New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

future love?!
Témanyitásfuture love?!
future love?! EmptyCsüt. Aug. 08 2019, 21:16
Elliot ____


Play by:
KJ Apa
Születési hely:
Manhattan
Kor:
17 (2001.08.13)
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló (egyenlőre)
Csoport:
Diák
Történetünk:

Hol is kezdjem a mi történetünket... mondjuk olyan nem nagyon létezik, mert még sosem szóltál hozzám. Pár hónappal ezelőtt léptél be az osztályterembe, nekem pedig rögtön megakadt rajtad a szemem. Külföldről költöztetek vissza New Yorkba, így év közben kerültél az osztályunkba. Hamar beilleszkedtél, tipikus nagyszájú gyerek vagy, akit mindenki rögtön megkedvel. De tudom, hogy igazából utálod ezt az egész szarságot, és csak túl akarsz esni az utolsó két éveden a középiskolában, hogy aztán kiszabadulj, és világot láthass!
Mint mondtam, még sosem beszéltünk, csak néha elkapod pillantásom miközben elalélva bámullak, és a nem létező jövőnkről álmodozok. Olyankor megejtesz felém egy félmosolyt, amiről nem biztos, hogy eddig eltudtam dönteni, hogy nem-e inkább gúnyosan teszed ezt! Persze én ilyenkor a pad alá tudnék süllyedni, ha tehetném, és inkább idegesen elkezdek valamit írogatni a füzetembe, hátha ezzel tudom menteni a helyzetet.
A legjobb barátnőmnél, Josie-nál viszont bepróbálkoztál, akitől aztán a visszautasítást kaptad. Nem tudom, hogy azért tetted-e, hogy engem idegesíts, viszont ha ezért történt, akkor sikerült elérni a célod, mert fortyogtam a dühtől. Nem tudom mire vársz... sőt nem is tudom, hogy bejövök neked egyáltalán! Teljes tudatlanságban élek veled kapcsolatban, de ahelyett, hogy odamennék inkább gyártom magamban az elméleteket, és várok...

Nem véletlen nem megy oda Daisy-hez, azt várja mikor fogja beadni a derekát, hogy ő menjen oda, és adja fel elveit miatta, hogy márpedig egy fiúnak kell odamennie a lányhoz. Szóval egyelőre patt helyzet van köztük, amin szeretnék lassan változtatni!
Szeretném később, ha a két karakter között kapcsolat alakulna ki a játéktéren! Az előtörténetembe még található róla egy-két plusz információ, ha valakinek felkeltette volna az érdeklődését! A pb alanyon nem szívesen változtatnék. A név viszont szabadon választott, az előtörténetembe Elliot-ként szerepel de egyáltalán nem ragaszkodok ehhez a névhez! Ha megérkeztél, írj egy pm-et, hogy tudjam itt vagy, és utána megbeszéljük a továbbiakat! Nagyon várlak!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
future love?!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» nothing to love about love -- leta & romilda
» The future wife
» Leo X Rain; you don't love her,, just love me down
» my future husband
» Future plans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: