New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:03-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 18:01-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 17:54-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:51-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:27-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 17:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 17:24-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 16:10-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Chino
TémanyitásChino
Chino EmptySzomb. Feb. 09 2019, 17:30
Leonardo "Leo" Ramos


Play by:
Alex Aiono (a karakter filippínó-latino, egy kis fehérrel a turmixban)
Születési hely:
Portland, Maine
Kor:
19
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
törvényszegők
Történetünk:

chi·no m
/'ʈʃsino/
főnév
1. göndör hajú « személy »
2. kínai « személy, nyelv, árus »


Tudom, hogy utálod, ha Chinónak hívlak (te mindent utálsz), de valahogy el kellett érnem, hogy rám figyelj egy percre... Mondd, mihez kezdjek veled, Chino? Nehéz eset vagy, az biztos, és sokak szerint már rácsok mögött lenne a helyed. De ők nem tudják, min mentél... min mentünk keresztül. Végignéztem, ahogy felnősz, ahogy sírsz, miközben Vera engem püföl, amiért megvédtelek tőle. Ha nem teszem, akkor téged püfölt volna. Arra is emlékszem, ahogy a tropikárium ajándékboltjában még kis pisisként rámutattál egy plüsshomárra, hogy ez úgy néz ki, mint az alkoholista seriff, és hetek óta nem röhögtem olyan jót. Akárhányszor kijött egy Harry Potter-film, titokban elvittelek moziba, és te elraktad emlékbe a jegyet. Az én emlékezetemben máig ez a kiskrapek él, hiába próbálod belőlem és magadból is kiirtani ezeket az emlékeket; mi egy csapat vagyunk, hermanito. Most már új családod van, azok az utcagyerekek, akik hátba lőnének egy kötegnyi Franklinért, de hozzám nem hajlandó visszajönni az a hülye fejed, pedig esküszöm, hogy ezúttal nem okoznék csalódást. Újrakezdhetnénk, és nem hagynálak el többé, és fizetném a terápiát, és lenne fedél a fejed felett, és... Jó, oké, hagyjuk. Tudom, nem érdekel.  
 
// Leóról a részleteket megtalálod Dante adatlapján. Ma fiatal srácokból álló bandájával rója a Bronx utcáit, és bár Dante ezt elképzelhetetlennek tartja, de Leo az egyik legrosszabb közülük. Idővel kezeletlen borderline személyiségzavara sajnos átvette felette az irányítást: kiszámíthatatlanul csapong, erőszakos kirohanásai vannak, nincs lelkiismerete, nem bízik senkiben, és nem csak magára, de másokra is veszélyes. Ha egy bűncselekmény előtt valamelyik barátja elbizonytalanodik, ő az, aki elkezdi lökdösni, hogy ne legyen már punci. Egyik barátja Ines Garcia öccse, aki egy picit enyhébb eset nála, és akire egyáltalán nincs jó hatással. Leo egy elveszett gyerek, akin már nem lehet segíteni, tulajdonképpen egy villain, de abból a picit szomorú fajtából.
Ha valakinek megtetszene, nem csak vele és velem, de Inesszel, valamint Ines és Dante lakótársaival is lehetne majd plotolni. Chino 560292900 Rögtön ott van egy plot Dante ET-je végén, ahol egy rivális banda bepipul a bátyóra, és bosszúból most nem csak rá, de Leóra és bandájára is utaznak, de a többit majd PM-ben.Smile 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Chino
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: