arra, hogy haragudjak rá, de valahol ez a gondoskodó tinédzser koromra fojtogató lett... És most is annak tartom. Egyszerűen képtelen vagyok a családomra gondolni anélkül, hogy ne akarjak rögtön kereket oldani. Túlságosan tutujgattak, azt akarták, hogy a nagyobb és akaratosabb gyerekük betörjön, hogy jó munkája legyen, hogy boldog életet biztosítsanak számára... Viszont én mondhatni rendesen keresztbe húztam a számításaikat, ami miatt hagytak elmenni.
Mindezzel akkor nem is lenne probléma, ha kevésbé kavar fel az, hogy végül megjelent az apám. Én a magam részéről már annyiszor elmondtam magamnak, hogy mindez nem érdekel, hogy nem számítanak ők nekem, hogy jó nekem egyedül... A végére már ténylegesen nem csak elhittem mindezt, hanem képes voltam boldog lenni. Szerettem a barátaimat, az életemet, azokat a problémákat, hogy mondjuk üres a hűtő, és elfelejtettem fogkrémet venni. Én pedig mindezt képes voltam egyetlen pillanatnyi döntés után eldobni magamtól... Mert a húgommal történt valami.
Talán még sem olyan könnyű az embernek hátrahagynia a múltját, mint ahogyan én azt elhittem? Lehetetlenség kilépni egy fojtogató környezetből? Vagy én ismertem totálisan félre önmagam, és haladok most egy olyan úton, amin egyáltalán nem kéne? Az egész eddigi életemet rosszul éltem?
Dühös voltam, amikor megtorpantam, és megpillantottam a földön heverő telefont. Pár másodpercig csak ziháltam, és próbáltam helyrerakni a fejemben uralkodó káoszt, ami sajnos nem ment túl könnyen, ezért is voltam hálás a sorsnak az elhagyott mobilért. A gondolataim elég rendesen le is csendesedtek, amikor megpillantottam a háttérképet eléggé közel álltam egy röhögőgörcshöz. Lényegében amiatt tudtam visszaszorítani azt, mert hamar megpillantottam a kocsiba photoshoppolt srácot a földön ülve, ahogyan a bokáját nézegeti. Elég nagyot taknyolhatott szerencsétlen, ha még a mobilját is sikerült elhagynia és repült is pár métert...
Lényegében igyekeztem viszonylag normálisan lereagálni azt is, ahogyan kikapta a kezemből a mobilt, és egy „kösz baszdmeg, te paraszt” szöveget sem vetett oda nekem. Egyrészt elég fiatalnak tűnt – tény, hogy ettől még azért lehetne viselkedni – másrészt gondolom baromira fájhatott is a lába, így ezt elnéztem neki, inkább az állapota felől kezdtem el érdeklődni. Arra, amit mondott csak bólintottam egyet, és amiért nem fogadta el a kezem, útjára engedtem őt. Ettől függetlenül eléggé küzdöttem az érzéseimmel, ahogy figyeltem a bicegését meg a tehetetlen tobzódását, szóval egy sóhaj kíséretében – a jó szívem visz majd a sírba – utánamentem és a vállára csúsztattam a kezét.
- Figyelj, ezzel többet ártasz magadnak, mint azt gondolnád – mondtam neki nyugodt hangon, de egyelőre nem akartam a karja alá nyúlni, én sem örülnék neki ha idegenek tapogatnának – Nem tudsz valakit felhívni, hogy jöjjön érted? Lehet meg kéne néznie egy dokinak is, nehogy nagyobb legyen a baj.
Egyszer velem is történt hasonló, és lényegében ha akkor a hipohonder anyám – aki világ életében nagyon durván túlféltett minket – nem visz el orvoshoz, ténylegesen történhetett volna nagyobb baj. Én pedig simán kihordtam volna lábon egy szalagszakadást, már ha ez... Egyáltalán lehetséges.
- De ha gondolod haza is kísérhetlek egy darabig – rántottam a vállamon. Lényegében én úgyis azért jöttem ki ide, mert meg akartam szabadulni azoktól az ellenérzésektől, amik kínoztak, szóval... Mi sem lett volna jobb ebben a helyzetben, mint egy feltehetőleg még kiskorúnak a tinédzserproblémáit hallgatni? Meg amúgy is mindig ilyen voltam. Többet törődtem a barátaim, vagy a családom problémáival, mint a sajátjaimmal, és most is kedvem lett volna az egész hülyeségemet besöpörni a szőnyeg alá csak azért, mert kényelmetlennek találtam a fejemben dúló, viharos gondolatokat.

ruha || 775 || úgyis az én nyakamon maradsz... T_T  Just a little jogging | Kai & Henry 1471401822  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry UXJCFyN
Just a little jogging | Kai & Henry MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Just a little jogging | Kai & Henry Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry RfFLdgU
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptySzomb. Dec. 14 2019, 23:57


Kai & Henry
Nem tudja, hogy miért gondolta azt, hogy jó ötlet nyújtás nélkül nekiindulni. Bár a járda hibája. Nyújtással is itt tartana, nem? Na az meg még plusz időt vett volna el a drága életéből. Vagyis, (még) nem az, de igyekszik úgy kezelni, hogy időben hozzászokjon. Persze, ez abból áll, hogy mindenre amire lusta, arra ezt a kifogást rákeni. Na, de az talán jobb kérdés, hogy mit mond majd Haileynek? Csajozás közben sérült meg a karja meg a bokája? Így bizony nem mehet haza. Bár őszintén a telefon miatt valahogy jobban aggódott. Még köszönetet is elfelejtett nyilvánítani érte, annyira megörült annak, hogy épségben meglett a készülék. Egy pillanatra még a fájdalom is megszűnt miatta. De mikor az idegen az állapota után érdeklődik, egyből eszébe is jut, hogy miért ül a hideg földön. Nem fogadja el a kezet, de azt belátja, hogy nem a legjobb ötlet a hideg aszfalton piknikezni, így valahogy csak feltápászkodik és lesepri magát. Egyébként nem ilyen tartózkodó ám, sőt… De azért mégis csak éjszaka van, méghozzá egy idegen városban, így nem fogad holmi idegentől segítséget. Bár, így sérült lábbal amúgy se lenne menekvés a számára. Igazából ezt végig se meri gondolni. Elsődleges célja először az a közeli pad, ahova elbiceghet.

-Köszönöm a bölcs tanácsod… De akkor mégis hogy kéne közlekednem úgy, hogy jó legyen? - horkantva pillant rá, mert erre nem igazán volt szüksége. Na meg ha ennyire okos, akkor várja a javaslatát. - A nővérem még nem hiszem, hogy hazaért volna… Na meg vele több baj lenne. Segíteni nem tudna, csak szidni és aggódni, felvátot üzemmódba- bár minden nő ilyen nem? Ha segíteni nem tud, akkor majd ront a helyzeten. - Inkább hívok egy taxit, nem rabolnám az idődet. - bár őszintén még egy cent sincs nála, mert hát futni indult, nem vásárolni. De ezt nem kell tudnia az idegennek. Bár tény, hogy nem tudja, hogy vergődjön haza. Még taxival se lenne egyszerű. - Bár… Erre kijönnek már a mentősök is, nem? - jut eszébe hirtelen, mivel az ingyen lenne. Bár ezt sokkal inkább költői kérdés volt, mintsem megválaszolatlan, de meg sem lepődne azon, ha jönne rá válasz. Bánja is amúgy, ha a másik okoskodni akar. - Boldogulok egyedül is, menj csak… Majd valahogy megoldom. - nyugtázza valamilyen szinten magát, elvégre éles eszű, majd lesz valami, még mielőtt meghűlne. Azért elég hűvös van és rajta csak futó cucc van, ami hiába hosszú, mégsem egyenlő a kabáttal. Megfázni se szeretne azért, nem jó buli, hiába igazoltan lóghat olyankor, azért mégis halálos. Henry ugyanis híres arról, hogy csak ritkán beteg, de akkor nagyon. Hozzá olyankor már tényleg pap kell. - Hol is a legközelebbi kórház amúgy? Vagy valami ügyelet? - tanácstalanul pislog a másikra, most tényleg tőle várva a választ, hátha helyi, vele ellentétben. Hiszen valahogy csak megoldja a dolgot, csak ahhoz tudnia kell azt, hogy merre induljon neki. Most tényleg oszthatja az észt az idegen, most kapott lapot ő is.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptyPént. Dec. 20 2019, 10:42
henry && kai
Az ember néha nem is érzi, mennyire kimerült, csak akkor veszi észre, amikor a körülmények megengedik, hogy erre is odafigyeljen.
Habár fiatalként én is kalandvágyó és hebrencs természettel rendelkeztem, viszont ahogy lettem idősebb – aka minél több nőt dugtam meg – már kevésbé hittem azt, hogy én vagyok az atyaúristen és így tudtam magamra szedni egy olyan irreális mennyiségű türelmet, hogy én magam is meglepődök rajta néha. Ez a helyzet pedig tökéletes ahhoz, hogy felmérjen engem is... Mert lényegében egy taknyos kis tinédzsert kell valamilyen módon helyreraknom, ami remélem, hogy sikerülni is fog... Nekem sok kedvem nem volt ugyan ahhoz, hogy nekiálljak pesztrálni, de már szinte számítottam rá, hogy más választásom nem nagyon marad.
- Anyukád vagy apukád nem tud érted jönni kocsival? – tettem fel a kérdést neki, ami számomra a leglogikusabbnak tűnt. Simán lehet persze, hogy kollégista, vagy bármi más. Igazából a következő mondatával már meg is válaszolta a kérdésemet. Szóval szülők nincsenek, nővér van... Lehet mind a kettő játszana, de már a tekintetéből is látom, hogy nagy varázsló ez a gyerek, aki mindig bajba keveredhet. Aztán simán lehet, hogy nincs igazam, de hát... Elég jó emberismerőnek tartom magam igazából.
- Szerinted mennyivel jobb az, ha nem vagy sehol, a nővéred nem tudja mi van veled, aztán hazamész és egy rohadt nagy pofont kever le azért, mert eltűntél? – tettem fel a kérdést neki. Egyáltalán nem frusztrált a helyzet, ilyen téren volt tapasztalatom. Anno, amikor megejtettem az első berúgást, lemerült a telefonom és anyámék már a rendőrséggel akartak kerestetni. Én pedig reggel szépen hazatámolyogtam, még mindig nem túl józanul. Nem emlékszem teljesen tisztán a sztorira de az tuti, hogy egyszerre bőgött, szidott, pofozott a nő, én pedig csak könyörögtem neki, hogy engedjen lefeküdni.
- Nem akarok kötekedni – vigyorodtam el a taxis megjegyzésén – De ha összefoglalhatom a szituációt... Határozottan el akarod titkolni az egészet a nővéred elől, ami azért nem tudom, hogy mennyire lenne lehetséges, mert elég feltűnően bicegsz. És ha most nincs nálad pénz, akkor szívsz, mert be kell menned érte úgy, hogy lényegében pár méter megtétele tönkretesz jelenleg... Azt viszont tudod, hogy a taxióra pörög álló helyzetben is és többet fogsz fizetni, ha bemész a pénzért?
Egyáltalán nem akartam csesztetni a srácot, vagy ijesztőnek tűnni azzal, hogy magamat akarom az egyetlen segítségnek feltűntetni, de jelen helyzetben talán tényleg ez volt az egyetlen lehetőség. Mert ahogy néztem maximum egy ficama lehet, amire szerintem felesleges mentőt hívni egy olyan veszélyes városban, mint New York.
- Kijönni a fejfájásra is kijönnek, attól függ miként adod elő magad – rántottam meg a vállam, de képtelen voltam visszatartani a nevetést. Rafkós azért a gyerek, rögtön azon kezd el agyalni, hogy miként oldhatja meg az ingyenes elszállítást – De mivel gondolom kiskorú vagy... Szólni fognak a nővérednek, szóval igazából ez a lehetőség is ugrott, nem?
Be kell, hogy valljam, valahol eléggé szórakoztatott szerencsétlen gyerek helyzete. Valamilyen szinten jól esett szembesülni az ő kis pitiáner problémájával, mert ez egyfajta menekülési lehetőséget jelentett a saját fejemben keletkezett zűrzavar elől. Plusz lehetőségként ott volt az is, hogy segíthetek neki... Ami határozottan ráfért volna, végül pont ezért is guggoltam le elé, hogy ne tornyosuljak folyamatosan felé a padnál. Eléggé frusztálhatja, hogy fel kell néznie valakire.
- Kössünk egyezséget, mit szólsz hozzá? – vontam fel a szemöldököm, miközben megtámasztottam a kezemet a térdemen – Elviszlek egy dokihoz, hogy ránézzen a lábadra, majd haza. Te irányítasz, így még azt sem jelentheted ki, hogy valami perverz gyerekrabló vagyok.
Mert nyilvánvalóan én sem bíztam volna meg feltétlen egy idegenben, így viszont működőképesnek láttam a saját kis tervemet. Legalább a gyerek sem marad egyedül Brooklynban az utcákon, mert simán esélyes, hogy valaki idióta erre jár, és majd jól megkéseli. Elfutni sem tudna.
- Gyere – fordultam meg, és emelkedtem egy kicsit magasabbra – mássz fel.
Lényegében ha van egy kis esze ő is rájön, hogy ez a legegyszerűbb módja annak, hogy bárhova eljusson. Ráadásul talán még a legbiztonságosabb is, mivel én visszaadtam neki a mobilját. El is futhattam volna vele, de miért tenném, ha lényegében már most Iphone 11-el szelem a világot csak azért, mert megtehetem. Illetve ha ténylegesen veszélyesnek ítélné a helyzetet, akkor könnyen elkaphatja a nyakam vagy valami, szóval lényegében most én nagyobb veszélyben vagyok miatta, mint ő miattam.

ruha || 669 || úgyis az én nyakamon maradsz... T_T  Just a little jogging | Kai & Henry 1471401822  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry UXJCFyN
Just a little jogging | Kai & Henry MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Just a little jogging | Kai & Henry Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry RfFLdgU
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptySzomb. Jan. 11 2020, 02:36


Kai & Henry
Maga sem érti, hogy lehet ennyire szerencsétlen, pont most, mikor végre tenne is valamit az egészségéért. Még jó, hogy ilyen probléma sosem volt olyankor mikor üldözték valamiért, eléggé kínos ez így is, hát még akkor, ha elkapják az egyik csínytevése miatt. Bezzeg, ha otthon maradt volna, vagy tényleg oda ment volna, ami a cetlin van, akkor ez most nem lenne. Minden a hülye futás miatt van, ergo Lin hibája, mert ő cikizte a –szerinte – nem létező hája miatt. Meg hát na, egy férfi hatvan kiló felett kezdődik, minek is kéne neki fogynia? Hogy aztán a gebesége miatt cikizze? Minden esetre, most jobban örült volna, ha ez a srác nem téved arra és köt belé, mert nincs kedve jótét lelkekhez. –Anyám halott, apám Texasban… Bár szerintem, ha tudna se jönne értem. –vonja meg a vállát, mert hát miért is fáradna ki késő este, csak azért, hogy a béna fiát felnyalja az út közepéről? Vagy, ha jönne se biztos, hogy merne beülni mellé. Fogadni merne, hogy már rég túl van az öreg pár üveg söröcskén. –Jaj már, hagytam neki egy cetlit, hogy elmentem bulizni, szerintem reggelig eszébe se jutna keresni. Így ki van küszöbölve az, hogy miért vagyok oda sokáig és miért nem veszem fel a telefont. – szemet forgatva számol is be, bár nem érti, mi köze van ehhez az idegennek. Amúgy is, az kevésbé gázabb sztori, ha részegen megy ki a bokája, nem? Mármint, ott legalább megérthető a bénasága.
Már majdnem azt hitte, hogy a taxis dologgal lerázhatja a faszit magáról, de persze, erre is akadt egy viccesnek szánt megjegyzése. Nocsak, csak nem egy unatkozó humor heroldba futott véletlenül? –Muszáj ilyen lelombozónak lenned? Téged, hogy viselnek el otthon? Gondolom sehogy, azért vagy most is itt és kínzod egy ártatlan gyerek idegeit. – sóhajt fel drámaian, bár tény, hogy már az idegeire megy a másik. –Jó színész vagyok, és van hamis szemé-…. Vagyis ja, nincs nálam egy irat se…. – jut eszébe, hogy a telefonján kívül az égvilágon semmi sincs nála, amivel igazolhatná magát. Miért kellett mindennek ennyire összejönnie? Inkább meghackeli a taxi órát, az megy pénz és irat nélkül is.
- Miféle egyességet? – pillant rá kíváncsian és igyekszik leplezni az ijedtségét, mert hát, eléggé rosszul kezdődik ez a mondat. – Várj és most nem az a rész jönne, hogy de…. és mondanád, hogy mit vársz ezért cserébe? – vonja fel a szemöldökét, mert tudja ám, hogy manapság semmi sincs ingyen, még a segítség sem. – A szerveimet nem adom, szektákhoz nem csatlakozom, hitet nem szeretnék váltani és pénzem sincs alapból. – köti is ki egyből, mielőtt még a másik ilyenekbe gondolkozna. Ki tudja, hogy nem-e egy lelkes keresztény, aki cserében meg szeretné téríteni, mert abból aztán nem kér.
Kicsit visszakozva, de végül csak átmászik a szőkeség hátára, mert innen tényleg nem tud máshogy kijutni. Na meg azt se tudja, hogy ilyenkor merre keresse az ügyeletet, talán most az egyszer beadhatja a derekát egy felnőttnek. Igyekszik óvatosan átkarolni a másik nyakát, azért nem szeretné megfojtani itt helyben, ok nélkül. –Szóval… Gyakran mentesz sérült gyerekeket, vagy csak kivételes eset, mert a kiscicákat jobban sajnálod? – próbál bedobni valami témát, hogy legalább ne az az idegesítő kínos csönd álljon be. Mondjuk, látva, hogy mennyit tud szövegelni a másik, ezzel nem hiszi, hogy gondja lesz. Azzal, már annál inkább, hogy mi lesz, ha tényleg haza viszi majd? Hailey mit fog majd szólni hozzá? Meg ahhoz, hogy egy vadidegen pali cipeli haza? Uh, inkább meg se lássa őket együtt Lin, nehogy még tovább maradjon náluk a srác hálából… Nincs kedve a teadélutánhoz így késő este.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptySzer. Feb. 12 2020, 01:51
henry && kai
Az ember néha nem is érzi, mennyire kimerült, csak akkor veszi észre, amikor a körülmények megengedik, hogy erre is odafigyeljen.
Akaratlanul is elvigyorodtam a kérdésemre kapott válaszon. Nem tehettem róla, de valamiért kifejezetten bájosnak találtam a helyzet iróniáját. Tehát itt egy gyerek, akire lényegében senki sem figyel oda eléggé, legalábbis ő így érzékeli a helyzetet. Nem állítom, hogy egy kicsit magamra ismertem benne, ez pedig még inkább arra késztetett, hogy segítsek neki... Illetve tökéletes alany lenne arra, hogy majd a későbbiek során, ha esetleg összehozna minket az élet újra – mondjuk egy kisboltban, mert az ilyenek csak úgy megesnek az emberekkel – akkor majd halálra cikizhessem azzal, hogy az adósom lett, és tartozik nekem valamivel. Már csak azért is, mert a srác habitusa tökéletesen hagyná, hogy mindezt tiszta lelkiismerettel tehessem meg. Ami pedig a nemes esetet illette... Lényegében egy okkal több lesz a listámon, hogy miért fogadhatnak be az angyalok halálom után.
- Fasza egy életed lehet – jegyeztem meg végül – Mindenki főellenség, mi? Hogy bírod a vállaidra kapott terheket?
Nem tehettem róla, hogy ennyire szórakoztatónak találtam a helyzetét. Igazából nagyon emlékeztetett a fiatalkori énemre, akire manapság nem szívesen gondoltam vissza, mert én magam is éreztem ,hogy mennyire rossz és kiálhatatlan kölyök lehettem a szüleim számára. Akiktől az, hogy a sorsomra hagytak még mindig nem volt teljesen fair húzás de... Igazából így jártam, már nem igazán akarom ezt pedzegetni. Ami pedig őt illeti... Valahogy ha más tűnt kezelhetetlennek, az sokkal inkább volt komikus, mintha magamról kellett volna ugyanezt gondolnom.
- Ne haragudj, a világért sem akarlak megsérteni téged vagy a terveidet – sóhajtottam fel halkan – De miféle buliba mennél te? Konkrétan a babaképedre van írva, hogy még a 21 közelében sem vagy, ezért valószínűleg egy szórakozóhelyre sem engednének be, és ezzel minden bizonnyal a nővéred is tisztában van.
Nem mintha bármi közöm lenne ahhoz, hogy mit művel a gyerek a szabadidejében... És igen, én is bőven eljárogattam azelőtt, hogy nagykorúvá váltam volna. Őszintén, mire hivatalosan is betöltöttem a világ minden tájékán a kötelező piroskarikás korhatárt, már minden tiltott dolgot kipróbáltam, ennek a nagyrészéről pedig se a családom, se a hatóságok nem tudnak. Nyilvánvaló, hogy minden generációnak megvan az esze a hülyeségre, azonban én már épp eléggé voltam idős ahhoz, hogy elkezdhessem a saját agyamat játszani a témával kapcsolatban és amolyan „ejj, ezek a mai fiatalok... bezzeg az én időmben” féle kommenteket fűzzek a tevékenységeihez.
- Nem igazán van kinek elviselnie – vontam meg a vállam – 24 éves vagyok, és az egyetlen dolog amivel kapcsolatban a lakótársaimmal beszélek az az, hogy ki miatt lett baszott magas a vízszámla. Ezen túl lényegében magamat tartom el egyedül, így nincs kinek elviselnie... A második részét eltaláltad. Jelenleg nincs jobb dolgom annál, hogy egy ártatlan gyerek idegeit kínozzam.
Persze lehet, hogy a testedzés jó dolog, de nem nekem. Igazából nem is azért jöttem le futni, hogy az egészséges életmód híveként igyekezzek foglalkozni magammal, hiszen teljesen jó állapotban van a testem... Talán még jobban is, mint ahogyan azt sokan gondolnák elsőre.
- Belőled vagy egy hatalmas ember lesz, vagy egy óriási csaló – sóhajtottam fel halkan, amikor meghallottam azt az információt, amit próbált előlem elhallgatni. Már majdnem megrökönyödtem a mai fiatalság találékonyságán. Ugyanis nekem példának okáért hamis személyim sosem volt, ellenben ha egy rendőr betörne a lakásunkba, mind a hármunkat lekapcsolnák a füvem miatt. Szívás.
- Nem tudom.... – gondolkoztam el a kérdésén – Valószínűleg nem tűnt fel neked, mert az itteni piacra még nem igazán törtem be, de egy ausztrál zenész vagyok. Egészen népszerű. Azaz köcsögsok pénzem van, autóval, profi stúdióval és rengeteg munkával együtt. Tervezem meghódítani az amerikai piacot is. Mit tudsz kínálni nekem?
Tekintve, hogy nagyon fiatalon sikerült a drága szerzői jogdíjak, és a saját dalaim sikerei, a coverekből jött monetizáció és az egyéb pénzekből egy akkora vagyont, aminek hála egész életemben nem kéne dolgoznom ahhoz, hogy el tudjam tartani magam. Persze a pénz nem boldogít, és kutyám még nincs, ahogy nőm se, szóval nem reménytelen a helyzet, ha a srác egy kicsit találékony.
- Szerinted képes lennék egy gyereken nyerészkedni? – sóhajtottam fel végül, miközben megcsóváltam a fejem. Alig tudtam visszatartani a feltörni készülő nevetésem, amikor megint megszólaltam – Gondolkozz egy kicsit. Edzeni jöttem ide, te pedig ránézésre nem kifejezetten vagy kisebb darab srác, ergo ha elcipellek, mind a kettőnknek jó lesz. Komprumisszumképes az ajánlatom?
Tőlem rávághatja azt is, hogy nem, még egyszer nem fogok rákérdezni arra, hogy hogyan jut haza. Viszont ha van egy kis esze, akkor rájön arra, hogy talán ez a legegyszerűbb magyarázat, amit a nővérének is tud adni.
Viszont amikor végül megállapodtunk abban, hogy megkeressük az ügyeletet és felmászott a hátamra, egészen meglepődtem. Sokkal kevésbé tűnt már viccesnek az a helyzet, hogy mennyire lehet magára hagyva ez a kölyök. Mert simán felhívhatta volna a nővérét is azért, hogy érte jöjjön, de mégsem tette. Akaratlanul is eszembe jutott a saját húgom, akinek még a lehetősége sem volt meg hasonlókra, mert évekig a telefonszámom sem volt meg neki...
Ahogy megéreztem a súlyát, rögtön egy picikét dobtam is rajta, hogy rendesen tudjam fogni a kölyköt. Nem akartam most Aichára gondolni, mert lényegében azért indultam el otthonról, hogy a vele kapcsolatos, baljós gondolataimat kiverjem a fejemből.
- Nem kaptam sok támogatást a saját családom felől – kerültem meg egy kicsit a kérdést – Ezért próbálok másoknak segíteni, ha tudok. Bár ha jobban belegondolok, igazából soha nem is érdekelt a családom véleménye... De ja, megesik a dolog. Miért...? Zsebre kellett volna vágnom a mobilodat és lelépni, vagy mi?
Persze a legtöbben valószínűleg ezt tették volna, de én nem. Ha akarok akár heti szinten is vehetek magamnak új mobilt a legjobb típusokból, pont ezért nem volt szükségem máséra, abba meg szerintem senki sem hal bele, hogy egy kicsit kinyitja a szemét és segít a másikon, főleg ha éppenséggel rá is ér az ilyenekre.
- Amúgyis Iphone 11-em van, szóval nem igazán tudnék mit kezdeni a tiéddel... Félre ne érts, nem leszólom a mobilodat, de nincs szükségem arra, hogy eladjam és keresztülgyalogoljak rajtad. Nem mellesleg az a háttérkép eléggé tükrözi azt, hogy szükséged van a készülékre.

ruha || 969 || úgyis az én nyakamon maradsz... T_T  Just a little jogging | Kai & Henry 1471401822  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry UXJCFyN
Just a little jogging | Kai & Henry MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Just a little jogging | Kai & Henry Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry RfFLdgU
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptyKedd Jún. 09 2020, 16:10


Kai & Henry
Semmi kedve nincs kiteregetni holmi idegennek az életét, de hát addig úgy sem hagyja nyugton a másik, így mást nem is tehet. Viszont nem pont ilyen reakcióra számít tőle. Most mit mosolyog? Nincs ezen semmi mosolyogni való! Ah, legszívesebben most képen is törölné, ha nem ilyen helyzetben lenne. -Terheket? Mi a francról beszélsz öreg? Szívtál valamit? – ráncolja meg a homlokát, mert végképp nem érti mi a fenéről beszél most a másik. Gúnyolódik most vele, vagy komoly volt a kérdés? Nincs neki semmilyen terhe, csupán még nincs csúcson az élete, ennyi. Úgy látszik nincs jobb dolga, minthogy rajta szórakozzon. -Azért, mert fiatal vagyok még nem kell mindjárt lebecsülnöd! Nem tudsz te rólam semmit sem, ne játszd itt az okos és bölcs felnőttet, mert nem áll jól. – horkan fel egyből, amint látja, hogy lenézi a másik. Nagyon nem tűri az ilyet, még a nővérétől sem. Nem kölyök ő már, hogy ne tudjon megoldani magától is bizonyos helyzeteket. Otthon is nem véletlenül akarták már párszor felfüggeszteni és javítóba küldeni. Nem olyan ártatlan és angyali, mint amilyennek kinéz. Csupán ő nem az erejét fitogtatja, hanem az eszével próbál meg átvágni másokat. Kezd nagyon az agyára menni a szőkeség. Egyébként is mi ez a haj? Emellett komolyan ő akarja osztani az észt Henrynek? Nézett már tükörbe? Bár sötét van, azért a feje messziről világít, hogy lehet ilyen fakó bőrhöz hidrogén -vagy minek mondják ezt- szőkét választani? Simán beleolvadna a fehér falba így. Nem túl egészséges kinézet ez egy ázsiaihoz. Ennyire még Henry sem szeretne nyugatinak tűnni, bár ő nem is szégyelli a keleti vonásait és a sötétebb bőrtónusát.
- Ennyi okoskodás mellett, őszintén nem is csodálom, haver. – horkant fel egy szórakozott mosoly keretében. – Most egészen kezdenélek megsajnálni, de sajnos nincs nálam zsebkendő, így bocsásd meg nekem, ha kihagyom a megsiratásodat. Viszont igazán szerezhetnél magadnak barátokat is, hogy megkíméld a védtelen és mit sem sejtő kölyköket. – kuncog fel, mert most meg ő érzi kicsit viccesnek a helyzetet. Azért reményei szerint ő többre viszi ennyi idősen és lesz valami értelem is az életében a siránkozás helyett. Nem azt mondja, hogy gazdag szeretne lenni, mert a pénz tudja nem minden, de azért nem bánná, ha lenne egy jó munkája, amiből megélhetne és végre a családjának is besegíthetne. Mert ha néha úgy is tűnik, hogy nem érdekli a dolog, nagyon is zavarja, hogy sem az apja, sem pedig a nővére nem áll most anyagilag úgy, hogy kényelmesen eltartsák őt. Bár sosem mondaná meg, kicsit tehernek érzi magát ilyenkor. Mindenki csak azért mond le valamiről, hogy neki jobb legyen. De egyszer szeretne fordítani a kockán, hogy visszafizethessen minden fáradozást. Persze, annak is örülne, ha ellenségek mellett barátokra szert tehetne itt, mert azért néha nem lenne rossz, ha tudna másra is támaszkodni, mikor baja van. Bár hidegnek és nem törődőmnek igyekszik látszani, nagyon is szüksége van a kapcsolatokra. Lehetőleg jobbakra, mint amiket otthon, Texasban ápolt. -Igazából mindkettőre törekszem, szóval örülök, ha jók az esélyeim ebben. – vigyorodik el szélesen, mert nincs mit tagadnia ezen. Különben sem veszik komolyan a szöszi, szóval mindegy mit mond neki.
- Pff, azt még fel is vágsz vele… - horkant fel először, majd komolyan gondolkozni kezd, hogy mi olyat tudna neki ajánlani, amit pénzzel nem lehetne megoldani. – Igazából, most eszembe jutott valami, de gondolom tisztességesen szeretnél itt is feltörni… - elmélkedik hangosan, de most ezen kívül túl sok minden nem jut az eszébe. Kérdésére csak szimplán vállat von, mert miért is, honnan is kéne neki azt tudnia, hogy ő meddig képes elmenni és kin nyerészkedne? Ismerik egymást vagy úgy tíz perce se? Viszont, amint meghallja, hogy már megint a külsejével hozakodik elő valaki, egyből villámokat kezd szórni a szeme. – Mi baja van ma mindenkinek a súlyommal??? – akad is ki végül, hiszen már kezd elege lenni a témából. Ő igen is megfelelő formában van! Nincs semmi baj a kinézetével, mert attól még hogy a pálcika kinézet a divat, ő nem fogja azt követni, mert semmi értelme nem lenne. Amúgy is, még vékony az arca, addig meg nincs baj, nem? Majd, ha már kerekedik akkor megérti, hogy mit egzecírozza itt mindenki, de addig csak ne szóljon be neki senki ezért! Amint sikerült túljutnia a duzzogásán, azért felmászik a srác hátára, mert kezd hűvös lenni, itt nem maradhat. Automatikusan is fonja köré a karjait és a vállára teszi az állát, miután fogást talált rajta a másik.
Sokszor elgondolkozott már azon, hogy milyen lenne az, ha egy bátyja lenne a nővére helyett, vagy mellett. Hányszor cipelte volna már haza így, mikor megsérült? Hányszor verekedtek volna össze az utolsó szelet pizzáért, miközben -jobb esetben – a videojátékban öldökölték volna egymást? Talán akkor jobb lenne a helyzet, vagy ugyanolyan lenne minden, mint most? Ki tudja, ez már örök rejtély marad. -Nem, csak hát… Rutinosnak tűnsz? –billenti meg a fejét, hogy jobb rálátást kapjon az arcára és a reakcióira. – Te tényleg csak gonoszkodni tudsz? Amúgy is, minek nézegeted más hátterét? Álmodnom meg szabad nekem is, nem? – fújja fel újból az arcát, mert a súlya mellett ez a másik olyan pontja, amit nem szereti, ha megemlítenek. Még csak a photoshopra futja, de majd egyszer megmutatja, hogy igen is egy drága kocsi tulajdonosa lesz. Azt kivételesen pedig nem lopni szeretné. Az már más kérdés, hogy miből jön össze a rávaló. Ha szerencséje van tiszta pénzből, ha nem, akkor meg jobb, ha a nővére nem tud majd róla.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptySzer. Júl. 08 2020, 10:48
henry && kai
Az ember néha nem is érzi, mennyire kimerült, csak akkor veszi észre, amikor a körülmények megengedik, hogy erre is odafigyeljen.
- Szegény családod, te atya úristen! – sóhajtottam fel, mintha ténylegesen teljesen lejöttem volna az életről – Hát miféle tortúra lehet téged életre nevelni?
Ismét csak mellébeszéltem és magam sem tudtam, hogy jelenleg miért tud ennyire szórakoztatni ez a fiú. Alapvetően lelkes támogatója vagyok azon fiataloknak, akik pontosan tudják, hogy mit szeretnének az élettől, ő viszont... Nem is tudom milyennek tűnt. Leginkább olyannak, amilyennek a saját,soha meg nem született öcsémet gondoltam. Pofátlannak, akit könnyedén meg tud nevelni az ember egy-egy társasjátékkal. Gondolok itt mondjuk az általam igencsak kedvelt Hotelre, ami a világ legigazságtalanabb asztali játéka volt. Ha az embernek sikerült első körben lecsapnia a Presidentre, már el is dőlt a játék vége és értelmetlenné vált tovább folytatni. Hiszen egy Taj Mahal és Waikiki kombinációval sem lehetett egy fullosan elhúzott Presidentet csak úgy lenyomni. Úgy érzem, hogy ha ehhez a sráchoz hasonló testvérem született volna, folyton ezzel, illetve az Unoval tettem volna hozzá még anyámék neveléséhez. Aichánál nem mertem hasonlóval próbálkozni, mert ő egyszer szól, aztán üt. Sokszor pedig elfelejtette kimondani a bizonyos figyelmeztetést, csupán gondolt rá... Sokkal inkább nevelt egy idő után ő engem, mint én őt.
- Haver? – vontam össze a szemöldököm, majd megrázta a fejem – Egy baráti kör sajnos tényleg rám férne. Ausztráliában hagytam a sajátomat két héttel ezelőtt.
Azt már nem tettem hozzá, hogy leginkább arra a csapatra vágynék, akikkel ott lógtam együtt. Valahogy az egész kontinens barátságosabb volt számomra Amerikánál, erről egyáltalán nem tehettem. Ott egész évben jó idő és nyár volt, én pedig úgy éltem meg az egyetemi éveimet, mintha semmi gondom nem lett volna az egész életben. Legalább felszínesen boldoggá tett a hely annak ellenére is, hogy néha félő volt megnyitni a csapokat az ott élő állatvilág miatt is.
- Anyám – sóhajtottam fel halkan, majd dobtam egyet a srácon, akinek a teljes súlya immáron a hátamra nehezedett. A kezeim izzadtak a térdhajlatában, ezért kénytelen voltam más fogást találni rajta – Talán itt is és most le kéne tennem téged. Nagyon ijesztő, hogy ilyenekre törekedsz.
Tény és való, hogy én is szeretek keménykedni, de ettől függetlenül mindig szerettem volna hasznos tagja lenni a társadalomnak. Nem azzal az úttal volt kifejezett problémám, amit anyáék kitaláltak nekem. Szép hivatásként lehet űzni az ügyvédkedést is, ha az embernek vannak bizonyos erkölcsi normái. Ha én mondjuk egy fokkal gazdagabb családba születtem volna, minden bizonnyal örömmel ásom bele magam a jogi tanulmányaimba. Bár tény és való, hogy nem tudtam volna azok az ügyek alól mentesülni, amik némiképp húzósabbak. Ahhoz, hogy tényleg olyan embereknek tudjak segíteni, akik rászorulnak, kellő hírnévre kell szert tennem és szükség van egy kicsit a többet hozó esetekre is... Mert ez nem az a szakma, amiből nagyban jótékonykodva meg lehet élni. Az orvosi tanulmányaim ilyen téren már teljesen másként néztek ki. Én mindig csodáltam Jamie-t a bátorsága miatt, hiszen az idegsebészet már egy másik kategóriának számított nekem. Nekem még a háziorvosok munkája is szinte megterhelő lett volna, mert folyamatosan attól lettem volna magamon kívül, hogy mi történik, ha valamit félrediagnosztizálok.
Így végül maradt a zenélés, ami minden bizonnyal az én utam. Ezáltal könnyedén meg tudtam valósítani önmagam és másoknak is a segítségére lehettem. Mert úgy gondoltam, hogy a lelki egészségünk legalább annyira fontos, mint a fizikai, vagy esetlegesen az anyagi biztonság, a komfortérzet és a többi. Ha nem vagyunk boldogok, akkor lényegében nem is nagyon van miért élnünk. Erről is elég sokat tudnék mesélni másoknak, viszont szerintem mindenkinek az a legjobb, ha pusztán kiírom magamból az érzéseimet. Hátha ezzel tudok segíteni egy-egy adott személynek, és én is megkönnyebbülök anélkül, hogy bárki agyára mennék.
- Őszintén? Nekem semmi bajom nincs a súlyoddal – jegyeztem meg, miközben összefontam a mellkasom előtt a karjaimmal – Azzal már inkább van bajom, hogy alsó hangon hetvenöt kilónak tűnsz és ki tudja meddig kell cipelnem téged. És nem érdekel, hogy te ellenkeztél, ezt a súlyt egy rossz lábra helyezni még inkább butaságnak tűnik.
Persze egyszerűbb lett volna mentőt hívni neki, feltenni a kocsiba, aztán tovább folytatni a napomat. Viszont ezért mentőt hívni, eléggé feleslegesnek találtam. Van elég dolguk így is nekik, nem kell még a mi gondunkat is a nyakukba vegyék. Lehet a városrész másik felében meg valaki éppen haldoklik. Jobb esetben mi várnánk szabad kocsira, addig pedig minden bizonnyal idefagynánk mind a ketten.
- Amúgy meg, ha így szeretnél kinézni – talán egy kicsit túlzásba is vittem a flexelést, és nagyon feszítettem a hasam, amikor felhúztam a ruháim – Keress meg, és adok edzéstippeket. Nem árulom el a nevem, legyen már benne egy kis nehézség. Ha tényleg akarod, úgyis megtalálsz.
Csak vigyorogtam rá. Könnyebb dolga lesz, mint ahogy azt hinné, hiszen több platformon is jelen vagyok. Persze itt már eldöntöttem, hogy a másik fiúval ellentétben, neki nem fogom elmondani azt, hogy pontosan ki vagyok. Amúgysem szeretek felvágni, és bár Ausztráliában rendszerint felismernek az utcán, ez a hely azért teljesen más. Nyilvánvalóan vannak rajongóim, de nem rohannak le és nem készítenek rólam lesifotókat.
- Nem gonoszkodok – jegyeztem meg vigyorogva, miközben megráztam a fejem – Aranyos az a háttérkép. Remélem egyszer tényleg lesz egy sportautód.
Ez a mondatom volt talán a legőszintébb mind közül amit mondtam neki. Annak idején én is csak gondolhattam hasonló dolgokra, de sosem hittem volna, hogy egyszer, majd csak heppből le fogom cserélni az Iphone-omat, mert kijön belőle az új. A régit még mindig ott őrzöm a nyolcasommal együtt a fiókban, mert a környezetemben mindenki megengedhette magának ugyanazt, amit én is megtettem korábban.
- Egyébként van egy tízesem és egy nyolcasom is. Szeretnéd valamelyiket? – teljesen komoly volt a kérdés. Egy darab karcolás sem volt rajtuk, maximum talán a felesleges fájlokat kell majd törölgetnie őket. Mégis mit kezdenék két telefonnal? Ha sikerülne valamilyen úton módon összetörnöm a sajátomat, akkor sem lesz szükségem egyszerre kettőre.
- Persze nem kapnád ingyen. – szögeztem le rögtön – De fizetned sem kellene érted. Legalábbis nem pénzben. Baszki de nehéz vagy.
Nem tehettem róla, hogy folyamatosan dobálnom kellett az orvoshoz vezető úton keresztül. Tényleg nem vagyok ahhoz szokva, hogy hosszú utcákat szeljek át úgy, hogy a saját testsúlyomat is a hátamon cipelem pluszban. Talán tényleg el kellene gondolkoznom az edzéstippeken. Vagy leginkább egy új étrendre tehetnék neki javaslatot.


ruha || 1 002 || úgyis az én nyakamon maradsz... T_T  Just a little jogging | Kai & Henry 1471401822  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry UXJCFyN
Just a little jogging | Kai & Henry MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Just a little jogging | Kai & Henry Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry RfFLdgU
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptySzomb. Okt. 03 2020, 00:16


Kai & Henry
-Na kösz… Mert gondolom veled egyszerűbb az élet. – horkanva forgatja is meg a szemeit. Most egészen pontosan nem is érti mi baja van a másiknak. Mi az, hogy szegény családja? Hát már miért lennének azok? Az apja nagyrészt nincs is otthon a munka miatt, a nővére meg eddig messze volt tőle. Inkább szegény Henry, amiért folyton egyedül van! Arról nem is beszélve, hogy ez az idegen sem tűnik túlzottan könnyebb esetnek. – Ja, miért? Itt nem szokás? – mivel még világéletében nem tette ki a lábát Texas államból, ezért fogalma sincs, hogy hol mit szokás. Még kell egy kis idő, mire átszokik a new yorki stílusra, de a haver megszólítással nem hiszi, hogy bármi probléma is lehetne. Ez tök átlagos és nem sértő, főleg nem akkor, ha nincs olyan nagy korkülönbség és nem tudni a másik nevét, ahogy esetükben is fentáll a probléma. – Még csak két hete vagy itt és ilyeneken siránkozol? Pff, ennyi idő alatt az lenne a csoda, ha találnál valakit. – így már mindjárt jobban érti, hogy nem idevalósi az illető. Bár nem érti nagyon a problémáját. Azt hitte, hogy itt egy csapásra lesz minden is pár hét alatt? Na most kinek a családja szegény akkor egy fiú gyermek mellett?
-Felvenned sem kellett volna. – pillant rá értetlenül, hiszen látszik rajta, hogy majd megszakad alatta. Ha ennyire segíteni akar elég lett volna csak megtámasztani a karja alatt. Elbicegett volna úgy az orvosig és egyikőjük sem erőltette volna meg magát. – Még a végén sérvet kapsz itt, azt akkor meg az én hibám lesz és nekem kell vállalni érte a felelősséget. – még a végén tényleg két embert kéne leápolni az egy helyet. Azt is kitudja meddig hallgatná Henry. -Persze, hogyne. – aztán el is várja, hogy elhiggye neki, hogy teljesen oké ez így? -De nem lenne egyszerűbb alátámasztanod a cipelés helyett? Úgy csak a súlyom felét kapnád meg és nem rokkannál le…te idióta. nyeli is le a mondat végét, mielőtt itten ledobja a hátáról, mint egy megvadult ló. Inkább igyekszik jobban kapaszkodni, hogy ne csússzon le olyan hamar. Bár mivel izzad a keze, ezen talán nem segít túlságosan. Talán, ha lenne egy bátyja – akiről kicsikánt is mindig álmodott, csak a nővére meg ne tudja -, az is ennyit szenvedne most itt vele? Ha tippelnie kéne, akkor biztos lenne abban, hogy a másik egyke és nem volt még ilyenben része. Másképp kicsit okosabb lenne és nem akarna egyből megszakadni.
-Az előbb még sztárként akartál itt befutni, most meg fitneszedzőt akarsz játszani? Nagyon szép mosódeszka alakod van, de engem hidegen hagy a kockahas. – a lustaságáról persze nem is beszélve. Elég sport neki az, mikor valaki elől menekülni kell vagy mikor tesi órára befogják a sok kifogás ellenére nem, hogy még eljárjon edzeni. Főleg egy olyan személlyel, akiről semmit sem tud. Az is lehet, hogy másodállásban emberrabló vagy szervkereskedő. -Ennyire nagy ember lennél odahaza? – kételkedve vonja is fel a szemöldökét majd, ha már úgy is pihenő fázisban van a másik hátán, elő is veszi a telefonját, hogy rákeressen az ausztrál sztárokra. Ha tényleg az, aminek vallja magát, akkor legalább kevésbé lesz bűntudata amiatt, hogy belement abba, hogy egy idegen segítsen neki.
- Előbb azt kéne kitalálnom, hogy milyen munkát lenne érdemes keresnem hozzá, ami nem illegális. Jelenleg úgy semmi olyan nem érdekel…asszem. – gondolkozik el hangosan az autós megjegyzésre. Ő közel sem olyan tehetséges, hogy éneklésből vagy egyéb semmittevésből megéljen. – Hát? Ha nem ingyen van, de nem is pénzért, akkor miért? A lelkemért cserébe? Mert nagyon más választási lehetőség nem maradt a fizetős opciók közül. – ha valóban démon, akkor mondjuk nem nyafogna ennyit a súlya miatt. Nem is szenvedne vele ennyit. De hát, ha a lelke sem kell neki, akkor nem érti mit tehet még fel érte cserébe. – Attól mert ezt mondogatod még nem leszek könnyebb! – fújja fel újból az arcát, mert hát, ha tényleg nincs baja vele, akkor minek hajtogatja?
Közben már eléggé belemerült a keresésbe is, így mintha valami hasonló fazont talált is volna. Meg is nyitja az egyik képet, majd megpróbál kicsit előrébb hajolni, hogy összemérje vele. Így sötétben nehéz megmondani, de talán ő lesz az. – Ez te vagy, ugye? – tolja is elé a képet megerősítést várva, hogy megbizonyosodhasson benne. – Kaiden Dubois, született "95 őszén, Franciaországban. – olvassa is a megtalált információkat róla, hogy újból egyeztethesse azoknak az igazát. – Szóval, alapvetően franciai-ázsiai vagy, aki ausztrálnak vallja magát és most Amerikában akar hódítani? – vonja fel a szemöldökét, hogy jól értelmezi-e az olvasottakat és a látottakat, hallottakat. – Mi ez a sok nemzetiség? Remélem apai ágon még más is vagy a francián kívül. Hát eszem megáll. Azt még én nem megyek el texasiak. – horkan is fel. – Anyukád részéről mit hoztál? – sajnos ázsiai létére sem volt sosem jó abba, hogy meghatározza ki honnan jött. Mert bár vannak alap ismertetőjegyek, nem mindenkire egyformán igazak. Főleg, ha már ennyi kultúra keveredik egy emberben. Talán egy nagyon gyenge tippnek a thai vonalat tippelné be, de tuti hülyeséget mondana vele. Az biztos, hogy nincs benne kínai, vagy japán beütés, így azokat kizárná. De még így is van jó pár nép, akik szóba jöhetnének.
-Amúgy, pofátlanság most azt kijelenteni, hogy éhes vagyok? Elmehetnénk enni, ha a kórházban végeztünk. – jelenti ki úgy mintha csak egy régi jó ismerőssel tárgyalogna. De hát, evés közben lehet megismerni a legjobban a másikat! Akkor már kössék össze a kellemest a hasznossal. – Milyen konyhát szeretsz jobban? Hátha van még nyitva olyan étterem is itt a közelben! – pillant rá érdeklődve és hát hiába derült ki a másikról, hogy kiféle, miféle, még lenne ahhoz is pofája, hogy pénz híján vele fizettesse ki a megrendelt ételt. De igyekszik most kevésbé jó étvágyú lenni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry EmptyHétf. Dec. 28 2020, 18:40
henry && kai
Az ember néha nem is érzi, mennyire kimerült, csak akkor veszi észre, amikor a körülmények megengedik, hogy erre is odafigyeljen.
- Nem állítottam, hogy az én családom nem szív miattam – egészen mosolygós volt a hangom, ahogy kimondtam ezeket. Sokkal kevésbé jók már azok a hírek példának okáért, hogy mennyire képtelen vagyok zöld ágra vergődni a húgommal és a szüleimmel. Az előbbi egy dolog, mert Aichával még hajlandó lennék megoldani ezt az egész helyzetet, de a szüleim ilyen téren tényleg érdekes kérdéseket vetnek fel. Végül is lemondtak rólam, tehát nekem sem feltétlenül kellett volna összetörnöm magam annak érdekében, hogy bármit tudjanak rólam. Sokkal inkább örültem annak, hogy aggodalmat tudtam kelteni bennük, hiszen apa tudomást szerzett arról, hogy olykor szoktam füvet szívni.
- Legalább hét év van közöttünk, szóval mondjuk minimális tiszteletet mutathatnál – a hangom eléggé ellentmondást nem tűrő volt – Leszarom, hogy a családod nem tudott megnevelni, én nem fogok ezzel vesződni, csak itt hagylak a fájós lábaddal együtt, és meglátjuk mennyire messzire jutsz. A végén még szólnod kell majd a nővérednek.
Ha így tennék mondjuk elég nagy bűntudatom lenne, mert ha valami történne ezzel a gyerekkel, részben az én lelkemen is száradna. Ugyanakkor meg nem vehetek mindenkit a gondjaimba, mert idővel akkora teher lesz a vállamon, hogy lényegében össze fog nyomni az engem. Eddigi tapasztalataim alapján meg határozottan kijelenthetem azt, hogy nem sok olyan ember áll mellettem, aki tényleg segítene levenni a vállamról a vállakat. Ezeket mind Sydney-ben hagytam, azt pedig erősen kétlem, hogy a terhes, vagy éppenséggel az életképtelen huszonéves lakótársaim húznak majd ki a szarból, ha rászorulok. Szóval körültekintőbbnek kell lennem a jövőben azzal kapcsolatban, hogy kinek adom oda a bizalmam és a segítségem.
- Elég gyorsan kötöm meg a kapcsolataimat – a vállamat határozottan megrántottam. Ez igaz volt abban az esetben, ha mondjuk nem egyedül kell nekivágnom a vakvilágnak, otthagyva a kellemes és megszokott életemet – Már az is pozitív lenne számomra, ha egyáltalán valakivel olyan viszonyban lennék, hogy elmehessek vele sörözni.
A magam részéről nekem már ennyi elegendő lett volna. Ha az egy szem női lakótársam inni kezdett volna, akkor minden bizonnyal kirúgom a piát a kezéből, aztán én magam fogyasztottam volna el. Azért annyira tisztelem az ilyen jellegű italokat, hogy ne öntsem a vécébe, meg az már egy olyan tett lett volna tőlem, ami egyáltalán nem önazonos.
Úgy hallgattam a srácot, hogy egyetlen pillanatra sem szakítottam félbe, annak ellenére sem, hogy egyre inkább kezdett idegesíteni az, amit nekem mondott. Több ízben is segítettem neki, illetve vettem volna neki kaját is, ha éppen lett volna nálam pénz. Viszont hamar rá kellett döbbennem arra, hogy itt az emberek tényleg mások lehetnek. Mindenesetre az elharapott szavakat épp elég tisztán értettem ahhoz, hogy ne hagyjon kivetnivalót azzal kapcsolatban, hogy hirtelen mit is mondott nekem. Hirtelen álltam meg, és finoman letettem a földre, mert szerintem képes lett volna rám fogni azt, ha valami baja esik. Nem akartam túl fenyegető lenni, tehát csak rideg kifejezést költöztettem az arcomra, amíg végignéztem rajta.
- Kettőnk közül nem én tűnök a gyengébbnek – a hangomba él költözött, ahogyan kiszűrtem a fogaim között a szavakat – Ahogy elnézlek, nem lehet tele a zsebed túlságosan. És ebben tudod mi a legédesebb? Hogy gond nélkül el tudnám törni a másik lábadat, akkor sem tudnál tenni semmit. Viheted bíróságra az ügyet, minden bizonnyal te maradnál alul. Az egyetlen szerencséd az, hogy csak egy pofátlan kölyök vagy, aki ennyi erőfeszítést sem érdemel. Innentől úgy jössz tovább, ahogy akarsz.
Én pedig egyszerűen zsebre vágtam a kezeimet és minden segítségnyújtás nélkül sétáltam tovább. Nyilvánvalóan ha valaki kétes alak jönne velünk szemben, akkor nem fogja tudni megvédeni magát. Én meg a magam részéről úgy éreztem, hogy a hozzá hasonló srácok mind olyanok, akik befostak néhány komolyabb szótól. Legalábbis szerintem minden bizonnyal nem fog sérülten leállni velem verekedni. A végkifejletről lettek volna tippjeim.
- Nem vagyok fitneszedző, de sokat sportoltam – csak megvontam a vállam a kérdésére. Anyáék elég kicsi korunk óta erőltették azt nálam, illetve a húgomnál is, hogy valamivel elüssük az időt, ami az egészségünkért tesz. Aicha kifejezetten hasznos elfoglaltság mellett tette le a voksát, én pedig inkább fociztam a többi sráccal. Sosem versenysportoltam, de szerettem mozogni, ami miatt például a falmászás vagy a fallabda is, mind ott voltak a kedvenc társas szórakozásaim között. Illetve ennek hatására is kezdtem el szörfözni. Alapvetően átlagos úszó voltam, de Ausztráliában a tenger miatt sokat fejlődtem, mert állandóan a parton lebzseltem a barátaimmal együtt.
- Nem tudom, mi számít híresnek? – csak megrántottam a vállamat – Post Malone-hoz képest nyilván egy kis senki vagyok. Talán majd ha itt is teret hódítok, akkor lehetek híresebb.
Mert egyre több nem amerikai előadó fut világkarriert, ami nem feltétlenül rossz dolog. Kifejezetten jót tesz a zeneiparnak, hogy nem csak Hollywood belterjes világa működőképes már, bár ehhez ugye nyilván szükség volt a Soundcloud-ra, meg az egyéb platformokra, amiken könnyebben hírnevet szerzett az ember.
- Tanulj tovább – ez volt a legjobb tipp amit adhattam neki – Anélkül semmire nem mész az életben. És az alapdiplomát is felejtsd el, mert nagyon sok esetben kevés az.
Az ember nem gondolná, de esetemben is ez volt a szituáció. Tök sok mindent tanultam az akadémián, ahol zeneszerzővé képeztek, bár nyilván azért a mély érdeklődés volt az egésznek az alapja. Én viszont úgy gondolom, hogy alapvetően a tehetség kevés, sokkal jobban számít a kitartás és a vágy a tanulásra. Azt hiszem a szakomon rengeteg olyan tag volt, akik kellőképpen bebizonyították azt, hogy a zene egy olyan dolog, ami 100%-ban tanulható.
- Ledolgozhatod az árát mondjuk a stúdiómban, takarítással – csak megvontam a vállam, mert ez volt a legjobb ötletem. Ha mondjuk egy hónapig csinálja, odaadom neki az egyik telefonom, amit alig használtam, mert rögtön kukáztam a másikra. Esküszöm nem vagyok egy pazarló típus, szimplán csak így jött ki a lépés... Mivel idejöttem és az előző telefonomba amúgy is kellett volna egy kártya. Viszont a reptéren belebotlottam egy helyi szolgáltatóba, ahol inkább vásároltam egy készüléket is. Mindig többet tartottam magamnál, hogy el tudjam különíteni az üzletet a magánéletemtől.
- Talán kevesebbet kellene enni mondjuk! – bár ez a dolog nem feltétlenül függött össze. Én is annyit ettem, mint az állat, cserébe gecire nehéz is voltam. Legalább annyi a mentségemre szólt, hogy nem feltétlenül látszott rajtam, mivel tömegnövelőzni nem nagyon akartam és hiába nem hanyagoltam el a lábnapokat sem, egyszerűen képtelen voltam combosabbá válni... Gondolom azért lehet, mert az egyetem alatt ledobtam azt a pár kilót, amitől úgy nézhettem ki, mint ez a fiú.
- Úgy néz ki, hogy lenyomoztál – csak finoman megrántottam a vállamat aztán egy félmosoly költözött az arcomra. Időközben közelebb is értünk a helyi ügyeletre, mert máshova nem nagyon tudtam volna vinni jelenleg. Ha nem akarja, hogy a nővére megtudja az egészet, akkor a kórház kiesett, mert talán ott átestünk volna némi ellenőrzésen, és képtelen lettem volna igazolni magam, mint esetleges családtag. Itt hasonlóra nem volt szükség.
- Anyám koreai, apám francia, tehát nem csak a nemzetiségem feles, hanem valóban félvér vagyok – nem tartottam túl érdekfeszítőnek azt, amit mondok – Ezért ennyire fehér a bőröm gondolom. A húgom sokkal jobban hasonlít anyára, én meg tényleg anya és apa valami furcsa keveréke vagyok.
Azt már nem tettem hozzá, hogy például hány nyelven beszéltem, mert jelen helyzetben teljes mértékben hülyeség lett volna. Úgy, hogy le lettem nyomozva, lényegében már mindegy is volt a dolog, nem lenne túl önazonos, ha nekiállnék fényezni magam azzal kapcsolatban, hogy Ausztráliában szép kis karriert be tudtam futni zenészként.
- Az lenne, főleg miután leidiótáztál – egészen a hajtövemig szaladt fel a szemöldököm – Max annyit tudok felajánlani, hogy nem lakom messze és rendelhetünk valamit, ha megfelel, ha nem, akkor így jártál.
Mert azért mégsem bankkártyával a zsebemben járok el futni. Elég gáz lenne, ha elhagynám azt, ugyanakkor elméletileg nem lenne jó ötlet felhívni egy idegen srácot se a lakásunkra. Épp azért merem megtenni, mert két percig sem bírná elviselni a terhes kis lakótársam, ha komolyan ráereszteném.
- Mindent megeszek – röviden válaszoltam neki, aztán egyszerűen a vállára csaptam a tenyerem és elkezdtem kormányozni a bejárat felé, mert időközben meg is érkeztünk – Először meg kellene tudnunk azt, hogy levágják-e a lábad vagy sem, szóval igyekezz befelé.


ruha || 1 306 || úgyis az én nyakamon maradsz... T_T  Just a little jogging | Kai & Henry 1471401822  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry UXJCFyN
Just a little jogging | Kai & Henry MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Just a little jogging | Kai & Henry Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Just a little jogging | Kai & Henry RfFLdgU
TémanyitásRe: Just a little jogging | Kai & Henry
Just a little jogging | Kai & Henry Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Just a little jogging | Kai & Henry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» no name, that's what I have [ henry & ira ]
» When I do it my way [Henry & Hailee]
» Henry & Ye Na ~ first round
» Yebi & Henry
» Henry Marsh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: