New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Little sis
TémanyitásLittle sis
Little sis EmptyCsüt. 18 Júl. - 23:16
Briana (Brea) Watson


Play by:
Hailee Steinfeld
Születési hely:
USA ; New York ; Bronx
Kor:
26
Lakhely:
Bronx ( de igény szerint költözhet )
Szexuális beállítottság:
Alkotóra bízva
Családi állapot:
Alkotóra bízva
Csoport:
Művész
Történetünk:

Drága kishúgom, te vérbeli művészlélek!

Úgy gondolom, hogy anyu mellett te vagy a családunk másik mozgatórugója. Imádom benned, hogy még 26 év után is képes vagy rácsodálkozni a világra, mindenben és mindenkiben észrevenni a jót, még akkor is, ha valójában egyáltalán nincs is benne. Anyu szerint magad vagy a két lábon járó Duracel nyuszi, és az igazat megvallva én sem értem, hogyan szorulhatott beléd ennyi energia, ennyi vidámság, ennyi gyermeki naivság…
Álmodozó lélek vagy, az az igazán romantikus fajta, aki képes órákig elmélyedni egy-egy meghitt történetben, utána pedig órákig mesélni annak, aki épp a közeledben van.
Az a típusú ember vagy, aki állandóan újdonságokra vágyik, folyton nagy tervei vannak, és egyszerűen képtelen sokáig a fenekén maradni. Egy év leforgása alatt voltál már jógaoktató, kutyasétáltató, ékszerkészítő, recepciós, pincérnő és a jó ég tudja még mi, ám a kezdeti lelkesedés minduntalan elveszett, valahogy sehol sem találtad igazán a helyed. De talán majd most, most, hogy végre rajzolhatsz és alkothatsz…

Te nem emlékezhetsz apánkra, hiszen újszülött voltál, mikor egy reggel úgy döntött lelép és többé vissza se néz, én pedig akkor lettem épp 6 éves. Megfogadtam neked, hogy majd én vigyázok rád és azóta is ezen vagyok, hiába tudunk mostanában keveset találkozni.

// Kezdetnek úgy hiszem ennyi, a többit közösen találnám ki az alkotóval. A pb és a név természetesen alkuképes, ha van egy jó ötleted oszd meg velem bátran. Nagyon várlak! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Little sis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: