New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

My Hot Personal Trainer
TémanyitásMy Hot Personal Trainer
My Hot Personal Trainer EmptyHétf. Szept. 24 2018, 13:45
Beregisztrált!  My Hot Personal Trainer 2624752903

Csodás neved


Play by:
Tyler Hoechlin (Alkudható)
Születési hely:
rád bízom
Kor:
27-30
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
rád bízom (csak házas ne legyen)
Csoport:
rád bízom
Történetünk:

Az egyik barátnőm által ismertelek meg, mivel támadás áldozata lettem. Mindig is fel voltam készülve az ilyenre, tekintve a bátyám életstílusát, de mikor bekövetkezett, úgy éreztem a világom összedőlt, és mindentől félni kezdtem. A rendőrség ugyan elkapta az elkövetőt, nekem mégis rémálmaim voltak, és még a saját árnyékomtól is féltem. Ekkor jöttél Te a képbe. A közös barátunk elvitt az edzőtermedbe, ahol önvédelmet oktatsz. Annak a környéknek amolyan őrangyala lettél, és sokan felfigyeltek rád. Nem ismerem a múltad, és, hogy miért döntöttél így, de kész voltam rád bízni a sorsom. Nem mondanám, hogy elsőre kimondottan szimpatikus voltál azzal a komoly, kissé beképzelt stílusoddal, mégis úgy éreztem, bízhatok benned. Azonban az erős bizalmon kívül mást is kezdtem érezni, méghozzá azt a bizonyos szikrát, vonzódást kettőnk között. Ez természetesen állandóan összezavar engem, mégis visszajövök a termedbe, mondván szükségem van az önvédelemre, de ezen kívül a Te társaságodra is, mert csak melletted érzem biztonságban magam.
// Ennyit adnék meg alapnak, minden másban nyitott vagyok Very Happy Lehetsz rendőr, ex zsaru, katona (esetleg leszerelt katona), bokszoló... teljesen rád bízom Very Happy Ahogyan látod, sok mindent bízok az alkotóra! Nekem a legfontosabb a kettejük között kialakuló vonzalom és vágyakozás (valamint ennek következménye Razz )Nagyon várlak  My Hot Personal Trainer 2624752903 Szóval, kérlek gyere, és ha megérkeztél, dobj meg egy üzenettel! My Hot Personal Trainer 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
My Hot Personal Trainer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: