New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Wayne Winston
TémanyitásWayne Winston
Wayne Winston EmptyHétf. Szept. 09 2019, 16:53
Wayne Winston


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Wayne Roman Winston
Becenevek:
Wayney
Születési hely, idő:
Manhattan
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteró
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia, üzleti tanulmányok
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Szállodavezető igazgató
Ha dolgozik//Munkahely:
W and W hotel
Hobbi:
Horgászat, golf
Play by:
Bill Skarsgard

Jellem
- Na mégis, mit szeretsz bennem? - faggatom Emmát, miközben kényelmesen elnyúlunk a réten - semmi pokróc, vagy takaró, csak a csiklandozó, selymes fűszálak, meg persze az alattunk futkosó hangyák alkotják a képzeletbeli padlót. Hasra fordulok, egy fűszálat dugok az ajkaim közé, és várom a "nagy vallomást". Persze, simán tudom, hogy mit eszik bennem, de a fenébe is, 17 éves vagyok, ki nem szereti hallani, hogy jó pasi, pláne úgy, amikor a rohadt kamaszság miatt egy nyakigláb póknak érzi magát?
Emma vet rám egy "mármegint" jellegű pillantást, de aztán elmosolyogja magát, elhanyatlik ültéből, csak úgy repked szőke haja az őszi nap fényében.
- Hát, szeretem a szemeidet - kezd bele. - Szépek, és kifejezőek - egyetértek vele. Azt mondják, ezekből a lélektükrökből olvasni lehet, és vagy Emma nagyon jó ebben, vagy tényleg ez az igazság. Mindig tudja, mikor vagyok dühös, jókedvű, unatkozó vagy éppen mikor jár valami őrültség a fejemben.
- Tovább! - biztatom, úgy rágcsálva a fűszálat, mintha ezer éve múlt volna el az ebédidő.
- Szeretem az arcodat. Finom vonású, arisztokratikus. Bár nem csoda. Ezüstkanállal a szádban születtél - jegyzi meg, és mivel a felhőket fürkészi, nem látja, hogy elfintorgom magam. Maradjunk a bronzkanálnál. Persze tényleg kiváltságos helyzetben jöttem a világra. Apám meg anyám New York egyik legnagyobb szállodájának tulajdonosai, ergo bőven van mit a tejbe aprítanunk. Elég csak ránézni a házunkra - mit házunkra, kastélyunkra! - a külvárosban. Néha olyan érzésem van, hogy borsószemeket kell elszórnom, hogy ha elindulok A-ból a B-be, akkor vissza is találjak.
- A szádat... azt imádom - fűzi tovább a gondolatait Emma. - Duzzadt, élveteg... és ügyes. Nagyon ügyes - kuncog a lány, és képtelen vagyok megállni, én is elnevetem magam. Perverz kis boszorkány, persze mi másra gondolhat a mi korunkban, amikor az emberben tombolnak a hülye hormonok.
- Az alkatod is olyan... elegáns - gondolkodik Emma egy pár pillanatot, mielőtt megtalálná a megfelelő szót. - Magas vagy, tényleg jó magas. Vékony, szikár, mégis izmos - vet rám aztán egy lapos pillantást. A két karom kilátszik az ujjatlan pólóból, szóval demonstrálandó az igazát, fektemben be is feszítek.
- És még azt szeretem benned, hogy elég vagy magadnak - fejezi aztán be, de ezen meghökkenek. - Úgy értem, hogy pontosan tudod, mit csinálsz, mikor és miért. Nem álmodozol feleslegesen. Hogy is mondják? Két lábbal állsz a földön. Biztonságos vagy. Mint egy várfal - dünnyögi, aztán lehunyja a szemét, és élvezi a rá sütő, igazi indián nyár hangulatú napfényt.
Elfekszem mellette, kivéve a számból a fűszálat.
- Kihagytad, hogy a hajam selymes, ápolt és illatos vagyok. Ja, és hogy megfogtad velem az isten lábát - nyekkenek meg aztán, összerántva magam, mint egy sündisznó, mert ezt már Emma megelégeli, és csiklandozni kezd, úgy viháncolunk a fűben, mint két boldog, önfeledt kölyökkutya.

Múlt

Édes. Irgalmas. Úr. Isten. Az efféle értekezletek engem minden alkalommal úgy kiütnek, mint ketrecharcos a kezdő bokszolót. Már egyedül vagyok az irodában, vagy egészen pontosan visszamenekültem az irodám biztonságába. Emily, a titkárnőm megbízható, úgy áll az illetéktelen behatoló elé, mint egy alabárdos őr a középkorban, a királyi lakosztály előtt. Bármibe lefogadom, hogy néha már a "csak a testemen keresztül" kiáltás is elhagyta a száját, ezt viszont nem kockáztatja meg senki, lévén hogy a hölgy már kissé koros, és a párnázott ajtón keresztül is hallani vélem a szék recsegését, mikor nem éppen légiesen könnyed termetével megterheli az ülőalkalmatosságot. Kaptam már néhány, mintegy mellékesen megeresztett véleményt, hogy miért nem küldöm el, és miért nem veszek fel személyi asszisztensként valami szemet gyönyörködtető cicababát. Ja, hát mégis, ki a fenének kell? Oké, abban egyetértek, hogy az esztétikai élmény első osztályú lenne, de nem hiányzik egy olyan nő, aki külsőre tíz pontos, belülről meg egy sem, mert tangabugyi meg körömlakk tölti ki az agyát. A munkát illetően nem a külső tulajdonságokat preferálom, és Emily tökéletes munkaerő. Már előre bánom, amikor majd néhány év múlva nyugdíjba megy.
Leülök, kibámulok az alattam nyüzsgő városra, ekkor diszkrét kopogás hangzik fel, és az igenlő válaszom után belép a titkárnők gyöngye.
- Mr. Winston - mosolyog rám, és letesz elém egy pohár Eviant, meg két fájdalomcsillapító tablettát. Ez a nő gondolatolvasó. Vagy már túl jól ismer, és tudja, hogy minden ilyen, órákon át tartó ülés után egy gyorsvonathoz hasonlóan zakatol a fejem.
- Mrs. Albrecht, maga egy igazi kincs - mosolygok rá jókedvűen. Tisztában vagyok vele, hogy ő is értékeli, hogy én magam észreveszem, és tőlem telhetően - mind verbálisan, mind anyagilag - díjazom a munkáját, és az erőfeszítéseit. - Hogy van a férje? - érdeklődöm. Semmi udvariaskodás, tényleg érdekel. Egyszer-kétszer találkoztam Mr. Albrecht-el egy céges partin, kimondottan megnyerő fickó. Ráadásul imád horgászni, mint apám, szóval plusz pont az öregnek.
- Köszönöm, Mr. Winston, már jobban, hála az égnek - sóhajt fel Emily. - Nem volt olyan nagy a baj, mint hittük. Néhány nap múlva már ki is engedik a kórházból.
- Ennek örülök, Mrs. Albrecht. Na és mi vár rám még a mai nap folyamán?
- kérdezem. Nem kalendárium az agyam, azért van titkárnőm, hogy helyettem is észben tartsa a fontos dolgokat.
- A hölgy vár önre, aki a recepciós állásra jelentkezett. Beengedhetem?
- Igen, természetesen. És nyugodtan hazamehet, Mrs. Albrecht. Igen, tudom, hogy még nem járt le a munkaideje, de az állásinterjú után én is távozom. Menjen, látogassa meg a férjét. És adja át neki, hogy üdvözlöm.
- Köszönöm, Mr. Winston - villan fel egy mosoly a titkárnőm arcán. - A holnapi viszontlátásra.
- Igazán nincs mit, Mrs. Albrecht. Viszontlátásra - biccentek. Emily kisétál, de az ajtót nyitva hagyja maga után, beszéd foszlányait hallom az előtérből. Felkelek a székből, összegombolom az öltönyöm zakóját. Várjuk csakugyan összeszedetten a látogatót. Fontos az első benyomás. Kíváncsi vagyok, ez vajon milyen lesz: természetesen oda-vissza viszonylatban. Alig fél perc, és megkapom a kérdésemre a választ.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Wayne Winston
Wayne Winston EmptyHétf. Szept. 09 2019, 23:50
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Wayne!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Őszintén szólva az avatarodat meglátva azt hittem, valamilyen elvetemült fazon fog közénk érkezni - ez betudható annak a bizonyos bohócos filmnek, aminek most megy a moziban a második része, és jó párszor nem néztem oda inkább.  Wayne Winston 2081954265 Ennek ellenére egy kimondottan kedves fickót üdvözölhetünk személyedben, ami kellemes meglepetés. Very Happy
A jellemzésedből egy egészen kerek képet kaptunk rólad, bár nem vagyok meggyőzve, hogy ez a bizonyos Emma teljesen objektíven nyilatkozott rólad, hiszen nyilvánvalóan az ujjaid köré csavartad. Very Happy Kíváncsi lennék, egy kívülálló hogyan lát téged. Very Happy Azt viszont megtudhattuk, hogy jó főnök vagy, aki törődik az alkalmazottaival - legalábbis Emilyvel egészen biztosan. A te korodban többen talán visszaélnének a pozíciójukkal, de úgy tűnik, te nem az a fajta fickó vagy, ráadásul a helyén van a szíved. Wayne Winston 4146035580
Nem is tartanálak fel tovább, ezennel utadra engedlek, színt és rangot admintól fogsz kapni hamarosan. Wayne Winston 4146035580


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Wayne Winston Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Wayne Winston Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Wayne Winston D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Wayne Winston Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Wayne Winston
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michelle Winston
» Moira Winston
» Blake Winston Holden
» Wayne Harwood
» Ava & Wayne - A jótékonysági est

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: