New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sophie L. Collins
tollából
Ma 10:30 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 9:59 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 9:50 pm-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 9:05 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 8:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 8:07 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 7:59 pm-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 7:48 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 7:25 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

the strongest woman I've ever met
Témanyitásthe strongest woman I've ever met
the strongest woman I've ever met  EmptySzer. Feb. 27, 2019 7:41 pm
Regisztrált! the strongest woman I've ever met  3874598021

Neved


Play by:
Jenna Dewan (Jenna Dewan-Tatum)
Születési hely:
valahol Európában
Kor:
30-35
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hm... hetero?!
Családi állapot:
jó lenne tudni?!
Csoport:
egészségügy
Történetünk:

Nos, történetünk úgy öt évvel ezelőttre nyúlik vissza, amikor is összetalálkoztunk egy londoni orvosi konferencián. Mivel egymás mellé sodort minket a sors, szinte az egészet végigbeszélgettük -persze csak az unalmas előadásokat-, aztán a záróbulin mindketten becsiccsentettünk kicsit és te az én szobámban kötöttél ki, ezen belül pedig az ágyamban. Reggelre, mikor felkeltem már hűlt helyed volt, nekem pedig ment a gépem, így már időm sem volt bármit is szólnom neked. A helyzet az, hogy azóta még egyszer összefutottunk egy ugyanilyen rendezvényen, de te látszólag kerültél -aminek az okáról még a mai napig fogalmam sincs-. Most viszont érkezett egy levél, ami nekem volt címezve egy bizonyos Maggie Stevensontól, aki történetesen az anyád -csak ezt én nem tudom-. A levélben az áll, hogy van egy gyerekem tőled...

Nos, itt kapcsolódhatnál be a sztoriba, amikor megérkezik a levél a kórházba, ugyanis miután megtudtad, hogy anyád közbe akar avatkozni a dolgokba, az első gépre felszálltál és elindultál New Yorkba, lévén te hamarabb ideérsz, mint a levél. Próbálod megakadályozni, hogy kiderüljön a dolog, a kérdés csak, hogy sikerülni fog-e vagy sem, na és hogy a gyereked tényleg az enyém-e?! Smile

A play by-t nagyon szeretném, ha maradna. A nőt egy neves orvosnak képzeltem el -az, hogy éppen belgyógyász vagy gyerekorvos, akármi, ezt rád bíznám teljes egészében-, aki kicsit bolondos, mindig jókedvű nő. Kevin Stevenson néven jelen a gyereked/gyerekünk, így vele is össze lehet plotolni (A Stevenson név az előző kari vezetékneve volt, innen kapta Kevin a nevet, de szerintem, ha mást szeretnél, akkor meg lehet beszélni vele is, hogy cserélje le). Jó kis plot alakulhat ki a két karakter között, a játéktérre bíznám a történéseket, semmitől nem zárkózom el, viszont egyáltalán nem garantálom a szerelmi szálat, ezt szeretném tisztázni előre. Persze nem zárom ki, sőt, csak úgy érzem, ezt bízzuk a játékok alakulására. (: Viszont ezzel együtt kérlek, ha elvállalod, ne tűnj el, mert kicsi szívem megszakad... Very Happy  the strongest woman I've ever met  1471401822 PM, ha itt vagy!  the strongest woman I've ever met  560292900
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
the strongest woman I've ever met
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Courteney & Silas ~ pretty woman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: