New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 10:58-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:55-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:33-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 10:32-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:27-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Brice
TémanyitásBrice
Brice EmptySzer. Márc. 27 2019, 22:09
Brice _____
Regisztrált!


Play by:
Nico Tortorella/Aaron Taylor Johnson
Születési hely:
rád bízom
Kor:
28
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
hm?!
Csoport:
a te döntésed
Történetünk:

16 éve költöztem az apámmal New Yorkba, pontosan mellétek. Te voltál a szomszéd-fiú, akivel esténként az ablakból kommunikáltunk a másikkal, és te voltál az, aki éveken keresztül segítettél minden bajban. Támogattál, amikor megkaptuk a hírt, anyám öngyilkos lett, és sokszor volt olyan is, hogy lejöttél velem a sarki kocsmába az apámért, mert egyedül elég nehéz volt hazahurcolnom a vállamon, amikor totál részeg volt. Tizenhat éve vagy a legjobb barátom. Mindent tudunk egymásról, nálam sosem merült fel, hogy több is lehetne köztünk, de a kapcsolatunk most egy kicsit megrendülőben van, ugyanis rájöttél, hogy te kicsit többet érzel irántam, mint barátság. Valahogy túl kellene ezen lendülnünk, ugyanis sokat számítasz nekem, nem akarlak elveszíteni, de ezzel együtt azt sem igazán tudom elképzelni, hogy több legyen köztünk, mint barátság.

A nagyonnál is jobban várlak! Brice 4146035580  Brice 3874598021 Play by-t változtathatsz, ha nagyon szeretnél, de én Nico-t vagy Aaron-t abszolút el tudom képzelni a karakterhez. A személyiséget rád bíznám, de nem szeretném, ha egy pszichopata állat lennél, mert akkor 100%, hogy nem lennél a barátom. Laughing Szerintem ez egy nagyon jó kiinduló szál, ha éppen férfi karaktert szeretnél hozni, nagyon sok izgi játékot ígérhetek. Brice 4146035580 Gyere, gyere, gyere!!!  juhú
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Brice
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brooklyn Brice
» Felipe Brice
» Brice Gordon
» Brice & Ronnie - 2018
» Piper&&Brice ~ F*ck! You still haven't learned to drive?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: