New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dr. Wesley & Jace & Pola
TémanyitásDr. Wesley & Jace & Pola
Dr. Wesley & Jace & Pola EmptyHétf. Aug. 12 2019, 21:38

to Jace and Dr. Wesley

A mai napot is nagy örömömre Hienéknél tölthetem. Egy kis kockulás, egy kis filmezés. Valahogy itt mindig remekül telik az idő. Nem igen szoktunk veszekedni, vitázni. Persze van, amiben nem értünk egyet, de szerencsére azt normálisan meg tudjuk beszélni.
Viszont a mai nap mégis mássá változik a többihez képest. Éppen a fürdőbe sétálok, hogy az esti lefekvés előtt megmossam a fogam arcom, mikor arra leszek figyelmes, hogy véres lesz a mosdókagyló. Először nem tudom hová tenni, majd ahogy a tükörbe pillantok elfog a rémület és már kiabálok is Hiennek. A vérzés nemhogy abba marad, hanem csak fokozódik és nem is akar elállni. Azonnal hívják is a mentősöket, akik nem totojáznak sokat. Hamar kiérnek, de sajnos nem egednek fel senkit mellém, így egyedül maradok. A szívem hevesen kalapál. Eddig egyszer fordult elő ilyen, még az elején… Ezért semmi jóra nem számítok.
Természetesen Hien édesanyja rögtön hívja Jacet is és elmondja mind azt, amit tudnia kell. Mi történt, melyik kórházba visznek stb. Az út a korházig egy örökkévalóságnak tűnik. A mentős próbálja elállítani a vérzést, de nem jár sikerrel.
Ahogy megérkezünk már tolnak is be és hívják az ügyeletes orvost. A kérdéseket próbálom felfogni, amit feltesznek nekem és fejbólintással, vagy rázással válaszolni nekik, miközben tekintetemmel Jacet keresem, bár sejtem még nem kevés idő mire ideér, de a jelenléte sokat segítene nekem.



//Zene//
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dr. Wesley & Jace & Pola
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jace Whitebreak
» Erick & Jace
» Fable & Jace - First meet
» Noreen Wesley
» Bethany Wesley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: