New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Noah Dupont - Exférj újratöltve BEREGISZTRÁLT
TémanyitásNoah Dupont - Exférj újratöltve BEREGISZTRÁLT
Noah Dupont  - Exférj újratöltve  BEREGISZTRÁLT  EmptyPént. Ápr. 05 2019, 13:00
Noah Dupont


Play by:
Chris Pine, vagy más
Születési hely:
Ezt nem kötném meg, de Franciaországban vhol
Kor:
36-38
Lakhely:
Egyelőre Nizza, aztán Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
elvált
Csoport:
Egészségügy
Történetünk:

Részlet az előtörténetemből: Coryval négy évig éltünk vad házasságban, és egyetlen percét sem bántam meg annak, hogy elvettem őt feleségül. A szenvedélyes munkamániás, ahogyan én hívtam akkoriban, totálisan magába bolondított. Egy helyen dolgoztunk, minden úgymond tökéletesen alakult, de végül aztán elromlott, ahogyan az egy ilyen esetben várható lett volna. A másfél éves kisfiúnk halála megváltoztatott mindkettőnket, és az egységünk nem bizonyult olyan erősnek, hogy kibírja a házasság intézményét. A mai napig jó kapcsolatot ápolok vele, heti rendszerességgel beszélünk telefonon. Imádom a fanyar humorát, a könnyed stílusát. Én biztattam, hogy vágjon bele a költözésbe is. A változás mindenkinek jót tesz, és Scottnak szüksége van rá. Társakként nem működtünk jól, de barátságban verhetetlen párost alkotunk. Reménykedem, hogy megtalálja a boldogságát az Új hazában.

Nizzában ismerkedtünk meg a Burgess Fondation kollégájaként. Az alapítvány munkája a hátrányos helyzetű, a többszörösen visszaeső fiatalok rehabilitációja, és a társadalomba való visszaintegrálásuk elérése. Személy szerint a drogosokra specializálódtam, de már sok más esettel is találkoztam az itt töltött három és fél évem alatt. A szexuális viszonyunk hamar vált valami többé, elsöpört minden határt, és elég korán vállaltuk a nyilvánosság előtt, hogy egy párt alkotunk. Alig hat hónap elteltével eljegyeztél, és el is vettél feleségül. Nem foglalkoztunk az ellenlábasokkal, sem a család rosszallásával. Nem sokkal később teherbe is estem. Micsoda áldás volt ez a tinédzserkorom után. Azt hittük sínen vagyunk, és Daniel egy új reménysugárnak tűnt. A várandósságom alatt nem utalt semmi arra, hogy betegen fog a világra jönni. Egy szívrendellenességnek köszönhetően másfél év volt az, melyet a köreinkben tölthetett. Összeomlottam, a támaszom voltál a depresszióban is, révén a munkádnak, igyekeztél egyben tartani, de nem ment. Úgy éltünk egymás mellett, mint két idegen, ezért úgy döntöttünk, hogy jobb, ha különválnak az útjaink. Egy évig utazgattam, gyűjtöttem az erőt, hogy visszatérhessek, és bizony ez idő alatt, te voltál az egyetlen, aki mellettem állt. Hosszú e-mailek, és telefonbeszélgetések segítettek átvészelni a közös veszteségünket, és egy olyan párost alkotni, ahol a szerelem kihunyt, de az alappilléreink megmaradtak. A legjobb barátom lettél.
A jelenben nagy fába vágtam a fejszémet, mert elvállaltam Scott gyámságát, és vele együtt a költözködést is. A szüleim meghökkentek, a kitagadással fenyegetőztek, de te voltál a bástyám. Biztattál rá, hogy vállaljam el. Végül vettem egy házat Brooklynban, és belekezdtünk az új életünkbe, azonban a hiányom nagyobb, mint elsőre gondoltad volna, ezért úgy döntesz, hogy utánunk jössz Franciaországból. Egy hosszú szabadságot veszel ki, vagy ide is költözöl, még a jövő zenéje. Egy kicsit talán csodálsz is, hogy ezt elvállaltam, és benned újraéled valami, amit én már régen eltemettem, a fiúnkkal együtt. Mindenesetre ez akkor derül ki, ha megjössz.

/ Egy kis bonyodalmat tervezek a múltból, a régi vágyból fakadó barátságot, ami csak akkor éli túl az időt, ha mindketten teszünk érte. Rengeteg ötletem van, és várom is nagyon az úriembert. Nagyon vágynék egy olyan játékosra, aki saját ötletekkel éleszti fel, és képes kapcsolatokat kialakítani rajtam kívül is. A PB alany változtatható, egyezkedhetünk. Mindent játéktérre bíznék. Ha megjöttél, akkor küldj egy pm-et!  Noah Dupont  - Exférj újratöltve  BEREGISZTRÁLT  2624752903  Noah Dupont  - Exférj újratöltve  BEREGISZTRÁLT  1471401822 /
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Noah Dupont - Exférj újratöltve BEREGISZTRÁLT
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Noah Dupont
» Maylina -újratöltve
» Harvey Crowley - apa, férj, exférj
» Charlotte DuPont
» Savannah Farrow - Beregisztrált

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: