New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 21:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

A férfi, kivel nem kellett volna...
TémanyitásA férfi, kivel nem kellett volna...
A férfi, kivel nem kellett volna... EmptyHétf. Jún. 24 2019, 22:13

FOGLALT!

Csodás neved


Play by:
Jay Ryan?
Születési hely:
Alvilág bugyra
Kor:
30-45 év
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Na hát igen, erről lenne szó
Csoport:
Törvényszegő, vagyis gondolom
Történetünk:

Te vagy az a személy, akivel nem szabadna soha találkoznom, akik miatt a szülők rebesgetik kislányuknak, hogy ne állj szóba idegenekkel, ne fogadj el tőlük semmi kecsegtetőt és én pontosan így éltem le életem eddigi részét. Mondogatták a barátok, hogy tényleg jó lenne már szórakoznom is, hisz eltemethetem magam a munkámba, amit idegesítően komolyan veszek, bátyám folyton csak azzal jön, hogy lazuljak el végre, én pedig egyszer azt mondom: ám legyen.
Nem kellett volna.
Egy szórakozóhelyre megyek, hogy megmutassam a világnak, vagy tán én magamnak, hogy képes vagyok még szórakozni, nem fásultam be. Ott ismerlek meg téged, persze senki se gondolná, hogy veszélyes alak vagy. Kettesben hagynak veled, smárolunk, természetesen én már teljesen ittasan, hisz mi baj lehetne... Meghívsz italra, de homályos tekintetem nem veszi észre, hogy nem csak alkohollal kínálsz és bizony nem véletlenül vagy a helyen. Esküszöm, király lesz ezután a buli! Sosem gondoltam még, hogy milyen király mozgásom van a sztriptízrúdnál!
Hazaviszel, másnap jön a rosszullét és egy teljesen kiesett éjszaka rémülete, de még szerencse, hogy te ott vagy és szorosan ölelsz, határozott vagy és mégis gyengéd, túl tökéletes egy nőnek. Micsoda véletlen...  
Napok telnek el és folyamatosan tudom meg, hogy mit tettem, videók mutatják meg mennyire király voltam este és én nagyon mérges leszek, nem is tudok igazán kire. Összefutunk néha, próbálok menekülni előled és átkozom a szerencsét, hogy mindig éppen találkozok veled, egy üzletemberrel. Jó fejnek tűnsz végül is, bár mindig van a szemedben valami ijesztő.
Rájövök, hogy valójában nem az vagy, akinek mondtad magad, igaz nem hazudtál egyszer sem, csak nem a teljes valóságot tártad szemeim elé, én magam derítem ki, hogy már megjártál pár évnyi börtönt és van némi közöd a drogokhoz is, ami durva, de nem ettől kellene igazán aggódnom és én pont ezt nem veszem észre. Már rég a karjaidban vagyok, már rég magunk mögött tudunk pár éjszakát amiken alkohol és drog nélkül is megadom magam neked, hisz vonzol mint a mágnes, őszintének tűnsz, mindig azt gondolom, hogy már tudok rólad mindent, mert tökéletesen játszod a tökéletes szeretőt.
Nem szeretem a rosszfiúkat, de a te esetedben sajnos kivételt kell tennem és te is belátod egy idő után, hogy nem egy prosti vagyok számodra, hanem tényleg megkedvelsz. A határozott férfiból és a meztelenül melletted heverő nőből szép lassan társi viszony alakul ki, feltárjuk egymás előtt a valódi lényünket és te is rájössz, hogy nagyon is jól kiegészíti egymást egy bűnügyi laboros, ki nyomokat fejt meg és egy bűnöző, ki talán még azóta is fut a rendőrök marka elől.
Közöttünk a kapcsolat elveszett valahol a Sugar Daddy, az igaz szerelmesek és a munkatársi viszony között. 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
A férfi, kivel nem kellett volna...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A férfi a szomszédból
» A férfi, aki nem hord ruhát
» Férfi a sötét múltamból

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: