New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kisfiam
TémanyitásKisfiam
Kisfiam EmptySzer. Jan. 09 2019, 16:31
Kevin Stevenson


Play by:
Cade Owens
Születési hely:
Anglia, London
Kor:
nemsokára 5
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
igazi szoknyapecér
Csoport:
diák
Történetünk:

Egy csoda vagy. Az én csodám. Amennyire nem örültem neked a teherbe esésem alatt, pont annyira megszerettelek a születésed után. Valami olyasmi érzést váltottál ki belőlem, amit eddig még sosem éreztem. Abban a pillanatban tudtam, hogy mi össze tartozunk, és ez így van a mai napig. Vidám kisgyerek vagy, aki szeret csalafinta kérdéseket feltenni, imád oviba járni, és már most úgy tud udvarolni a csajoknak, ahogyan sok felnőtt férfi nem képes. Igyekeztem mindent megadni neked amire valaha is szükséged volt, egyvalamit mégsem voltam képes soha. Egy apát. Tudom, hogy már nem hiszel abban, hogy a gólya hozott, mégis valahányszor az apás téma szóba kerül azt kell mondanom, hogy neked nincs. Úgy csinálsz mintha elhinnéd, már egy ideje nem nyaggatsz, a nagyanyádat viszont annál is inkább. Ez kavarta fel az álló vizet és vette rá a nagyit arra, hogy levelet küldjön az apukádnak, aki szintén nem tud a létezésedről, úgy ahogyan te sem ismerheted őt, hiszen sosem meséltem róla. Nem állhattam elé azzal, hogy egy mámoros éjszaka gyümölcse lettél. Ahogyan arról sem kell tudnod, hogy téged próbállak megóvni attól, hogy esetleg olyan papád legyen, mint amilyen az enyém volt. Rossz. Mindegy is, talán majd egyszer megértesz. Nem régiben New Yorkba utaztunk, te úgy tudod, hogy munkaügy miatt, az igazság azonban az, hogy a nagymamád levele miatt. Minden áron azon vagyok, hogy az apukád ne szerezzen tudomást a kilétedről, pedig minden bizonnyal kedvelne téged. Jobban hasonlítasz rá, mint azt hinnéd.
Semmi mást nem szeretnék megszabni, a pb is változtatható, az apukád és én is várunk nagyon *_* Ha itt vagy, kérlek jelezd Kisfiam 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kisfiam
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drága kisfiam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: