New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 07:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Logan, az agresszív ex férj
TémanyitásLogan, az agresszív ex férj
Logan, az agresszív ex férj EmptyHétf. Okt. 22 2018, 20:15
Rekordsebességgel lecsaptak rá!  Logan, az agresszív ex férj 1676852372

Logan, the ex husband


Play by:
Alexander Skarsgård (alkuképes)
Születési hely:
Denver
Kor:
35
Lakhely:
Manhattan (most költözik)
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
frissen elvált
Csoport:
amelyiket szeretnéd
Történetünk:

Bocsánat előre is, picit hosszúra sikeredett...

Szemtelenül fiatalon ismerkedtünk meg, s olyan hamar az ujjaid köré csavartál... Mondjuk ez nem is volt csoda, alig akartam elhinni, hogy egy hozzád hasonló Adonisz kiszemelt egy olyan szürke kisegeret, mint amilyen én is voltam. Már-már földöntúli szerelemben, boldogságban és szenvedélyben éltük a mindennapjainkat, így az eljegyzésünket követő negyedik hónapban össze is házasodtunk. Kétség sem fért ahhoz, hogy szeretnénk-e családot, ám a gyermekáldás bőségesen váratott magára; ezzel szemben a karrierem elkezdett felfelé ívelni. Nem nézted jó szemmel, hogy diploma nélkül ilyen sokra vittem a megfoghatatlan és annyira képlékeny online világban, sose tekintetted igazi munkának a foglalkozásom, inkább csak bugyuta hobbiként emlegetted. Talán, ha teherbe estem volna, akkor minden másképp alakult volna... De talán akkor nem csak én lettem volna a szenvedő fél, hanem a gyermekünk is.
Egyre többet túlóráztál, a munkából pedig szívesebben mentél az aktuális szeretődhöz, mint hozzám haza. Sose értettem miért hunytam szemet a kicsapongásaid felett, lehetséges, hogy rettegtem attól, hogy egy nap elveszítelek. De megeshet jobb lett volna, ha már akkor véget vetek a házasságunknak.
Többször kezet emeltél rám, mindegyik alkalommal részeg is voltál, s minden ilyen esetet követően térden kúszva esedeztél a bocsánatomért. Én pedig megbocsátottam. A pohár akkor telt be, mikor a barátaink szeme láttára dobtál felém egy üvegpoharat... Innen pedig már nem volt visszaút, hisz a szemtanúk se mertek többé kettesben hagyni veled s ekkorra már én is féltem tőled. A válóper évekig húzódott, mindössze három hónapja sikerült lezárnunk mindent és hivatalosan is pontot tennünk a házasságunk végére.
Mivel féltem a közeledben maradni, hátrahagytam Denvert, s egy nagyobb metropoliszba, New York-ba költöztem, természetesen a te tudtod nélkül.

Azonban megvannak a kapcsolataid, amiknek köszönhetően gyerekjátéknak számított rám találnod. Annyi évvel később most először keresel fel, egy hatalmas virágcsokorral a kezedben és ismételten a megbocsátásomat kéred. Be akarod bizonyítani, hogy megváltoztál, orvosi leleteket, zárójelentéseket nyomsz az orrom alá, hogy ezzel is alátámaszd leküzdötted az alkoholizmusodat és folyamatosan jársz csoportterápiára, hogy kordában tartsd az agressziódat és megtanuld kezelni a dühödet.
De nyilván én sem vagyok komplett, hisz elég csak a szemeidbe néznem és újra az a tizennyolc éves fruska leszek, aki issza minden szavadat.
A kérdés csak az, hogy tudom-e valaha újra biztonságban érezni magam melletted vagy állandóan összerezzenek majd, amint egy lépést is közelebb lépsz felém. Mindenesetre egyelőre nem örülök annak, hogy újra egy városban leszünk, ahogy annak sem, hogy újra felbukkantál az életemben. Félek tőled és attól, hogy hiába mutatsz bármiféle javulást, a végén visszavedlesz majd azzá az alkoholista vadállattá, akit sajnos már volt szerencsém megismerni.

Rengeteget írtam már így is, ezért nem is szaporítanám tovább a szót, mert a végén még ezzel üldözök el valakit. Ha érdekel a karakter vedd fel velem pm-ben vagy az oldalsó kis chaten a kapcsolatot és zúdítsd rám a kérdéseidet vagy akár a plusz ötleteidet. Siess, mert nagyon várlak!  Logan, az agresszív ex férj 3719483937
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Logan, az agresszív ex férj
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A drága férj...
» Sandro Gambino - ex férj
» Sicario - A bérgyilkos férj
» Ex- férj a legjobb barát
» Harvey Crowley - apa, férj, exférj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: