New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

manito
Témanyitásmanito
manito EmptyPént. Feb. 01 2019, 20:35
_____ Garcia


Play by:
a képen látható Emil Terry, de lehet Xavier Hickman, Ian Nelson (ők inkább 17-18 körüliek), Roshon Fegan, Cameron Boyce (ő inkább 15-16), ha pedig van a tarsolyodban egy kicsit mexikói (apuka), kicsit afro (félvér anyuka) ifjú legény, akkor bátran dobd be. Ott oldalt van Ines pofija, ha rá hasonlít, baj nem lehet.
Születési hely:
New York, Bronx
Kor:
15-18
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
szabadon választható
Családi állapot:
szabadon választható
Csoport:
diák/törvényszegő
Történetünk:

Azt mondják, hogy a vér nem válik vízzé, manito.
Ránk mondják, mano.
És aztán akárhogyan is legyen a végén, meglepődnek, hogy úgy alakult ahogy. Meglepődnek rajtam, aki New York City két neves amerikai egyetemén tanulok egyszerre, és már akkor is meglepődtek, amikor első iskolás éveim alatt kiderült, hogy én valami tanulásmániás, művelt, okos kis mócsing vagyok. Meg nem mondtam volna, mondják.
És meglepődtek rajtad, akit két általánosból csaptak ki rossz magatartásért, a gimnáziumba pedig előbb érkezett a híred, mint te magad. Hogy szép a pofid, és a lányok imádják ahogy spanyolul káromkodsz, de zsarnokoskodsz, bully vagy, nem éri meg veled kötözködni.  Meg nem mondtam volna, mondják.
De hogy apánk vére vagy Bronx tette ezt veled, azt már nem mondják meg.
Én és anyáék persze azt gondoljuk, csak a középiskola hierarchiáján csörtetsz felfelé, te vagy a rosszfiú, ami mindenhol elkél, arról fogalmunk sincs, miféle drogügyletekbe és bandaháborúkba keveredsz mostanában a nyílt utcán. De a szomszédok gyorsan elpletykálják az ilyesmit.
Idő kérdése, hogy megtudjam manito, és akkor a fal adja a másikat.

//Nem rossz emberre gondoltam, csak elveszettre. Egy jó srácra, akinek szerető családja van, aki gyerekkorában is csirkefogó volt, és a fene se gondolta volna, hogy tényleg komoly ügyekbe bonyolódik. Arra gondoltam, hogy vonzaná ez a veszély, személyes ügyeivé vált a bandák közötti harc, és barátokra lelt, ők lettek a második családja, ugyanakkor tudja, hogy amit tesznek az rossz, és ha tehetné, talán ki is lépne. Csak hát ugye, ha egyszer beszáll az ember, akkor nincs kiszállás. Ez a kettősség jellemzi leginkább.
Különösen jó barátságba került Dante Ramos öccsével, aki talán mindenki mellett a legrosszabb hatással van rá, úgyhogy nem csak én várom őt, hanem érdekes játékai lehetnek Dantével, illetve az ő lakótársaikkal, továbbá várja őt Bellamy West (anyánk felőli nagybátyánk, aki rendőr, és lenne egy két érdekes játéka a fiatalemberrel), és Bellamyn keresztül vannak meghirdetett unokatestvérek is. Rengeteg plot és játékötlet vár, meg én nagyon-nagyon.
Kérdésért, ötletért, bármiért írj kis manito. Oh, és utálná, ha manitozom, a mano-t még csak-csak elviseli, de a manito nagyjából olyasmi, mint az "öcsikém".

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
manito
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: