New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Thunder Darnley
TémanyitásThunder Darnley
Thunder Darnley EmptySzomb. Jún. 01 2019, 09:29
Thunder Darnley


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Theodore Darnley
Becenevek:
Thunder, Teddy
Születési hely, idő:
Bronx, 2002. 11. 30.
Kor:
16
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
pánszex
Családi állapot:
egyedül fogok megdögleni
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
a világ legcsövesebb középiskolája, egyetemre meg megy a halál
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
padkoptató, feketén csapos
Ha dolgozik//Munkahely:
börtön iskola, meg néha egy romkocsma
Hobbi:
kikergetni a világból, elbaszni az életem, pia, cigi, fű, chill
Play by:
Dominic Harrison 'Yungblud'

Jellem


⚡
Thunder egy faszfej. Egy őrült zseni. Egy hiperaktív kis pöcs. Vagy ezek közül bármilyen kombináció.

Legalábbis ezeket hallom magamról a leggyakrabban. Szóval ismerj meg és találd ki. Nem fogom magam megjátszani előtted, de segítek: mindegyik igaz egy kicsit, de ha engem kérdezel, akkor csak egy csöves vagyok, akivel nem akarsz beszélni, én se akarnék magammal. Miért?

  • Kibaszott idegesítő tudok lenni.
  • Úgyis csak lehúzlak.
  • Ha jógyerek vagy, menekülj, tönkreteszlek.
  • Árt a hírnevednek, ha velem barátkozol.
  • Egy kibaszott drogos alkoholista vagyok.
  • Mindenkit ki akarok sajátítani.

De elvileg most azért vagyok itt, hogy megkedveltesselek magammal. Vagy mi. Szóval hidd el, annyira nem vagyok szararc, pedig én se hiszem el! Mégiscsak azt mondom, ismerj meg. Ez már nehezebb amúgy.

  • Ragaszkodni fogok hozzád, ha megkedvellek.
  • Néha kapsz piát és beleszívhatsz a viccescigimbe.
  • Tuti kiszolgállak, ha nem is vagy nagykorú. Én se vagyok.
  • Cuki vagyok, szeress.
  • Nem fogsz unatkozni mellettem. Belekeverlek minden szarba.
  • Mindenkinek kell egy Thunder! Nem.

⚡
Múlt
⚡ And I tried to hold these S E C R E T S inside me,
My mind's like a deadly disease.


A gyerekkorom első emléke, ahogy kinyírom az öcsém. Ha azelőttről kell bármi is, meg kell erőltetnem az agyam, viszont ha a gyerekkoromra gondolok, ez az első, ami beugrik, és úgy pörög vissza az agyamban végtelenítve, mint egy beakadt lemez. Úgyhogy inkább nem is nosztalgiázom sokat a gyermekéveim fölött.
Én tíz éves voltam, ő alig négy. Az őseim szerint elég idős voltam, hogy ha egyszer-egyszer nem értek rá és nem tudtak senkit beszervezni, én menjek érte az oviba. Ez is egy ilyen alkalom volt. Egy pillanatra engedtem el a kezét, ő meglátott egy kutyát az út másik oldalán, oda akart hozzá szaladni, és... csatt.

⚡ You don't H E A R me when I say,
Mom, please wake up,
Dad's with a slut, and your
son is smoking cannabis.

Ezután nem sokat törődtek velem a szüleim. Anyám depressziós lett és alig szólt hozzám. Apám pedig őt hibáztatja, szóval miattam baszódott tönkre a házasságuk is.
Tizenkettő voltam, amikor rajtakaptam az öreget valami luvnyával. Megígértette velem, hogy nem mondom el anyunak. Én nem mondtam el anyunak. De rá néhány hónapra ő is rajtakapta.
Még mindig együtt élnek, de mint valami idegenek. Próbálták helyrehozni nem egyszer, volt benne párterápiától kezdve minden, de nem használt. Amúgy szinte sosem veszekednek. Ha veszekednének, jobb lenne. Igazából jó két-három éve alig szólnak egymáshoz, de hozzám sem nagyon.

⚡ I take my pills and I'm happy all the time,
I'm H A P P Y all the time, happy all the time.


Rájöttem, hogy ha bebaszok és betépek, az segít. Mióta ilyen szerekkel élek, jobb kedvem van józanul is.
Megtanultam az utcán létezni. Nem nagyon járok haza, maximum aludni, de néha még azt sem. A suliba sem szoktam bejárni, inkább kiépítettem a kapcsolataim a külvilággal. Elvileg jól megy, csak néha akarnak megverni. Azt mondják, idegesítő és hiperaktív vagyok, de amúgy csak örülök mindenkinek, aki nem fasz velem.

⚡ I'm tired of trying to be normal,
I'm always over-thinking,
I'm driving myself C R A Z Y,
So what if I'm fucking crazy?

Egyszer a detoxban kötöttem ki. De pár nap után kiengedtek.
Páran azt hitték, ki akarom nyírni magam. Valójában... igen, ki akartam nyírni magam, de azt mondtam, véletlen volt, csak buliztunk és nem direkt ittam gyógyszerre, és mindenki elhitte, hogy így volt. Pedig akkor egyszer nagyon bekattantam, eszembe jutott öcsi, meg hogy a szüleim miattam utálják egymást is, meg hogy hány emberrel csak kibasztam életem során, és azt hittem, ha én nem leszek, mindenki problémája megoldódik.
Néha van ilyen. Egyszer tök pozitív vagyok, aztán eszembe jut minden, szét akarok verni valamit, el akarom tüntetni magam a Föld színéről, aztán... általában helyre jövök. Akkor majdnem nem jöttem.

⚡ 'Cause all the kids are D E P R E S S E D,
Nothing ever makes sense,
I'm not feeling alright,
Staying up 'til sunrise
And hoping shit is okay.


Néhány hónapja abszolút áthelyeztem az életteremet az utcákra. Mindig mindenféle elcseszett formával lógok és találtam melót, a suliba néha bejárok, viszek igazolást, próbálok nem megbukni, de amúgy megvagyok. A romkocsma ahol dolgozom, elég fasza hely. A góré jó arc, megsajnált, és bár tökre nem dolgozhatnék ilyen helyen, megengedte, hogy beugorjak néha segíteni, úgyis egy csöves hely, senki nem ellenőrzi nagyon.
A haverjaim jófejek. Majdnem annyira viccesek, mint én, de minimum annyira elcseszettek. Szóval jól megvagyok, azt hiszem. Nem tudom, mi lesz két nap vagy egy hét múlva, igazából öt percnyit sem szoktam előre tervezni. De majd lesz valahogy.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Thunder Darnley
Thunder Darnley EmptySzomb. Jún. 01 2019, 19:23
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Thunder!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Elég nehéz lehet egyik napról a másikra úgy felkelni minden áldott nap, ha ennyi dologért hibáztatod magad. Külső szemlélőként azt mondanám, csak egy flegma kis tizenéves vagy, aki tojik bele az életbe, de egy kicsit jobban megismerve már inkább azt mondom, hogy ez csak egy színjáték, te pedig nagyon jól játszod a szereped, ha ennyi mindenkivel elhiteted, hogy minden rendben.
Amikor az előtörténeted első mondatát elolvastam, kicsit hátrahőköltem. Eléggé megütött az a mondat, tök más kifejletre számítottam. Nagyon sajnálom az öcsédet, de hiába hibáztatod magad ezért, akkor sem a te hibád. Te is gyerek voltál, ráadásul baleset történt. Tudom, feleslegesen mondom ezt, mert akkor is emészteni fogod magad miatta, de akkor sem te okoztad az öcséd halálát. Viszont elég meredek lejtőn indultál el, ahonnan egy idő után nem biztos, hogy lesz visszfelé vezető út. Most még talán nem bánod, hiszen jól érzed magad így, de évek múlva már bánni fogod a sok elszalasztott lehetőséget. Az élet csak úgy elrohan melletted, te pedig csak nézel majd és vakarod a fejed, hogy na most meg mit kezdj magaddal. Szóval egy kicsit talán érdemes lenne átgondolnod a dolgokat és más irányba is nézelődni. Very Happy De ez csak egy tanács. Very Happy
Az előtörténeted egyébként nagyon olvasmányosra sikeredett, tetszik, hogy ilyen szókimondó karaktert hozol. Nem is tartalak fel tovább, ezennel utadra engedlek. Very Happy
Színt és rangot majd az adminoktól fogsz kapni. Thunder Darnley 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Thunder Darnley Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Thunder Darnley Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Thunder Darnley D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Thunder Darnley Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Thunder Darnley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I was lightning before the thunder
» Thunder ✗✗ Josette
» Thunder & Reya
» The thunder from afar
» Lucas Thunder

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: