New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Avalon H. Lodge
TémanyitásAvalon H. Lodge
Avalon H. Lodge EmptyPént. Feb. 15 2019, 22:45
Avalon H. Lodge


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Avalon Hayley Lodge
Becenevek:
Ava, Doki,
Születési hely, idő:
1986. dec 7
Kor:
33
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Szingli
Csoport:
Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Orvosi egyetemet végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Sebészorvos
Ha dolgozik//Munkahely:
Manhattani kórház
Hobbi:
Olyanra nincs ideje
Play by:
Meghan Ory

Jellem
Azt hiszem nem elég kijlentenem magamról hogy vagyok, amilyen vagyok, de nehezen tudom összeszedni mit láthatnak mások akik engem ismernek. Bizonyára nem lenne két egybehangzó vélemény, de még szerencse is hogy senki véleményére nem adok. Na jó,  ez csak majdnem igaz, hiszen azért van egy két ember akiére igen, de ezt sosem fogom bevallani. Női büszkeség vagy mi.
Nem gondoltam volna sose magamról hogy népszerű lehetek, de a középiskolában mégis az lettem és a tanárok is figyeltek rám, mert ritkán szólaltam meg, de mindig a legjobbkor és több fiú is járt utánam és egyik mással próbáltam is valamiféle párkapcsolatot kialakítani de egyikkel sem sikerült. Ellenben Jake-el amolyan se veled se nélküled kapcsolat alakult ki. Én népszerű voltam, ő meg mindent megtett hogy ne legyen egy perc szabadidőm sem, és az a rengeteg veszekedés.... Azt hiszem mellette válogatott szitkokat tanultam meg, amik még a fiúknak is a becsületére válna, de hát azt hiszem ez így volt jó. Két rivális, és örök ellentét. Vitatkoztunk, szekáltuk egymást és mégis.... az ember azt gondolná összejöttünk. Nem, nem igazán, a szalagavató bálba se együtt mentünk, és mégis... szinte egész éjjel az ő karjaiban forogtam a bájos a krémszínű kisestélyimben.
Talán titokban egy kicsit szentimentális vagyok, és romantikus lelkületű de aztán ez így mélyre temetődött bennem. Persze, mindez gyerekkori álom maradt, és Jake-el azóta se találkoztam hogy letettük a vizsgáinkat. Én főiskolára mentem.
Kicsit megkomolyodtam és felelősségteljes munkát vállaltam hiszen orvos lettem a fősuli után. Először csak betanuló, aztán medi-segéd, aztán teljes értékű orvos. A gyermeki báj lekopott, és az apám halála eléggé megviselt, és kicsit magamba zuhantam.
Nem állítanám magamról hogy nem vagyok egy észrevehetetlen jelenség, de elviselhetetlen perszóna sem, és megvan a magamhoz való eszem, nem kell szomszédba mennem egy kis vitakozásért vagy csípős replikáért. Emellett a lexikális tudásom elég nagy mert folyamatosan olvasok, és szerintem az egyetlen ember voltam az orvosi karon akitől már a professzor  is félve menekült mert mindig kérdeztem.
Ha belegondol az ember hogy orvos vagyok az feltételez egyfajta tudást és magabiztosságot hiszen ember életek forognak a kezeim között, nem lehetek kontár vagy felkészületlen. Igyekszem mindig meglátni a dolgok szépségét, és nevetni mindig. A jókedv fontos része az életemnek, de sajnos a körülmények mindent megtesznek hogy elvegyék ezt, és ne látszódjék mosoly az ajkaimon. Nem fognak legyőzni! Nem hagyom magam!

Múlt
Túl hosszú volt ez a nap, és most fáradtam csukom be magam után az ajtót. Leteszem a kabátom, és a cipőmből is ki bújok az ajtófélfába kapaszkodva. Ahh mennyei érzés, végre zokniban végigsétálni az üres lakáson. Leteszem a táskát a konyhába és elkezdek kipakolni belőle az alig üres hűtőbe. Egyedül élek, és befizettem egy közeli ebédlőbe a menüért, így főzni is ritkán szoktam, többnyire csak ha hétvégén egyedül vagyok, vagy átjön anya hogy lássa, még élek és nincs semmi bajom. Mintha bármi bajom lehetne! Néha annyira fárasztó tud lenni, de valahol meg aggódik értem és én ezt sokra értékelem.
A hűtővel végezve a nappaliba megyek, egy pohár gyümölcslével, és elnyúlok a kanapén, nagyon lustán és kicsit sem nőiesen. Baromi hosszú műszak volt, és bár szeretem a hivatásom, mégis képes vagyok halálosan elfáradni. Jól esik kinyújtóztatni a lábaim, és vízszintesbe kerülni, de ha így folytatom el fogok itt aludni úgyhogy inkább a hálószobába megyek, de megállok az ajtóban, és végigpillantok a szobán. Olyan... üres az egész, és hiába van rend, és tisztaság mégsincs meg az otthonosság érzete.
Egyedül vagyok.

A főiskola óta igazából, hiszen ott volt utoljára egy barátom, akivel szerettem volna ha sikerül. Nagyon akartam, és talán ezzel rontottam el, nem tudom. Mindenesetre Derek végül kimondta hogy nem akar az életem része lenni, nem tudom miért. Vagyis, mondott dolgokat amik még mindig viszhangzanak a fülemben, és képtelen vagyok nem hallani őket. Akárhányszor eszembe jut a neve és a főiskolai évek, mindig belesajdul a lelkem is. Nem nekem való ez talán. Mindenesetre még mindig képes vagyok elszomorodni hogy sosem lesz normális kapcsolatom, és egyedül halok meg ebben a lakásban amit az ösztöndíjamból vettem.  Az orvosi kegyetlen tortúra, de legalább... támogatott szak volt, mert orvos mindig kell és kevés a vörös diplomás  a környéken. Végigcsináltam, igaz hogy durva volt de mégis... az egész főiskola alatt alig éltem. A boldogság azonban megvolt a diplomával a kezemben, és elmentünk megünnepelni. Álomszerű volt, de másnap.... elmondta amit akart és elment az életemből, az utolsó fogkeféjét is elvitte. Magamra maradtam a lakásomban és... Az életem elég mozgalmas lett.

Lefekszem az ágyba és lassan húzom magamra a takarómat, de közben mégis kattog az agyam hogy miféle élet talált meg magának. Kicsit olyan, mint valami felnőtt regény és belemosolygok a párnámba. Veszélyes is, de valahol éppen ezért is csinálom még. Furcsa volt eleinte, de mára már... Én letettem az esküt hogy megmentem az emberek életét, és ezt is csinálom, de nem vagyok a legjobb ember a világon. Vannak hibáim, és a legnagyobb talán az hogy... nem tudok elfordulni ha egy embernek segítségre van szüksége és én megadhatom neki.
Már félálomban jut eszembe az emlék, amikor a kórházban végeztem, és hazafelé menet elkapott az egyik kollegám hogy sürgősen sebész kellene neki de nem a műtőben hanem valamiféle magánrendelésen. Elmentem vele, hogy segíthessek és akkor láttam hogy ez amolyan... feketén működő magánklinika és nem kellett az egyetemi végzettségem hogy tudjam, miféle alakok látogatják ezt a helyet. A férfi, akihez hívtak váll sebet kapott és ki kellett szedni a golyót belőle és így engem hívtak. A hely jól felszerelt volt, és csak a tudásom és biztos kezem kellett, és... borítékot kaptam a végén, a hallgatásért. A féfit pedig elvitték a társai, miután elláttam őt, és megkapták az utasításokat hogy mit tegyenek a sebesülttel. Aztán... rendszeres vendég lettem itt, és sok emberrel találkoztam, akikkel nem kellett volna. Volt pár emlékezetes alak, és volt akik nem jöttek többet. Mindent megtettem hogy megvédjem a hely titkát, és így Őt is láttam már egyszer kétszer. Tudom jól hogy nem a törvénytisztelők felén áll, de mégis vonzó. Bár a rosszfiúk mindig azok, azt olvastam. Ez egyáltalán nem így van, és néha nagyon is megfelelnek a rossz hírüknek. Mégis van egy alak, aki többször jelent meg, többnyire súlyos sérüléssel és nagyon jól tudom hogy nem kellene rá gondolnom sem. Ez a fajta munka, mindig is amolyan... titok lesz az életemben, de nem állhatom ha valaki szenved. Értem én hogy a törvény rossz oldalán van de akkor is ember, és nekem nem tisztem ítélkezni senki élete felett sem. Az a törvény dolga.

Fogalmam sincs kiket kezelek, nem mondanak neveket, csak kódokat vagy rám hagyják találjam ki én, de mégis megmentem őket, mert az élet védelmére esküdtem fel. Nem szabad rájuk gondolnom, és nem szabad a neveken sem tűnődni hogy honnan származhatnak. Delta. Azt mondta ez a neve, de nyilvánvaló hogy nem, mégis... Távol kell maradnom, hiszen ők nem legális szolgálatban sebesülnek meg. Kicsit olyan érzésem van néha, hogy én is nekik dolgozom. Ami nem helyes de... emberek. Ők is emberek. Élniük kell.

Ez az én nagy titkom, és bűnöm.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Avalon H. Lodge
Avalon H. Lodge EmptyVas. Feb. 17 2019, 09:18
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Avalon!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az életünk sokszor nem úgy alakul, ahogyan azt beterveztük és megesik, hogy azok a személyek sem maradnak velünk, akiknek biztosnak éreztük a jelenlétét a jövőnkben is. Te neked is meg kellett ezt tapasztalnod, és bár a következményei sosem azok, amiket kellemesnek nevezhetnénk, úgy gondolom idővel ez is valami mássá alakul át. Egy olyan hivatást választottál magadnak, amivel ugyan együtt jár, hogy a szabadidőd rohamosan lecsökken, mégis mindezek ellenére kárpótolnak a megmentett életek és az érzés, hogy valami jót cselekedhettél, még ha hihetetlenül fárasztó is tud lenni.
Érdekesnek találtam azt a fordulatot, amit bevezettél a történetedbe azoknak a személyeknek a képében, kik egyáltalán nem a helyes vonalat képviselik, mégis ahogyan te is mondtad, ők is ugyanúgy emberek, akik segítségre szorulnak. Habár megvan ennek a maga veszélye, hiszen nem éppen ártatlan alakok vesznek körül, mindezek ellenére én úgy gondolom ez a helyzet valami pluszt adott hozzá az életedhez, aminek során ugyan a munkádat végezheted és azt, amihez hozzászoktál, mégis kizökkent a hétköznapok megszokott menetéből. Noha valahol úgy érzed ez közel sem helyes, de úgy vélem, amíg nem engedsz a kísértésnek, hogy rossz útra keveredj, addig nagy baj sem származhat belőle. Smile Mi tagadás, olykor a rossz oldalnak is megvannak a maga izgalmai a kiszámíthatatlanságával és az adrenalinnal karöltve, de mindannyian tudjuk, hogy a következményei már nem annyira szerencsések. Mindenesetre érdeklődve várom, hogy milyen eseményeket hoz ez a hobbid az életedbe és hogy ez az állítólagos Dante mennyire is lesz hatással az életedre. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Avalon H. Lodge A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Avalon H. Lodge D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Avalon H. Lodge 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Avalon H. Lodge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cold Spring Lodge - NY
» Avalon & Shin - Kuroneko

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: