New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:38-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 19:25-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 19:00-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:30-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 18:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

two men and a baby
Témanyitástwo men and a baby
two men and a baby EmptyVas. 16 Jún. - 14:13
Csodás neved beregisztrált


Play by:
Brent Antonello
Születési hely:
rád bízom
Kor:
26+
Lakhely:
rád bízom (Ethan Brooklynban él)
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
kitalálhatsz bármit
Csoport:
Hivatal (Brooklyn Gyermekvédelmi Szolgálat)
Történetünk:

Sokáig azt hittem, ügyvéd vagy, ebből már sejtheted, hogy semmit sem tudok arról, hogyan zajlik egy örökbefogadási procedúra; kutyám sem volt még soha, nem hogy gyerekem! De a húgom, Ivory és a férje meghaltak egy autóbalesetben, a családban pedig senki más nem alkalmas arra, hogy magához vegye a kislányukat, a néhány hónapos Lilianát. Nem tudom, mi ütött belém, de elvállaltam, te pedig biztosítottál róla, hogy segíteni fogsz végigmenni a bürokrácia döcögős útján: segítesz az alkalmassági vizsgán, tartasz nekem személyre szóló tanfolyamot (a munkám miatt nem tudnék egy rendes kurzuson sem részt venni, ezért elég, ha csak a vizsgát teszem le, te pedig nálam, otthon, hetente párszor felkészítesz az anyagból), plusz állandóan a nyakamra jársz, hogy szétszedd és gyerekbiztossá tedd a lakásom, ellenőrizd az anyagi hátterem, pszichológiai teszteket végezz rajtam és jobban megismerj. Ha önteltebb lennék, azt hinném, bejövök neked - hah! Nem mintha vonzódnék hozzád, vagy a férfiakhoz, dehogy! Nálam heteróbb embert nem hordott a hátán a föld. Mégis, mikor észreveszem, hogy mosolyogsz azon, ahogy Lilit fogom (közvetlenül azután, hogy kinevettél, amiért fordítva raktam fel a pelenkát és rám kiabáltál, mert majdnem eldobtam a gyereket), furcsa dolgok történnek a gyomromban. Mintha állandóan bizseregne, mikor veled vagyok. Egy hormontúltengéses kamaszlány veszett el bennem, mi? Persze, szólhattál volna hamarabb is, hogy meleg vagy. Akkor nem izéltalak volna annyi meleg poénnal és nem simogattam volna olyan bensőségesen a vállad. Szerinted jó apa leszek? Mert én úgy érzem, nagyon szarul csinálom.

Kérlek, segíts!

//Tudom, hogy nincs túl sok képi anyag sem Brenthez, sem a pároshoz, de nagyon szeretném, ha ők maradnának! two men and a baby 4146035580 A karakterrel kapcsolatban nem szabnék meg ennél többet, tőled pedig csak annyit kérnék, hogy ha jössz, legyél aktív (nem kell naponta reag, de ne is tűnj el szó nélkül hetekre), és mivel Ethan most veszítette el a húgát és lett önjelölt pótapa, ezért kicsit érzelmesebb, lelkizősebb játékokra készülj, amit nem 200 szó kibontani (de nem is 1200, ígérem, lusta vagyok annyit írni). Az sem hátrány, ha szereted a gyerekeket, mert sokat fogunk babázni Lili által Smile Természetesen románc kialakítása a cél, meg hogy Te legyél a jövendőbeli pótapuka 2, de dobjuk hozzá a te ötleteidet is! Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj pm-et! Nagyon várlak!  two men and a baby 1471401822 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
two men and a baby
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Baby && Susan
» Shoot, baby!
» *Take it easy baby*
» baby momma
» Baby & Jason

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: